Перейти до змісту

Мобілізація


DM4K

Рекомендовані повідомлення

Лякають такі сайти. Думаю там норм хтось заробляє. Навіть при умові, що частина до вояк доходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, підтверджую. Знайомі з Харкова кажуть, що на роботу чи в магазин страшно вийти. Причому деякі люди так пропадають, що їх знаходять лише за тиждень-два вже десь на полігоні.

схоже наче навмисно нагнітають ситуацію в тому регіоні, який може захопити раша
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не пам"ятаю, хто казав таку фразу... може Кузьма, може якась інша хороша людина, але я запам"ятав. "Наше військове рабство до добра не доведе".

Так і є: Зловили - на полігон, копати траншеї. Абсолютно срати на твою сім"ю і все, що тобі дорого. Вийшов бабусі по хліб - іді сюда. Вийшов дитині по ліки - іді сюда.

Підтримую вищенаписаний пост. Суспільсьтво переживає другий шок. Навіть при колишньому дурбецалі президенті такого не припомню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж саме мені сьогодні розказали про Артемівськ - по місту ловлять молодь, на блокпостах...

схоже наче навмисно нагнітають ситуацію в тому регіоні, який може захопити раша

воєнкомат і мєнти?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

воєнкомат і мєнти?

І СМІ і держава (вищі ешелони).

Те, що там реально все дуже **йово, це зрозуміло.

Але просто реально прикро за те, що все через жопу.

Ну відслужить той "примусово законно мобілізований". Прийде назад. Якої думки він буде про все. Про державу, армію, вояків, ментів?

Держава його силоміць майже законно відвезла на полігон копати траншеї, чи ще там щось. Не забезпечила нічим.

А тим часом він втратив роботу, бо приватникам глибоко насрати на те, що чоловіка забрали окопи рити. Можливо втратить сім'ю, бо далеко не кожна сім'я винесе такі моменти. Здоров'я чи навіть життя. Бо гребуть, походу, всіх підряд. І здорових і калік інвалідів.

Є гіркий досід в усіх сферах, під примусом - нічого доброго не виходить.

А ще, я впевнений, що 75% піде лише заради того, щоб привезти / принести зброю. На майбутнє. Бо судячи із ситуації, майбутнє нас чекає не райдужне. найближчих 2-3 роки...

то моя власна думка, яка має право на існування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може я скажу непопулярну річ, але зараз ми готуєм машину для мужика, якого мали дембельнути 2 місяця назад, але не вийшло - нема ротації, бо нема "нових людей". І сидять там пацани і матюжать всіх прихильників такого "косилова". Той, хто боїться втратити роботу не задумується, що якби той, хто не боїться втратити життя не був би зараз там, роботу б він шукав зараз по принципу "з/п от 5000 рублей" в луцькому філіалі московської фірми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може я скажу непопулярну річ, але зараз ми готуєм машину для мужика, якого мали дембельнути 2 місяця назад, але не вийшло - нема ротації, бо нема "нових людей".

Ді ,я тебе цілковито підтримую. на всі 1001%. Але ти сам розумієш, що той, хто туди прийде притягнути за вуха - так і воювати буде.

Це, єслі суть посту не зрозуміла.

Про роботу, як як похідна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може я скажу непопулярну річ, але зараз ми готуєм машину для мужика, якого мали дембельнути 2 місяця назад, але не вийшло - нема ротації, бо нема "нових людей". І сидять там пацани і матюжать всіх прихильників такого "косилова". Той, хто боїться втратити роботу не задумується, що якби той, хто не боїться втратити життя не був би зараз там, роботу б він шукав зараз по принципу "з/п от 5000 рублей" в луцькому філіалі московської фірми.

Я теж тоді скажу непопулярну річ. Про закономірні цикли.

Той хто вже служить, завжди буде "матюжити, тих хто "косить"", навіть якщо раніше він теж, МОЖЛИВО, "косив".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема вже багато разів "обсмоктана"...

1. Мобілізація абсолютно законна, передбачена чинним законодавством процедура. Може проводитись, як для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій так і для проведення АТО. Тут з нормативною базою все Ок, навіть змін ніяких не потрібно в законодавство, потрібні були б вже сто разів їх внесли...

2. Забезпечення зараз в рази краще ніж раніше. На рівненському полігоні, який чомусь раніше вважали одним з найгірших всього в вдосталь, ну принаймні знайомі так кажуть. Зброї усіх видів море, годують нормально, перед заїздом навіть на наявність алкоголю особисті речі перевіряли. Умови проживання не готель, але жити можна...

3. Розмови типу, "за що там воювати", "гарматне м'ясо" і т.п. це взагалі плювок в обличчя людей, які знаходять на сході, або вже поклали голову за Україну. Якщо людина не хоче захищати батьківщину з патріотичних міркувань, то є питання обов'язку, за невиконання якого є передбачена законом відповідальність.

