Перейти до змісту

serega

Адміністратори
 • Кількість зміста

  4 208
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

319 Поважний

Про serega

 • Ранг
  Да заткните его уже!
 • День народження 12.08.1975

Контакты

 • Сайт
  http://

Останні відвідувачі профілю

18 384 перелядів профілю
 1. Скоріше всього тулять старішу модель Sonoff POW, але варто звернути увагу на новішу Sonoff POW R2 (вона цікавіша по функціоналу). Собі щось подібне шукаю неспішно і сьогодні знайшов мабуть одну з найкращих пропозицій (https://smt.ua/smart-house/55005_Smart-ustroystvo-Sonoff-Vyklyuchatel-Wi-Fi-POW-R2.html ), з продаванами ще не зв'язувався.
 2. @Lisovic - не вводь людей в оману а то нароблять на свою голову: 172.16.0.0/12 а не 176.16.0.0/16
 3. Ось тут https://goo.gl/maps/NnFMuV3YB7P2 ріжуть різний камінь.
 4. Так кажете ніби знаєте маршрут А я кажу, що прилетить гелікоптером і не на військовий аеродром.
 5. Затрати: 1 ват сонячної панелі коштує ~1 долар. Дохід: 1кВт-на станція за рік дає приболизно 1.4МВт. Рахуємо дохід по тарифу на час підписання догоіору, віднімаємо податок, рахуємо економіку, і т.д.
 6. То це 30-кіловатна станція? Можна скрін "ВСЕГО"?
 7. В даних випадках і файрволи з сильними паролями не допомогають коли нариють цікаву дірку.
 8. Якщо не помиляюсь, то це ось ці гади за колективну антену нараховують гроші: ПОБУТРАДІОТЕХНІКА ЛТД, ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ПІДПРИЄМСТВО +380 (332) 251001 +380 (332) 252226 Луцьк, вул. В'ячеслава Хурсенка, 54 Це до них в такому разі з заявою треба звертатисть про припинення послуги.
 9. А от давайте обговоримо це на бордовці, що буде в кінці цього тижня. Мені сайт для ОСББ а вам усім (нам) банер
 10. Загальнобудинковий лічильник тепла, за грудень в квитанції опалення було біля 17 грн за кв.м., ми по показникам лічильника замітили, що нам врахували вполовину менше ніж спожили насправді - сходили в Луцьктепло і ногами показали на помилку в нарахуванні, нам зробили перезахунок за цінами грудня, тому в січневих квитанціях появився борг. Якби цього не зробили, то невраховане тепло грудня вже було б враховано в січні по новому збільшеному тарифу за 1Гкал. В січні ж все стало на свої місця і за кв.м. вже було 36 грн.
 11. Так в чому була проблема, що саме було причиною холодної батареї?
 12. Заломить звісно і спеціально для цього тоді буде тримати під такого клієнта цілодобову бригаду висококваліфікованих інженерів та в кільканадцять разів збільшить надійність доставки Інтернету до споживача (це все дуже дорого коштує). То ж мова про бізнес чи ні? Тоді витрати на реалізацію цього бізнесу повинні враховуватись. А відтак, якщо на це в бізнесмена нема коштів, тоді є суттєво дешевший варіант: організувати все самому взявши кілька підключень, кілька маршрутизаторів і налаштувати автоматичне резервування чи балансування з метою отпимального використання каналів зв'язку.
 13. Не просто іншого а два або й три відразу, якщо з цим так тісто пов'язана робота. Або підписати з існуючим оператором такий SLA, що при його порушенні оператор повинен був би відшкодувати усі втрати та недоотриманий прибуток.
×
×
 • Create New...