Перейти до змісту

Мобілізація


DM4K

Рекомендовані повідомлення

Це то вброс, а от повісточки на медкомісію розносити стали поголовно, і аж гай шумить... В нас зараз на роботі, даруйте, )*(опа - 2-х співробітників (ІТ-шнииків) одночасно загнали на медкомісію. Хто має розгрібати всю роботу - нікого не хвилює. Ну і не знаю, чи писав вже хтось, тепер не можна бронювати працівника, якщо йому не виповнилось 35 років - пряма інструкція з Києва. Інфа 100% - кадровики, відповідальні за військовий облік сказали. Гайкозакручування триває...

 

У нас в країні йде війна - тому це логічно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

У нас в країні йде війна
Помиляєтесь - в нас АТО і діють зовсім інші закони ніж коли війна!!! І цим користуються ті що у корита(щоб країну грабувати і статки собі збільшувати) і ті що виконують "накази" (щоб при роботі-кориті) залишитись!!! Невже ви нічого так і не зрозуміли ще??? АТО он у Франції, а в нас...???!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, якби була б війна -  вже давно б закінчилась і порядок відновився б,  а те що у нас - то п***ж і провокації, жалко лише хлопці на перодовій страждають.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, якби була б війна -  вже давно б закінчилась і порядок відновився б,  а те що у нас - то п***ж і провокації, жалко лише хлопці на перодовій страждають.

а як там історія з випискою-пропискою закінчилася? проходив комісію в Києві чи без неї прописали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

alexvvv, якби була б війна -  вже давно б закінчилась і порядок відновився б,  а те що у нас - то п***ж і провокації, жалко лише хлопці на перодовій страждають.

а як там історія з випискою-пропискою закінчилася? проходив комісію в Києві чи без неї прописали?

 

 

так, загнали на медкомісію, у віськоматі лікарі нічого самі не вирішують - треба уточнення в районній лікарні. у районній лікарні перевірили сказали, все добре, все як і сказав. але по інструкції їм треба уточнення у обласній - поїхав туди. так як документів про те. що  мені у 78 році робили операцію на серці з собою не було - в обласній лікарні сказали, що покладуть на денний стаціонар для обстеження. але покласни не змогли  - бо у мене немає прописки - ось тут дебілізм системи замкнувся.

благо вдалось  відшукати старі медичні карточки із виписками - завтра поїду проходити це коло у зворотньому напрямку. але дебілізм системи вражає. і коли попаду назад у військомат то я буду їм там мізки виносити по повній бо потрачений час, нерви та бензин.

 

зрозумів одне - не треба йти у них на поводу і виконувати все, що вони кажуть - на кожну їхню вимогу слід вимагати задокоментовану інструкцію, котра підтверджує, що вони мають право це вимагати.

інакше цю систему дебілів не здолати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Помиляєтесь - в нас АТО і діють зовсім інші закони ніж коли війна!!! І цим користуються ті що у корита(щоб країну грабувати і статки собі збільшувати) і ті що виконують "накази" (щоб при роботі-кориті) залишитись!!! Невже ви нічого так і не зрозуміли ще??? АТО он у Франції, а в нас...???!!!

 

про фабрику в липецьку забув написати)

 

п.с. в тому то й справа, що ми не у Франції, і ситуація у нас з ними зовсім інша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, якби була б війна -  вже давно б закінчилась і порядок відновився б,  а те що у нас - то п***ж і провокації, жалко лише хлопці на перодовій страждають.

Якби у нас була оголошена війна, то повістки були би тим більше. А питання щодо термінології ато/війна треба задавати пороху та його адептам. Хоча та траєкторію польоту граду термінологія мало впливає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

п.с. в тому то й справа, що ми не у Франції, і ситуація у нас з ними зовсім інша

 

 

справді? у нас бандити і терористи інші?  що такого у нас іншого крім небажання офіційних осіб брати на себе відповідальність за рішучі кроки?

 

alexvvv, якби була б війна -  вже давно б закінчилась і порядок відновився б,  а те що у нас - то п***ж і провокації, жалко лише хлопці на перодовій страждають.

Якби у нас була оголошена війна, то повістки були би тим більше. А питання щодо термінології ато/війна треба задавати пороху та його адептам. Хоча та траєкторію польоту граду термінологія мало впливає.

 

 

звісно більше, але рік назад  як мінімум 50 процентів чоловіків легко встали б і пішли захищати Україну до останнього клаптика землі. 

а зараз - зараз ми бачимо, що простий люд страждає, вмирає, а віз де був - там і залишився. 

 

тих, хто винен у цьому всьому - не карають, вони лише міняють маски і знову при владі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

звісно більше, але рік назад  як мінімум 50 процентів чоловіків легко встали б і пішли захищати Україну до останнього клаптика землі. 

