Перейти до змісту

foxx77

Power users
 • Кількість зміста

  3 059
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

125 Продвинутий

4 Підписників

Про foxx77

 • Ранг
  no status
 • День народження 16.10.1977

Контакты

 • ICQ
  355514551

Останні відвідувачі профілю

13 956 перелядів профілю
 1. Вони це роблять спеціально, щоб робили повірку, а після повірки цей борг анулюють. Після опломбування треба написати заяву на перерахування коштів згідно показникам лічильника. Луцьк теплу не вигідно нараховувати по нормам, бо люди або будуть виписуватись, або відрізатись і ставити бойлєр.
 2. луцьктепло, це не водоканал
 3. Луцьктепло другий раз нараховує вигаданий борг за гарячу воду, і це в період рішення по субсидіям, і в "приват24" пропала графа куди вводити куби, сукі спеціально роблять щоб не дали субсидій
 4. не потрібно охолодження якщо память не можу бути нагружена в принципі, або шина 128, або ГП слабий, в мене гф430 1 гиг, якщо вона не тяне гру, то просто слайди, температура не буває більше 55. і це з мікро радіатором. а якщо потужна карта 256 бит, вона починає коптіти витягувати графіку
 5. Не дозволить. Вони всі накриті радіатором ГП і може прижаті термопрокладками (вони щоб забирати тепло чи термо ізоляція?) Ну а в принципі, воно так, якщо більше лишньої памяті в 2 рази, тим в 2 рази меньше запитів до кожної мікросхеми? При умові що вони використовуються всі разом, а не по мірі заповнення
 6. Думаю купити відеокарту, і так як відеопамять часто не охолоджується, то я подумав, якщо взяти лишньої памяті то вона буде меньше нагріватись так як використання кожної мікросхеми буде меньше. Правильно?
 7. Тільки ключ без електроніки. Треба робити в заготовці виборку металу, канавку криву, вони таке роблять? Це ж якийсь станок має бути спеціальний?
 8. Підніму тему. Ви ж були в кафешці напроти ЦНАП. Там вже 30 років роблять одну ту саму піцу. Неможу ніяк зрозуміти як вони роблять коржі?, які виходять як тільки що спечені, хоча це заготовки бо піца приноситься швидко. І що там за начинка? Там не просто сир, там якась суміш. Хтось знає як вони то всьо готують?
 9. Сьогодні приїхала інша машина з палітрою на борту, і забрала тільки пластик. Ну побачим що далі буде.
 10. Как японцы сортируют мусор https://1plus1.ua/ru/svit-navivorit/video/yak-yaponci-sortuyut-smittya На рахунок Европи, в Германіі біля входа в Лідл є апарат по прийому пластикової тари, 1 бутилка - 0.5 евро, получаєш чек і йдеш в Лідл скуплятись. Так бутилок не знайдеш на вулиці.
 11. Звонив. В СКТр сказав якийсь Сергій Іванович, що через 2 тижня відкриють сортувальний завод, і вже будуть окремо возити, а поки все разом. Будемо слідкувати.
 12. Треба розуміти що вони так роблять скрізь, а не тільки в мене в дворі, поспостерігайте, вони грузять тоді коли ящик з пластиком повний. Причина: або вони не сортують, або списують соляру, пишуть що їздили окремо по пластик, а самі зразу забирають.
 13. Куди краще звернутись щоб Луцькспецкомунтранс забрав свій ящик для збору пластику. Вже другий раз спостерігаю як вони грузять все в одну машину, є зняте відео. На зауваження сказав - що "там переберуть". Це ми тут всі стараємось, окремо сортуємо і тут приїжає гамно і валить все разом. Мені не портібні обіцянки що більше так не буде, мені треба щоб просто забрали свій ящик. І ми поставимо від іншої фірми яка зацікавлена в переробці.
×