Перейти до змісту

Мобілізація


DM4K

Рекомендовані повідомлення

igorgame, все у Ваших руках! Що Вам заважає змінювати країну на краще?

Народ має таку владу на яку заслуговує... Ставайте владою... Жалітись, і шукати відмовки, це дуже поширена позиція українців...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Roman_1984, то вже перегин. От хочу, для прикладу, я, домогосподарка, змін на краще в країні. То мені до влади рватись? Чи може мене туди пустять? Чи може ви впевнені, що з мене вийде добрий керманич? Кожен має займатись своєю справою і робити її чесно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ має таку владу на яку заслуговує...

Ну і радій тепер, звинувачуй всіх і вся, пиши більше... А ви вже бачу влада або наближений до неї?:) Ніхто відмовок не шукає, а констатую факт, що 24 роки українців водять як баранів, а вони все ходять і голосують за різних...у що все вилилось - всім видно :(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ має таку владу на яку заслуговує...

Ну і радій тепер, звинувачуй всіх і вся, пиши більше... А ви вже бачу влада або наближений до неї? :) Ніхто відмовок не шукає, а констатую факт, що 24 роки українців водять як баранів, а вони все ходять і голосують за різних...у що все вилилось - всім видно :(

Факти зазвичай констатують щоб робити висновки, щоб потім проводити коригувальні дії в ту чи іншу сторону, з метою щоб покращити своє становище.

Більшість тут застрягла лише на тому, що констатує і констатує, констатує і констатує... настворювали купу тем, що вже тішки підза...є! Давайте виступайте з пропозиціями щодо конкретних заходів! РОБІТЬ ЩОСЬ!

Систему можна зруйнувати лише з середини, так станьте ж тією системою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні, у нас давно вже "взятий курс" на професійну армію, вже і призову для "строчників" не було.

Зараз війна, і боронити кордони хтось мусить, от і мобілізують людей, і не має в цьому нічого дивного. Чи Ви пропонуєте, щоб зараз всі ресурси кинули на створення профармії, ворог років так з 5-ть почекає, візьме таймаут, і потім ми зійдемось в рівноправному двобої?)

А може держава, візьме курс на створення армії по швейцарському зразку, де всі чоловіки незалежно від посади проходять щорічну муштру та мають на руках зброю, що тоді заспіваєте?

я так заспіваю - нехай рівень життя зроблять таким як в Швейцарії

такі доходи, таку державу

а тоді і жінки підуть на щорічну муштру зі зброєю в руках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так заспіваю - нехай рівень життя зроблять таким як в Швейцарії

такі доходи, таку державу

а тоді і жінки підуть на щорічну муштру зі зброєю в руках

Зараз з жінок ніхто не вимагає брати зброю, у нас не Швейцарія, але і не північна корея.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

РОБІТЬ ЩОСЬ!

А ви що робите? :)

Скромно відповім: так, щось :)

я так заспіваю - нехай рівень життя зроблять таким як в Швейцарії

такі доходи, таку державу

а тоді і жінки підуть на щорічну муштру зі зброєю в руках

"Дядько Нехай полетів в Китай"!

Не підуть, знайдуться інші відмазки

Фігня то все... співана. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так поняв зараз по заявам генштабу і теперешній ролі добровольців. Треба йти в добр бат ти кому страшно. Будуть служити в 3 -2 лінію на фронті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так заспіваю - нехай рівень життя зроблять таким як в Швейцарії

такі доходи, таку державу

а тоді і жінки підуть на щорічну муштру зі зброєю в руках

і хто це має зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так заспіваю - нехай рівень життя зроблять таким як в Швейцарії

такі доходи, таку державу

а тоді і жінки підуть на щорічну муштру зі зброєю в руках

Зараз з жінок ніхто не вимагає брати зброю, у нас не Швейцарія, але і не північна корея.

у нас десь так на рівні Африки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас десь так на рівні Африки

Ну так поживіть десь у Сьєрра-Леоне - зекономите на опаленні взимку :) .
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так заспіваю - нехай рівень життя зроблять таким як в Швейцарії

такі доходи, таку державу

а тоді і жінки підуть на щорічну муштру зі зброєю в руках

Зараз з жінок ніхто не вимагає брати зброю, у нас не Швейцарія, але і не північна корея.

у нас десь так на рівні Африки

Нє!!! В африці жінки переважно без нижньої білизни ходять в тапках з вирізаних шин...

Цей "спів" нагадує мені казку Пушкіна про "Старого і золоту рибку" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Важко сказати, що пані paksivatova мала на увазі пишучи про Африку чи то тапки чи щось інше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Roman_1984, то вже перегин. От хочу, для прикладу, я, домогосподарка, змін на краще в країні. То мені до влади рватись? Чи може мене туди пустять? Чи може ви впевнені, що з мене вийде добрий керманич? Кожен має займатись своєю справою і робити її чесно

Та з цим я якраз і погоджусь, що кожен має робити максимум, що від нього залежить.

