Перейти до змісту

Ціни на інтернет в Луцьку


spqr

Рекомендовані повідомлення

На сторінці статистики http://dm.fk.lutsk.ua/cgi-bin/stat.pl є вкладка " Заказ пакета" де написано:

Заказ пакета на следующий месяц

Выберите пакет, на который вас автоматически переключит система в начале следующего месяца

і перелік пакетів.

Захожу по даній ссилці і ніфага подібного не бачу ("Заказ пакета")... Мабуть доведеться мандрувати на Фотаком і переоформляти контракт на новий пакет, як в старі добрі часи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 755
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Захожу по даній ссилці і ніфага подібного не бачу ("Заказ пакета")... Мабуть доведеться мандрувати на Фотаком і переоформляти контракт на новий пакет, як в старі добрі часи.

Как говориться - кто не успел... :(

На днях ещё была эта кнопка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Возможно, кнопка появляется только в конце месяца?.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как говориться - кто не успел...

На днях ещё была эта кнопка.

А тарифы старые были?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как известно: "Перше квітня - брехня всесвітня". Где гарантия что 1-го апреля все же появятся новые тарифы?! И если даже что-то будет, это будут именно новые тарифы, просто накинут еще пару гигов, а безлимиток так и недождемся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки накинути гігабайт, щоб компенсувати відсутність анлімів в ДМ?

Прошу висловитись по існуючим пакетам: 48, 84, 120, 180, 240 грн.

В MTC в анлімних пакетах також є обмеження по хвилинах на місяць, тому думаю це схожий варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Безліміт на ДМ це параноя.

Швидкість + безлімітність це останній крок до деградації мережі.

Думаю ДГ просто треба привести свої тарифи у відповідність з тими що є зараз на ринку.

Докинути трафіку не втративши у фінансах які платять юзери. Ціна на пакети ДГ і так досить демократична.

Думаю ДГ довго не протягне, ринок вимагає збільшення трафіків і швидкостей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 48 грн. я бы хотел - или меня бы устроило - 10 гиг внешнего и 30 гиг внутреннего (хотя я его всё равно почти не пользую, но пусть будет - про запас) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидкість + безлімітність це останній крок до деградації мережі.

а лочить скорость наружу вы не можете?

пусть внутри одно, а в мир - помедленнее

те же 512К для анлимов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можем, но может получиться, что анлим 512 к будет и в мир, и в городскую сеть, как сейчас у пакетов СТРИМ.

Кто ещё хочет анлимов? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виникає питання чого нехватає ДГ щоб ввести безліміт?Грошей,обладнання,часу,бажання.Всерівно рано чі пізно зроблять безлімітку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

"ДГ" в скобках. :) Хватає розуму не ввести безлім на сервісі ДМ.

Якщо введуть, адміни реально начнуть морозитись коли будуть жалоби тіпа а у мене інета пачті нема :D

Ви уявляєте скільки бажаючих скористатись такою фігнею. і не тільки в плані самому скачати увесь інет.

А ще й наставити купу проксяків і продати цей халявний нет усім бажаючим і не дуже :_41:

Кароче мерержі ПИЗДЕЦЬ :)

Деградація на ліцо.

Кроче люди, думайте мазгамі, якщо вони можуть думати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю цена в 70-80$ за 5мбит анлим все сгладит, отсеет тех кто хочет скачать весь инет :)

Интересно было бы взгялнуть на статистику ФК, да и Укртелекома тоже, например какой самый популярный тарфиный план среди юзеров. Думаю у ФК это минимальный, а у Укртел средний 1мбит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 84 грн 20 гб зовнішнього і 30-40 внутрішнього, а краще 30 того і того :D

Хочу фільмів трохи скачувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Интересно было бы взгялнуть на статистику ФК, да и Укртелекома тоже, например какой самый популярный тарфиный план среди юзеров. Думаю у ФК это минимальный, а у Укртел средний 1мбит.

Думаю в УТ самый популярный тарифный план - 512 анлим за 100 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почему б не сделать безлимитный, но ограничить по скорости?!

Я вполне согласин платить, как на Визоре, 100 грн за безлимитку 1Мбит/с, или 150 грн за безлимитку 2 Мбит/с.

Ну, а ежели так невозможно сделать, тогда дайте на пакет "стандарт" хотяб гиг 10-15, и при внешнем лимитированном канале внутрений нужно безлимитный делать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо тарифи зміняться з 1 квітня мій прогноз за 48 гривень дадуть 5 г зовнішнього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вполне согласин платить, как на Визоре, 100 грн за безлимитку 1Мбит/с, или 150 грн за безлимитку 2 Мбит/с.

не знаю, как ситуация с внешними каналами у Визора сейчас, но раньше у них была привычка продавать гораздо больше, чем у них было.

и сейчас, они могут иметь 10МБит, например, при этом продавать с таким демпингом (по отношению к УТ) анлимы на 1МБит или 2 МБит в неограниченном количестве.

только что достанется пользователю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...