а зараз - зараз ми бачимо, що простий люд страждає, вмирає, а віз де був - там і залишився. 

 

тих, хто винен у цьому всьому - не карають, вони лише міняють маски і знову при владі. 

 

наша влада тримає простий народ у заручниках - типу сидіть і не рипайтесь - лякає великою війною, от така ситуація невтішна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, загнали на медкомісію, у віськоматі лікарі нічого самі не вирішують - треба уточнення в районній лікарні. у районній лікарні перевірили сказали, все добре, все як і сказав. але по інструкції їм треба уточнення у обласній - поїхав туди. так як документів про те. що  мені у 78 році робили операцію на серці з собою не було - в обласній лікарні сказали, що покладуть на денний стаціонар для обстеження. але покласни не змогли  - бо у мене немає прописки - ось тут дебілізм системи замкнувся.

 

це ти про лікарні в Києві, я правильно зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ForZa, звідки ти такий "розумник" взявся? ти хоч знаєш що буде і хто керуватиме, коли офіційно стане ВС ?

ашоніпуть попістєть на владу.

По Францію - у них сусіди найтупіші в світі,які щодня зі свого кордону стриляють ?

 

Маразматики, та досить вже триндіти про це, в нас вйна під назвою АТО, якщо ввести Військовий Стан - всьому буде жопа, повністю всьому!

досить вже в це тикати !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

так, загнали на медкомісію, у віськоматі лікарі нічого самі не вирішують - треба уточнення в районній лікарні. у районній лікарні перевірили сказали, все добре, все як і сказав. але по інструкції їм треба уточнення у обласній - поїхав туди. так як документів про те. що  мені у 78 році робили операцію на серці з собою не було - в обласній лікарні сказали, що покладуть на денний стаціонар для обстеження. але покласни не змогли  - бо у мене немає прописки - ось тут дебілізм системи замкнувся.

 

це ти про лікарні в Києві, я правильно зрозумів?

 

 

саме так, Київ і  околиці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ForZa, звідки ти такий "розумник" взявся? ти хоч знаєш що буде і хто керуватиме, коли офіційно стане ВС ?

ашоніпуть попістєть на владу.

По Францію - у них сусіди найтупіші в світі,які щодня зі свого кордону стриляють ?

 

Маразматики, та досить вже триндіти про це, в нас вйна під назвою АТО, якщо ввести Військовий Стан - всьому буде жопа, повністю всьому!

досить вже в це тикати !

Плюсую, все правильно сказав, молодець.

До речі, як там тобі воюється? В бліндажах не мерзнете? Мо передати що треба? Дємбєль скоро?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ForZa, звідки ти такий "розумник" взявся? ти хоч знаєш що буде і хто керуватиме, коли офіційно стане ВС ?

ашоніпуть попістєть на владу.

По Францію - у них сусіди найтупіші в світі,які щодня зі свого кордону стриляють ?

 

Маразматики, та досить вже триндіти про це, в нас вйна під назвою АТО, якщо ввести Військовий Стан - всьому буде жопа, повністю всьому!

досить вже в це тикати !

 

знаєш, я  краще б пожив у жопі півроку, але зробивше те, що має бути зроблене до кінця, ніж оцей безлад під назвою АТО незрозуміло на який час.

розумію, що під час активних бойових дій може бути багато загиблих та поранених, але зараз під час "перемир'я" ми втрачаємо не менше. але найголовніше -ми втрачаємо час,  гідність, повагу до себе зі сторони  ворогів та проявляємо слабкість.

 

будь який прояв агресії та насилства проти країни, державних символів, мови,  гідності та здоров'я і життя громадян має бути швидко та жорстоко покараний. якщо ж це не робити - то нам вилазять на голову всі хто захоче  і ставлять умови будь якого змісту, але точно не вигідного для України та Українців. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yu2007,  і до чого тут це?

під час ВС армія починає керувати містом, а вони, не дотягують і до ЖЕКів, ти представляєш що тоді буде? який хаос начнеться в місті, області, по всій Україні? і так людей немає "воювати", а це нада будуть люди,щоб "керувати" містом, чим? вони такий варіант не прораховували навіть!

 

яка різниться як воно зветься, гроші платять, нагороди даються, все офіційно, статус видають, для чого вам та назва ВІЙНА ?

 

пів року? справді? та можливо і місяця хватило, щоб курс був 150грн за доллар, яник вернувся і все кодло назад. а смертей скільки б це було? чи ти наївно вважаєш, коли одна країна, яку 20років грабували може оголосити війну агрессору, яка роками готувала план атаки та роками нарощувала боєву міць, злякається і втече піджавши хвіст?

