Перейти до змісту

Мобілізація


DM4K

Рекомендовані повідомлення

 

ці показники відносні, 7 з 10 це не 70 зі 100, і не 700 тис. з 1 млн.

 

 

ну, 10 мільйонів, чи хай там 1 млн. чисельність армії в ерефії, із застосуванням майже всього наявного на озброєнні, не в порівнянні з 10 (десятком) чоловік з АК і саморобними бомбами 

 

 

Росія ніколи не піде відкрито проти нас, це вже давно зрозуміло. єдине, що вони спромоглися досягнути - це  відібрати Крим, і то тому, що у деяких пасторів кишка тонка, вони лише з трибуни грозні.

 

загалом жителі РФ не хочуть жодних війн, тим більше проти України. 

у відкритому протистоянні народ в РФ активніше буде проявляти незадоволення, противитись наказм уряду та протидіяти системі.

 

ще раз повторю - мова не йде про війну проти Росії на їхніх територіях, а на наших територіях  справедливість за нами і вони це все добре розуміють. тому єдине що можуть - це клеїти з себе дурників та втіхаря  накачуватти зброєю та "добровольцями" регіон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Росія ніколи не піде відкрито проти нас, це вже давно зрозуміло.

Я щось схоже чув два роки назад після анексії Криму, так само говорили про Донбас.

Ну і на рахунок війни на нашій території, припустимо що москалі не будуть застосовувати авіацію і тактичні ракетні системи, і навіть масово свої війська на Донбасі застосовувати не будуть, це я вже мовчу про інші ділянки кордону. І наші війська таки візьмуть Донбас і дійдуть до кордону. А тепер питання що далі? Нє ну звичайно всі думають що тут раз і війна закінчилась, а от що якщо не закінчилась, і москалі і далі будуть обстрілювати наші війська зі своєї території, як було літом минулого року, і ДРГ далі шастати будуть, а скільки таких ДРГ в тилах залишиться в напівзруйнованих містах?

В такому випадку буде ще важче ніж тепер, того як у відповідь стріляти взагалі заборонять, бо це фактично прямий напад, і повод вступити у відкриту війну, і заодно втягнути туда казахів з білорусами. Логістику москалям теж буде простіше робити, і ховатись не треба буде.

Ну а тепер ще варто добавити сюди застосування авіації і тактичних ракет, для наглядності можна подивитись в сусідній темі які результати застосування авіації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

загалом жителі РФ не хочуть жодних війн, тим більше проти України.

Бгг. Почитайте інколи дописи козломордих жителів кацапстану під новинами НТВ, Лайнюз, Красной звєзди і тп.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті пости постять дуже мала кількість людей. Реаліі дещо інші.це в мережі легко бути героєм, В більшості вони сцикуни в реалі. Бо знають, що правда не на їхній стороні і плстять це все бо озлоблені на своє життя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, так форуми почитай, там ту ж фігню пишуть. те що вони сцикуни це зовсім не означає що вони проти війни. І мобілізація там наладжена не так як в нас, треба будуть солдати, прийдуть і заберуть, і ніхто не буде питати хочеш чи ні, і втікати то особливо теж нема куди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

відчизну

 

а я навпаки, зараз готовий її захищати, так як ті канадці показали нашим,як потрібно навчати офісний планктон, так як уже є цілі арт системи, які налаштовуються на планшеті за кілька хвилин, уже є нова зброя, уже ЗОВСІМ інша армія! Був би військовий стан - так місяць навчань і на війну, що за місяць можна навчити людину, яка Ак-74 бачила тільки в шутерах на ПК?

 

 

 

наприклад у кабінеті з 10 чоловіків, 7 точно би пішли на  війну

 

круте співвідношення, браво! але із 100? 1 000? 10 000? у вас уже буде майже одинакова думка, так як ви разом працюєте, разом читаєте новини і разом їх обговорюєте, мене дивує, чому не 10 з 10 ?

 

 

я тобі сказав приблизні данні, точне опитування ніхто не робив.

та й 10 з 10 не буде, наприклад,  у керівника мого троє дітей віком до 6 років. і я б особисто його на передову точно не пустив

 

пішли б , але чогось не пішли рік назад... тобто реально захисників 0 з 10....

зараз же їм йти мішає влада... ну, чого ж зараз же не треба свій дім захищати, бо влада херова...

 

 

Росія ніколи не піде відкрито проти нас, це вже давно зрозуміло. єдине, що вони спромоглися досягнути - це  відібрати Крим, і то тому, що у деяких пасторів кишка тонка, вони лише з трибуни грозні.

 

загалом жителі РФ не хочуть жодних війн, тим більше проти України. 

у відкритому протистоянні народ в РФ активніше буде проявляти незадоволення, противитись наказм уряду та протидіяти системі.

 

ще раз повторю - мова не йде про війну проти Росії на їхніх територіях, а на наших територіях  справедливість за нами і вони це все добре розуміють. тому єдине що можуть - це клеїти з себе дурників та втіхаря  накачуватти зброєю та "добровольцями" регіон.

 

ну, зняти нашивки з форми на липучках і зафарбувати тактичні та номерні знаки на техніці понижує рівень боєздатності армії до рівня десятка терористів з АК )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пішли б , але чогось не пішли рік назад... тобто реально захисників 0 з 10....

зараз же їм йти мішає влада... ну, чого ж зараз же не треба свій дім захищати, бо влада херова...

