Перейти до змісту

Мобілізація


DM4K

Рекомендовані повідомлення


це останнє, про що треба думати ТАМ. ТАМ треба думати як вернутись цілим і здоровим в сім'ю.
Поки що, він помірковує ТУТ.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Почали збирати "добровольців" на сьому хвилю ? Чи то постійно повістки носять планово

Мені принесла "жіночка" з ЖЕКу.... ще перед новим роком, сказала - "не переживайте,зараз нікого не забирають - це тільки для уточнення облікових даних"...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


і то нічьо що коли 10 років тому окуляри були в 2 рази слабші то мене комісували :) зараз зір 100%

«У нас, блядь, недобор!»


тобто з початку лютого напевно розпочнеться ПОВНОЦІННА 7-ма хвиля мобілізацї (((

Не новина.

Вона почалася одразу після 6-ї :)  тобто 6-а і не закінчилася толком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в лікарні лікарка питається чому мене по зору не комісували. Я відповів що то були циркі яких ще не бачив. Лікарка з медсестрою починають сміятися і розповідають історію яка ото на днях я так розумію трапилась.

Прийшов чувак не в окулярах а в реальних лінзах здоровенних, ну тобіш зір там присутній дуже відносно. І його визнали придатним тому що в окулярах бачить...

Історія точно як в мене :) тільки в мене перевірили зір а написали окуляри. І то фігня що вони для роботи за компом і тому спеціально слабші.

Я не розумію нафіга витрачаються гроші на тих лікарів військоматівських якщо вони просто ставлять "придатен". Реально це одна людина без освіти з печаткою може робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От хай той пітарський членштаб першим і мобілізують, але не в кабінети, а в ями, затикати сра*ою дірки в Європейському Валу Яценюха, бо скрізь них мінські пЄрЄгАворЫ смердять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А коли це під патріотизмом стали розуміти восхваляння і лизання дупи ворам, лгунам і негідникам без честі і совесті від влади? А, мої вишиватні друзі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.01.2016 18:57, Rock сказал:

А коли це під патріотизмом стали розуміти восхваляння і лизання дупи ворам, лгунам і негідникам без честі і совесті від влади? А, мої вишиватні друзі?

чи ти на Беларусь ,без візи рванеш?

а захист Батькіщини з зброею в руках ,це лизання дуп ,

як там поцтріоти говорять

 ,,ти про дупи пацанам в окопах розкажи,,

Не на ту кнопку жмеш, малошановний. Про що поспілкуватися з пацанами в окопах я знайду, а про що ти особисто поспілкуєшся з пацанами, які в могилі лежать? Про національну ідею, як засіб спекуляції (с), чи про Беларусь, яку ти, мабудь, з бодуна сюди прилепів? З Небесною Сотнею будеш розмовляти про Порошенка - лідера Нації? Цього пиз*дуна і балабола? Тоді тобі треба в команду з ЛА, організуєте власну партію - радикальних сраколизів, чи щось накшталт цього, бо людей без самоповаги й нема за що поважати. 

Пи.Си. "а захист Батькіщини з зброею в руках ,це лизання дуп" - дасть Бог, зустрінемось, справді захищаючи Батьківщину зі зброєю в руках, тоді і поговоримо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наближається 7 хвиля мобілізації, скільки військовозобовязаних сьогодні готові за 7 000 - 14 000 грн служити в ЗСУ, НГ, ДПСУ.   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

......у різних людей - різні варіанти. Наприклад хлопець в селі чи в маленькому містечку без роботи але з "ковальським" здоров"ям.......і з патріотизмом в душі. Альбо там бухать як всі, альбо на передовій захищати країну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Відповідаючи на запитання журналістів, чому представники військкоматів вже почали ходити по квартирах, Полторак зазначив: "У нас є порядок взяття на військовий облік молодих людей. Це не означає, що їх завтра заберуть на фронт. Ми повинні навести порядок в обліку військовозобов'язаних. Не потрібно цього боятися. Потрібно відкривати двері і спілкуватися з представниками військкоматів, і тоді не буде непорозумінь". 

