Перейти до змісту

Ціни на інтернет в Луцьку


spqr

Рекомендовані повідомлення

мене в першу чергу цікавить безлімітка і чі буде вона як така для "домашніх мереж"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 755
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

И я так думаю :)

Ведь делая упор на качество, Датагруп вряд ли будет ставить свои сети под угрозу перегрузки внедрением безлимитных тарифов...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну если вдруг они сделают 5 "внешних" гигабайтов за 50 грн - это будет оч-чень хорошо :)

Безлимитка, конечно, интереснее всем, кроме скорости: мне нравится качать некоторую музыку и практически все официальные софтовые апдейты со скоростью 500-700 Кбайт/сек :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо зробити безлімітку з такою ж швидкістю як зара для ДМ, то вважайте загнат ив могилу всеньке обладнання і канал :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це зрозуміло, а якщо швидкість до 1мб,це можливо для ДМ?Та мені теж то музикі трохі,то прожку якусь.Правда останнім часом з"явилась замануха що і НБА і єврофубол можна глянуть через інет,і це ще більше підштовхує на безліміт.От сидиш і парися з тим трафом.Якщо "ДГ" не введе безліміт і прийнятний тариф я всерівно буду шукати ближчім часом варіант.Якщо може "Укртелеком"ще зкіне ціни наприклад як у"Візорі"100-120гр до 1мб,літом я буду вже там.На "Візор"надії покі нема.Ну чекаєм,чекаєм новин від"ДГ".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтернет-ціни-де краще................. :)

Все це Цікаво!!!!в мене в дома стоїть тепер Фотоком технологія *Wip-l* чи щось таке!!! Бо живу в центрі міста,в часном секторі і ніхто з усіх постачальників інтернету неміг підключити і грошей заради ПІДКЛЮЧЕНЯ нежалко було покі були!!! Зайшов на Укртел... у віділ звязку а там мені тьотінька хакер сказала"нема телефонної лінії нема інтернету" хоч від них можливо метрів 600 знахожусь Можливо вона взнала що в мене радіо телефон системи ДЕК від ФОТОКОМА вже як 5 рік стоїть, томущо маю власний номер який нехотілось міняти з старої квартири!!!А Візор говорить що там все глухо і нескоро пахнутиме нетом,чекайте може щось змінеться но для цього їм нада заявку залишити Вже 1 рік лежить та заявка!!!. А в Візора в 16 етажці нет стоїть до неї теж недалеко!!!!???Тому прийшлось йти в Фотоком там мене спочатку дуже обрадували нет поставлять за місяць часу!!!Так і сталось, поставили афігену Антенку десь 20см на 25см, блок над вікном і все настроїли так собі!!! потім пришлось чуть до них поїздити щоб зробили як нада , проблеми зі швидкістю були!!!Но зробили тепер маю 256кб.Закачка стабілізуеться від20кб до 25кб зовнішнього 1Гб.500мегабайт. а внутрішнього 10Гб. все це обійшлось мені недорого десь до 400грн підключення і плата за перший місяць! і кожен місяць обовязково 78 грн. на їх щот!!!Іншого варіанту небуло!!!

Але це все фігня зара я закордоном і тут я тішусь інтернетом по повній катушці :)

Ціни тут дивують наприклад Фірма GALA надае послугі телебачення і інтернету в місяць плачу "перевод в гривникі----140грн.:Це ДЕНЬ РОБОТИ:---зато маю 50 класних каналів з відмінною якістю і з можливістю вибору мови, А інтернет просто мрія 10мегабіт безлімітка!!!!!!!!!І це всього за 140грн.

А знаете що мене здивувало!!!Що в них таж сама ситуація була 5 років назад що і в нас!!! такщо скоро може після того як ми війдем у евро союз,шенген,нато і сот і всяке таке тіпа скідкі, той все змінеться!!!!!

І ще одне на чом закінчу цю всю драму!!!

