Перейти до змісту

Ціни на інтернет в Луцьку


spqr

Рекомендовані повідомлення

питання не йшло про підключення а про ціни на такому рівні

http://www.uar.net/services/adsl/tariffs-unlim/

Акція! "Без обмежень" (для фіз. осіб)

Швидкість Місячна абонплата

до 128 Кбіт/с 30,00

до 256 Кбіт/с 72,00

до 512 Кбіт/с 99,00

до 1 Мбіт/с 150,00

до 2 Мбіт/с 200,00

до 5 Мбіт/с*

(включено 40 Гігабайт) 90,00

до 10 Мбіт/с*

(включено 50 Гігабайт) 99,00

до 15 Мбіт/с*

(включено 60 Гігабайт) 108,00

до 50 Мбіт/с*

(включено 100 Гігабайт) 150,00

Ціни дійсні з 1 листопада 2008 р.

З'єднання через PPPoE. Динамічна IP адреса

Вартість реєстрації / переєстрації угоди - 60,00 / 30,00 грн

* - після перевищення ліміту трафіку швидкість до кінця місяця зменшується до 64 Кбіт/с

і що ти цім хотів сказати :)

такі самі ціни на ОГО і без всяких акційних пакетів ,і вже давно.

ОГО! – 128 до 128 кбіт/с до 128 кбіт/с – 80,00

ОГО! – 512 до 512 кбіт/с до 512 кбіт/с – 100,00

ОГО! – 1 до 1 Мбіт/с до 512 кбіт/с – 150,00

ОГО! – 2 до 2 Мбіт/с до 512 кбіт/с – 200,00

ОГО! – 4 до 4 Мбіт/с до 512 кбіт/с – 250,00

і всі без лімітні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 755
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Zheny@, а чим Луцьк гірший від Києва? Дивимось:

http://kievnet.ua/site/page1176.html - Анлім 10Мбіт вхід/1,5Мбіт вихід - 200грн/міс!

http://lanet.kiev.ua/tariffs.php - Анлім 10Мбіт(20 вночі) вхід/2Мбіт вихід + УА-ІХ = 160грн/міс!

http://alfa-inet.net/tariff.php - Анлім 15-21Мбіт - 150грн/міс!!!

Я вже мовчу про Москву, де тарифи ще нижчі. А Укртелекому слабо дати хоча б 2Мбіт за 100грн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

покищо -їм немає конкурентів в Луцьку по анліму через АДСЛ для приватних..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання не йшло про підключення а про ціни на такому рівні

http://www.uar.net/services/adsl/tariffs-unlim/

Акція! "Без обмежень" (для фіз. осіб)

Швидкість Місячна абонплата

до 128 Кбіт/с 30,00

до 256 Кбіт/с 72,00

до 512 Кбіт/с 99,00

до 1 Мбіт/с 150,00

до 2 Мбіт/с 200,00

до 5 Мбіт/с*

(включено 40 Гігабайт) 90,00

до 10 Мбіт/с*

(включено 50 Гігабайт) 99,00

до 15 Мбіт/с*

(включено 60 Гігабайт) 108,00

до 50 Мбіт/с*

(включено 100 Гігабайт) 150,00

Ціни дійсні з 1 листопада 2008 р.

З'єднання через PPPoE. Динамічна IP адреса

Вартість реєстрації / переєстрації угоди - 60,00 / 30,00 грн

* - після перевищення ліміту трафіку швидкість до кінця місяця зменшується до 64 Кбіт/с

і що ти цім хотів сказати :smile3:

такі самі ціни на ОГО і без всяких акційних пакетів ,і вже давно.

ОГО! – 128 до 128 кбіт/с до 128 кбіт/с – 80,00

ОГО! – 512 до 512 кбіт/с до 512 кбіт/с – 100,00

ОГО! – 1 до 1 Мбіт/с до 512 кбіт/с – 150,00

ОГО! – 2 до 2 Мбіт/с до 512 кбіт/с – 200,00

ОГО! – 4 до 4 Мбіт/с до 512 кбіт/с – 250,00

і всі без лімітні.

Зверни увагу на ті, що з *. В ОГО, на жаль такого нема, а на останній за 150 я б перейшов ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, а чим Луцьк гірший від Києва? Дивимось:

http://kievnet.ua/site/page1176.html - Анлім 10Мбіт вхід/1,5Мбіт вихід - 200грн/міс!

http://lanet.kiev.ua/tariffs.php - Анлім 10Мбіт(20 вночі) вхід/2Мбіт вихід + УА-ІХ = 160грн/міс!

http://alfa-inet.net/tariff.php - Анлім 15-21Мбіт - 150грн/міс!!!

Я вже мовчу про Москву, де тарифи ще нижчі. А Укртелекому слабо дати хоча б 2Мбіт за 100грн?