4. З приводу порядку проведення мобілізації, тут погоджуюсь, що методи не зовсім адекватні, вже могли б багато разів все врегулювати - без відмітки воєнкомату - ні роботи, ні рахунку в банку, ні виїзду за кордон і т.п. І тоді б мусили всі йти та відмічатись та отримувати повістки. Вручення повістки це далеко не завжди мобілізація!

5. Враховуючи ситуацію в країні, мали б вже давно проводити загальнонаціональний вишкіл, для чоловіків, щоб хоча б автомат в руках дали потримати...

П.С.: В мене дядько демобілізований, знайомі на сході, на Бандершаті з хлопаками демобілізованими спілкувався... якось протвережує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5. Враховуючи ситуацію в країні

6. Враховуючи ситуацію вже можна б було давно створити професійну армію і тих грошей, що зараз витрачають, хватило б з головою (якщо б ще не тирили) І багато б проблем відразу б пропало і напруга у суспільстві і йшли б туди ті, хто хоче воювати і отримували б за це достойну оплату! Так ні!!! Це комусь не потрібно, грошей так багато не вкрадеш!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

halcogen, якщо для Вас обов'язок захищати Батьківщину залежить від "обличчя влади" то питання вичерпано... Хотів би бачити Вашу реакцію коли армія РФ стояла б на підступах до Луцька....

igorgame, я не експерт, але за рік створити армію майже з нуля, це, взагалі, дуже круто.

З приводу професійної, як на мене Ви дуже переоцінюєте можливість 3 мільярдів доларів)))))))

Хоча, я повністю підтримую створення саме професійної армії, з зарплатою рядового, хоча б 10 000 грн. та забезпеченням житлом та повним соц. пакетом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5. Враховуючи ситуацію в країні, мали б вже давно проводити загальнонаціональний вишкіл, для чоловіків, щоб хоча б автомат в руках дали потримати...

оце добре зробити - щоб пройшов кожен, а там би вже відібрали кого в ато а кого куди :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от мені цікаво чи є десь якась статистика по чоловіках щодо бажання воювати? Мова не обов'язково за тепер. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну... як би хто не плювався піною з рота за патріотизм і тд... і різні обставини... але істину мабуть сказав колись Поль Валери ..

"Война – это некая акция, благодаря которой люди, которые не знают друг друга, друг друга убивают ради славы и выгоды людей, которые знают друг друга и друг друга не убивают."

pmtj6NXZGvk.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чувачок вточку написав:

11813456_883395171739732_6370409363864438435_n.jpg?oh=1cb86de6e8232a401a6943b30d622560&oe=56379963

Це березень 2014 року. Черги під військкоматами у Дніпропетрівську, Києві, Харкові, по всій Україні. Люди готові захищати «свою Україну».

Далі був Крим, Порошенко, Донецьк та Луганськ, Іловайський котел, ДАП, Дебальцево... 2015 рік - мусора разом з воєнкомами ловлять призовників. Фініта ля комєдія.

Чому так сталося? Тому що це вже не «наша Україна». Це знову їхня Україна - Україна мусорів, номенклатурних гандонів , продажних суддів та політиків-популістів. Це не «моя Україна». І не наша. І не пацанів-добровольців, які зараз воюють на Сході. Вони-то якраз воюють за свій проект України, вони там по справах. Єдині з усіх.

У нас знову спиздили нашу Україну, спиздили нашу надію, змішали її з гівном, тому величезна кількість людей вже не хоче асоціювати себе з цим бедламом. Вони нікому не вірять і нічого не хочуть. Вони абсолютно справедливо вважають, що призов - це рудимент рабства і вони не повинні нікому.

Я теж такий самий. Я не хочу воювати і помирати також не бажаю. Хочу малювати, подорожувати, колекціонувати картинки та робити вино.

Але знаєте що? Якщо мені прийде повістка, я буду матюкатись, проклинати усе це йобане кодло, гандона Пороха, усіх цих підарів у воєєній формі, набухаюсь по-чорному і вже другий раз у свому житті підірву жопу і піду у військкомат. Бо у мене просто нема вибору.

У мене пацану 6 років, ія навіть попри те, що я працюю вдома і дітей своїх бачу, що називається, не встиг навіть зрозуміти як він виріс. Ось я забираю жінку з сином із роддому - монтаж - йому 6 років, йдемо в школу. Саме так пройдуть ще 12 років. І Донбас нікуди не дінеться. Ця вонюча клоака, населена генетичним сміттям, нікуди не подінеться. Мало того - все стане ще гірше. И я не уявляю собі, якщо ця дірка через роки засмокче мою дитину. Я готовий зрівняти цей їбучій Донбас з землею, але я не готовий до того, що моя дитина помре там. Тому я піду. Я це написав не в цілях комусь щось доказати, а просто читаю зараз багато про все це і хочу сказати всім, у тому числі моїм друзям - якщо не допомагаєте і не бажаєте воювати, то не розганяйте цю хвилю, будь ласка. Не пиздіть, коротше кажучи.