 

тобто, судячи з твого мислення, у нас були готові війська, обучені, одіті, знавці своєї справи, без шпигунів, які зливають всі плани???

 

або я взагалі дурак, бо хтось не може елементарно подумати на перед... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

під час ВС відповідальність військових, уряду та головнокомандуючого за країну та громадян буде зовсім іншого характеру - а це може дуже вплинути на  їхнє подальше життя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

справді? у нас бандити і терористи інші?  що такого у нас іншого крім небажання офіційних осіб брати на себе відповідальність за рішучі кроки?

 

звісно більше, але рік назад  як мінімум 50 процентів чоловіків легко встали б і пішли захищати Україну до останнього клаптика землі. 

а зараз - зараз ми бачимо, що простий люд страждає, вмирає, а віз де був - там і залишився. 

 

тих, хто винен у цьому всьому - не карають, вони лише міняють маски і знову при владі. 

 

так, у нас і у Франції - терористи різні. у них з десяток-другий релігійних фанатиків, у нас країна зі 140 млн. населення і владою фанатиків...

 

я тебе розчарую, але про 50 % тобі мабуть наснилось, в 5 % ще можна було б повірити, і то дуже важко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, у нас і у Франції - терористи різні. у них з десяток-другий релігійних фанатиків, у нас країна зі 140 млн. населення і владою фанатиків...

 

 

 

звісно більше, але рік назад  як мінімум 50 процентів чоловіків легко встали б і пішли захищати Україну до останнього клаптика землі. 

а зараз - зараз ми бачимо, що простий люд страждає, вмирає, а віз де був - там і залишився. 

 

тих, хто винен у цьому всьому - не карають, вони лише міняють маски і знову при владі. 

 

 

я тебе розчарую, але про 50 % тобі мабуть наснилось, в 5 % ще можна було б повірити, і то дуже важко

 

я кажу  лише на прикладі того оточення, яке є у мене зараз. наприклад у кабінеті з 10 чоловіків, 7 точно би пішли на  війну захищати вітчизну. один навіть ходив на курсі базового володіння зброї - пістолет + автомат, бо ніколи раніше з ними не стикався і тим більше не стріляв. тому вирішив бути готовим до найгіршого

 

p.s. та й 140 мільйонів там не назбирається. в кращому випадку  10, і зауваж, що ми не збираємось воювати до москви і далі - нас цікавлять лише територія в межах встановлених кордонів. і все. Крим звісно повертаємо 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відчизну

 

а я навпаки, зараз готовий її захищати, так як ті канадці показали нашим,як потрібно навчати офісний планктон, так як уже є цілі арт системи, які налаштовуються на планшеті за кілька хвилин, уже є нова зброя, уже ЗОВСІМ інша армія! Був би військовий стан - так місяць навчань і на війну, що за місяць можна навчити людину, яка Ак-74 бачила тільки в шутерах на ПК?

 

наприклад у кабінеті з 10 чоловіків, 7 точно би пішли на  війну

 

круте співвідношення, браво! але із 100? 1 000? 10 000? у вас уже буде майже одинакова думка, так як ви разом працюєте, разом читаєте новини і разом їх обговорюєте, мене дивує, чому не 10 з 10 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

відчизну

 

а я навпаки, зараз готовий її захищати, так як ті канадці показали нашим,як потрібно навчати офісний планктон, так як уже є цілі арт системи, які налаштовуються на планшеті за кілька хвилин, уже є нова зброя, уже ЗОВСІМ інша армія! Був би військовий стан - так місяць навчань і на війну, що за місяць можна навчити людину, яка Ак-74 бачила тільки в шутерах на ПК?

 

 

 

наприклад у кабінеті з 10 чоловіків, 7 точно би пішли на  війну

 

круте співвідношення, браво! але із 100? 1 000? 10 000? у вас уже буде майже одинакова думка, так як ви разом працюєте, разом читаєте новини і разом їх обговорюєте, мене дивує, чому не 10 з 10 ?

 

 

я тобі сказав приблизні данні, точне опитування ніхто не робив.

та й 10 з 10 не буде, наприклад,  у керівника мого троє дітей віком до 6 років. і я б особисто його на передову точно не пустив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, так я ж про це і кажу, робити будь-які висновки по оточуючим, "які б" не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме так, Київ і  околиці

