Перейти до змісту

Мобілізація


DM4K

Рекомендовані повідомлення

друже ти не повіриш, но в Іраку зараз з/п більша ніж в Україні

Чому ні? Повірю) Але чомусь про бажаючих емігрувати в цю країну не чув) Особливо християн, яким за їхні переконання серед вулиці можу відрубати голову, і поліція навіть не зверне уваги...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Це питання техніки. Є маса способів. Для прикладу - судова повістка вважається врученою, якщо вона опублікована у визначеному виданні. Вийшла публікація - ти повідомлений, і нікого не хвилює, чи читав ти її чи ні...

Ти вважаєш що військомату легше здійснити публікацію у виданні, аніж СПРОБУВАТИ вручити повістку особисто дома чи на роботі під підпис? Прсто маю масу знайомих яким ніхто ні в який спосіб не намагався нічого вручити. Взяти наприклад того ж бордівчанина nickel, він сам десь тут зізнавався що приписка актуальна але ніхто нічого не приносить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, то для прикладу))) Я писав, про те, що мали б бажання врегулювати питання вручення повісток, вже б давно це зробили, але чомусь ніяких рухів у цьому напрямку.

Я теж живу за місце реєстрації. Двічі за останні декілька місяців заходили працівники міліція. Один раз питали чи нічого не чув вночі (викрали велосипед). Другий раз рекомендували заховати дитячу коляску, щоб не провокувати потенційних крадіїв. Дружина другий раз злякалась, типу повістку принесли, у мене навіть такої думки не виникло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів би бачити Вашу реакцію коли армія РФ стояла б на підступах до Луцька....

Якби зотіла та армія стояти тут - уже б стояла. Давним давно. Україна має 2,3 тисячі кілометрів кордону з росією, а наступають, лише у 2-х обласятх. Питання чому?

Чому ,якби хотіли, не наступали на усій довжині кордону?

А може прост через тек, що воно нафіг не нада??? Не нада путіну Україна. Не нада йому 100-літня партизанська війна і диверсії, і нові санкції і т.д.

Я також думав, що йому Україна треба, та не треба. Хотів би- забрав би давно, ще при янику. на піку його "правління".

йому дорога в крим потрібна. Бо з переправою та мостом - не так все райдужно і просто. А дорога - просто.

Ось, що йому потрібно. І Маріуполь, бо там готовий порт, і нічого нового будувати не доведеться.

rC58j.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби зотіла та армія стояти тут - уже б стояла. Давним давно. Україна має 2,3 тисячі кілометрів кордону з росією, а наступають, лише у 2-х обласятх. Питання чому?

Чому ,якби хотіли, не наступали на усій довжині кордону?

вони це все захопили без бою, з іншою територією так не вийде.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йому дорога в крим потрібна.

https://uk.wikipedia...льський_коридор

Якби зотіла та армія стояти тут - уже б стояла. Давним давно. Україна має 2,3 тисячі кілометрів кордону з росією, а наступають, лише у 2-х обласятх. Питання чому?

Чому ,якби хотіли, не наступали на усій довжині кордону?

Тому що Росія "не воює" з Україною.

А на іншій території щоб "не воювати" - не вийде, нема такої підтримки

З вами незгодний категорично, не все так просто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, 5 серпня, о 12.00 Кабінет Міністрів України збирається на засідання. В числі питань для обговорення - воєнна доктрина, фінмоніторинг та питання виїзду за кордон громадян України, які підлягають призову. Відповідно до порядку денного засідання Уряду сьогодні члени Кабміну збираються розглянути та прийняти рішення стосовно:

1) проектів законів України Про внесення змін до деяких законів України щодоврегулювання порядку виїзду за кордон громадян України, які підлягають призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно пора... Шкода, що пізно... імхо

шо то в Петі КакаоПорошка все через жопу :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як кажуть: "хороша мисля приходить опосля" ...

і що тепер спіртовозів випускати не будуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому ви радієте? Тому що Україна для громадян певної категорії перетвориться на клітку? Це ви заробили Майданом, коли його організували?