Моя думка------ така що працівникі на фотоконі взагалі кпасні і заслоговують на більшу повагу!!! трудяться як можуть ііііі ЯК платять, незабувайте що хтоб хотів рватись що сили за недуже радісну платню!!! а ще Нехвадка персоналу і обладнаня щоб працювати на всі 101%все це з моїх спостережень томущо частенько там бував!!!!! от такої!!!!

p.s. Можливо щось нетак написав, можливо граматика погано, чи не втему!!! ВИБАЧТЕ ЗАВЧАСНО!!! просто поспішав!!!

Цікаво яке тут стоїть обладнання щоб таке виробляти.Чому така велика різниця у ціні і послугах.На цьому фоні Луцьк на далекій хутір схожий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтернет-ціни-де краще................. :rolleyes:

... А інтернет просто мрія 10мегабіт безлімітка!!!!!!!!!...

Цікаво яке тут стоїть обладнання щоб таке виробляти.Чому така велика різниця у ціні і послугах.На цьому фоні Луцьх на далекі хутір схожий

ADSL позволяет пропихнуть до 22 Мбита :g24:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
ADSL позволяет пропихнуть до 22 Мбита :rolleyes:

На коротких дистанциях при идеальных условиях и не больше несколько адсл каналов в 100-парном кабеле.

личеры нам не "друзi"....

а в обратную сторону сикого ? :g24:

ADSL2+ M - до 3.5 мегабит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жилательно чтоб тарифы огласили за ранее, чтоб можно было успеть заключить договор до начала месяца.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно ще не відомо, через пару днів повідомлять, але точно буде в рази більше всього і на більших швидкостях. Проте це стосується технологій, де є технічна можливість. Думаю, по радіо сподіватись на збільшення не варто.

Ось як, від кого з Датагруп я ще не чув вислову  "технічна можливість" - від всіх чув(і чо всі провайдери оперують цим терміном? :) ) . І де цікаво вона дівається від радіо . Тобто я так розумію не дочекавшись нових тарифів треба швидко прикупити ADSL-модем і втікти з ДГ на Укртел. Бо WipLL Датагрупи десь втратив цю "можливість".  :)

ХЕХ Аж до березня :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось як, від кого з Датагруп я ще не чув вислову  "технічна можливість" - від всіх чув(і чо всі провайдери оперують цим терміном? :) ) . І де цікаво вона дівається від радіо . Тобто я так розумію не дочекавшись нових тарифів треба швидко прикупити ADSL-модем і втікти з ДГ на Укртел. Бо WipLL Датагрупи десь втратив цю "можливість".  <_<

ХЕХ Аж до березня ;)

Без образ...

Якщо живете в місті, то навіщо морочити провайдеру і собі голову, обирайте одразу оптимальне технічне рішення. Беріть ADSL.

Хоч звільниться ресурс для тих хто в черзі і не може собі зробити ніякого іншого доступу в мережу, ніж як через радіо.

WipLL Датагрупа розрахував все на декілька років, дав рахуй безкоштовно дуже дороге обладнання (без орендної плати), підключив клієнтів на певній швидкості, намагається все це хоча б окупити і надавати якісні послуги. Дуже сумніваюсь, що тут щось зміниться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже пів року на ОГО, вже забув шо таке дісконект, з тих пір як відключився від фотакома, коли вони підняли тарифи. Є електрика, є інтернет. Зараз це видається диким, качати великий файл, і перед закінченям все обриваеться. Стоїть 512\512, викачую все шо треба і не треба з торрентів. Все це немає коли дивитись і грати. Переплачувати за нестабільну "більшу" швидкість, інших провайдерів, нема сенсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось як, від кого з Датагруп я ще не чув вислову  "технічна можливість" - від всіх чув(і чо всі провайдери оперують цим терміном? :) ) . І де цікаво вона дівається від радіо . Тобто я так розумію не дочекавшись нових тарифів треба швидко прикупити ADSL-модем і втікти з ДГ на Укртел. Бо WipLL Датагрупи десь втратив цю "можливість".  <_<

ХЕХ Аж до березня ;)

Без образ...

Якщо живете в місті, то навіщо морочити провайдеру і собі голову, обирайте одразу оптимальне технічне рішення. Беріть ADSL.

