Перейти до змісту

Ціни на інтернет в Луцьку


spqr

Рекомендовані повідомлення

Привязав свій динамічний, зато зовнішній ІР, до no-ip.org, дуже зручно, всі потрібні сервіси порозвішувать по портам і можна контролювать комп з любого місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 755
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Як колишній користувач ДГ - ДМ і існуючий користувач ДГ- на роботі (ДСЛ), хочу зауважити.

1) на ДСЛ - не вистачає швидкості доступу до ФТП і іже з ними..

2) Зв'язок менш-більш стабільний, мало швидкості <_<

3) ДМ - мало швидкості на/з ФТП

4) ДМ - гарна швидкість в світ/інет зовні

48 грн:

- анлім в мережі і підмережах

- анлім фтп (~4Mbite/sec)

- 10-15 Гіг трафіку світ/інет

IMHO

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато хто з учасників форуму висловилися за безлімітні тарифи. Але значна кількість абонентів цього не потребує.При введенні безліміту "ДГ"з 1 квітня як наприклад у Візорі (100гр до 1мб), 40% користувачів "ДМ"до літа перейдуть на такій тариф.Моя думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може й перейдуть. Це зараз досить переспективно. Такі тарифні плани набирають популярності. Хочеш качати фільми, дивитися он-лайн телебачення, слухати радіо і т.п. - бери безлімітку. Якщо в Датагруп зацікавлені в таких клієнтах, то вони повинні шукати технічні можливості, щоб це зробити. Інакше люди перейдуть на той же ОГО!

Інша справа, що це не зовсім відповідає позиціонуванню "Домашніх мереж" саме як домашні. Це ж в першу чергу має бути спільнота користувачів, які й без доступу "в світ" мають нові фільми, музичку, ігри і і можуть безепрешкодно ними обмінюватися. В межах підмереж зовсім на халяву. В межах ДМ - через той же FTP-сервер.

Мені подобається висока швидкість закачки з Інтернету. На роботі безлімітка 1 Мбіт/сек. Швидкість закачки фактично не перевищує 100 Кбайт/сек. Вдома аналогічні об'єми качаються до 10 разів швидше. І це радує. А те, що є ліміти то навіть добре. Менша завантаженість мережі непотрібним трафіком. Якщо мені захотілося щось качнути велике я скачаю. Хочу зекономити - закачаю вночі з коефіцієнтом на трафік 0,4.

700Мб х 0,4 = 280 Мб Дрібниці :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інша справа, що це не зовсім відповідає позиціонуванню "Домашніх мереж" саме як домашні. Це ж в першу чергу має бути спільнота користувачів, які й без доступу "в світ" мають нові фільми, музичку, ігри і і можуть безепрешкодно ними обмінюватися. В межах підмереж зовсім на халяву. В межах ДМ - через той же FTP-сервер.

Чому ж це не відповідає? Все якраз так, як ти написав. І домашні вони саме тому, що кабель притягують фізичній особі додому. Тобто прийшовши з роботи і повечерявши, ти ще й маєш змогу в неті посидіти, і з сусідами пограти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зняти обмеження на обмін трафіком у підмережах.

(розумію наслідки ) але це на перших порах. Далі все налагодиться.

Крім того, була б гарна ініціатива "проміжних ФТП-Серверів" Тобто для кожної підмережі - свій.

10.36.0.хх - свій

10.42.0.хх - свій

навантаження на загальний сервер зніметься. А якщо із можливістю дублювання того що і є там і там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Анлімів не буде, між підмережами теж не буде.

Факт.

Трафіку буде багато, тоже факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо уже відомі якісь факти про тарифи для DSL користувачів (лімітка/безлімітка) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Як тільки будуть відомі їх опублікують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподіваюсь їх опублікують до 1 квітня,можу невспіти хвалебну оду написати на честь"ДГ" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Застоялась тема.Ну що ж на цій чі на слідуючій неділі чекаємо чудо-тарифів від "ДГ".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене перші відомості про домашні мережі!

65грн. 10000 мб зовнішнього 15000 мб внутрішнього!

84грн. 15000 мб зовнішнього...

Повністю прайс ще не знаю....

Знайомий працює у абонентському відділі!

Тарифи вступлять в силу з 1-го квітня, але для цього потрібного писати заяву!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо уже відомі якісь факти про тарифи для DSL користувачів (лімітка/безлімітка) ?
Тут вже писали, мін. 65грн включено буде 10 гіг зовнішнього і 15 міського. Для АДСЛ фізиків і ДМ тарифи будуть однакові.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если меньших тарифов не будет, то с 48грн. и без заявления должны перевести на 65 грн., я так понимаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Неможуть вони тебе автоматом на дорожчий пакет перевести.

Будеш і далі на 48 грн сидіти, поки сам заяву не напишеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То что, тогда получается, что пакет за 48 грн. тоже остаётся? И в нём так и останется 1.5 внешнего?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фигассе! У мну щаз на 120грн/мес меньше трафа :0074:

Если с 1 апреля введут - с меня пиво отделу маркетинга! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запахло дешевими мегабайтами :) А скіко ж будє за 125-130 гр мегабайтів, не вжє 20000.Сума сойти :0074:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б добре щоб невикористані мегабайти внутрішнього трафіку конвертувались в зовнішній при перевищенні ліміту останнього і навпаки, як це було раніше на Фотакомі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б добре щоб невикористані мегабайти внутрішнього трафіку конвертувались в зовнішній при перевищенні ліміту останнього і навпаки, як це було раніше на Фотакомі.

А ти не подумав пр оте, що дуже багато б спеціально не використовували б внутрішній, а більше тягнули з зовнішнього або навпаки. Хоча було б непогано ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю одного кіноманьяка,йому внутрішній тіко давай.Хай зроблять обмінник ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б добре щоб невикористані мегабайти внутрішнього трафіку конвертувались в зовнішній при перевищенні ліміту останнього і навпаки, як це було раніше на Фотакомі.

А ти не подумав пр оте, що дуже багато б спеціально не використовували б внутрішній, а більше тягнули з зовнішнього або навпаки. Хоча було б непогано ^_^

Не знаю як внутрішній в зовнішній, а от Зовнішній спокійно переконрвертовується на внутрішній, коли той закінчується і по мірі викачування. Перевірино - працює!!! :_36:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто нічого не чув? Останні новини? Бо сьогодні прийшов додому на обід, під дверима лежить рекламка, мол приєднайтесь до сусідів;), підключайтесь до домашніх мереж з 50% знижкою, але це не головне, а головне, пише: нові вигідні тарифи з 01.04.08, конкретніше ніхто не знає? Ой сорі, вже побачив вище, якось завтикав як читав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...