Та янукович курить в сторонці і порівнянні з тими, кого до влади привів Майдан!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, 5 серпня, о 12.00 Кабінет Міністрів України збирається на засідання. В числі питань для обговорення - воєнна доктрина, фінмоніторинг та питання виїзду за кордон громадян України, які підлягають призову. Відповідно до порядку денного засідання Уряду сьогодні члени Кабміну збираються розглянути та прийняти рішення стосовно:

1) проектів законів України Про внесення змін до деяких законів України щодоврегулювання порядку виїзду за кордон громадян України, які підлягають призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період

значить шо - вони ще 7 мобілізацію планують? При такій статистиці шостої? Повторюсь: добровольці не безкінечні.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.....Повторюсь: добровольці не безкінечні.

Скажу більше Dream - їх майже нема. З десяти дядьків, які стояли з повістками, 8 мали документ, про хворобу і таке інше. Причому, чув як один другого питав-скільки йому те вартувало. Доброволець. це СПРАВЖНІЙ патріот, а в світлі останніх дій влади, відношення цієї самої влади до хлопців. які воюють і повертаються ранні, скалічені, при цьому не отримуючи ніякої допомоги від влади, і відношення до тих добровольців тієї ж влади- їх буде ще менше.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та янукович курить в сторонці і порівнянні з тими, кого до влади привів Майдан!

не майдан привів їх до влади - вони там і були :) , але путін збройною агресією не дозволив їх повністю прибрати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На основі чого громадянину призовного віку не можна їхати закордон? Обмеження прав це завжди погано. То в нашому внутрішньому вжитку "війна", а на офіційному в нас взагалі нічого немає. То на основі чого будуть блокувати один з найважливіших пунктів Конституції - свободу переміщення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову "всьо пропало"?

Ще ніхто нічого не прийняв, а вже кучу кіпєшу.

Ну зобов'яжуть прикордонників перевіряти наявність приписного посвідчення, чи військового квитка, чим це обмежує Ваше пересування? Перебувати на обліку обов'язок кожного. Нема відмітки не випустять. Є їдь куди хочеш.

Ну це десь так само, як кричати "Навіщо мені той загран паспорт, чому у мене його вимагають? Це ж мої права обмежує!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То на основі чого будуть блокувати один з найважливіших пунктів Конституції - свободу переміщення?

на основі того, що у громадянина України є права і обов"язки.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо держава систематично порушує права громадянина, то громадянин на свій розсуд приймає рішення про виконання своїх обовязків перед державою.

Браво! Так і тільки так побудуємо нову країну! На свій розсуд.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо держава систематично порушує права громадянина, то громадянин на свій розсуд приймає рішення про виконання своїх обовязків перед державою.

Що значить держава порушує? Це найняті чиновники порушують права громадян - якщо так, значить треба їм допомогти звільнити зайняті посади, от і все.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на основі того, що у громадянина України є права і обов"язки.
знову винуваті вівці.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову "всьо пропало"?

Ще ніхто нічого не прийняв, а вже кучу кіпєшу.

Ну зобов'яжуть прикордонників перевіряти наявність приписного посвідчення, чи військового квитка, чим це обмежує Ваше пересування? Перебувати на обліку обов'язок кожного. Нема відмітки не випустять. Є їдь куди хочеш.

Ну це десь так само, як кричати "Навіщо мені той загран паспорт, чому у мене його вимагають? Це ж мої права обмежує!"

Браво! Класне здобуття Майдану! Щоб якійсь незрозуміло хто вирішував чи випускати вас за кордон чи ні! Нарешті здобули! Чимось тільки нагадує СРСР, на жаль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Браво! Класне здобуття Майдану! Щоб якійсь незрозуміло хто вирішував чи випускати вас за кордон чи ні! Нарешті здобули! Чимось тільки нагадує СРСР, на жаль

Це до чого? Митниця, прикордонники це незрозуміло хто?

А ще незрозуміло хто зупиняє Вас на дорогах. Незрозуміло хто може в певних випадках перевірити Ваші документи на вулиці. Незрозуміло хто може вимагати довідку про стан Вашого здоров'я при прийомі на роботу. А ще, блін, є озвіріла Європа, консульства країн якої (незрозуміло хто) можуть Вам і візу не видати. І ще є якісь виродки на протилежній стороні кордону, які без пояснення причин можуть і в землі обітовану не впустити!

Так, життя важке. А хто Вам обіцяв, що все буде гладко? А якщо і обіцяв, то потрібно було б вже зрозуміти з життєвого досвіду, що просто нічого не буває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і тільки так побудуємо нову країну! На свій розсуд.

Ну волонтери ж на свій розсуд працюють :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...