=) Ліга

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В разі оголошення чергової хвилі мобілізації до прикордонників буде здійснюватись призив по мобілізації військовозобовязаних запасу. Також здійснюється постійний призив на службу за контрактом. Прикордонний загін розташований на вулиці Стрілецька 6.   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт .

Незнаю , чи в ту тему , чи ні , але є в мене одне питання .Цікавлять Ваші думки : що краще обрати (з двох варіантів , третього поки немає.)

      І так , сьогодні , на роботі , вручили повістку... Через знайомого в військоматі , взнав :"якшо пройдеш  медичну комісію - з оголошенням мобілізації ,підеш воювати...

Комісію я пройду , оскільки служив в ЗСУ , і зараз скарг на здоров'я немає .Грошей відкуплятися тоже немає .

      Поговорив з іншим знайомим , який має праме відношення до Айдару . І він сказав шо якшо мене будуть призивати , то краще було б мені піти в Айдар ... Сказав шо позвоне і мене там приймуть "як свого" ... )там забезпечення і умови кращі ніж в ЗСУ , і безглуздих "команд"(розпоряджень\роботи))) немає, і контракт на рік , а в ЗСУ як мені відомо дехто служить і більше...бо нема ким замінити...

    Так от , саме питання : як Ви думаєте , якшо вже і іти "туди" , то куди краще (якшо так можна сказати) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думав відпишуть, ті хто більше знають, пишу свої думки.

перше ж питання яке виникає

15 hours ago, neostroy said:

І він сказав шо якшо мене будуть призивати , то краще було б мені піти в Айдар ...

це як, тобто тут ви уникаєте чи надаєте довідку, що доброволець,? сумніваюсь, що після комісії дадуть такий вибір.

 

по тому, що знаю, в зсу точно має бути підготовка і ще не факт, що попадете в ато, можливо кордон, тут правда може залежати від вашої спеціалізації (раніше вже служили).

а от в Айдарі, хз, треба розпитувати знайомого, якому довіряєте, бо так то це може бути ще і замануха.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підозрюю що якщо грошей немає, то в Айдарі доведеться пахати і набагато частіше ризикувати життям.

Тому що організація якраз і створена щоб дехто від армії косив. Але потрібно розуміти що багатьом за це доводиться вмирати. Це якраз ті що йдуть туди без бабла та ідейні, котрі не збираються потім депутатами ставати.

Що відбувається в ЗСУ ви і так знаєте, змін у відношенні до солдат там не відбулося попри басні з телевізора. Але реально є шанси і не потрапити в АТО.

Так що питання доволі складне, імхо. Треба когось нормального з Айдара розпитатися, кориш мав би пояснити.

P.S.: ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо в Айдар , то напевно потрібно було б добровольцем ...

З моєю військовою спеціальністю - тільки на передову ...навідник середніх танків .

 

1 час назад, Соромітник сказал:

Так що питання доволі складне, імхо. Треба когось нормального з Айдара розпитатися, кориш мав би пояснити.

 

На рахунок айдара , то він зразу сказав , шо буду на передовій ...

Сказав, що замовить слово і буде нормальне ставлення і відношення, а не десь зашаритися ...а от в ЗСУ можливо будуть безглузді вказавки (з його слів) .

Більше немає в кого спитати ...

Напевно питання можна перефразувати так : 

Як Ви думаєте , де більша вірогідність повернутися додому ...(якшо попаду в АТО)?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО вірогідність однакова, якщо маєш загинути то і в тилу це тебе може спіткати, кому було передписано жити той і з "пекла" вибирався.

Але якщо вибирати де безпечніше, то просись в артилерійську бригаду, не путати з бригадною артилерійською групою мех бригад, в них далекобійні гармати і розташовуються зазвичай в тилу.

