Перейти до змісту

Ціни на інтернет в Луцьку


spqr

Рекомендовані повідомлення

нда, новые тарифы от ФК появятся через месяц после укртелекома...называетса будут еще месяц нам кровь пить...а если тарифов новых не будет думаю многие уйдут, толку с того что скорость большая если есть трафик, уж лутше с torrents.ru тянуть и не думать много про юа-х

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 755
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Пару дней назад был на Датагруп, сказали что пока никто никаких тарифов менять не собирается. Сказали что главная цель фирмы на сегодняшний день - это телефония, а интернет-провайдинг на данном этапе просто для поддержания рынка. Как будет дальше еще ничего не ясно. :(

А "Визор" достойно ответил Укртелекому, домашникам за 100.грн в месяц они предлогают анлим с скоростью 1Мбит/с, а за 150грн. - анлим в 2Мбит/с. Степан Степаныч держит конкуренцию... Я уже подал заявку на подключение.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я с весны, наверное, спрыгну на ОГО все-таки. Ну, это если подключат :) Вроде и анлим не сильно нужен, но тут подумал, что по деньгах разница с фотакомом совсем небольшая, а по трафику - как небо и земля (то есть анлим, хочу для начала 512/512, линия позволяет многое, лишь бы подключили) - так и пришел к выводу, что лучше медленный (сравнительно), но стабильный (судя по отзывам, на хорошой линии точно стабильный) безлимит, нежели быстрый и нестабильный пакет :( (несколько раз я даже матерился из-за того, что нужно было отправлять срочный заказ клиенту, а интернета не было, и суппорт на звонки на отвечал - выручал коммуникатор с e-mail клиентом). Хотя, поживем - увидим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Да,видала "ДГ" :0035::0028: вчора день,глючіло їх непогано :0094: .Бачю "ОГО" не загорами

То десь ваш сусід глючив в мережу 33 всіма своїми вірусами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да,видала "ДГ" :0035::0028: вчора день,глючіло їх непогано :0094: .Бачю "ОГО" не загорами

То десь ваш сусід глючив в мережу 33 всіма своїми вірусами

Цікаво що то сусід такій був,після 10.30 в нас світло пропадало до 12.00 після цього інет появився в 17.00 десь.Не думаю що це теж він наробив.Та все ок,аби не довше такі збої були,всяке буває

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та шо тут думати і обговорювати... я вже 10 днів як на ОГО. Радий, як слон! Ніяких тобі турбот з трафіком і всякими глюками в мережі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, я чекав від "Датагруп" нових тарифів у лютому.....та не діждався ніяких....ні більших ні менших....Перехід на "Укртелеком"....

Заявка буде виконуватись довго....час ще є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та шо тут думати і обговорювати... я вже 10 днів як на ОГО. Радий, як слон! Ніяких тобі турбот з трафіком і всякими глюками в мережі...

Довго підключення чекав від дня заявкі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заявка 8.01.08. Документи на руки 25.01.08

але взагалі то на 33-му все забито... як мені казали треба чекати до травня (хоча заявки вони приймають)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один знайомий, що працює на Фотакомі, казав, що до літа вони планують підняти wi-max. Хтось спростує чи доповнить? Краще це питання обговоримо у новій темі. Вже створив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтернет-ціни-де краще................. :)

Все це Цікаво!!!!в мене в дома стоїть тепер Фотоком технологія *Wip-l* чи щось таке!!! Бо живу в центрі міста,в часном секторі і ніхто з усіх постачальників інтернету неміг підключити і грошей заради ПІДКЛЮЧЕНЯ нежалко було покі були!!! Зайшов на Укртел... у віділ звязку а там мені тьотінька хакер сказала"нема телефонної лінії нема інтернету" хоч від них можливо метрів 600 знахожусь Можливо вона взнала що в мене радіо телефон системи ДЕК від ФОТОКОМА вже як 5 рік стоїть, томущо маю власний номер який нехотілось міняти з старої квартири!!!А Візор говорить що там все глухо і нескоро пахнутиме нетом,чекайте може щось змінеться но для цього їм нада заявку залишити Вже 1 рік лежить та заявка!!!. А в Візора в 16 етажці нет стоїть до неї теж недалеко!!!!???Тому прийшлось йти в Фотоком там мене спочатку дуже обрадували нет поставлять за місяць часу!!!Так і сталось, поставили афігену Антенку десь 20см на 25см, блок над вікном і все настроїли так собі!!! потім пришлось чуть до них поїздити щоб зробили як нада , проблеми зі швидкістю були!!!Но зробили тепер маю 256кб.Закачка стабілізуеться від20кб до 25кб зовнішнього 1Гб.500мегабайт. а внутрішнього 10Гб. все це обійшлось мені недорого десь до 400грн підключення і плата за перший місяць! і кожен місяць обовязково 78 грн. на їх щот!!!Іншого варіанту небуло!!!