Я думаю це тому, що канал у ЛУцького Телекома не резиновий + це не УА-ІХ де практикуються такі швидкості між провайдерами, що туди входять.А тут 100 чоловік візьме по 10 Мбіт і "висмокчуть" весь інтернет, що на область дається :sq_ye: .

Сам юзаю Візор, гівно ще те, плачу 60 грн (без ПДВ :) ) за 10 гіг трафіку,швидкість - максимально можлива (на сайті пише "Зовнішній канал в мережу Інтернет 100 Мбіт/с" ) використовую близько 700 мб в місяць. Реальна швидкість 2-11 МБіт.Одного разу приспічило фільм подивитися, торрентом 2 гіга за 20 хвилин зайшло. От це приблизно схоже на ціни, що описав тут jeck

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай термін 5-7 робочих днів.

Це якщо в них є така технічна можливість, якщо ні, то прийдеться почекати кілька місяців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання не йшло про підключення а про ціни на такому рівні

http://www.uar.net/services/adsl/tariffs-unlim/

Акція! "Без обмежень" (для фіз. осіб)

Швидкість Місячна абонплата

до 128 Кбіт/с 30,00

до 256 Кбіт/с 72,00

до 512 Кбіт/с 99,00

до 1 Мбіт/с 150,00

до 2 Мбіт/с 200,00

до 5 Мбіт/с*

(включено 40 Гігабайт) 90,00

до 10 Мбіт/с*

(включено 50 Гігабайт) 99,00

до 15 Мбіт/с*

(включено 60 Гігабайт) 108,00

до 50 Мбіт/с*

(включено 100 Гігабайт) 150,00

Ціни дійсні з 1 листопада 2008 р.

З'єднання через PPPoE. Динамічна IP адреса

Вартість реєстрації / переєстрації угоди - 60,00 / 30,00 грн

* - після перевищення ліміту трафіку швидкість до кінця місяця зменшується до 64 Кбіт/с

і що ти цім хотів сказати :(

такі самі ціни на ОГО і без всяких акційних пакетів ,і вже давно.

ОГО! – 128 до 128 кбіт/с до 128 кбіт/с – 80,00

ОГО! – 512 до 512 кбіт/с до 512 кбіт/с – 100,00

ОГО! – 1 до 1 Мбіт/с до 512 кбіт/с – 150,00

ОГО! – 2 до 2 Мбіт/с до 512 кбіт/с – 200,00

ОГО! – 4 до 4 Мбіт/с до 512 кбіт/с – 250,00

і всі без лімітні.

Зверни увагу на ті, що з *. В ОГО, на жаль такого нема, а на останній за 150 я б перейшов :)

А ти уявляєш як важко ці 100 Гігабайт контролювати на такій швидкості?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знає хтось тарифи на віпл від датагруп бо користуюся і незнаю чи змінилося шось чи нє?!)))

Мене те саме питання цікавить. Хоча напевно поки що без змін...

Всі віпловці мовчки сидять юзають по тарифах, які від їх створення ще не мінялися. Значить всіх все влаштовує?

Мене невлаштовує швидкість (256)

Угу, мене теж не влаштовує. Там "256" і не пахне, ні в день (особливо), ні вночі, ні у вихідні.

Особисте відвідування "ДГ" і пару дзвінків туди ж на цю болючу тему нічого не дали.

Порадили звернутися в абонвідділ для "можливо розірвання договору, якщо вас щось не влаштовує". ???!!!

А про те, що хтось не виконує відповідні пункти власного договору ніхто напено не подумав... ню-ню-ню....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Bus Те що в тебе встановлено Wipll наша помилка.

Дальність до тебе 18 км, обладнання працює на межі своїх можливостей.

Моя тобі порада, напиши заявку в укртелегом і позвони до Славіка він тобі допоможе. :ohmy:

Цим ти зробиш краще і нам і собі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bus Те що в тебе встановлено Wipll наша помилка.

Дальність до тебе 18 км, обладнання працює на межі своїх можливостей.

Моя тобі порада, напиши заявку в укртелегом і позвони до Славіка він тобі допоможе. :)

Цим ти зробиш краще і нам і собі...

Ага, більше року працювало просто супер, а тепер раптом "на межі своїх можливостей" стало. Хм...

Є якісь інші причини, про які ДГ не хоче говорити можливо.

Крім того, навіть якщо Wipll в мене ваша помилка, то хіба нормально футболити абонента "прийдіть розірвіть договір якщо вас не влаштовує...." ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Бус ти зара допіздишся.

Ізза таких далеких лінків деградує вся мережа. Це елементарні поняття. І чим більше лінків за гарантованою зоною покриття тим гірше починає працювать база.

Я не буду тобі на весь форум пояснювати в чому причина.

Тобі кажеш як краще а ти фиркаєш.

