Перейти до змісту

Ціни на інтернет в Луцьку


spqr

Рекомендовані повідомлення

Тарифы и скорость должны изменится с 1 числа. Это пока слухи, но в каждом слухе есть доля правды. А безлимитный тариф, тот что "Вільний 4 744 гр швидкість 512 Кбіт/сек" так это для юридических лиц или корпораций, а для них всегда дороже везде. Почему так не знаю.

Якщо взяти його навіть наполовину ціна просто не реальна,та й підключення іде по будинках,не думаю що це для юр.лиц.Рекламу прочітав у газеті.Чекаю з нетерпінням нових цін від "Ф" :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 755
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Ось и "Аверс" засвітив свої тарифи,швидкість до 1 Мбіт/сек

ЛІМІТОВАНІ ТАРИФНІ ПАКЕТИ

Пакет 1 25гр 500 мб

Пакет 2 50гр 2000мб

Пакет 3 75гр 4000мб

Пакет 4 100гр 10000мб

Пакет 5 150гр 15000мб

Так і шо він засвітив ? З самого початку такі тарифи ! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось и "Аверс" засвітив свої тарифи,швидкість до 1 Мбіт/сек

ЛІМІТОВАНІ ТАРИФНІ ПАКЕТИ

Пакет 1 25гр 500 мб

Пакет 2 50гр 2000мб

Пакет 3 75гр 4000мб

Пакет 4 100гр 10000мб

Пакет 5 150гр 15000мб

Так і шо він засвітив ? З самого початку такі тарифи ! :)

sorry не бачів їх раніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позвонив на "Датагруп" сказали змін по тарифах і послугах на інтернет поки що не передбачається. :( Кантора m......f...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені на Відродження 43 ні Фотаком (тобіш ДатаГруп) ні Візор не світить.. ждьомс чогось путнього від аверса або АДСЛ від Укртелекома :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені на Відродження 43 ні Фотаком (тобіш ДатаГруп) ні Візор не світить.. ждьомс чогось путнього від аверса або АДСЛ від Укртелекома :lol:

Боюсь ти нічого найближчім часом від"Аверса" як і я від "Датагруп"недождемось.А от Укртелеком ще може щось підкіне цікаве :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краєм ока вчора бачив кусок реклами на Аверсі - має бути до 2 мб/с і зміни в тарифах (докладніше сказали - в "Аверс Прес"). Почекаєм четверга.. А може вже хтось шось знає докладніше ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А говорили именно в выпуске на этой неделе будет инфа или на след. неделе будет инфа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В лютому на Датагрупі будуть зміни в тарифах. Думаю, не все так погано і їхні маркетоси все ж таки пошевеляться троха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та вже скоріше б,але відчуваю що ціни і послуги не зміняться так як у "Візорі".Я напевно заморожу лінію,сетка буде робити, і перейду на "ОГО".Ну хіба що з"явиться безлімітка за 100-120 гривень,хоча невіриться :0012:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тарифы и скорость должны изменится с 1 числа.

А з цього місця можна детальніше! Що чув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Я напевно заморожу лінію,сетка буде робити, і перейду на "ОГО".

Не буде робити. Консервація - блокування фізично з резервуванням порта для подальшої розконсервації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В лютому на Датагрупі будуть зміни в тарифах. Думаю, не все так погано і їхні маркетоси все ж таки пошевеляться троха.

Вы все еще ждете? А мы, ОГОшники, уже давно юзаем :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я напевно заморожу лінію,сетка буде робити, і перейду на "ОГО".

Не буде робити. Консервація - блокування фізично з резервуванням порта для подальшої розконсервації.

я маю на увазі по будинку,літом заморожував на місяць, вайпер-чат робив вроді точно не помню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як ти спалив кантору то тепер не буде робить gallery_7_30_2223.gif

TreNeR неможна так іздіватись над тими кому повезло меньше gallery_7_30_6240.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы все еще ждете? А мы, ОГОшники, уже давно юзаем

Не, телеком не цікаво. Мені треба UA-IX. Без нього на 0day-і робити нема що. :0024: Та й без ЛМ-а вже якось незатишно.

to spqr Якщо на місяць законсервуєш - то буде робити, швидше за все. От якщо нагліти почнеш, то точно фізично тебе висмекнуть. І не факт, що після того, як ти знову захочеш розконсервуватись, твій порт ще буде вільний.

