Перейти до змісту

Ціни на інтернет в Луцьку


spqr

Рекомендовані повідомлення

дорогие домушники!

шо вы сравниваете ДМ и АДСЛ?

У меня АДСЛ ДГ, и если я раз в год пишу кмд в аську, что у меня инет пропал - это в 99% случаев оказывается, что у меня на роутере либо гэтэвэй слетел, либо другие настройки съехали. Скорость отличается от гарантированной не более 5% Чего уже с регулярной стабильностью не может обеспечить ОГО.

Домашни Мэрэжи - один сервис, АДСЛ - совершенно другой! Не надо сравнивать огурцы в баночке с квантовой механикой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 755
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Домашні мережі нормальний вибір за свої гроші, да зара є дешеві анліми, але ж не у всіх є можливість підключити всіма вихвалене ОГО, і якщо не треба качати багато інформації, то навіщо брати повільніший безліміт якщо можна взяти швидкісний ліміт?

Хоча трафіка мало трохи, но знаючи, що на АДСЛ буде значно менша швидкість нехочеться переходити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А спокійніше з анлімом тим, хто знає що багато качає. А якщо я знаю що мені качати а що не потрібно( наприклад фільми рідко дивлюся) то тут я просто не оплачую зверху того що мені не потрібно чи на що не варто витрачати час. А переліміти у мене були 2 рази на 1-2 гривні....І нічо....... живий. Не засуджую ні безлімітні пакети ні абонентів таких. Кожен вибирає те що вважає доцільним і як розраховує свою роботу в Інтернет.

Полностью с тобой согласен.

От і я згоден з їхньою думкою. Так, на роботі мені потрібен досить надійний, швидкий та безлімітний інтернет. За це платяться відповідні гроші. Вдома мені безлімітки не треба. Фільми не те що рідко дивлюся, а дуже рідко. При бажання можна щось потягнути з файлобмінника, можна попросити когось в підмережі і т.п. На щоденне використання аськи, форумів, щось почитати мені й 500 Мб вистачить на місяць. Навіщо платити більше?

Ціни змешнувати, гадаю, ніхто не буде. Не вигідно це. За ті самі гроші дадуть більше трафіку. Звичайно, я не буду заперечувати, але й користі мені від того особливої немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:lol:

Я только одно хочу спросить у абонентов ДГ: как вы качаете файлы с рапиды?

А ніяк :lol: . Треба преміум or wait 128 minutes ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не пам"ятаю коли шось можна було скачати з рапіди."ДГ" там у чорному списку,як і не e-gold ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не пам"ятаю коли шось можна було скачати з рапіди."ДГ" там у чорному списку,як і не e-gold :)

п-здешь... :(

я сам качал позавчера...именно с домашних мереж...хотя дома есть и дм и адсл с постоянным айпи...с дм скорость больше.. :(

ждал очередь всего 2 минуты...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При великому бажанні скачати можна. Потреба така виникає не часто. Можна й напрягтися.

Інколи використовую проксі-сервери, але вручну міняти набридає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не пам"ятаю коли шось можна було скачати з рапіди."ДГ" там у чорному списку,як і не e-gold :)

п-здешь... :(

я сам качал позавчера...именно с домашних мереж...хотя дома есть и дм и адсл с постоянным айпи...с дм скорость больше.. :(

ждал очередь всего 2 минуты...

Як не це Your IP-address 193.238...... is already downloading a file. You have to wait until it is finished.

то декілька годин :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера совершенно спокойно и безо всяких задержек скачал с РапидШары файл. Даже сам удивился :(

Давно такого не было...

[ДМ]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера совершенно спокойно и безо всяких задержек скачал с РапидШары файл. Даже сам удивился :(

Давно такого не было...

[ДМ]

Користувачі ДГ просто звикли до постійних обломів з рапідшарою, тому і перестали звідти щось качати. ось ти і скористався моментом :( Статичний ІР для файлообмінників це, канєшно, зло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не забувайте ще й про той факт, що домашні мережі це, перш за все, мережі, де сусіди можуть грати один з одним, перекидатись файлом і т.д., і все це безкоштовно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чего не скажешь про аверс :-( До ввода новых тарифов, можно было обмениваться файлами по всей сетке, независимо с соседями или нет. А сейчас перекрыли эту возможность :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не забувайте ще й про той факт, що домашні мережі це, перш за все, мережі, де сусіди можуть грати один з одним, перекидатись файлом і т.д., і все це безкоштовно.

Ти хочеш сказати, що користувачі укртелекома не можуть гратись в ігри один з одним?

У мене своя мережа на всіх будинках з якими мені потрібен обмін файлами і її робота незалежить від того хочу я інет чи ні, бо це власна мережа де я диктую свої правила. Її побудова обійшлась не так вже й дорого. Тому краще мати свою мережу між сусідами чим користуватись мережею ДГ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

халявна мережа за користування якою не треба платити. :)

Тай швидкість (особисто в мене) була між "сусідами" 100К.

ненаміняєшся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене своя мережа на всіх будинках з якими мені потрібен обмін файлами і її робота незалежить від того хочу я інет чи ні, бо це власна мережа де я диктую свої правила. Її побудова обійшлась не так вже й дорого. Тому краще мати свою мережу між сусідами чим користуватись мережею ДГ.

то есь ты, как и Датагруп, гарантируешь QoS и в случае чего готов ответить по контракту?( а он есь ваще? :))

У моего приятеля(serega c kmd его знают) сеть более 100 компов на одном из районов Луцка, он там типа мегапровайдер. Так вот он купил 10 МБит у Визора, чтобы обеспечить необходимых 2-3МБит (в пике!) своим "абонентам". И не дай бог какая-то трабла - звонок на Визор и все на ушах! Потому что клиент_купил_10_МБит_и_протянул_оптоволокно. Внутри сети толпа ганяет контру и все остальное нахаляву.

