serega

Адміністратори
 • Кількість зміста

  4 149
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

290 Поважний

Про serega

 • Ранг
  Chert
 • День народження 12.08.1975

Контакты

 • Сайт
  http://

Останні відвідувачі профілю

17 707 перелядів профілю
 1. Дивні якісь, навіщо вам це розуміти :)?
 2. вагончики будівельників та інженерно-технічного персоналу
 3. Тільки правильніше писати Lutsk а не Luck (на FB "Робоче місце та офіс в Luck, Ukraine"), чи то для полакув?
 4. В інших темах не читав але тут Stepan38 діло каже. Так, це я повідкривав частину його повідомлень в цій темі.
 5. Курка 40-45 днів, свиня - 100-110 днів. Довше їх кормити не має сенсу - приріст різко падає.
 6. Офтоп і, Сергію, хватить про вінду, ще 1с запропонуй PPP, PPTP поки нікуди не дівається від VPN підключень. Кращого і простішого AAA ніж Radius нема і він буде ще довго жити, і те, що я запропонував, саме просте і швидке рішення для некомерційного використання. Сам користувався, тому й пропоную. Хочеться більшого - бабкі на бочку або самому писати обв'язку до freeradius. А якщо в когось з тим Radius не получається, ласкаво просимо, допоможу за розумну винагороду.
 7. Якщо не хочеться довго шукати білінгову систему з Radius-ом, то Mikrotik має окремий безкоштовний package named UserManager (з Extra packages), там можна всякі профайли чудити з різними лімітами. Покури його, він простенький і може бути , що залишишся з ним надовго
 8. То давно було, коли "барига" означав скупку та продаж краденого а зараз це той, хто робить дуже велику націнку, що не натягується на розуміння.
 9. Ще спробуйте для "security wifi protocol" залишити лише TKIP. І на додаток цитати інтуристів: - Turning off the location setting fixed my slow speed problem. Thank you so much! - Turning off "Location" in the action center worked for me.
 10. При формуванні бюджету міста на 2017 рік всі депутати чудово знали про суми, що збираються з батьків у школах міста і могли б дати під сраку копня шкільним керівникам, щоб отримати від них реальні суми з потребамим для вивчення в комісіях і все ж таки знайти можливість зафіксувати їх в бюджеті. Тим більше що одним із заступників міського голови став екс директор школи №1, яка від батьків 1000-1050 учнів отримує біля 250 тис. грн на рік на усілякі ремонти, заміни вікон, підлоги, шкільну мебель, закупку костюмів для шкільних танцювальних колективів, тощо. Красти з тієї сути там немає що, сам бачу по школі.
 11. Все відносно - комусь однієї точки вистачає на 4-поверховий будинок (перекриття дерев'яні, стіни картонні) а в когось в одній квартирі одна точка доступу не може забезпечити достатнє покриття та рівень сигналу. Картон, скло, дерево, цегла, бетон мають різну величину проникності радіосигналу і пристрої по радіо працюють в більшості випадків в умовах множинного його відбиття з усіма витікаючими інтерференціями.
 12. Якщо не хочете мати проблем, тоді ніяких репітерів. Лише достатня к-ть точок доступу на різних частотних каналах з однаковим SSID плюс роутер (роутером може виступати одна з точок доступу, що буде отримувати інтернет від провайдера). Між собою все це повинно з'єднуватись виключно по LAN.
 13. на камерах все має бути видно, нехай глянуть
 14. "Люкс таксі" для мене перестав бути на першому місці після того, як перестали брати замовлення наперед (майже за годину).
 15. Женя, ти чудово знаєш що сталось і чому. не дарма луцьких депутатів в Тернопіль возили на показ і катали з коньяком по Тернопільському морі.