Ну відпишись, коли доведеш все до кінця. Може комусь згодиться в майбутньому і допоможе зекономити час та нерви (в плані алгоритму дій по проходженню комісії).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто б там що не казав і які б фейки не писали але в майбутньому мобілізація буде 100% і навіть не одна хвиля, тут просто досить порахувати і все стане ясно, загроза зі сходу нікуди не подінеться, мінімум залишиться такою ж а може й зрости адже агресор не здобув того що хотів і буде тиснути надалі всіма способами, та озброєна орда нікуди не подінеться і зброю уже добровільно не віддасть, її потрібно буде знищувати фізично або витісняти за кордон іншого способу нема. Хлопці які мобілізовані з часом підуть на дембель і на їх місце потрібно когось поставити, контрактників недостатньо тому мобілізації в подальшому неминучі дві а то й три хвилі на наступний рік точно будуть, звісно якщо нічого не зміниться в верхах, не виключено навіть загальна мобілізація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я кажу  лише на прикладі того оточення, яке є у мене зараз. наприклад у кабінеті з 10 чоловіків, 7 точно би пішли на  війну захищати вітчизну. один навіть ходив на курсі базового володіння зброї - пістолет + автомат, бо ніколи раніше з ними не стикався і тим більше не стріляв. тому вирішив бути готовим до найгіршого

 

 

 

p.s. та й 140 мільйонів там не назбирається. в кращому випадку  10, і зауваж, що ми не збираємось воювати до москви і далі - нас цікавлять лише територія в межах встановлених кордонів. і все. Крим звісно повертаємо 

 

 

ці показники відносні, 7 з 10 це не 70 зі 100, і не 700 тис. з 1 млн.

 

 

ну, 10 мільйонів, чи хай там 1 млн. чисельність армії в ерефії, із застосуванням майже всього наявного на озброєнні, не в порівнянні з 10 (десятком) чоловік з АК і саморобними бомбами 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація яка? Мобілізації нема? НЕМА. Крапка. А за законодавством ніхто (включно з військоматом, який взагалі не є медичною установою) не має права надавати людині медичну допомогу або проводити огляд пацієнта без його на те згоди (крім випадків екстреної медичної допомоги, лікування психічно хворих і т.д.). А який "перестрахун" вже там і що додатково заздалегідь перевірити вирішив - до одного місця. Під час проведення мобілізації - так, невзяття повістки несе законні наслідки, зараз - пока-пока! Хай хоч арештують і в кайданках привезуть, ну підтвердить медкомісія непридатність до служби (далеко не по надуманому "плоскостопію", прописаному "за бабло" при відкою від строкової, все значно "краще" - серце + зір + серйозна і досить свіжа травма коліна з поривом зв'язок), далі - судовий позов вже в зворотню стоірону, від мене, на відшкодування моральної шкоди за абсолютно незаконний арешт як мінімум. І це не питання патріотизму чи непатріотизму, просто наша бюрократія дурнувата просто поперек горла вже! Була б повістка по мобілізації - там так, ухиляння і "атата" по повній, а так, "пройди медкомісію для галочки"... Втрачати 1-2 робочі тижні через наказ чергового вумного дяді в стилі "гасай, дурачок, получиш значок" (за свої гроші оббіжи все місто і пообивай поріг черговому придурку, який в той час кавку в кабінетику попиває, а то й "нема його сьогодні, приходьте вчора") - як мінімум, дебілізм (слово проситься краще...). Коли мені щось треба (відкрити/закрити бізнес, дозвіл якийсь) - бігаю Я (а то й взагалі відписку на руки тицьнуть, і все по тому), коли державі щось треба - бігаю знову Я! Та зібрали б вже всіх лікарів медкомісії в ОДНОМУ приміщенні нарешті, і проводили б її ЦИВІЛІЗОВАНО, а не СОВКОВО (ну, треба дообстежити когось в лікарні - то зрозуміло, направляють в денний стаціонар, а в наркодиспансер, психлікарню і т.д. ЗАПИТ можуть ЕЛЕКТРОННИЙ подати, чи не на обліку, і все, ще й для корупції і підробок різних менше можливостей стане)! Дурну флюрографію посилають робити в тубдиспансер - так вона є в КОЖНІЙ ПОЛІКЛІНІЦІ! Ні, покатайся ще, раб Божий, а краще туберкульоз підхопи! Забігаючи наперед даю відповідь на питання, яке точно в когось виникне - ВІК НЕПРИЗОВНИЙ, офіційна довідка, підписана воєнкомом про НЕПРИДАТНІСТЬ по стану здоров'я на підставі заключення медкомісії - на руках, НІ ВІД КОГО НЕ БІГАЮ, І БІГАТИ НЕ ЗБИРАЮСЬ - немає потреби. Тут ще лякати пробували тим, що військового квитка не маю, і штрафами за "загубив", плюс тією ж медкомісією при його "відновленні" - так самі ж дали ДОВІДКУ, а квитка самого НЕ ДАЛИ сказали, що "БЛАНКІВ НЕМА". Так чиї то проблеми? Мої, чи розумників-бюрократів? Та і на біса мені той папірець, мені і з паспортом непогано живеться! Міняти прописку не збираюся, за кордон їхати - теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...