Перейти до змісту

Ціни на інтернет в Луцьку


spqr

Рекомендовані повідомлення

А шо там Торчин-Продукт не може свому "брендовому населеню" инет підігнати.А діал-ап сила :0026: ,якщо щось (не дай Бог) станеться з "ДМ" всі зразу згадають про нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 755
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Вопрос на сайте провайдера:

Мне 20 лет. Какова вероятность того, что дешевый Безлимитный интернет появится при жизни?

© bash
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна підійти на візор попитати, вони по волині займаються радіо інтернетом

Цікаво скільки вони заспівають за таке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Орієнтовно тисяч 4-5 :_26:

стояло питання про Локачі. то захотіли від 3.5-4 тисячі грн.

Хіба після цього ще й роздавати нет комусь..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну візор дере пострашному.І інет некачествений.Буду ждати поки фотоком дойде чи доповзе до Торчина. :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну візор дере пострашному.І інет некачествений.Буду ждати поки фотоком дойде чи доповзе до Торчина. :)

Він менше, як рік тому не міг до мене за 500 м доповзти... Отже, рахуй: 500 м Х 30 км = 15 років, як я раніше і писав :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ хтось поповнював свій рахунок на "ДМ" банківськім переводом останніми днями?Ще у вівторок перевів гроші а на рахунку нема,навіть листа написав в УкрСиббанк,але там тишина.Обично за суткі доходять.Шо такое,не пойму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чора тількі в УкрСиббанку перекідав гроші на рахунок Датагру і сьогодні вже поступили.Канєшно я не за "ДМ" платив а dial-up. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Договір читав? Там є координати куди звертатись по питанням договірних відносин. До чого тут форум ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А діал-ап сила :smile3: ,якщо щось (не дай Бог) станеться з "ДМ" всі зразу згадають про нього.

В мене модем лежить під столом "на чорний день"... Можливо ще колись послужить вірою і правдою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож, старі такрифи на ДГ залишаються і поряд пропонуються нові. На запитання : чи залишаються старі тарифи, оператор відповіла запитанням: -А вас, що нові не влаштовують!? :smile3:

Цікаво, а у вас працює Заказ пакета на сторінці статистики? Бо в мене чомусь перестало. Оператор сказала, що стоінка тестується і треба писати заяву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нові картки поповнення таки будуть :smile3:

Сьогодні бачив...66грн...

Хм... якраз тільки що ходив в Троянду купив картки поповнення ДМ на 25 і 50, а нових ніяких небуло, бо я ще перепитував.

Цікаво, а у вас працює Заказ пакета на сторінці статистики? Бо в мене чомусь перестало. Оператор сказала, що стоінка тестується і треба писати заяву.

Все працює. Попвнював рахунок, то на сторінці статистики бачив пункт меню "Изменение пакета".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно дзвонив на 780011, - сказали: навіть якщо на сторінці статистики пише, що в наступному місяці вас переключать на тарифний план, який ви обрали - це ще не означає, що вас точно переключать:smile3:!

Тому, щоб не було зайвих претензій - треба писати заяву!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А прочитать, что там за карточки, трудно было? :(

Или понятия "Диал-Ап" и "ДМ" для тебя - одно и тоже? :D

И название магазина коверкать некорректно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходячи з магазину Foto fun

взагалі то його назва якраз із точністю до навпаки .. :0021:

FunFoto

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ану скажіть точно, то треба писати заяву? бо я хочу нових тарифів :0021:

ще місяць чекати не хочу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я там сегодня был. Хотел написать, но они подняли базу и сказали, что я успел переключиться и заявление не нужно. Пару дней назад снова перестала работать кнопка смены заказа, поэтому кто не успел, должен придти и написать заявление. В общих чертах что-то такое :0021:

А у кого свитч в щиток подключен, должен придти. Вместо скидки в 5 грн., как раньше было, теперь получит +5 Гбайт внешнего траффика.

В любом случае - ДатаГруп не на Северном Полюсе находится, можно и прогуляться туда :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ану скажіть точно, то треба писати заяву? бо я хочу нових тарифів :)

ще місяць чекати не хочу...

по дом.мережам хватает и переоформления через сайт

по дсл, надо приходить и писать заявление

единственное, что я не понял, єто на сколько увеличивается скорость, в случае автоматического переключения с тарифа 512 безлимитній (бівшего), за 150 рублей...какая скорость будет сейчас, если не переоформлять контракт, мне говорили - а я как то про,бал, одним словом..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я там сегодня был. Хотел написать, но они подняли базу и сказали, что я успел переключиться и заявление не нужно. Пару дней назад снова перестала работать кнопка смены заказа, поэтому кто не успел, должен придти и написать заявление. В общих чертах что-то такое :_03:

А у кого свитч в щиток подключен, должен придти. Вместо скидки в 5 грн., как раньше было, теперь получит +5 Гбайт внешнего траффика.

В любом случае - ДатаГруп не на Северном Полюсе находится, можно и прогуляться туда :)

блін, а в мене підключений і небуло знижки 5 грн.

що робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну если надо лишних 5 Гиг - сходи, поинтересуйся, что они могут предложить по "партнёрской" программе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, а в мене підключений і небуло знижки 5 грн.

що робити?

Приходь, порішаєм партнерський пакет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...