На рахунок зміни тарифів подробиць не знаю, казали, що будуть міняти, а от в яку сторону... :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подав заявку на сайті Візора. Тиждня три тому. Далі як в танку. Зателфонував сам. Живу на вул. Грушевського. Сказали що в моєму будинку моя лише друга заявка. До будинку мережа підведена, але свіч (ти ін. пристій забув як пані з Візора його назвала) невстановлений. Є у сусідньому будинку де заявок зовсім немає. Сказала що якщо буде 5 і більше заявок в нашому будинку то свіч переставлять та інтернет мені таки підключать.

Ось як працює Візор.

Так що пішлю я його швидше за все далеко. Поставлю тарілку + мобільний і буде мені дома щастя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы все еще ждете? А мы, ОГОшники, уже давно юзаем

Не, телеком не цікаво. Мені треба UA-IX. Без нього на 0day-і робити нема що. :) Та й без ЛМ-а вже якось незатишно.

to spqr Якщо на місяць законсервуєш - то буде робити, швидше за все. От якщо нагліти почнеш, то точно фізично тебе висмекнуть. І не факт, що після того, як ти знову захочеш розконсервуватись, твій порт ще буде вільний.

На рахунок зміни тарифів подробиць не знаю, казали, що будуть міняти, а от в яку сторону... :)

Поки вони мене зберуться відключати багато що зміниться,сподіваюсь.Тай перезвонять і попередять.Розморожусь на місяць,потім знов :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подав заявку на сайті Візора. Тиждня три тому. Далі як в танку. Зателфонував сам. Живу на вул. Грушевського. Сказали що в моєму будинку моя лише друга заявка. До будинку мережа підведена, але свіч (ти ін. пристій забув як пані з Візора його назвала) невстановлений. Є у сусідньому будинку де заявок зовсім немає. Сказала що якщо буде 5 і більше заявок в нашому будинку то свіч переставлять та інтернет мені таки підключать.

Ось як працює Візор.

Так що пішлю я його швидше за все далеко. Поставлю тарілку + мобільний і буде мені дома щастя.

По підключенню це точно,тормозить кантора страшно.Їм від цього й гірше,втрачають клієнтуру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краєм ока вчора бачив кусок реклами на Аверсі - має бути до 2 мб/с і зміни в тарифах (докладніше сказали - в "Аверс Прес"). Почекаєм четверга.. А може вже хтось шось знає докладніше ?

Я 21.01 ходив в Аверс договір підписувати, то нічого з цього приводу не казали- підписався по старих(вище викладених) умовах... :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краєм ока вчора бачив кусок реклами на Аверсі - має бути до 2 мб/с і зміни в тарифах (докладніше сказали - в "Аверс Прес"). Почекаєм четверга.. А може вже хтось шось знає докладніше ?

Я 21.01 ходив в Аверс договір підписувати, то нічого з цього приводу не казали- підписався по старих(вище викладених) умовах... :smile-zachot:

Нові ж тарифи, по ідеї, мають бути з 01.02.08, тому і не дивно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тарифы и скорость должны изменится с 1 числа.

А з цього місця можна детальніше! Що чув?

Толком - ничего, только слухи, но правдивые слухи :-) С первого числа скорость во внешку 2мбит/сек+меняются тарифы, я надеюсь в лучшую сторону, тем более должны появится безлимитки... пока только должны :-))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А говорили именно в выпуске на этой неделе будет инфа или на след. неделе будет инфа?

Купив сьогоднішню "Аверс-прес"... про нові тарифи і тд ні слова ! :) Вся інфа про інет піврічної давності. Нафіга людей дурити рекламою ?!... Шоб купували ту макулатуру ?! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще багато часу пройде як "А" щось толкове запропонує.Там розуму не хватає зробити більшу плату і канали цікаві показувати,то вони ще в інтернет послугі полізли. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо візору два слова: десь була моя розповідь як я підключався туди і скільки часу це тягнулось в "Lutsk talks" ("Олег і Візор")

Друга підключили рівно через рік після подання заявки (місяць вліво, місяць вправо), хоча заявок 5ть він зібрав через 2-3 міс. після подачі заявки... в общем такі-то пироги :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...