Без образ.

Сергей Снурник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без відмітки воєнкомату - ні роботи, ні рахунку в банку, ні виїзду за кордон і т.п. І тоді б мусили всі йти та відмічатись та отримувати повістки.

І тоді б мусили всі звільнятися і працювати "в чорну" - напиклад шабашити, та й купа інших способів.

Влада своєю поведінкою не зацікавлює кидати все і йти їх захищати. Вони зашевеляться коли ватнікі будуть під Києвом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зашевеляться коли ватнікі будуть під Києвом

Ні і ще раз ні!!! Тоді вони сядуть у літачки і вйо! Не здатні вони думати і турбуватись про Україну і її людей, невже не бачите?! Вони все пов'язують і розраховують лише на США і їхні кредити, а не на Українців, тих хто тут живе на цій землі!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Киянам розсилають «призовний спам»

До поштових скриньок деяких киян розкидають листи, підписані районними військовими комісаріатами. В них повідомляють про нібито вчинене кримінальне правопорушення у зв’язку з ухилянням від призову та вимагають негайно з’явитись до військкомату для дачі пояснень.

http://socportal.info/2015/08/04/kiyanam-rozsilayut-prizovnij-spam.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, гарне фото.

Але питання в наступному, скільком з цих хлопаків відмовили у мобілізації? І скільки з них були мобілізовані? А ті, що не були, що їм завадило?

Знаю особисто декількох чоловіків, які ходили у військомат, потім постили гнівні коменти в мордокнизі, в результаті на фронт не попали.

І знаю особисто 2х чоловік, з яких один мій дядько з язвою, інший друг з гепатитом. Перший, відслужи добровольцем, другий правдами-неправдами попав на передову і служить зараз.

Тобто, всі хто хотіли - попали, всі хто не хотів знайшли "вагомі аргументи".

До чого я веду до того, що від натовпу який щось робити на емоціях, чи на певних умовах, чекати користі марно.

А от такі, як romaxa11, є опорою армії. Можливо, і не хочуть (відсутнє внутрішнє бажання) служити, як і я не хочуть йти на війну, але мають почуття внутрішнього обов'язку та роблять те, що мусять.

Гнати на владу дуже просто. Дуже просто це робити, і не вчиняти ніяких дій щоб щось змінити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І тоді б мусили всі звільнятися і працювати "в чорну" - напиклад шабашити, та й купа інших способів.

Це питання техніки. Є маса способів.

Для прикладу - судова повістка вважається врученою, якщо вона опублікована у визначеному виданні. Вийшла публікація - ти повідомлений, і нікого не хвилює, чи читав ти її чи ні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.......а є ще одне питання: за який ххх воює і повинен воювати Українець? За свою сім"ю і рідну землю-то зрозуміло, але от заради держави та влади?! Яка ніхрена йому недала, ні освіти, ні житла , ні медицини - НІЧОГО!!! Скільки молодих людей стали каліками, скільки неповернулось.......а закон він як дишло, і вертять явно не ті хто воює......А ще порох обіцяв все порішати за пару днів.......Воювати за державу яка нічого недає окрім можливості померти незрозуміло за що (у випадку молодої людини наприклад у якої сім"ї ще немає), або померти і залишити дітей сиротами за "мінскія дамовлєності" які невиконуються, а владі і далі робити бізнес в парашці та кормити парашкін бізнес тут.......хреновенькі перспективи.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VovkleV, ти з чим порівнюєш? Давно у ....станах був? Бачив, як люди живуть? Чи ти з США порівнюєш? Чому не порівняти з Сомалі, Іраком?

А за сім'ю, та землю це не достатній аргумент??? І державу з продажними чиновниками теж, плутати не треба.

Одним словом дивись. п. № 3 в мому пості № 872.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це для нас хрєнові перспективи. Для Порошенка і ко ці перспективи є єдиним козирем для втримання сьогоднішнього курсу влади. Він взагалі нічого не пропонує окрім повернення совка. Війна, заморожений конфлікт з смертями це те що надає його правлінню хоч якогось сенсу. Забери війну, забери в нього можливість щось там вирішувати на фронті в камуфляжі - він нуль, випадковий аферист. Хоча вже не випадковий, бо якщо вище написане не викликає заперечень, то виходить що ця людина добряче вимазалась в крові народу, навіть більше ніж Янукович, що робить його дуже небезпечним, враховуючи підлість, захланність і каверзність його натури.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...