Дозвольте запитати, а що особисто вам зараз мішає піти захищати свій дім? Інвалідність? Трійко малолітніх діток?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пішли б , але чогось не пішли рік назад... тобто реально захисників 0 з 10....

зараз же їм йти мішає влада... ну, чого ж зараз же не треба свій дім захищати, бо влада херова...

Дозвольте запитати, а що особисто вам зараз мішає піти захищати свій дім? Інвалідність? Трійко малолітніх діток?...

Ей, пане фіналіст конкурсу "мінусатор року на Борді", відповідь можна почути чи просто як завжди тишком мінусів натикаєм ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

загалом жителі РФ не хочуть жодних війн, тим більше проти України.

Бгг. Почитайте інколи дописи козломордих жителів кацапстану під новинами НТВ, Лайнюз, Красной звєзди і тп.

 

З яких то пір коментарі на відкритих ресурах почали вважати за достовірне джерело інформації?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

пішли б , але чогось не пішли рік назад... тобто реально захисників 0 з 10....

зараз же їм йти мішає влада... ну, чого ж зараз же не треба свій дім захищати, бо влада херова...

Дозвольте запитати, а що особисто вам зараз мішає піти захищати свій дім? Інвалідність? Трійко малолітніх діток?...

 

а я себе десь кулаком в груди бив і кричав, що  я зараз же всіх сепарів з переможу? тільки мені це Порошенко не дає зробити

 

 

пішли б , але чогось не пішли рік назад... тобто реально захисників 0 з 10....

зараз же їм йти мішає влада... ну, чого ж зараз же не треба свій дім захищати, бо влада херова...

Дозвольте запитати, а що особисто вам зараз мішає піти захищати свій дім? Інвалідність? Трійко малолітніх діток?...

 

Ей, пане фіналіст конкурсу "мінусатор року на Борді", відповідь можна почути чи просто як завжди тишком мінусів натикаєм ? :)

 

це ти сам в себе відповідь хочеш почути? бгг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як показує практика, Рашка такі дійде і до Дніпра, питання не в патріотизмі кожного, питання в х#вому і похерестичному ставлені "родіни" до своіх захисників.. Далеко ідти не треба, друг кадровий офіцер з перших днів на війні, шоб получить учасника АТО без грошей пройшов сім кругів ада, хотів ділянку взяти біля Луцька то це взагалі нереально. .

Про грошове забезпечення взагалі мовчу..якби не волонтери то з голоду би пухли..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Почали збирати "добровольців" на сьому хвилю ? Чи то постійно повістки носять планово ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

офігєнно перевіряють
я сьогодні зайшов в поліклінніку з дуже фіговим зором, остеохондрозом, високим тиском і т.д.

а вийшов абсолютно здоровою людиною :)

P.S.: в топку всяких бабок і лікарів :) медкомісія – накращий цілитель

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та додому

двері відкривав батько, військовий моряк...

шансів заховатися у мене не було :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


двері відкривав батько, військовий моряк... шансів заховатися у мене не було
В баті прізвище часом не Морозов? ;)
Співчуваю. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже на днях офіційні особи Генштабу озвучували, що потрібно замінити порядку 40 тис чоловік... на протязі квітня 2016 р.... а мобілізовані ще повинні пройти інтенсивний курс молодого бійця + злагодження на полігонах... тобто з початку лютого напевно розпочнеться ПОВНОЦІННА 7-ма хвиля мобілізацї  (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якась гнилувата ситуація літає в повітрі. З одної сторони - це долг перед батьківщиною і т.п. в стилі патріотизма. З іншої сторони - закладається відчуття тої самої ''зради''. Цей вислів в останні часи хоч і набув анекдотичного змісту, але суті не міняє. Так вот, що робити якщо прийде повістка в армію, по факту в АТО, по факту відправлять убивати украінців, хоч і сепарів???

Думать надо начинать и желательно коллективно.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В баті прізвище часом не Морозов? ;)

Співчуваю. :)

Соромітник Павлович Морозов? :)

Щодо чергової хвилі, буде не тільки 7а, але і 8а, і 9а, адже змінювати треба не лише 4у, але й 5у, 6у.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 не підгавкуйте, вам на форуми ДНР.рф та Ольгіно.рф

 

 

Вы задали вопрос:что делать?

Я в свою очередь ответил.

Я и не заметил,что Вы :"гавкаете" в своих постах,что ответ пользователей формируете как "подгавкивание вам"

Извините.Если это слово знакомо,существу видящему всё в чёрно-белом и сходящему с ума от запаха мясных отходов))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вбивати нікого не дадуть бо мінські домовленості. Можна тільки чекати коли по тобі стрілятимуть.

І вмирати там за Рошен чи шоби якесь мудло потім стало депутатом, у мене особисто бажання немає. Але і ховатися чи платити теж якось тупо. Хйз... журбинка

Поки що треба нормально в лікарні пройти обстеження і оскаржити ту куйню що понаписували в поліклініці. Правда ще не знаю як то правильно зробити. Тра дето проконсультуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 платити теж якось тупо.

 оскаржити ту куйню що понаписували в поліклініці

 

Думаю,что там так же,тупо прийдётся платить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якась гнилувата ситуація літає в повітрі..... по факту відправлять убивати украінців, хоч і сепарів???

Значить - уб'ють вас. Ті ж "українці" сєпари. 

І мораллю вони "тєрзатися" не будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


по факту відправлять убивати украінців, хоч і сепарів???
це останнє, про що треба думати ТАМ. ТАМ треба думати як вернутись цілим і здоровим в сім'ю.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...