Перейти до змісту

foxx77

Power users
 • Кількість зміста

  3 047
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

123 Продвинутий

4 Підписників

Про foxx77

 • Ранг
  no status
 • День народження 16.10.1977

Контакты

 • ICQ
  355514551

Останні відвідувачі профілю

13 865 перелядів профілю
 1. Сьогодні приїхала інша машина з палітрою на борту, і забрала тільки пластик. Ну побачим що далі буде.
 2. Как японцы сортируют мусор https://1plus1.ua/ru/svit-navivorit/video/yak-yaponci-sortuyut-smittya На рахунок Европи, в Германіі біля входа в Лідл є апарат по прийому пластикової тари, 1 бутилка - 0.5 евро, получаєш чек і йдеш в Лідл скуплятись. Так бутилок не знайдеш на вулиці.
 3. Звонив. В СКТр сказав якийсь Сергій Іванович, що через 2 тижня відкриють сортувальний завод, і вже будуть окремо возити, а поки все разом. Будемо слідкувати.
 4. Треба розуміти що вони так роблять скрізь, а не тільки в мене в дворі, поспостерігайте, вони грузять тоді коли ящик з пластиком повний. Причина: або вони не сортують, або списують соляру, пишуть що їздили окремо по пластик, а самі зразу забирають.
 5. Куди краще звернутись щоб Луцькспецкомунтранс забрав свій ящик для збору пластику. Вже другий раз спостерігаю як вони грузять все в одну машину, є зняте відео. На зауваження сказав - що "там переберуть". Це ми тут всі стараємось, окремо сортуємо і тут приїжає гамно і валить все разом. Мені не портібні обіцянки що більше так не буде, мені треба щоб просто забрали свій ящик. І ми поставимо від іншої фірми яка зацікавлена в переробці.
 6. foxx77

  За кого голосувати

  Памятаю Гройсман вперто не хотів звільнятит Насірова, коли всі кричали і Марушевська що він саботує зміни на одеській митниці, а скоріше всього що і Порошенко разом всі одна банда
 7. сівалка "Вінниця", зірка що по центру, під контейнером з насінням, а розміри зірки і осі я незнаю, воно зіржавіло, бо насипали добриво замість насіння. Якби десь побачити саму сівалку і хоть зняти розміри...
 8. мені треба ось і зірочку які крутять щіткі, і ніде не можу знайти
 9. foxx77

  За кого голосувати

  просто любить чоколяди?
 10. foxx77

  За кого голосувати

  rl72 - це порохобот?
 11. А що це з цифрові пакети? http://www.efirt2.tv/mesta_pered_ukr.html МХ1 МХ2 МХ3 МХ5 На балконі ловить 24 цифрових з Підгайців, а скільки їх має бути звідти?
 12. Все життя крім армії користуюсь електричною Харків, є великі старіші Харків-5, і новіші малі 6105. Велікі добре беруть довгу щетину, малі коротку.
×