Мама, яка сидить вдома, має гарно виховувати дітей, щоб з них виросли порядні люди, і це я вважаю дуже почесною та важливою справою, можливо (навіть точно), навіть більш важливою ніж депутатство деяких панів та панянок... Але потрібно щось самому робити.

Є багато дрібничок, які ми можемо зробити. Я особисто за останній час -

Неодноразово пробував вправити мізки сусідам, які курять у під'їзні, без скандалу та мордобою, просив, результатів нуль, але я продовжую робити зауваження, робить їх і моя дружина, і навіть шестирічний син каже дядям, що курити в під'їзні не можна...

Під час прогулянок з меншим сином, ну робити ж сильно нема що, не гребував позбирати сміття у дворі та викинути у смітник...

Скаржився у міліцію та на 1580 на вандалів, які нищили горобину по вул. Карпенка-Карого, та у парку за РАЦСом...

Вимагав у водія маршрутки вимкнути шансон...

Я не вважаю, що я зробив, щось героїчне, я вважаю, що це нормально, і такі дрібнички може зробити будь хто....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого в приват писати?

ти мені нагадуєш одного товариша який мені розповідає що є кому воювати коли я пропоную йому йти на передову, а він поки робить добре діло в тилу, допомагає коштами і т.д. і коли я показую йому дані по мобілізації сидить нишком і мовчить. герої відправляти когось.,

Тебе давно, демобілізували? Доброволець?

І де я когось кудись відправляв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За тиждень до кінця 6-ї хвилі мобілізації план виконано лише на 50%

Шоста хвиля мобілізації виконана на 50%.

Про це заявив заступник міністра оборони Петро Мехед, повідомляють "Українські новини".

"На сьогоднішній день ми виходимо на показник у 50% комплектації особового складу", – заявив Мехед журналістам у вівторок.

Він також повідомив, що продовжується робота з залучення транспортних засобів, на полігонах тривають навчання новобранців та бойове злагодження підрозділів.

При цьому заступник міністра запевнив, що демобілізація пройде вчасно.

"Відповідно з указом президента ми виконаємо його розпорядження і ті, хто потрапляє під демобілізацію, буде демобілізований до кінця вересня", – сказав Мехед.

Він також не виключив, що "в залежності від ситуації може бути і сьома, і восьма і дев'ята хвилі мобілізації", однак Генштаб активно працює над збільшенням кількості військовослужбовців, готових служити за контрактом "на півроку, рік".

Як відомо, шоста хвиля мобілізації закінчується 17 серпня.

Раніше у вівторок закарпатський губернатор Геннадій Москаль заявив, що в його області план мобілізації виконаний лише на 27%, а в Івано-Франківській – лише на 25%.

Міноборони не виключає проведення сьомої і восьмої хвиль мобілізації

В Україні можуть провести сьому і восьму хвилі часткової мобілізації. Про це на брифінгу у вівторок, 11 серпня, заявив заступник міністра оборони України Петро Мехед, передає кореспондент НБН.

«Можливо, буде сьома і восьма хвилі мобілізації. Це залежить від ситуації, але ми робимо все можливе і сподіваємося, що всі сторони конфлікту дотримуватимуться Мінських угод», – повідомив пан Мехед.

При цьому він зазначив, що терміни служби будуть чітко визначені. «Генштаб перегляне контракти, будуть чітко визначені строки служби», – додав він.

Варто відзначити, що раніше в Генштабі заявили, що не планують сьому хвилю мобілізації в 2015 році.

Як повідомляв НБН, в Україні триває шоста хвиля мобілізації. Кого вона торкнеться і хто може отримати відстрочку від служби – читайте на НБН.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось це зря.... :0157: я неоднаразово зранку бачив там дітей і підлітків, які лізли на дерево зривали горобину. певен це не від доброго життя, а хочуть заробити грошей здавши. навіть якщо горобину рвали сиНякИ чи бухарики, то це значно краще, ніж би вони лізли в підвали і скривали їх, чи по сушкам за великами ходили :0144: імхо

я так розумію , зривали й нищили, не одне й те ж саме, нє ? Чи на другий рік горобина вже не потрібна ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За тиждень до кінця 6-ї хвилі мобілізації план виконано лише на 50%

Шоста хвиля мобілізації виконана на 50%.

Про це заявив заступник міністра оборони Петро Мехед, повідомляють "Українські новини".

"На сьогоднішній день ми виходимо на показник у 50% комплектації особового складу", – заявив Мехед журналістам у вівторок.

Він також повідомив, що продовжується робота з залучення транспортних засобів, на полігонах тривають навчання новобранців та бойове злагодження підрозділів.

При цьому заступник міністра запевнив, що демобілізація пройде вчасно.

