Перейти до змісту

serega

Адміністратори
 • Кількість зміста

  4 186
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

304 Поважний

Про serega

 • Ранг
  Да заткните его уже!
 • День народження 12.08.1975

Контакты

 • Сайт
  http://

Останні відвідувачі профілю

17 969 перелядів профілю
 1. https://stat.ripe.net/as21256#tabId=routing - там і дивимось про лінки та аплінки https://stat.ripe.net/widget/bgplay#w.resource=as21256 - більш візуально
 2. Розглядається придбання Бойлера ZANUSSI ZWH/S 30 Smalto DL, в інтернеті вмію купувати але дам можливість заробити тому, хто зможе доставити таку модель за адекватну ціну, без отих диких накруток, що світять на сайтах. Може хто регулярно в Польщу катається чи має інші джерела поставок. Прошу в особисті повідомлення.
 3. Фонариком світив? Буде зрозуміло чи повний піпець чи тільки підсвітка.
 4. Підключення світла

  Завжди думав, що то надавачу послуг цікаво отримати більше клієнтів, тому й самі повинні все робити, щоб якнайшвидше підключити людям послугу і дерти гроші.
 5. попінав cloudflare, слідкуйте чи те ж саме буде з мобільних пристроїв.
 6. Cloudflare досить популярний в захисті трафіка та розподіленості доступів по всьому світу для пришвидшення роботи сервісів. В нього є багато налаштувань і можливо якісь із них занадто вибагливі до клієнта та його провайдерів, треба досліджувати. Якщо в мене щось би подібне(описана вище проблема) регулярно з'являлась, було б значно легше діагностувати проблему та її усунути, якщо це можливо. Відключати Cloudflare поки не бачу сенсу. Такого повідомлення не буває?
 7. ... отримати дозвіл на розповсюдження інформації, що є питанням національної безпеки
 8. 1. зацікавлена особа спонсорує, 2. в наказовому порядку зобов'язують закупити та встановити систему моніторингу "мікроклімату" та підключити до централізованого збору даних, 3. кожен один перед одном хизується своїми показниками, купує, встановлює, підключає до центральної бази, 4. ...
 9. - моніторинг сенсорів (нехай це запозичене іноземне слово але звучить краще ніж "датчик"), їх доступність; - перевірка правильності їх показів; - амортизація, своєчасна їх заміна; ...
 10. "но я не знаю чи стоїть" - тут мабуть тільки подивившись зверху вниз або в дзеркало глянути
 11. Спробуйте зі своєї сторони відкинути проблеми з останніми метрами від КРТ і підключити модем прямо туди (для тесту). Попросіть в УТ (0800506800)збільшити швидкість на порту станційного обладнання (профайл з більшими швидкостями).
 12. 38дб затухання говорить про те, що на високих частотах щось заважає - різні ділянки кабелю, скрутки, а то й в 10-50-100-200 парному кабелі є багато адсл споживачів і, хоч там телефонна вита пара, вони можуть заважати одне одному. Навіть останні 10 метрів кабелю від КРТ до модема можуть бути проблемою.
×