Перейти до змісту

fog

Модератори
 • Кількість зміста

  4 806
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Репутація громади

315 Поважний

12 Підписників

Про fog

 • Ранг
  Modest genius

Останні відвідувачі профілю

25 067 перелядів профілю
 1. Приколи Луцька

  Наш Край, Володимирська
 2. Безшовність досить умовна. Її якість залежить від клієнтського пристрою, а саме наскільки швидко він переключається між точками. На Mikrotik можна встановити нижню планку сигналу при якій він скине клієнта і той змушений буде переключитись на іншу точку. Хоча в роботі Unifi дійсно дозволяє переміщатись між точками без помітного розриву зв'язку у viber або skype. Раджу для ознайомлення відео. У тому числі зачепили тему помилки конструкції тих же unifi або cap.
 3. Варто врахувати, що 5GHz поглинається перешкодами набагато сильніше ніж 2,4, тому навряд одного пристрою вистачить на 2 поверхи. Ось 2 варіанти від Mikrotik. hAP ac lite (price) hAP ac (price) Якби обирав пристрій для організації впевненого покриття, обрав би Unifi UAP-AC (price) і Ubiquiti ERPoe‑5 (price) Роутер з вбудованим Unifi контролером та гігабітним PoE. Варіант не з дешевих, але все компактно та функціонально. Можна взяти такий же роутер, але без РоЕ, скориставшись адаптерами з комплекту антен. (price) Unifi не звертається до контролера постійно. Він потрібен для першого налаштування та внесення якихось змін у конфігурацію, або ж збору статистики. З лінійки 2,4 усі продукти налаштовували через контролер під Windows а потім точки працювали автономно. Більше практиків можна знайти тут. А тут можна придбати б.в, або ж нове по адекватній ціні.
 4. Придбаю 5 бетонних опор. Можна б.у. Пропозиції у приват. Дякую.
 5. Потрібно декілька б.у. електропор бетонних. Можливо у когось залишились.
 6. Пардон. Навіть не смію претендувати на порушення монополій на меми про пікаперів. Я сумлінно перейшов по лінку і віддав належне 'першоджелу' поставивши +, сподіваюсь це зроблять усі хто прочитав, бо якщо ні то старання SunSeth були марні. Ще раджу звернутись в google з вимогою забороти індексувати це зображення в google images. Одному богу відомо хто ще може його використати і де..
 7. Не треба вигадувати велосипед. Є давно перевірені способи, які можна застосовувати на перехожих. \ Виконуй все згідно плану і свята пройдуть незабутньо.
 8. Оптика це фізичне середовище, пропускна спроможність залежить від обладнання, що стоїть на її кінцях. Тут правильніше буде сказати, що топологічні кільця у Київстара менші, що дуже добре для керування та додає запас по пропускній спроможності кільця вцілому. У КС ізоляція трафіку налаштована добре, тому у пікові години відстуній флуд по L2 який у airbites іноді набуває лавинного характеру та призводить до зависання слабеньких роутерів. Нове обладнання не потребує авторизації через сайт. Все прив'язується автоматично. Тому київстар підключений мідною витою парою це хороший вибір. У монтажників біметал, тому виту пару краще їм дати свою, заздалегідь куплену.
 9. После ввода в эксплуатацию не тайна, а на этапе строительства бывает. Где можно в отрытом доступе посмотреть карту подземных кабелей и муфт ДГ, УТ, КС? Это же тоже покрытие Или когда Олийнык кабель новый тянет по канализации он всем кто спрашивает рассказывает что куда и зачем? По поводу пафосности и рекламы - услуги свои на форуме мы рекламировали, но это больше как ответ на вопросы которые возникали. Как цель это не ставилось. Ну и конечно же замечаний к словам человека, который пользуется Вашими услугами у Вас не возникло Ирония по поводу правильности постройки более уместна когда крыши в часных домах горят с узловым оборудованием или коммутаторы в пластиковых бутылках установлены. Ну это так.. к слову. Есть представители конкурирующих операторов, ну вот хочется им свою рекламу в каждую тему форума засунуть, это тоже правильно, но лично я не сторонник таких вещей. Укртелеком 1 2 или же обсудить целесообразность стратегии развития Инфокома тут. Кстати, Укртелеком полным ходом строит свой ftth в новостройках, пробует