Правда там фізично працювати прийдеться важко, того як снаряди важкі а гармати зазвичай не самохідні, а від того як швидко згорнуть гармату і покинуть позицію напряму залежить життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 minutes ago, neostroy said:

от в ЗСУ можливо будуть безглузді вказавки (з його слів)

гадаю таке можливо в обох випадках,

але в зсу більша вірогідність "роботи по спеціальності" (хоча це треба було б уточнити, хоча б в тих кого призвали і хто служив раніше, ну по логіці повинна)

в теорії навідник міг би бути в артилерії,

чув, що танкістів вистачає з головою, відправлю інформацію вуйку з нацгвардії, що ще він скаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, Revolver сказал:

відправлю інформацію вуйку з нацгвардії, що ще він скаже

Цікаво . Чекатиму відповіді . 

Наперед дякую .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикордонникі відбирають кандидатів на службу по 7 хвилі мобілізації, службу проходити в межах Рівненської та Волинської областей на кордоні з РБ. Можливість підписання контракту. Направлення в зону АТО в першу чергу за бажанням, участники АТО другий раз на проходження служби в зоні АТО не розглядаються (крім особистого бажання). 

Також здійснюється постійний призив на службу за контрактом, але у службі по мобілізації є свої +.

В 2016 році буде здійснюватись також призив на строкову службу (після тривалої перерви з 2008 року).

Прикордонний загін розташований на вулиці Стрілецька 6.   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 03.02.2016 at 22:02, neostroy сказано:

Цікаво . Чекатиму відповіді . 

Наперед дякую .

Скажу від себе: яка в тебе доля - так воно і станеться.

Айдар - штурмовий підрозділ.

В ЗСУ після призову направлять в навчальний центр, далі в бригаду, а далі варіантів багато.

В навчальному центрі не факт, що будеш по спеціалізації. Якщо відстоїш своє, то будет по своєму ВОС (військово-облікова спеціальність).

Якщо дружиш зі своєю головою, то є можливість відновити свої знання, а можливо і новому навчитись (практика батєнька). Якщо не дружиш - станеш аватаром.

Вибирати тобі!

В Айдар попасти теоретично можна по мобілізації, але думаю тебе твій друг хоче підсадити на контракт, а це офіційне ярмо (дивись робота), про попередню роботу можеш забути.

На мою думку, краще плисти за течією, все роздивишся, потім приймеш рішення, а далі можна буде перевестись в будь-яку частину по певній процедурі.

На рахунок косити-не косити: в десантників є такий девіз "Ніхто крім нас", він відображає суть ставлення до батьківщини.

Дехто на форумі гонить на політиків, на мою думку, шукають причини відмазатись перед своєю совістю.

В АТО їдеш не на прогулянку, а реально на війну, хоча по телевізору виглядає по-іншому, тому розслаблятись не можна ні на секунду.

Дасть Бог - прийдеш не ушкодженим, чого я тобі особисто і бажаю.

Якщо будуть питання, по можливості відповім.

P.S. Був в аналогічній ситуації. Свій перший рік я відслужив, готуюсь до чергового випробування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, sirko_7 сказано:

але думаю тебе твій друг хоче підсадити на контракт, а це офіційне ярмо (дивись робота), про попередню роботу можеш забути.

нагадаю ст. 119 Кодексу Законів про працю третій абзац:

Цитувати

За працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до дня фактичної демобілізації, зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб - підприємців, в яких вони працювали на час призову. Таким працівникам здійснюється виплата грошового забезпечення за рахунок коштів Державного бюджету України відповідно до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорив вчора з адвокатом. 

В 05.02.2016 at 18:00, sirko_7 сказал:

такий девіз "Ніхто крім нас"

Він сказав те саме , але добавив свою відповідь : ви ...

Порадив просто забити на це все , нікуди не іти і нічого не робити ... Сказав шо він незнає ніодного випадка, коли когось притягнули до відповідальності за ухиляння .

Говорив про закони , про те шо шо Вони змінили закони , але в війсьоговому квитку пише шо в війсьовий стан ,а зараз його нема ...говорив ше багато чого ...

Ви кажете "плисти за течією" ... це допроходити комісію і чекати що буде далі , чи просто кинути все і нікуди не іти і не проходити ...?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...