Перейти до змісту

Ціни на інтернет в Луцьку


spqr

Рекомендовані повідомлення

Мене б влаштувало 5 Гб зовнішнього на 48 грн. Внутрішній можна не обмежувати. А то часом спрацьовує думка, що раз є 10 Гб, то треба хоч трохи використати, а то ж пропадає :-). От і качаються фільми з FTP. Просто аби було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 755
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Якщо тарифи зміняться з 1 квітня мій прогноз за 48 гривень дадуть 5 г зовнішнього.

Не, мне 5 будет мало. Хотелось бы, как выразился ursa, 10 внешнего и 30 внутреннего (хотя внутренний как то пофигу, сколько его там будет, главное чтоб внешнего побольше). Если будет 5 - скорее всего свалю на ОГО с его 512/512 за 100 грн/мес :) (с первого марта начал жалеть, что не подал заявку еще в начале февраля... :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Почему б не сделать безлимитный, но ограничить по скорости?!

Я вполне согласин платить, как на Визоре, 100 грн за безлимитку 1Мбит/с, или 150 грн за безлимитку 2 Мбит/с.

Ну, а ежели так невозможно сделать, тогда дайте на пакет "стандарт" хотяб гиг 10-15, и при внешнем лимитированном канале внутрений нужно безлимитный делать.

Експеримент з безлімітним внутрішнім уже був.

Грузись в 100% навіть гігабітні участки магістралі :)

Хто сидить на безлімах, скажіть будьте ласкаві, коли не буть закачки з торентів чи з других зупиняються? :)

Думаю що ні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто сидить на безлімах, скажіть будьте ласкаві, коли не буть закачки з торентів чи з других зупиняються? :)

Думаю що ні :)

24/7

у меня, по крайней мере...

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто сидить на безлімах, скажіть будьте ласкаві, коли не буть закачки з торентів чи з других зупиняються?

Думаю що ні

Всі сидять на безліміах в Укртелекомі, інших тарифів нема. ОГО! - 2, використовую щоденно, трафіка за місяць ~10Гб.

Можливо комусь і треба анлімітед. Зробіть для проби 1Мегабіт анлім для ДМ з обмеженням зовн.+внутрішньої швидкості, побачите як піде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробіть для проби 1Мегабіт анлім для ДМ з обмеженням зовн.+внутрішнього трафа, побачите як піде

а сейчас что, не такой "анлим"? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а сейчас что, не такой "анлим"? :lol:

В домашних мережах уже есть анлим на 1Мегабит о_О? Я чет упустил?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробіть для проби 1Мегабіт анлім для ДМ з обмеженням зовн.+внутрішнього трафа, побачите як піде :)

Я чего-то не понял? А ты сам понял эту фразу? Какой смысл в неё вкладывался? :)

Анлим и ограничения по траффику разве могут существовать вместе? :lol:

а сейчас что, не такой "анлим"? :)

В домашних мережах уже есть анлим на 1Мегабит о_О? Я чет упустил?

Первое: анлим написано в кавычках.

Второе:

Що Ви отримуєте при підключенні:

Доступ у Internet на швидкості до 10 Мбіт/c;

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а сейчас что, не такой "анлим"? :)

В домашних мережах уже есть анлим на 1Мегабит о_О? Я чет упустил?

Уважаемый, в ДМ скорость на хороших участках почти что отвечает заявленной - то бишь до 10 Мбит/с "внешняя" и до 100 Мбит/с "внутренняя." Вот здесь я уже писал о скорости. Так что - "не надо ля-ля" :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Вже більше місяця для ДМ в світ 20Mbit/s

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

QUOTE(zyb @ 3-3-2008, 9:08) *

Зробіть для проби 1Мегабіт анлім для ДМ з обмеженням зовн.+внутрішнього трафа, побачите як піде smile.gif

Я чего-то не понял? А ты сам понял эту фразу? Какой смысл в неё вкладывался? smile.gif

Анлим и ограничения по траффику разве могут существовать вместе? wink.gif

Я говорю за анлим и ограничение по скорости, пост поправил. Ведь многие именно ето и ждут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я плачу 120 грн (т.е. 6/30гиг внешн/внутр трафа) ... мне реально мало внешнего трафика.иногда 25 грн нужно докладывать, чтоб вдруг не отключили. мне кажеться, что это немного обдиралово...но впринципи уходить с ДГ нет желания ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

ооо! на цю суму тобі стільки трафіка зроблять в нових тарифах що просто обкачаєшся :sm110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

serega, а точно буде мінімальний тариф 65 грн?

P.S. Мені би й такого хватило: за 65 грн. 10 гіг зовнішнього і 30 внутрішнього (не 20 !!! :sm110: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

serega, а точно буде мінімальний тариф 65 грн?

P.S. Мені би й такого хватило: за 65 грн. 10 гіг зовнішнього і 30 внутрішнього (не 20 !!! :sm110: )

Фігассє. На Аверсі 10 гіг зовнішнього (внутрішнього нема) на 2 Мб/с коштує 100 грн. + 10 грн. оренда модема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут вже писали, мін. 65грн включено буде 10 гіг зовнішнього і 15 міського. Для АДСЛ фізиків і ДМ тарифи будуть однакові.

бачите :sm110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Тут вже писали, мін. 65грн включено буде 10 гіг зовнішнього і 15 міського. Для АДСЛ фізиків і ДМ тарифи будуть однакові.

бачите :smile3:

Цілком реальні цифри, можуть бути і більші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМО: не дуже веселі плани, я епав 65 грн платити, збільшуйте трафік але суму 48 залишіть, удобно епт, карточку за 50грн купив і усьо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М-да... для когось і 15 грн. - гроші... навіть. бєшані бабки :o

Треба, значить, ввести новий тариф "Екстрім-Мікро" (32 КБ зовнішнього і 256 КБ внутрішнього трафіка) на 128 b/s.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМО: не дуже веселі плани, я епав 65 грн платити, збільшуйте трафік але суму 48 залишіть, удобно епт, карточку за 50грн купив і усьо.

не переживай перед 1 квітня вийде карточка на 65 гр,ще може з бонусом типу"Всім клієнтам "ДГ"ще по 10 гігобайтів зовнішнього і 15 внутрішнього.Зі святом"

М-да... для когось і 15 грн. - гроші... навіть. бєшані бабки :o

Треба, значить, ввести новий тариф "Екстрім-Мікро" (32 КБ зовнішнього і 256 КБ внутрішнього трафіка).

:smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...не переживай перед 1 квітня вийде карточка на 65 гр,ще може з бонусом типу"Всім клієнтам "ДГ"ще по 10 г.Зі святом"

:smile3: Ще б пак. А при поповненні повідомлення "Рахунок поповнено. Доречі а про 10 грн. подарунку це першоквітневий жарт. Зі святом, абоненте"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М-да... для когось і 15 грн. - гроші... навіть. бєшані бабки :o

Треба, значить, ввести новий тариф "Екстрім-Мікро" (32 КБ зовнішнього і 256 КБ внутрішнього трафіка) на 128 b/s.

ти за мої гроші не переживай, тут висловлюють свої думки, якщо реально карточка буде на 65 грн зразу, то буде бомба!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...не переживай перед 1 квітня вийде карточка на 65 гр,ще може з бонусом типу"Всім клієнтам "ДГ"ще по 10 г.Зі святом"

:smile3: Ще б пак. А при поповненні повідомлення "Рахунок поповнено. Доречі а про 10 грн. подарунку це першоквітневий жарт. Зі святом, абоненте"

які 10 гривень 10 ГИГОБАЙТІВ.Свято ж як не як

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...