силы в частном секторе PONом (пока в других областях). По тому что видел в новостройках нашего города - делают с умом. Все развиваются, пробуют новые решения. Мир не сошелся на GEPON которому уже лет и лет. На нападки по поводу источников финансирования или того как расходуются деньги на строительство я стараюсь не реагировать, так как провайдерский бизнес требует финансирования, а цена за услуги которая устоялась на рынке благодаря тотальному демпингу не способствует быстрому получению прибыли с построенных объектов. Воля использует платформу DOCSIS для подключения. По моему мнению это не очень разумно, но не зная всей подноготной это всего лишь субъективное мнение, которое не очень разумно было бы использовать для советов этому оператору при планировании расходов. Единственный способ конкуренции известный провайдерам в Украине - это снижение цен на услуги. В таких условиях использовать оборудования, которое на наш взгляд лучше, становится проблемно, так как разница в $5-10 на абонентском терминале при нынешнем курсе очень существенна для абонента. Но тем не менее мы покупаем то что считаем качественным решением и используем именно его. Ну и учитывая техническое направление этой ветки: Raniel-Atero, интересно Ваше мнение, как человека который имеет прямое отношения к поддержанию сети не одного оператора в том числе и сети моего оппонента - если бы могли выбирать между головной станцией ZTE ZXA10 C320 и BDCOM P3608 какой бы вариант выбрали?
 10. Дякую за Ваше зауваження. Працівники підрядної організації, що проводять роботи мають при собі рекламний матеріал, який повинні надати усім хто цікавиться. Якщо цього не сталось, Вам нагрубили, або відмовились проконсультувати - прошу описати деталі ситуації мені в особисті повідомлення (місце, приблизний час). Вже завтра буде з'ясовано усі деталі ситуації та повідомлено Вам про заходи, що були прийнятті для недопущення такого у майбутньому. Також під час робіт у них з собою посвідчення підрядної організації, посвідчення з охорони праці, наряд від керівника підрядної організації, план-схема робіт та копія технічні умов від балансоутримувача об'єкту на якому проводяться роботи. Ці документи вони пред'являють уповноваженим особам у випадку якщо є питання у правомірності тих чи інших дій. Зрозумійте правильно - деякі роботи не афішуються, так як загальний план становить комерційну таємницю, а працівники підрядної організації несуть повну відповідальність за розголошення такої інформації.
 11. Інтернет технологія це оператор за покриття та дії якого я не можу вам нічого розповісти так як жодним чином до нього не відношусь. Їх кабель дійсно присутній на вказаних вулицях, про кількість абонентів та умови підключення мені не відомо. У нас власна лінія зв'язку, що підвішена на опорах луцьксвітло та волиньобленерго. Дуже слушна порада. Вимоги та побажання із задоволенням розгляну у приваті.
 12. Усе має свою ціль, навіть коли вам вона не очевидна. Бажаєте придбати чи просто є непереборне бажання знецінити чужий ресурс в очах інших? Сьогодні був хороший день, тому я не буду оперувати примітивними згадками про розмови. Їх у нас з вами було не багато. Я нагадаю вам, а можливо й тим хто не слідкує за динамікою ваших повідомлень. 3 поста і ви практично повторюєте напрям Timoxa1987.
 13. Можливо ви опублікуєте фінансові показники за мене щоб ваші звинувачення у 'розводах' не звучали як пусті слова? Що ж стосується Горохова то в основному в багатоквартирних будинках. Покриття вулиць з приватною забудовою побудоване на 30%. Будівництво мережі складається з дуже простих елементів. Вартість матеріалів та робіт. Це не роботи по будівництву космічних кораблів, або матеріали для супутників. Це кабель, кріплення, метал. Вартість цих речей є загальнодоступною, так само як середньої вартості робіт на ринку. Звичайно вам би хотілось щоб на нашій маленькій планеті луцького району літали тільки ваші космічні апарати, але так вже сталось що мусимо конкурувати і коментарі які ви тут залишаєте більше схожі на стоп-кран у літаку.
×