serega

Адміністратори
 • Кількість зміста

  4 177
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

302 Поважний

Про serega

 • Ранг
  Да заткните его уже!
 • День народження 12.08.1975

Контакты

 • Сайт
  http://

Останні відвідувачі профілю

17 833 перелядів профілю
 1. ... отримати дозвіл на розповсюдження інформації, що є питанням національної безпеки
 2. 1. зацікавлена особа спонсорує, 2. в наказовому порядку зобов'язують закупити та встановити систему моніторингу "мікроклімату" та підключити до централізованого збору даних, 3. кожен один перед одном хизується своїми показниками, купує, встановлює, підключає до центральної бази, 4. ...
 3. - моніторинг сенсорів (нехай це запозичене іноземне слово але звучить краще ніж "датчик"), їх доступність; - перевірка правильності їх показів; - амортизація, своєчасна їх заміна; ...
 4. "но я не знаю чи стоїть" - тут мабуть тільки подивившись зверху вниз або в дзеркало глянути
 5. Спробуйте зі своєї сторони відкинути проблеми з останніми метрами від КРТ і підключити модем прямо туди (для тесту). Попросіть в УТ (0800506800)збільшити швидкість на порту станційного обладнання (профайл з більшими швидкостями).
 6. 38дб затухання говорить про те, що на високих частотах щось заважає - різні ділянки кабелю, скрутки, а то й в 10-50-100-200 парному кабелі є багато адсл споживачів і, хоч там телефонна вита пара, вони можуть заважати одне одному. Навіть останні 10 метрів кабелю від КРТ до модема можуть бути проблемою.
 7. Гарантію отримання більшої швидкості після заміни кабелю можна вимагати тільки від провайдера послуг. Чи можливо поставити спочатку правильно задачу і розглядати варіанти її вирішення, навіть з заміною провайдера? "критично необхідні 12Мбіт білого ip" - це що і в яку сторону? Бо "білий IP" беруть, як правило, для того, щоб з інтернету мати доступ до своїх сервісів. Не варто забувати також про те, що адсл це асинхронна швидкість підключення і більше 1 мегабіта від Вас в інтернет Ви не отримаєте а для Download-а "білий IP" не потрібен (хіба що це вимога безпеки віддаленої сторони) і не слухайте продавців про те, що з адсл можна 3 мегабіти отримати
 8. Я тут трішки помилився, будинок мабуть таки Соборності, 38а а не 38 і така тарілка на три супутника в нашому регіоні направляється ближче до південного заходу, але все ж таки фото встановлених сонячних панелей здається, що не зовсім оптимально має направлення для максимального отримання сонячної енергії.
 9. Тарілка з трьома головами, направлена практично прямо не південь. Та й фото зроблено практично в обідню пору, коли сонце на півдні.
 10. Погляньте на напрямок сонця та його тінь від тарілки. Панелі в напрямку на схід :)?
 11. Дивлюсь на фото, це їх тимчасове місце для монтажу чи вони там і будуть? Хтось з сонцем не дружить :)? Також при розрахунку окупності не слід упускати той момент, що з кожним роком сонячні панелі деградують і їх генеруюча можливість падає. А ще нинішня електроніка має властивість виходити з ладу після гарантійного терміну, а це додаткові витрати (я про інвертори) :).
 12. Важливо не тільки щоб ваш девайс (мобілка, комп, телевізор, ...) бачив потужний сигнал передавача точки доступа але й щоб останній бачив та чув ваш девайс. Тому не ведіться на 250-500 міліват потужності, що вам тулитимуть продавці а краще поставте стільки точок доступу, скільки потрібно для покриття території. Бо практично усі SOHO пристрої мають приблизно однакову чутливість та "законну" (дозволену) потужність передавача 100-150 міліват. Цікавить покриття територій різних по складності конфігурацій - звертайтесь, підкажу недорого
 13. Тільки ото цих дурниць нікому не говоріть і не признавайтесь в тому, що не розібрались як то все налаштувати
 14. Придбаю тюнер типу: - Eurosky ES11 DVB-T2 FTA - Т2 World Vision T59M DVB-T2 тільки прошу не барижити цінами від 400 грн.