"Відповідно з указом президента ми виконаємо його розпорядження і ті, хто потрапляє під демобілізацію, буде демобілізований до кінця вересня", – сказав Мехед.

Він також не виключив, що "в залежності від ситуації може бути і сьома, і восьма і дев'ята хвилі мобілізації", однак Генштаб активно працює над збільшенням кількості військовослужбовців, готових служити за контрактом "на півроку, рік".

Як відомо, шоста хвиля мобілізації закінчується 17 серпня.

Раніше у вівторок закарпатський губернатор Геннадій Москаль заявив, що в його області план мобілізації виконаний лише на 27%, а в Івано-Франківській – лише на 25%.

Міноборони не виключає проведення сьомої і восьмої хвиль мобілізації

В Україні можуть провести сьому і восьму хвилі часткової мобілізації. Про це на брифінгу у вівторок, 11 серпня, заявив заступник міністра оборони України Петро Мехед, передає кореспондент НБН.

«Можливо, буде сьома і восьма хвилі мобілізації. Це залежить від ситуації, але ми робимо все можливе і сподіваємося, що всі сторони конфлікту дотримуватимуться Мінських угод», – повідомив пан Мехед.

При цьому він зазначив, що терміни служби будуть чітко визначені. «Генштаб перегляне контракти, будуть чітко визначені строки служби», – додав він.

Варто відзначити, що раніше в Генштабі заявили, що не планують сьому хвилю мобілізації в 2015 році.

Як повідомляв НБН, в Україні триває шоста хвиля мобілізації. Кого вона торкнеться і хто може отримати відстрочку від служби – читайте на НБН.

:_40:

В Україні можуть провести ще три хвилі мобілізації

Усе буде залежати від розвитку ситуації в зоні АТО, заявили в Міноборони.

Заступник міністра оборони Петро Мехед допускає проведення ще трьох хвиль часткової мобілізації залежно від ситуації в зоні АТО.

"Залежно від розвитку ситуації можливо буде і сьома, і восьма, і дев'ята (хвиля часткової мобілізації - ред.). Але ми зараз проводимо активну роботу для того, щоб збільшити кількість військових, готових підписати контракт", - зазначив він.

За його словами, зараз Генштаб опрацьовує варіант, щоб термін контракту був фіксований, тому що на сьогодні він обмежений, "і це звужує кількість кандидатів, готових підписати контракт".

Раніше глава МВС Арсен Аваков виступив з ідеєю якнайшвидшого переходу армії на контрактну основу, зважаючи на складнощі з мобілізацією. Пізніше в Міноборони підрахували, скільки коштуватиме контрактна армія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт .... підкажіть будь-ласка ...

чол 51 рік... підлягає по всім правилам під мобілізацію зараз?

Колись чув що типу після якогось віку питають... типу за згодою... але в офіційній інформації такого нема вроді як....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Pavelix, підлягає, батьку моєму 57, офіцер запасу проходив чи 1 чи 3 місячні курси, якби не показав виписки з лікарні про проблеми зі спиною, то б забрали, але це було ще при перших хвилях мобілізації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Pavelix, підлягає, батьку моєму 57, офіцер запасу проходив чи 1 чи 3 місячні курси, якби не показав виписки з лікарні про проблеми зі спиною, то б забрали, але це було ще при перших хвилях мобілізації.

ну тут Офіцер... там мо інакше шо...

десь блін була інфа що після 50 за бажанням.... але хз чи актуально ... да і хз чи було актуально...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов щось подібне....

-- Мобiлiзуватимуть українцiв вiком вiд 20 до 60 рокiв, -- розповiдає пiдполковник Роман Хардель, т. в. о. начальника вiддiлу облiково-мобiлiзацiйної роботи вiйськового комiсарiату. -

Проте вiйськовозобов'язаних вiком вiд 50 до 60 рокiв призиватимуть суто на добровiльних засадах.

Але походу просто слова якогось чувака.... які в до-ках не прописані... а знач і ніц не означають... тим паче сча...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

На українців чекають нові хвилі мобілізації, - Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявив, що шоста хвиля мобілізації, швидше за все, не була останньою

Про це Порошенко розповів під час візиту до Харківської області, виступаючи перед військовими, повідомляє Еспресо.TV, з посиланням на офіційний сайт президента.

"Найближчій перспективі призов і мобілізація будуть збережені. Військова загроза зі сходу – це зрима перспектива на десятиліття вперед. Ця загроза не мине найближчим часом і кожне нове покоління українців повинно мати армійський досвід. Тільки-но уявімо, що б було, якби минулого року ми не мали би чоловіків із попереднім досвідом служби в армії. Адже лише в шостій, і швидше за все не останній хвилі мобілізації, повістки прийшли тим, хто раніше не служив чи не навчався на військових кафедрах", - сказав Порошенко.

Нагадаємо, президент України сьогодні відвідав Чугуїв, що у Харківській області, де передав військовим 170 одиниць військової техніки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...