Перейти до змісту

serega

Адміністратори
 • Кількість зміста

  4 203
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

316 Поважний

Про serega

 • Ранг
  Да заткните его уже!
 • День народження 12.08.1975

Контакты

 • Сайт
  http://

Останні відвідувачі профілю

18 186 перелядів профілю
 1. Затрати: 1 ват сонячної панелі коштує ~1 долар. Дохід: 1кВт-на станція за рік дає приболизно 1.4МВт. Рахуємо дохід по тарифу на час підписання догоіору, віднімаємо податок, рахуємо економіку, і т.д.
 2. То це 30-кіловатна станція? Можна скрін "ВСЕГО"?
 3. В даних випадках і файрволи з сильними паролями не допомогають коли нариють цікаву дірку.
 4. Якщо не помиляюсь, то це ось ці гади за колективну антену нараховують гроші: ПОБУТРАДІОТЕХНІКА ЛТД, ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ПІДПРИЄМСТВО +380 (332) 251001 +380 (332) 252226 Луцьк, вул. В'ячеслава Хурсенка, 54 Це до них в такому разі з заявою треба звертатисть про припинення послуги.
 5. А от давайте обговоримо це на бордовці, що буде в кінці цього тижня. Мені сайт для ОСББ а вам усім (нам) банер
 6. Загальнобудинковий лічильник тепла, за грудень в квитанції опалення було біля 17 грн за кв.м., ми по показникам лічильника замітили, що нам врахували вполовину менше ніж спожили насправді - сходили в Луцьктепло і ногами показали на помилку в нарахуванні, нам зробили перезахунок за цінами грудня, тому в січневих квитанціях появився борг. Якби цього не зробили, то невраховане тепло грудня вже було б враховано в січні по новому збільшеному тарифу за 1Гкал. В січні ж все стало на свої місця і за кв.м. вже було 36 грн.
 7. Так в чому була проблема, що саме було причиною холодної батареї?
 8. Заломить звісно і спеціально для цього тоді буде тримати під такого клієнта цілодобову бригаду висококваліфікованих інженерів та в кільканадцять разів збільшить надійність доставки Інтернету до споживача (це все дуже дорого коштує). То ж мова про бізнес чи ні? Тоді витрати на реалізацію цього бізнесу повинні враховуватись. А відтак, якщо на це в бізнесмена нема коштів, тоді є суттєво дешевший варіант: організувати все самому взявши кілька підключень, кілька маршрутизаторів і налаштувати автоматичне резервування чи балансування з метою отпимального використання каналів зв'язку.
 9. Не просто іншого а два або й три відразу, якщо з цим так тісто пов'язана робота. Або підписати з існуючим оператором такий SLA, що при його порушенні оператор повинен був би відшкодувати усі втрати та недоотриманий прибуток.
 10. Помоєму в статті занижені цифри - виходить щодня близько 40-60 тис людей користуються громадським транспортом, якщо судити з наведених цифр і якщо вони лише два рази їдуть (навчання, робота, прогулянка та назад). Для 200 тисячного міста трішки малувато, бо їздять учні, працюючі та пенсіонери, а це мабуть не менше 100 тисяч.
 11. Приємно, що все більше людей починають рахувати, чого не доб'єшся від продавців. Жоден не скаже про те, "коли ж я почну заробляти" А ситуація не така вже райдужна, бо по завершенню часу окупності є дуже великі ризики, що те обладнання перестане працювати. Хіба є вільні кошти, тоді можна ризикнути вкинутись в цю затію з продажею нагенерованої сонцем електроенергії і молитись на те, щоб після 4-5 років станція все ще буде працювати і генерувати ті ж об'єми і держава не переглянула в сторону зниження закупівельні ціни - тоді так, кожен рік буде приносити прибуток кращий ніж депозит в банку.
 12. 1 кВт це інсоляція для нашої території, а ефективність сьогоднішніх панелей 15-18%
 13. дивись, рілтайм http://www.solarlviv.com.ua/monitor Графіків в інеті море. Якщо грубо, то 1кВт панель в рік нагенерує від 1 мВт. Я тут прикинув, якщо прийняти термін служби панелі 10 років, то собівартість згенерованорго 1кВт*год обійдеться в $0.10
 14. Для нашої території рахуйте 100Вт на м2
×