serega

Адміністратори
 • Кількість зміста

  4 162
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

296 Поважний

Про serega

 • Ранг
  Chert
 • День народження 12.08.1975

Контакты

 • Сайт
  http://

Останні відвідувачі профілю

17 789 перелядів профілю
 1. Київстар помоєму прикрив розвиток "інтернет в квартиру", а так на Світла,9 є їхня оптика.
 2. Значить так, абонентський відділ в піднятті цін не має жодного відношення - їх кинули під танки, тому прошу до них претензій не мати а закидати гранатами ЦО в Києві на Смоленській 31-33. Пропоную і рекомендую просто відключитись.
 3. 3-ри кімнати, холодильник+морозильник, комп'ютер не вимикається. лютий 2015 обленегро (чи хто там в Луцьку цим займається) замінили лічильник. На графіку середній показник за місяць. * оранжевий - тренд
 4. Зачистити в "нуль" кеш браузерів, поставити останній хром чи мозілу, все інше лайно. Проапдейтити систему до останніх патчів, хоча б тих, що по безпеці. ps: і ніяких мейлру чи яндексів.
 5. Не знаю що там вам "лапшить" хром, але на сервері та cloudflare RC4 не використовується по причині його небезпечності. TLS 1.2 включено скрізь. Рекомендують оновити браузер та систему. Без https борда працювати не буде, таке прийняте рішення задля Вашої ж безпеки.
 6. По крайній мірі весь світ відмовляється від підтримки дірявих засобів і рекомендують оновити браузери та системи в частині безпеки.
 7. офіс опери може й в новегії, але влітку 16 року їх купили китайці за 600 млн ойро
 8. Opera - це великий китайський троян, раніше був росіянським. RC4 якраз відключено згідно рекомендацій безпеки. Результат тестів ssl: https://www.ssllabs.com/ssltest/analyze.html?d=board.lutsk.ua&s=104.27.189.21
 9. Було таке але кілька днів тому, коли cloudflare з сертифікатами не міг розібратсь, але вже майже дві доби все ок має бути. Одним з варіантів "лікування" може бути чистка кешу браузера, що хтом, що мазіла мене особисто бісять своїм кешуванням, навіть коли явно кажеш їм його не використовувати.
 10. Дивні якісь, навіщо вам це розуміти :)?
 11. вагончики будівельників та інженерно-технічного персоналу
 12. Тільки правильніше писати Lutsk а не Luck (на FB "Робоче місце та офіс в Luck, Ukraine"), чи то для полакув?