Перейти до змісту

serega

Адміністратори
 • Кількість зміста

  4 193
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

312 Поважний

Про serega

 • Ранг
  Да заткните его уже!
 • День народження 12.08.1975

Контакты

 • Сайт
  http://

Останні відвідувачі профілю

18 101 перелядів профілю
 1. Помоєму в статті занижені цифри - виходить щодня близько 40-60 тис людей користуються громадським транспортом, якщо судити з наведених цифр і якщо вони лише два рази їдуть (навчання, робота, прогулянка та назад). Для 200 тисячного міста трішки малувато, бо їздять учні, працюючі та пенсіонери, а це мабуть не менше 100 тисяч.
 2. Приємно, що все більше людей починають рахувати, чого не доб'єшся від продавців. Жоден не скаже про те, "коли ж я почну заробляти" А ситуація не така вже райдужна, бо по завершенню часу окупності є дуже великі ризики, що те обладнання перестане працювати. Хіба є вільні кошти, тоді можна ризикнути вкинутись в цю затію з продажею нагенерованої сонцем електроенергії і молитись на те, щоб після 4-5 років станція все ще буде працювати і генерувати ті ж об'єми і держава не переглянула в сторону зниження закупівельні ціни - тоді так, кожен рік буде приносити прибуток кращий ніж депозит в банку.
 3. 1 кВт це інсоляція для нашої території, а ефективність сьогоднішніх панелей 15-18%
 4. дивись, рілтайм http://www.solarlviv.com.ua/monitor Графіків в інеті море. Якщо грубо, то 1кВт панель в рік нагенерує від 1 мВт. Я тут прикинув, якщо прийняти термін служби панелі 10 років, то собівартість згенерованорго 1кВт*год обійдеться в $0.10
 5. Для нашої території рахуйте 100Вт на м2
 6. Прийняв, дякую за вітання!
 7. https://stat.ripe.net/as21256#tabId=routing - там і дивимось про лінки та аплінки https://stat.ripe.net/widget/bgplay#w.resource=as21256 - більш візуально
 8. Розглядається придбання Бойлера ZANUSSI ZWH/S 30 Smalto DL, в інтернеті вмію купувати але дам можливість заробити тому, хто зможе доставити таку модель за адекватну ціну, без отих диких накруток, що світять на сайтах. Може хто регулярно в Польщу катається чи має інші джерела поставок. Прошу в особисті повідомлення.
 9. Фонариком світив? Буде зрозуміло чи повний піпець чи тільки підсвітка.
 10. Підключення світла

  Завжди думав, що то надавачу послуг цікаво отримати більше клієнтів, тому й самі повинні все робити, щоб якнайшвидше підключити людям послугу і дерти гроші.
 11. попінав cloudflare, слідкуйте чи те ж саме буде з мобільних пристроїв.
 12. Cloudflare досить популярний в захисті трафіка та розподіленості доступів по всьому світу для пришвидшення роботи сервісів. В нього є багато налаштувань і можливо якісь із них занадто вибагливі до клієнта та його провайдерів, треба досліджувати. Якщо в мене щось би подібне(описана вище проблема) регулярно з'являлась, було б значно легше діагностувати проблему та її усунути, якщо це можливо. Відключати Cloudflare поки не бачу сенсу. Такого повідомлення не буває?
 13. ... отримати дозвіл на розповсюдження інформації, що є питанням національної безпеки
×