Перейти до змісту

foxx77

Power users
 • Кількість зміста

  3 027
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

115 Продвинутий

4 Підписників

Про foxx77

 • Ранг
  no status
 • День народження 16.10.1977

Контакты

 • ICQ
  355514551

Останні відвідувачі профілю

13 765 перелядів профілю
 1. А що це з цифрові пакети? http://www.efirt2.tv/mesta_pered_ukr.html МХ1 МХ2 МХ3 МХ5 На балконі ловить 24 цифрових з Підгайців, а скільки їх має бути звідти?
 2. Все життя крім армії користуюсь електричною Харків, є великі старіші Харків-5, і новіші малі 6105. Велікі добре беруть довгу щетину, малі коротку.
 3. Якщо хто спеціально їздить на Чумаку, для накопичення бонусних поїздок, то Чумак Таксі відмінив безкоштовні поїздки до нового року. А скоріше всього назавжди.
 4. Для лучан створили карту роздільних смітників міста, йдеться на сторінці Громадське.Волинь у Facebook. «Ділимося з вами картою роздільних смітників у Луцьку, і закликаємо доповнити її відомими вам точками роздільного збору сміття у місті. Можна додавати також пункти прийому вторинної сировини. Додаючи маркер на мапі, вкажіть, який вид сміття можна приносити (пластик, папір, поліетилен, скло чи щось інше). Доповнюйте та поширюйте карту, аби кожен міг дізнатися, куди слід викидати сміття, аби воно отримало нове життя», - йдеться у дописі. карта https://www.volynnews.com/news/all/kartu-rozdilnykh-smitnykiv-sklaly-u-lutsku/ Хто їх встановлює, до кого звернутись щоб у дворі поставили?
 5. нащо їх розмитнювати якщо по закону можна їздити 1 рік, а потім ще рік і тд. Ну сам подумай. Автоевросила навпаки йде назустріч і пропонує гроші в бюджет, хоча можна і не платити і просто так їздити 1 рік і тд.
 6. Анонс 100 000 (сто тисячної) попереджувальної мирної акції в місті Київ 6 вересня 2017 (середа) --- Мета акції: Впровадження європейських умов розмитнення та припинення дискримінації щодо українців. --- Разом Сила!!!
 7. порушив 1 рік на 4 місяця "був ввезений 17 березня 2015 року на митну територію України громадянином Азербайджану ОСОБА_4 з метою особистого користування в митному режимі «Тимчасове ввезення до 1 року». В той же час, 5 липня 2016 року приблизно о 18 годині 00 хвилин транспортним засобом «FORD TOURNEO», VIN: НОМЕР_1, реєстраційний знак НОМЕР_2, керував позивач, при цьому не маючи при собі реєстраційного документу на транспортний засіб та закріпивши на ньому номерний знак від іншого транспортного засобу " їздив на лєвих номер і суд дійшов висновку шо він ухілявся від розмитнення всьо правільно ВЧАСНО треба робити перезаїзд
 8. відновили інтернет, каже з тої грози полетіло 130 портів по Луцьку
 9. Став Воля. І почав пропадати інтернет. На волі там наврочили не меньше. Після грози пропав інтернет, вже другий день. В сапорті обрадували що майстер прийде аж 27го. Підкажіть, кабель цей від волі можна використати іншим провайдером?
 10. Затоплює всі міста бо ніхто не розраховує на великі потоки води.
 11. Відмітьте на карті де затоплює
 12. На відродження воля кабель відвалилась вчора, блиснуло аж монітор погас, і інтернет пропав. Коли був аірбейтс ніколи не було проблем, тепер кожний тиждень відвалюється
 13. Шукаю де поремонтують люк, або хоч знімуть потолок щоб був доступ до шторки заслонки люка зсередини щоб зняти і викинути її нахрєн.
×