Перейти до змісту

Мобілізація


DM4K

Рекомендовані повідомлення

51 хвилин тому, neostroy сказано:

Говорив вчора з адвокатом. 

Він сказав те саме , але добавив свою відповідь : ви ...

Порадив просто забити на це все , нікуди не іти і нічого не робити ... Сказав шо він незнає ніодного випадка, коли когось притягнули до відповідальності за ухиляння

 

А я знаю такі випадки. Ну то таке. 2 роки умовно.

 

Говорив про закони , про те шо шо Вони змінили закони , але в війсьоговому квитку пише шо в війсьовий стан ,а зараз його нема ...говорив ше багато чого ...

Твій адвокат - "кльовий" громадянин України. Чесно, я б йому вручив сам особисто повістку.

Ви кажете "плисти за течією" ... це допроходити комісію і чекати що буде далі , чи просто кинути все і нікуди не іти і не проходити ...?

 

Кажу як я зробив би: пройшов би комісію і став чекати.

Тобі вибирати - я свій вибір зробив!

P.S. Але якщо таких як твій адвокат буде переважна більшість, то грош нам ціна і треба здаватись вже будь-кому або тікати з України.

 

 

51 хвилин тому, neostroy сказано:

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

"Але якщо таких як твій адвокат буде переважна більшість, то грош нам ціна"

в тому то і справа, що в армії уже усі умови створили і продовжують створювати для того щоб просто пригноїти усіх

думаю ви в курсі

 

і ще було б добре, хоча б в кількох словах описати де ви служили (частину), що робили, де дислокувались, чи є у вас діти, тоді буде більше віри і довіри.
Ну і да, якщо ми так закон дотримуємось, чому військомат мобілізовує тих, кого по здоров"ю не мав би мобілізувати у невійськовий час...
 
питання складне  розумію, але коли людей беруть як баранів, да ще й поганяють совковим лайном, позбавляють прав, то охочих нажити "здоров"я" буде менше і менше.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора знайомий з військомату сказав ,шо зараз беруть всіх ( дослівно : ми зараз навіть обмежено придатних беремо ... більше немає кого ! )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Revolver сказано:

"Але якщо таких як твій адвокат буде переважна більшість, то грош нам ціна"

в тому то і справа, що в армії уже усі умови створили і продовжують створювати для того щоб просто пригноїти усіх

думаю ви в курсі

 

і ще було б добре, хоча б в кількох словах описати де ви служили (частину), що робили, де дислокувались, чи є у вас діти, тоді буде більше віри і довіри.
Ну і да, якщо ми так закон дотримуємось, чому військомат мобілізовує тих, кого по здоров"ю не мав би мобілізувати у невійськовий час...
Який невійськовий час? АТО назвали, щоб не топити всю країну в болоті. Це нетипова війна. Військкомат мобілізує той ресурс, який знайшов. Мені далі продовжувати.
 
Був і у військкоматі, і в 14 бригаді, є з чим порівняти.
Маю сім'ю і дитину. Віра і довіра повинна бути в окопі, коли ти прикриваєш свого бойового товариша, а не на сайті.
Армія - це не курорт. Там важко, це не прогулка. Зніміть рожеві окуляри! І ще чим більше читаю цю переписку, то тут одні диванні війська, все пропало і так далі.
 
питання складне  розумію, але коли людей беруть як баранів, да ще й поганяють совковим лайном, позбавляють прав, то охочих нажити "здоров"я" буде менше і менше.
 
Якщо нічого не змінювати, то й нічого не зміниться. Права легко набуваються - треба головою думати.
P.S. Ви знову шукаєте причини, щоб відмазатись перед своєю совістю. Тільки потім не кричіть, що все пропало.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 minutes ago, sirko_7 said:

Права легко набуваються - треба головою думати

де дислокувались, позивний?

 

32 minutes ago, sirko_7 said:

Армія - це не курорт. Там важко, це не прогулка. Зніміть рожеві окуляри!

і ми давно не тішимось ілюзіями, усе чесно розписано реальною Людиною

але це не значить, що солдат можна поселяти в палатці, де води по щиколотки, на полігоні за 1000 км від фронту, і забити болт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь бачив роз’яснення:

/
Відповідно до Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», з моменту оголошення рішення про мобілізацію, у країні настає особливий період.

Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», в особливий період підлягають звільненню з військової служби за станом здоров’я військовослужбовці, які визнані військово-лікарськими комісіями непридатними до військової служби.

Таким чином, військовослужбовці, визнані військово-лікарськими комісіями обмежено придатними до військової служби, в особливий період продовжують проходити військову службу.