Але це все фігня зара я закордоном і тут я тішусь інтернетом по повній катушці :)

Ціни тут дивують наприклад Фірма GALA надае послугі телебачення і інтернету в місяць плачу "перевод в гривникі----140грн.:Це ДЕНЬ РОБОТИ:---зато маю 50 класних каналів з відмінною якістю і з можливістю вибору мови, А інтернет просто мрія 10мегабіт безлімітка!!!!!!!!!І це всього за 140грн.

А знаете що мене здивувало!!!Що в них таж сама ситуація була 5 років назад що і в нас!!! такщо скоро може після того як ми війдем у евро союз,шенген,нато і сот і всяке таке тіпа скідкі, той все змінеться!!!!!

І ще одне на чом закінчу цю всю драму!!!

Моя думка------ така що працівникі на фотоконі взагалі кпасні і заслоговують на більшу повагу!!! трудяться як можуть ііііі ЯК платять, незабувайте що хтоб хотів рватись що сили за недуже радісну платню!!! а ще Нехвадка персоналу і обладнаня щоб працювати на всі 101%все це з моїх спостережень томущо частенько там бував!!!!! от такої!!!!

p.s. Можливо щось нетак написав, можливо граматика погано, чи не втему!!! ВИБАЧТЕ ЗАВЧАСНО!!! просто поспішав!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтернет-ціни-де краще................. ;)

Все це Цікаво!!!!в мене в дома стоїть тепер Фотоком технологія *Wip-l* чи щось таке!!! Бо живу в центрі міста,в часном секторі і ніхто з усіх постачальників інтернету неміг підключити і грошей заради ПІДКЛЮЧЕНЯ нежалко було покі були!!! Зайшов на Укртел... у віділ звязку а там мені тьотінька хакер сказала"нема телефонної лінії нема інтернету" хоч від них можливо метрів 600 знахожусь Можливо вона взнала що в мене радіо телефон системи ДЕК від ФОТОКОМА вже як 5 рік стоїть, томущо маю власний номер який нехотілось міняти з старої квартири!!!А Візор говорить що там все глухо і нескоро пахнутиме нетом,чекайте може щось змінеться но для цього їм нада заявку залишити Вже 1 рік лежить та заявка!!!. А в Візора в 16 етажці нет стоїть до неї теж недалеко!!!!???Тому прийшлось йти в Фотоком там мене спочатку дуже обрадували нет поставлять за місяць часу!!!Так і сталось, поставили афігену Антенку десь 20см на 25см, блок над вікном і все настроїли так собі!!! потім пришлось чуть до них поїздити щоб зробили як нада , проблеми зі швидкістю були!!!Но зробили тепер маю 256кб.Закачка стабілізуеться від20кб до 25кб зовнішнього 1Гб.500мегабайт. а внутрішнього 10Гб. все це обійшлось мені недорого десь до 400грн підключення і плата за перший місяць! і кожен місяць обовязково 78 грн. на їх щот!!!Іншого варіанту небуло!!!

Але це все фігня зара я закордоном і тут я тішусь інтернетом по повній катушці :blush:

Ціни тут дивують наприклад Фірма GALA надае послугі телебачення і інтернету в місяць плачу "перевод в гривникі----140грн.:Це ДЕНЬ РОБОТИ:---зато маю 50 класних каналів з відмінною якістю і з можливістю вибору мови, А інтернет просто мрія 10мегабіт безлімітка!!!!!!!!!І це всього за 140грн.

А знаете що мене здивувало!!!Що в них таж сама ситуація була 5 років назад що і в нас!!! такщо скоро може після того як ми війдем у евро союз,шенген,нато і сот і всяке таке тіпа скідкі, той все змінеться!!!!!

І ще одне на чом закінчу цю всю драму!!!