Я тобі як другу просто даю нормальну пораду а не як представник оператора звязку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бус ти зара допіздишся.

Ізза таких далеких лінків деградує вся мережа. Це елементарні поняття. І чим більше лінків за гарантованою зоною покриття тим гірше починає працювать база.

Я не буду тобі на весь форум пояснювати в чому причина.

Тобі кажеш як краще а ти фиркаєш.

Я тобі як другу просто даю нормальну пораду а не як представник оператора звязку.

Нічого нового я від тебе не почув... навіть як від друга.

Закінчуємо дискусію, це все без толку.

ЗІЖ Соррі за офтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це якщо в них є така технічна можливість, якщо ні, то прийдеться почекати кілька місяців

Технічну провірку пройшов все ок. Тому думаю кілька місяців чекати неприйдеться. Думаю максимум 10-14 днів, але сподіваюсь на те шо буде так як написав mix_forever.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто подскажет про подключению к ОГО. Ситуация такая - 22 числа заходил я с кумом в укртелеком, узнали условия, проверили номер и тд. - всё было ок, 24 числа, когда пришли с документами, барышня сказала - ребятки, вы опоздали, сегодня последний порт забрали, ждите до зимы, а может до НГ, а может на китайскую паску. У меня год назад такая же ситуация была - всё нормально, номер телефона поменял со спареного на отдельный, а как до подключения дошло - всё, портов нету, полтора месяца ждал. Нахрена сейчас тогда акция до середины ноября, если портов нету? Или портов может нету именно для того района, где проживает мой кум? Или бронируют для кого-то? Или какой-то странный укртелекомовский заговор? Я просто не вкурсе как физически это всё происходит. Странно - одинаковая ситуация с временной разницей в год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Или портов может нету именно для того района, где проживает мой кум?

именно

на каждого пользователя своя "дырочка" в устройстве

если у кума соседи все подключили порты - они могли кончится и нужно ставить ешё железяку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво як вплине цей шорох з валютами на ціни.На даний момен тільки інет має тенденцію на зниження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Или портов может нету именно для того района, где проживает мой кум?

именно

на каждого пользователя своя "дырочка" в устройстве

если у кума соседи все подключили порты - они могли кончится и нужно ставить ешё железяку

то есть для абонентов с номерами, например, 55-55-ХХ одна железяка, и его нельзя подключить в порт на железяке, которая относиться к абонентам с номерами 44-44-ХХ ? Тады всё понятно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто зараз всі ломанулись підключати ОГО по акції за 1грн, щоб 4Мбіт на халяву хоч місяць поюзати, от і результат. Я підключався в минулому році, то від дати подання заяви до фізичного підключення пройшло 4 місяці. І пройшло би іще більше, якби мені не увірвався терпець, і я не пішов в абонвідділ, щоб поцікавитись what the fuck is going on? Тільки тоді тітонька знайшла мою заяву під купою інших, і сказала щось типу: "Ну ви підіть проплатіть, і після перевірки проплати я передам вашу заяву в інший відділ, тоді десь мінімум через 2 тижні підключать". Правда, немає худа без добра, тоді якраз знизили ціну за підключення з 180 до 120грн, так що, можна сказати, в фінансовому плані я трохи виграв. :0020:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Так народ "нова" штука для обговорення: http://utel.ua/about/news.php?id=50 ось така собы пропозицыя тыльки от не можу доперти требя мати стацыонарний номер для того, щоб користуватись 3ге??? :) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут я так розумію акція включає підключення ОГО і підключення 3G...так треба мати номер

На тій сторінці є ж [PDF] 96kb. з усіма умовами...там все і написано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я маю на увазі, що живу я на квартирі (винаймаю) а там де я прописаний мені не треба "ОГО" але на тій квартирі яб хотів мати "3ге". Вніманіє вапрос: Чи можу я мати інтернет без підключення на стаціонарний номер? Тобто я можу платити за стаціонарний телефон але інет "носити з собою"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки мені відомо - саме на номер подається порт і до нього вже ломиться нет. Це ж не Дай-Ап.

Хоча це мобільний інет. хм.. тра передзвонити і уточнити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо вони просто хочуть перестрахуватись! От дивись у тебе є модем для 3ге ти підключився і робиш, а оплачуєш телефон стаціонарний!

Тому я і запитую про це чи так воно чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут я так розумію акція включає підключення ОГО і підключення 3G...так треба мати номер

ОГО включать лише на твій номер.Просто додатково тобі втулять Утел....і ти будеш скакати від щастя, і платити за ОГО і за Утел.ІМХО коли нет є на роботі, і дома є ОГО, то інет "по дорозі з роботи додому" вже лишній...але це моя ситуція.....у інших вона інакша.

П.С. Краще б ціни скинули

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А платити за тарифами Утел прийдеться, чи зберігаються тарифи ОГО?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...