/

Отака куйня. І поки вся та пи*дота при владі не буде стріляна, як заповідав Скрябін – ніфіга не зміниться. Війни нема, але людей можна відправляти на війну. Но то вже не раз обговорювалося певно в темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придатний/непридатний до служби ще вказувалось у який час: мирний чи військовий. Наприклад, непридатний у мирний, і при цьому обмежено придатний у військовий. Тобто, виходить, що обмежено придатні у військовий (хоча непридатні у мирний) запросто можуть служити в "особливий" період, так?

 

До речі, а що з медкомісією у тебе? Чим закінчилось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну та я от і не знаю чи закінчилося :) непридатний до служби в мирний час

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та да... але у нас сча ж "Особливий період" під час якого і ті і ті ідуть скрізь куди пошлють....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 hours ago, d.u.a.l said:

Є поняття "обмежено придатний" і "непридатний в мирний час, обмежено придатний у воєнний час". Перші в армію йдуть (теоретично, у них є певні обмеження в залежності від стану здоровя, на передову їх посилати не повинні, але то лише теорія), друга група - лише після оголошення воєнного стану. Є ще взагалі непридатні зі списанням з обліку, але то вже конкретно інваліди

В законі немає діагнозу "обмежено придатний", такими стають "непридатні в мирний час" якщо вводять воєнний стан. Хоча в статтях та інтерв’ю часто маніпулюють цим поняттям навіть представники Міноборони. Це певно маються наувазі "тимчасово непридатні", які призиваються через скількись там часу повторно.

Сьогодні ще побачив:

У зв’язку з цим, слід звертати увагу на те, що відповідно до частини восьмої статті 26  Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” під  час  дії  особливого  періоду  з  військової  служби звільняються військовослужбовці:

б)  за  станом  здоров’я  -  на підставі висновку (постанови) військово-лікарської   комісії  про  непридатність  до  військової служби в мирний час, обмежену придатність у воєнний час, якщо вони не висловили бажання продовжувати військову службу;

/

так що хйз... як у військоматі надумають – так закон і повернуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

ДЕМОБІЛІЗАЦІЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ

СИТУАЦІЯ СЬОГОДНІ:

"Генштаб має сформулювати і подати Президенту України Петру Порошенко пропозиції щодо доцільності проведення сьомої хвилі мобілізації. Про це під час прес-конференції повідомив представник уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Юрій Матвійко.

"На сьогодні це питання (сьомої хвилі мобілізації військовозобов’язаних – ред.) вивчається Генеральним штабом, який до кінця березня місяця має надати свої пропозиції Президенту для прийняття відповідного рішення", - повідомив Ю.Матвійко.

Він сказав, що все залежить від кількості осіб, які прийдуть на контрактну службу до ЗСУ." (10.02.2016)

ПРОСТІ РОЗРАХУНКИ:

- Прийняття рішення про 7-му хвилю: КІНЕЦЬ БЕРЕЗНЯ
- Мобілізація: +МІСЯЦЬ
- Учєбка: +МІСЯЦЬ
- Бойове злагодження у складі підрозділів: +МІСЯЦЬ

ВИСНОВОК: Заміна 4-й хвилі (тобто нам з хлопцями) прийде не раніше ЛИПНЯ.

Нагадаю, що всі хлопці 4-ї хвилі призвані в проміжок з 15 січня по 15 лютого 2015 року. Майже всі вже відслужили рік, та 90% з нетерпінням чекають демобілізації. Кожен день про неї питають. Кожен. Про моральний стан треба пояснювати?

P.S. За моїми спостереженнями на контракт готові перейти лише 5-10%. Інші не підуть з причини класичного армійського долбо*бізму.

 

Цитувати

Максим Музика они вдруг решили, что мы дебилы и позаримся на новые оклады и на контракт прыгеи.. но с учётом новой системы штрафов, чтоб получить оклад в полном размере, перед командованием и ВСПшниками нужно раком стоять.. да пошли они нах*й..

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут багато пишуть про "придатний у військовий час", а хіба в нас оголошена війна? Ще досі граємось в АТО. Але чомусь закони виконують військового часу. То може пора вийняти голову з піску? Тоді і питання косити не косити не стоятиме апріорі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Тут багато пишуть про "придатний у військовий час", а хіба в нас оголошена війна? Ще досі граємось в АТО. Але чомусь закони виконують військового часу. То може пора вийняти голову з піску? Тоді і питання косити не косити не стоятиме апріорі.

війна для тих, хто сидить в окопі, для тих хто в раші має фабрики, то ніби і не війна, а ато :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, alexvvv сказано:

війна для тих, хто сидить в окопі, для тих хто в раші має фабрики, то ніби і не війна, а ато

слиш, пацан, ти хоч знаєш, що таке армія? Такі, як ти - до командира роти не підійдуть, не те, що до комбрига. Стули пельку, хоча б задля поваги до тих, хто "голос підняв" хочаб до зампотилу.

