Перейти до змісту

Ціни на інтернет в Луцьку


spqr

Рекомендовані повідомлення

ти за мої гроші не переживай, тут висловлюють свої думки, якщо реально карточка буде на 65 грн зразу, то буде бомба!

то що тоді вся проблема в номіналах карток поповнення ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 755
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

ти за мої гроші не переживай, тут висловлюють свої думки, якщо реально карточка буде на 65 грн зразу, то буде бомба!

то що тоді вся проблема в номіналах карток поповнення ?

по великому рахунку так, просто кожен хоче те, що йому вигідно, я ж особливо там і не проти 65 гривень, просто ж не всі юзають по 10 ГБ.

У мене зараз 1.5ГБ, 3ГБ хвитило би з головою за 48грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю як на ДГ, а мене цілком влаштовує 512 від Укртелекому за 100 грв.

правда немає такого поняття як внутрішній трафік і на фтп LM не пускає :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставь себе Google Earth - и очень быстро избавишься от "лишних" семи гиг (если они будут) :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

надеемся на лучшее. но мне кажецо, что мало будет изменений... :smile3:

Поставь себе Google Earth - и очень быстро избавишься от "лишних" семи гиг (если они будут) :D

а че? он много жрет? я себе поставил недавно ... поиграца.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

онли анлим дсл...

;)

для меня вопрос теперь только в скорости...

... і ще куди це все "добро" накачане подіти і коли його передивитись, переграти, переслухати :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

онли анлим дсл...

;)

для меня вопрос теперь только в скорости...

... і ще куди це все "добро" накачане подіти і коли його передивитись, переграти, переслухати :lol:

каждый день свежее кино...

пока не надоело...

;)

надоест - буду искать новую цяцю... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

онли анлим дсл...

;)

для меня вопрос теперь только в скорости...

... і ще куди це все "добро" накачане подіти і коли його передивитись, переграти, переслухати :lol:

як куди в обмінник на радість людям,з 1 квітня 15г внутрішнього +15 бонус

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставь себе Google Earth - и очень быстро избавишься от "лишних" семи гиг (если они будут) :lol:

Это точно. Может для работы и развлечений мне и 5 гиг хватило бы, но вот для таких приятных мелочей типа Google Earth, интернет радио, интернет ТВ и пр. все же хотелось бы 10 ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И все таки анлим есть анлим. Что не говорите...

Хотя конечно хорошо бы было, что бы ДГ не "отставало" по тарифам от Укртелекома. И тогда в результате здоровой конкуренции тарифы стали еще доступней...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...по великому рахунку так, просто кожен хоче те, що йому вигідно, я ж особливо там і не проти 65 гривень, просто ж не всі юзають по 10 ГБ.

У мене зараз 1.5ГБ, 3ГБ хвитило би з головою за 48грн.

Аналогічно. За довгим пряником гонитись не будем, але скажімо подвоїти об'єм трафіку в пакеті Стандарт можна, як зовнішній, так і внутрішній. Думаю це є реальним з огляду на ситуацію на ринку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як то кажуть "держу пари"такого тарифу як 10 гіг зовнішнього за 65 гр НЕ буде ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Як то кажуть "держу пари"такого тарифу як 10 гіг зовнішнього за 65 гр НЕ буде ;)

не боїшся програти :)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо програю будуть у виграші всі і навіть я.Ставлю картку поповнення на 25 гр,приблизно 10 л пива.Бажаючі є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо програю будуть у виграші всі і навіть я.Ставлю картку поповнення на 25 гр,приблизно 10 л пива.Бажаючі є?

А що то за пиво таке дешеве? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо програю будуть у виграші всі і навіть я.Ставлю картку поповнення на 25 гр,приблизно 10 л пива.Бажаючі є?

А що то за пиво таке дешеве? :)

Це в цінах 1997 року. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я плачу 120 грн (т.е. 6/30гиг внешн/внутр трафа) ... мне реально мало внешнего трафика.иногда 25 грн нужно докладывать, чтоб вдруг не отключили. мне кажеться, что это немного обдиралово...но впринципи уходить с ДГ нет желания ...

аналогічно. чомусь немає бажання йти з фота.. ой датагрупа.

тут питали про бажання по к-ті трафу за тариф - за 120 грн. хотів би бачити щось на зразок хоча б 18-20 Гб зовнішнього / 40-50 Гб внутрішнього. думаю це більш ніж реально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМО: не дуже веселі плани, я епав 65 грн платити, збільшуйте трафік але суму 48 залишіть, удобно епт, карточку за 50грн купив і усьо.

не переживай перед 1 квітня вийде карточка на 65 гр,ще може з бонусом типу"Всім клієнтам "ДГ"ще по 10 гігобайтів зовнішнього і 15 внутрішнього.Зі святом"

М-да... для когось і 15 грн. - гроші... навіть. бєшані бабки :o

Треба, значить, ввести новий тариф "Екстрім-Мікро" (32 КБ зовнішнього і 256 КБ внутрішнього трафіка).

Яким чином буде здійснюватися перехід на нові тарифи? Що буде з існуючими абонентами?

Багато хто з учасників форуму висловилися за безлімітні тарифи. Але значна кількість абонентів цього не потребує. Кілька людей вже висловилося за те, щоб продовжувати платити ті ж самі 48 грн. При цьому хочуть отримати 3-5 Гб зовнішнього трафіку. Зараз їх планується перевести на 65 грн.? Не всім потрібно 10 Гб трафіку. Чимало людей не використовують і ті 1,5 Гб, що зараз входить в пакет. Навіщо платити більше за те, що й так не використовується? Хто купує ящик пива заради того, щоб випити 2 пляшки вечорком? Не всі ж споживають хмільний напій вагонними нормами :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу безліміт в "Домашніх мережах", при цьому можна обійтись без доступу до внутрішньої мережі,

надоїло чекати поки якась хороша людина закине щось новеньке на фтп,

або знайшовши цікавий фільм в неті, почитати опис, відгуки і помріяти подивитись його !

Готовий платити 150грн. за 1 Мб/с

і булоб добре мати динамічний ІР

чи можливість додатково платити за динамічний/постійний ІР :0026:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...