Хоч звільниться ресурс для тих хто в черзі і не може собі зробити ніякого іншого доступу в мережу, ніж як через радіо.

WipLL Датагрупа розрахував все на декілька років, дав рахуй безкоштовно дуже дороге обладнання (без орендної плати), підключив клієнтів на певній швидкості, намагається все це хоча б окупити і надавати якісні послуги. Дуже сумніваюсь, що тут щось зміниться.

Так живу у місті..

Добре, ніяких образ, коли я підключався то мені у першу чергу була потрібна швидкість віддачі інформації(в першу чергу я використовую пошту, часто роблю вкладені файли). В ОГО тоді було 32кбіта за 80...у ДГ я маю до 128 на мінімальному пакеті за 78 українських гривень. Тепер швидкість ОГО дійсно варта того аби переплатити 2грн. за двосторонній безліміт.(особисто для мене) Ніхто не хтів підключати бульш тікі ОГО і ДГ ну ще радіо від Візора за 2000грн. підключення .Усе так що тут вам дійсно "+" . Ви хочете окупити - а в цей час від вас втікають абоненти на ОГО(або принаймні пишуть тут що переходять). Це також без образ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтернет-ціни-де краще................. :bayan:

Все це Цікаво!!!!в мене в дома стоїть тепер Фотоком технологія *Wip-l* чи щось таке!!! Бо живу в центрі міста,в часном секторі і ніхто з усіх постачальників інтернету неміг підключити і грошей заради ПІДКЛЮЧЕНЯ нежалко було покі були!!! Зайшов на Укртел... у віділ звязку а там мені тьотінька хакер сказала"нема телефонної лінії нема інтернету" хоч від них можливо метрів 600 знахожусь Можливо вона взнала що в мене радіо телефон системи ДЕК від ФОТОКОМА вже як 5 рік стоїть, томущо маю власний номер який нехотілось міняти з старої квартири!!!А Візор говорить що там все глухо і нескоро пахнутиме нетом,чекайте може щось змінеться но для цього їм нада заявку залишити Вже 1 рік лежить та заявка!!!. А в Візора в 16 етажці нет стоїть до неї теж недалеко!!!!???Тому прийшлось йти в Фотоком там мене спочатку дуже обрадували нет поставлять за місяць часу!!!Так і сталось, поставили афігену Антенку десь 20см на 25см, блок над вікном і все настроїли так собі!!! потім пришлось чуть до них поїздити щоб зробили як нада , проблеми зі швидкістю були!!!Но зробили тепер маю 256кб.Закачка стабілізуеться від20кб до 25кб зовнішнього 1Гб.500мегабайт. а внутрішнього 10Гб. все це обійшлось мені недорого десь до 400грн підключення і плата за перший місяць! і кожен місяць обовязково 78 грн. на їх щот!!!Іншого варіанту небуло!!!

Але це все фігня зара я закордоном і тут я тішусь інтернетом по повній катушці ;)

Ціни тут дивують наприклад Фірма GALA надае послугі телебачення і інтернету в місяць плачу "перевод в гривникі----140грн.:Це ДЕНЬ РОБОТИ:---зато маю 50 класних каналів з відмінною якістю і з можливістю вибору мови, А інтернет просто мрія 10мегабіт безлімітка!!!!!!!!!І це всього за 140грн.

А знаете що мене здивувало!!!Що в них таж сама ситуація була 5 років назад що і в нас!!! такщо скоро може після того як ми війдем у евро союз,шенген,нато і сот і всяке таке тіпа скідкі, той все змінеться!!!!!

І ще одне на чом закінчу цю всю драму!!!

Моя думка------ така що працівникі на фотоконі взагалі кпасні і заслоговують на більшу повагу!!! трудяться як можуть ііііі ЯК платять, незабувайте що хтоб хотів рватись що сили за недуже радісну платню!!! а ще Нехвадка персоналу і обладнаня щоб працювати на всі 101%все це з моїх спостережень томущо частенько там бував!!!!! от такої!!!!

p.s. Можливо щось нетак написав, можливо граматика погано, чи не втему!!! ВИБАЧТЕ ЗАВЧАСНО!!! просто поспішав!!!