Знайшовся "рішала"... 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.02.2016 at 00:40, Basil сказано:

здійснюється виплата грошового забезпечення за рахунок коштів Державного бюджету України відповідно до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей".

 

Про що Ви говорите, ніяких коштів у Держбюджеті на 2016рік НЕМАЄ і тому це лягає на плечі роботодавців, яких і так вже задушили податками зате самі святкують свої ...ярди і далі роблять дерибан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, difoto сказано:

слиш, пацан, ти хоч знаєш, що таке армія? Такі, як ти - до командира роти не підійдуть, не те, що до комбрига. Стули пельку, хоча б задля поваги до тих, хто "голос підняв" хочаб до зампотилу.

Знайшовся "рішала"... 

 

Ви так завжди збуджуєтесь на шоколадного?

Дуже цікава позиція, якщо я не маю особливого хисту до служби в армії, то я що не маю права на власну думку чи що? Чи мені повістка не прийде? Чи може від цього шоколадний перестає бути олігархом-засновником партії регіонів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 04.02.2016 at 23:28, Liontiger сказал:

Прикордонникі відбирають кандидатів на службу по 7 хвилі мобілізації, службу проходити в межах Рівненської та Волинської областей на кордоні з РБ. Можливість підписання контракту. Направлення в зону АТО в першу чергу за бажанням, участники АТО другий раз на проходження служби в зоні АТО не розглядаються (крім особистого бажання). 

Також здійснюється постійний призив на службу за контрактом, але у службі по мобілізації є свої +.

В 2016 році буде здійснюватись також призив на строкову службу (після тривалої перерви з 2008 року).

Прикордонний загін розташований на вулиці Стрілецька 6.   

+

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

https://dumskaya.net/news/voenkom-delfinovod-ustroil-nezakonnuyu-oblavu-na-073904/ 

http://rian.com.ua/society/20170623/1025238223.html

Воєнкоми не сплять задля тупого виконання плану призову. Люди дипломи захищають, готуються до вступу на магістратуру,а їх в бобік! Слів просто нема, повний 3,14здец.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, risenseven сказано:

https://dumskaya.net/news/voenkom-delfinovod-ustroil-nezakonnuyu-oblavu-na-073904/ 

http://rian.com.ua/society/20170623/1025238223.html

Воєнкоми не сплять задля тупого виконання плану призову. Люди дипломи захищають, готуються до вступу на магістратуру,а їх в бобік! Слів просто нема, повний 3,14здец.

Бл"ь не читайте цих москальських новин! Не ширте єресь! В нацгвардію вже давно не призивають вона контрактна! :) 

Досить лякати шмаркачів армією!

Пів волинської області, 2/3 моїх колег і знайомих всі з повістками (я в т.ч.), якби був би недобір призвали б. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Ukrainec сказал:

Бл"ь не читайте цих москальських новин! Не ширте єресь! В нацгвардію вже давно не призивають вона контрактна! :) Досить лякати шмаркачів армією!

Пів волинської області, 2/3 моїх колег і знайомих всі з повістками, якби був би недобір призвали б. 

Які москальскі новини, це Одеса і це одеські студенти. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти там був, тебе забирали? Якийсь шмаркатий роздув, бо певно те що він переховувався 3 місяці і не реагував на виклики він про це не пише.

І раз такі новини з"являються значить це комусь треба! раз це Одеса...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Ukrainec сказано:

В нацгвардію вже давно не призивають вона контрактна!

призивають...

про додатковий призив літом в НГУ поки нарівні чуток.

 

ви тут змішали все в кучу... і мобілізацію і призов на строкову службу...

@Ukrainec , тобі скільки років. в тебе повістка напевно на випадок оголошення мобілізації... як і в твоїх колег і знайомих...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Hemingue сказано:

ніякої комісії медичної нормальної

не верзи дурниць... як мінімум мав проходити дві комісії, у себе в Горохівському РВК і в обласному збірному пункті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Ukrainec сказал:

Ти там був, тебе забирали? Якийсь шмаркатий роздув, бо певно те що він переховувався 3 місяці і не реагував на виклики він про це не пише.

І раз такі новини з"являються значить це комусь треба! раз це Одеса...

Що ти пишеш всяку хєрню, при чому тут переховувався і не реагував. Яка повністю контрактна нацгвардія, прокинся трохи. Твій рівень - дно. А новини з'являються тому, що це новини і такі факти потрібно обговорювати, а не замовчувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...