Моя думка------ така що працівникі на фотоконі взагалі кпасні і заслоговують на більшу повагу!!! трудяться як можуть ііііі ЯК платять, незабувайте що хтоб хотів рватись що сили за недуже радісну платню!!! а ще Нехвадка персоналу і обладнаня щоб працювати на всі 101%все це з моїх спостережень томущо частенько там бував!!!!! от такої!!!!

p.s. Можливо щось нетак написав, можливо граматика погано, чи не втему!!! ВИБАЧТЕ ЗАВЧАСНО!!! просто поспішав!!!

Класно тобі.Нам такої радості ще довго не бачіти А інтернет просто мрія 10мегабіт безлімітка!!!!!!!!!І це всього за 140грн..Нащо ти написав у мене нерви слабенькі :0099: і ще і жаба в додачу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из администрации Датагруп читнули наши месаги, и мне в ответ на мой пост прислали письмо:

----------------------------------------------

Шановний Сергій Сергійович!

Компанія «Фотаком» працює на ринку зв’язку вже більше 10 років. За цей час нашими абонентами стали й оцінили сервіс та якість провідні підприємства міста Луцька та значна кількість приватних осіб. З кожним днем кількість наших абонентів, які отримують як послуги телефонного зв’язку, так і послуги доступу до мережі Інтернет, зростає.

Нещодавно компанія «Фотаком» приєдналась до провідного телекомунікаційного оператора України компанії «Датагруп». «Датагруп» - оператор, який надає повний спектр телекомунікаційних послуг по всій території України. Основні послуги для корпоративних клієнтів та приватних осіб: телефонія, високошвидкісний Інтернет, передача даних, супутниковий зв’язок. Тому Ваші висловлювання на форумі http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...0&start=100, що «интернет-провайдинг на данном этапе просто для поддержания рынка» не обґрунтовані.

По питаннях зміни тарифів, як Ви висловились, що «пока никто никаких тарифов менять не собирается», то такі зміни плануються і найближчим часом будуть впроваджені нові тарифи. Слідкуйте за повідомленнями на сайті та у ЗМІ.

Для попередження непорозумінь з нашими та потенційними абонентами в майбутньому будемо вдячні, якщо Ви вкажете на джерело інформації, яку за Вашими словами, надали наші співробітники.

----------------------------------------------

Все что я писал, это слова из разговора с одним из сотрудников Датагруп. Прошу прощения, если чем-то оскорбил.

Ну, если уже администрация говорит про смету тарифных пакетов, с нетерпением ждем результатов в лучшую сторону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все, ДГ тебе на олівці тримають. :)

ЗИ. Тарифи будуть, дуже вже хочеться на них подивитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от. І ти запамятав ім'я людини яка сказала що ніхто тарифів міняти не збирається ? Цікава відповідь зі сторони Датагруп

Ну тарифи завжди можна побачити на сайті http://fotakom.datagroup.ua/internet/internet.html це зрозуміло :) . Лютий місяць ...який ще найближчий час ..

ЗІ. Я теж їх з нетерпінням очікую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекаєм,чекаєм.Скоріше б,а то вціх словах З кожним днем кількість наших абонентів, які отримують як послуги телефонного зв’язку, так і послуги доступу до мережі Інтернет, зростає останне слово зміниться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опа, а я уж почти было подал заявку на ОГО... :) Интересно, интересно... Ну подожду тогда чуток, авось действительно что предложат стоящее...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на безлімітку перший ;) Тількі чомусь маю передчуття що щось подібне до "Візора"100 гр до 1мб у "ДГ"буде коштувати 150.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

У ДГ якість сервісу вище.

+50 за сервіс ;)

А реально ОГО для дому рулить. Враховуючи рівень розвитку торрент мереж. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво у кого на данний момент більше користувачів на усі послуги по інету по усьому місту.Думаю у Укртелекома,ще й черга ну це на "ОГО",правда помню колись весіла бумажка що і сетку по дому вони роблять.Якщо у "ДГ" свій район то у "Візора"свій,і то корні він("В") пустив і на 33-40.Туго повзе але повзе.А ще і "Аверс".Не думаю що +50 буде доречним при всіх плюсах "ДГ".Зі збільшення компьютерів у людей і потребою у інеті цікаво буде подивитись хто кого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно ще не відомо, через пару днів повідомлять, але точно буде в рази більше всього і на більших швидкостях. Проте це стосується технологій, де є технічна можливість. Думаю, по радіо сподіватись на збільшення не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...