Цікаво яке тут стоїть обладнання щоб таке виробляти.Чому така велика різниця у ціні і послугах.На цьому фоні Луцьк на далекій хутір схожий

НЕЗНА ЩО ЗА ТЕХНОЛОГІЇ но лежить в плінтусі вже кабель товщиною з гелеву ручку і перший апарат Моторола який розділяє нет і теоебачення!!! а як воно працює згодом дізнаюсь можливо до нас в україну пивезу цю технологію може хтось зацікавиться!!!Всетакі хочеться щоб і в нас так було!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні був на Датагруп сказали тарифи на затвердженні, будуть з першого числа і змінені в кращу сторну.Орінтовно (не факт) зі слів мінімальний пакет для ДМ 65грн в якій включено буде 10 гіг зовнішнього і 15 міського.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні був на Датагруп сказали тарифи на затвердженні, будуть з першого числа і змінені в кращу сторну.Орінтовно (не факт) зі слів мінімальний пакет для ДМ 65грн в якій включено буде 10 гіг зовнішнього і 15 міського.

а с каких пор минимальный пакет ДМ стал стоить 65 грн.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А если прочитать повнимательнее? <_<

Орінтовно (не факт) зі слів мінімальний пакет для ДМ 65 грн в якій включено буде 10 гіг зовнішнього і 15 міського.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ладно, распустили слухи, вот настанет 1 марта, тогда и увидим <_< А пока я не слишком верю :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні був на Датагруп сказали тарифи на затвердженні, будуть з першого числа і змінені в кращу сторну.Орінтовно (не факт) зі слів мінімальний пакет для ДМ 65грн в якій включено буде 10 гіг зовнішнього і 15 міського.

Краще навпаки 15 зовнішнього :) .Я 10 міського не знаю куди подіти,радейко хіба що послухати.Відверто кажучі чекаю від "ДГ" 3г зовнішнього більше за 48 гривень не дадуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не каркай. Я від 10 гб - не відкажусь :)

Якщо карденальних змін до березня не буде, іду в УкрТелеком писати заяву...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От що скажу. Я так подумав + настрій змінився. Нема чого йти на той Укртелеком. ради чого 1. Щомісячна переплата за безліміт 2 грн(я плачу 78- і маю мб3072 о зовнішнього і 10300 внутрішнього.)Нашо треба мені безліміт. Всецікаве на ЛМ. А спішити із скачування чогось вартого уваги, відсутнього на ЛМ(І БІЛЬШОГО ЗА ОБ'ЄМОМ ОПЛАЧЕНОГО МІСЯЧНОГО ТРАФІКА) я думаю не варто ++150грн. модем. +Сумніви про якість послуг при великому збільшенні кількості абонентів ОГО. То власне моя думка. А те що на рапідах/депозитах мона попросити друзів скачати + аналогічо вони можуть попросити скачати щось з ЛМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Witiok

афтар стена беги)))

Всецікаве на ЛМ.

все цікаве на торентах, чого тіки вартий - http://thepiratebay.org/

Сумніви про якість послуг при великому збільшенні кількості абонентів ОГО

у них достатньо бабла на нове обладнення, тим більше канали розширюються майже щомісяця

за перепідключення 274(вроді така ціна за самостійне підключення)
Підключення до послуги ОГО!* 120 грн
Виклик фахівця ВАТ "Укртелеком" для підключення послуги ОГО! у приміщенні споживача 120 грн

http://www.my.ukrtelecom.ua/ua/group_wide/dsl_init/tariff/

я розумію жити десь за містом де немає розумної альтернативи і доводиться вибирати те що дають, але жити в місті і мати можливість провести АДСЛ від телекома але незважаючи на це хвалить ФК і його WipLL з платою за трафік... ніколи не зрозумію...

А те що на рапідах/депозитах мона попросити друзів скачати + аналогічо вони можуть попросити скачати щось з ЛМ.

мені це нагадує тих що під церквою просять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...