Перейти до змісту

hawk

Учасники
 • Кількість зміста

  589
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

15 Байдужий

5 Підписників

Про hawk

 • Ранг
  А поговорить?
 • День народження 31.10.1980

Контакты

 • Сайт
  http://sld.clan.su/
 • ICQ
  197749002

Останні відвідувачі профілю

6 597 перелядів профілю
 1. Розмір 46х28х60 см, продається зі всім необхідним для попугайчиків, чисто вимито та вже стоїть більше року без надобності. Ціна 250 грн. тел. О5О438два437
 2. в мене проблем не було
 3. На державне підприємтво потрібен системний адміністратор Вимоги: - вища освіта в сфері ІТ - досвід роботи вітається - порядність та відповідальність (доводити справу до логічного завершення) - комунікабельність (колектив великий та різного віку, переважно старшого) - стресостійкість (зараз без цього ніяк ) - вміння зрозуміти питання (завдання) та знаходити шляхи вирішення - бажано прості знаня MS SQL (встановлення та прості вибірки з бази даних) - базові знання програмування (потрібнро вміти або навчитись правити та писати невеликий код на SQL а також правити та створювати форми друку в генераторі звітів FastReport та інші невеликі скрипти. Складні форми звітів можна замовляти у розробників ПЗ) - працевлаштування на тривалий термін Із обов'язків: - приймати рішення по розв'язку проблеми що виникла з ПЗ та технікою - адміністрування офісного спеціалізованого ПЗ (потрібно буде вивчити "що це таке і як з цим працювати") - підтримка та адміністрування комп’ютерної мережі клієнтських систем (70 підрозділів по області) та корпоративної пошти - налаштування периферійного обладнання (мережеві принтери, сканери, модеми, ...) - вміти робити резервні копії клієнтських систем та серверів та при необхідності підняти та привести до робочого стану (нічого нового не потрібно, вже все налаштовано) - облік техніки на підприємстві - вчасно подавати (та контролювати оплату) рахунки бухгалтерії на техніку та послуги ремонту Умови праці: - робочий день з 9.00 до 18.15 (в пятницю до 17.00) - біла зарплата (орієнтовно 5000+) - соц.пакет - якщо дуже добре себе зарекомендувати - карєрний ріст до заступника начальника відділу. P.S. не все потрібно буде робити самому, є ще працівники Обовязково надати резюме :
 4. цікаво, але під таку башню мабуть потрібна низкопрофільна память?
 5. шукаю під процесор Intel Xeon E5450 на сокет 775 щось краже ніж боксовий кулер, з мідною основою. ціна питання 100-200 грн.
 6. в резерв, завтра заберу. P.S. ще подібних на АМ2 потрібно 5 шт.
 7. куплю 2:Radeon HIS HD 4650 Fan Native HDMI 512MB - 300 грн
 8. "Замок" поставте в резерв, вдома уточню свою модель , так як панель керування така ж але в мене вроді 2088
×