Перейти до змісту

Ціни на інтернет в Луцьку


spqr

Рекомендовані повідомлення

Вчора зайшов на сайт "Візора" і був вражений(http://www.internet.lutsk.ua/prices.php).Інтернет - провайдер конкретно виришів обійти всіх своїх конкурентів.Ціни маються на увазі на"Безлімітний Інтернет"."ОГО" при такіх розцінках відпочіває.Одне погано підключення у районі "33" та "40" проходить дуже туго,тут територія "Фотаком" ;) .Я відверто кажучі перейшов би на їхню сторону,ціни хороші не знаю як там в них з обслуговуванням.І дуже цікаво чі зробить "Фотаком" якійсь хід у відповідь ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 755
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

на роботі користуємося послугами Візора. інтернет, як і обслуговування ..якщо сказати неякісні-- то це нічого не сказати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

киберновость знатная, конечно... ;)

по тарифам - надо покурить чтобы вникнуть.

так - вроде ничего, но, надо знать, что написано(подразумевалось) маленькими буквами (как обычно в рекламах)

а "Оренда серверів" - что означает? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись на діал-апі і на "Фотакомі" сидів і на "Візорі".І на "Візорі" було краще менш майже не викідувало а "Ф" тільки нерви трепав ;) .А ціни завжди були привабливими.А що з "СвітLAN-під'єднання" робиться незнаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на роботі інтернет від "Візора", а вдома - від "Фотаком". На роботі спочатку була безлімітка 128К, потім 256К, а зараз - 1 Мбіт/с, вдома 1,5 Гб зовнішнього лише за 43 грн. на місяць.

Якщо говорити про якість, то домашнім інтернетом я задоволений більше. На обслуговування нарікань немає. Спочатку було трохи невдоволення - підключення прочекав майже пів року :-(, були спочатку деякі нюанси, але зараз все нормально. Трапляються інколи збої, але до цього варто ставитися з розумінням. Вдома я можу пережити пару годин без інтернету. Робота від того не стане :-)

А щодо "Візора", то тут справи гірші :-(. Збої в роботі мережі трапляються досить часто. Відповідно, часто доводиться звертатися в службу підтримки. Спілкуюся з ними не я, а дівчина. Зазвичай кажуть, що в них все нормально, а то в нас щось там і через деякий час інет появляється :-). Я говорив лише два рази - проблеми зникали на довго :-). Хаотично певний час після цього не появлялися. А то в нас "самовільно" MAC-адреса мінялася, то ще щось...

Перехід зі 128К на 256К зайняв чуть не 2 тижні. На словах швидкість збільшили, гроші отримали, а на ділі що було, те й лишалося. Порахували разом якою то має бути швидкість закачки в Кбай/сек при 256К швидкості каналу. Помогло. А то казали, що ж ви хочете, то так і має бути 16 Кбайт/сек - нормально для 256К. Зараз при 1М каналі більше, ніж 90 Кбай/сек не качає, а я вже звик до Фотакомівських показників закачки :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во-во... Тоже такая трабла была с Визором. Скорость закачки дикая ,а они втирают ,что у них все гуд. Потом через недельку где-то выяснилось, что админы "забыли" нам скорость поднять... Как в детском саду, ей богу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня после ухода SHT доверие к Визору изменилось в худшую сторону

хотя СС заслуживает похвал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Провіряйте швидкість тут http://www.abeltronica.com/velocimetro/pt/...&newlang=uk

Вcі ці тести брехня і не відображають реальний стан каналів звязку. Тільки що я "протестував" - 485/592 Kbit/s проте дл прикладу з відео.унів... качаю зараз зі швидкістю біля 20 мегабіт за сек, можна було б і на більшій швидкості(вчора розширено канал доступу в інет для абонентів exФотаком до 100 мегабіт), проте сайт більше не може віддати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Провіряйте швидкість тут http://www.abeltronica.com/velocimetro/pt/...&newlang=uk

Вcі ці тести брехня і не відображають реальний стан каналів звязку. Тільки що я "протестував" - 485/592 Kbit/s проте дл прикладу з відео.унів... качаю зараз зі швидкістю біля 20 мегабіт за сек, можна було б і на більшій швидкості(вчора розширено канал доступу в інет для абонентів exФотаком до 100 мегабіт), проте сайт більше не може віддати.

Як скажеш начальнік.Не провіряйте швидкість тут http://www.abeltronica.com/velocimetro/pt/...&newlang=uk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

что за херня выскочила в том тестере,

и что за тестер что окна окрывает,

бред какойто

p.s. валите ребята на визор вам там мозг пересадят и подадут в каждый офис 1Гигабит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотаком подів тарифи на Інтернет зі свого офіційного сайту. Лишили тільки акційний АДСЛ і діалап. Мабуть усе таки скоро будуть вивішені нові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

что за херня выскочила в том тестере,

и что за тестер что окна окрывает,

бред какойто

p.s. валите ребята на визор вам там мозг пересадят и подадут в каждый офис 1Гигабит

Там біля спедометра "TEST" нажми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай «Датагруп» ще "Візор" купить і буде все добре.Ціни від "В" а зв"язок від "Ф".Позвонив якось на "Ф" кажу не можу зайти на сайт (www.e-gold.com).Спочатку сказали що такого сайту напевно нема,потім що проблема виришується.Вирішили- як не заходило так і не заходить,а з "В" заходить.«Датагруп» купіть будь-ласка "Візор"!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Датагруп» купіть будь-ласка "Візор"!!!

СпепанСепанович? это вы?

p.s. а почёму у меня на www.e-gold.com заходит? что я делаю нетак?

post-4-1199971456.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Датагруп» купіть будь-ласка "Візор"!!!

СпепанСепанович? это вы?

p.s. а почёму у меня на www.e-gold.com заходит? что я делаю нетак?

Ну що можу сказати,одним дано мені не дано :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після заяви Візора , що я не маю права качати з торента ..

фтопку такого провайдера .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після заяви Візора , що я не маю права качати з торента ..

фтопку такого провайдера .

Скажу чесно - була б зараз можливість на моїй вулиці підключитись то помимо того що вже маю не один укртелекомівскьий канал підключив би собі візор. І саме заради того щоб вони зателефонували і сказали що я немаю права качати торентом.

Відвів би душу на цілий рік вперед. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
p.s. а почёму у меня на www.e-gold.com заходит? что я делаю нетак?

Там все просто, забанили IP адресу нашого NAT, мабуть хтось з наших користувачів там чудив щось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раніше Фотаком хоч був надійним, да після грози міг пропасти звязок але це форс мажор

тепер стабільно раз в день пропадає конект на декілька хвилин і раз в тиждень на декілька годин які можуть перерости на декілька днів простою, при цьому тех підтримка або не бере слухавку або каже що ЗАВТРА розберемось. Коли ще не було ДАТАгруп таких проблем було менше

да і швидкість останнім часом стала на порядок менша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відволіклися - ми обговорюємо не якість зв'язку Датагруп, а ціни на інет в місті.

раз заговорили - хочу спитати - Датагруп буде хоч якісь ціни представляти??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

говорят НЕТ

типа звонить и договариватся (хотя может ето касается только юр.лиц)

непонятная "подвешеная" ситуация

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. а почёму у меня на www.e-gold.com заходит? что я делаю нетак?

Там все просто, забанили IP адресу нашого NAT, мабуть хтось з наших користувачів там чудив щось.

Мені аж легше стало,мабуть хтось з наших користувачів там чудив щось :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...