А теперь вопрос:

какую часть (можно в долях процента) от сервиса ДГ ты можешь на контрактной основе гарантировать пользователям "твоей сетки"? (Я молчу про незаконность твоих сборов бабла - это опускаем априори :D)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДГ тріпається багато в свої контрактах. Вот тут вже висловились про якість їх послуг і гарантованість швидкостей.

Я зі свого боку можу гарантувати своїм користувачам інет в режимі 24/7 з перебоєм раз на добу протяжністю 4 секунди.

Можу гаранувати безперебойність інету навіть у випадку відключення світла (до 5 годин)

Можу гарантувати, що ніяка блискавка не завадить мому мережевому обладнанню.

Датагруп теж не дає гарантій на пропускну спроможність каналу, бо слабо. Варто буде людині з повноваженнями зафіксувати факт недоотримання клієнтом обіцяної швидкості і провайдер попаде на такі бабки що перехочться надавати будь які послуги, тому обмежуються правами сторін.

Так шо давай не будем про відсотки гарантування якщо швидкість між компами у будинковій мережі 100 кб. (за постом Zheny@)

людям потрібні не папірці якими в туалет можна сходить а реальна послуга.

Вот в контракті з телекомом в пункту 3.2.9 зазначено що нізя нікому передавать послугу, але вчора я позвонив в сапорт і запитав чи можна - мені відповіли - так звичайно, на питання але ж в договорі зазначено шо неможна мені відповіли - а хто взнає?

Хвалить фотаком будеш коли вони на халяву інет будуть роздавати, а поки вони за це беруть гроші то судить про них треба по глюкам, бо нормальна робота оплачена.

Колись мені в сапорті ФК сказали - да, є часом деякі проблеми з інетом, діло в тому що ми зараз прімарі займаємось телефонним звязком, а інет зараз не такий важливий

це не дослівний переказ почутого але суть передана точно, так що судіть самі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.....

Колись мені в сапорті ФК сказали - да, є часом деякі проблеми з інетом, діло в тому що ми зараз прімарі займаємось телефонним звязком, а інет зараз не такий важливий

це не дослівний переказ почутого але суть передана точно, так що судіть самі...

Вот-вот. Так что это не просто слухи или необоснованые данные, а это факты. Если об одном и том же говорит не один человек, притом не в искаженной форме, можно судить о том что это правда.

Остается еще неделя до конца месяца, а каких-либо действий так и не видать. Я так думаю что наши тут розсуждения, лишь переубеждения друг-друга переходить на Укртелеком, или все таки ждать у моря погоды.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ух какую войну затеяли :))))

Насчет безлимиток... Вопрос не в том чтоб "жить" в сети, а в том, чтоб не ощущать себя в чем-то ограниченым. Захотелось мне - включил инет-радио, захотелось - инет-ТВ, захотелось музыки, фильмов ,софта - качну. Тоесть это обычная ,привычная для меня жизнь. Встать с утра, включить музычку, послушать новости и т.п. да, комп у меня включен постоянно, но он обесшумлен до такой степени, что его не слышно даже ночью. Да и включен он лишь по тому, что с него раздаются торенты, качаю же только то ,что действительно интерестно, а не все подряд, лишь бы инет не простаивал. да пусть себе простаивает, за него уплочено :otk:

Кто-то говорит - зависимость от инета, нет, это не зависимость, это повседневность, это просто часть социально-технических благ которые я себе запросто могу позволить.

Да и 150 или 200грн в месяц это по сути и не такие большие деньги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не буде ніякіх нових тарифів,ДГ вже б давно попередило як було з банківськіми реквізитами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

spqr, учи матчасть.

анонс о тарифах делают после их введения

а об изменениях в банковских реквизитах - до, ессна, чтоб народ в небо не платил...

это нормальная практика.

вам же сказали, что будут тарифы, чего еще надо-то?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Тільки от ніхто не хоче сказати хто ж йому пі***нув, що Датагруп "прімарі займаємось телефонним звязком, а інет зараз не такий важливий"

Щось боїтесь, чи кого ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але факт цього залишається. Сказано це було місяця 3 тому.

Пригадую рік тому звонив запитував коли можна буде на мому районі організувати підключення - мені відповіли що потрібна певна кількість заявок з мого будинку, після того як я запитав а чи неможна трошки переплатить і підключитись самому, бо збирать заявки бажання немає то отримав таку ж відповідь шо мол ми зараз трошки не тим зайняті, компанія займаєтся не тільки інетом..

Я не хочу образити службу підтримки датагруп, ще за часів мого користування їхніми послугами в любий час проблема вирішувалась дуже швидко, просто вище наведені розмови дійсно відбувались зі мною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Орінтовно (не факт) зі слів мінімальний пакет для ДМ 65грн в якій включено буде 10 гіг зовнішнього і 15 міського.

интересно, после этого пропадут посты про "скачайте 5 метрів, а-то вже трафік майже весь використав" в "Пошук/Замовлення"?

или хотя бы после 20-го числа появляться начнут :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В одному моменті вступлюся за ДГ.

в них зараз політика інша "Індивідуальний підхід до клієнта".

Я передзвонив і сказав "не подобається швидкість за таку ціну"

Приїхали 3 людей - обговорили - потестили - визначилися.

Маю те - що хотів.

Тому якщо хтось не знає тонкощів - не варто нарікати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...