Перейти до змісту

Мобілізація


DM4K

Рекомендовані повідомлення

Приблизно о 22-30 по під'їзду тинявся один, в цивільному, чувачоГ з невеличким блокнотиком, представлявся "я з військомату", розпитував про жильців. Був посланий в пішу еротичну подорож (доречі, мирно "здриснув" без качання прав, та погроз страшними карами, що ще додаткову підозру щодо його "військовості" викликає) з побажанням уважно вивчити елементарні права людини, зокрема на відпочинок, і наступного разу носити з собою годинник не для краси, а й подивлятися часом на нього :mdr: . Особливо підозріла "самотність" і абсолютна несхожість не те що на військового, навіть на міліціонера даного "типчика"... Вже під виглядом воєнкомівських прочисляють, де люди на відпочинок поїхали, лишивши пусте помешкання? А взнати дані по будь-якій квартирі в будь-якому будинку можна, наприклад, тут http://www.nomer.org/allukraina/. Бо коли ходили справжні - їх було 2 + міліціонер, в формі, і в руках в них були добрячі такі папки з паперами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Цікаво що вийде з того єдиного реєстру, в принципі у держави є вся інформація про людей, хто де коли і як, то може цей ганебний спосіб мобілізації набере більш пристойного вигляду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то може цей ганебний спосіб мобілізації набере більш пристойного вигляду...

... і тебе нарешті "неганебно" мобілізують?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почали ходити по квартирах білобілетчиків. Може просто взяли жековську базу прописаних, хз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може й так, але логіка в вчорашнього "гостя" просто-таки металева - прийду посеред ночі, один, не в формі, і мені всі з розгону відчинять двері... Ха 3 рази!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомі розповідали доречі вельми цікаву тактику - викручують "пробки" в під'їзді тим квартирам, що не відкривають, а тоді "виловлюють" обурених жильців, котрі вийшли вкрутити їх назад... От тільки не пам'ятаю, чи не в Києві то було. В такому випадку взагалі-то не виходити треба, а дружненько викликати міліцію (а можуть цим і техніку якусь вгробити, ну чи банально "розморозити" холодильник з подальшим псуванням всіх продуктів нічого не підозрюючій людині, яка перебуває, наприклад, на відпочинку, і явно не в місті, причому, скорше за все, абсолютно безкарно....).

( /Сарказм on) Скоро певно в 3 години ночі почнуться рейди з виносом дверей, газом в пику, щоб не рипався, і етапуванням в військомат в кайданках? ( /Сарказм off) Та напевно в МИРНИЙ час - таки ні, знають вони про незаконність подібних дій. А от "пожартувати" зі світлом, чи побудити вночі весь під'їзд - то на їх думку, можна. Щось поведінка держави реально починає нагадувати якийсь фільм-антиутопію з диктатором при владі, типу того ж старого-доброго "Еквілібріума" (тільки там ще більша, звичайно, "жесть" була, в нас до такої "боротьби з інакомислячими" фізично дійти не зможе) - то на вулицях хапають людей у Харкові, де, в принципі, ВКРАЙ небажано налаштовувати проти влади народ (якщо не фейк), то по базарам і автостанціям ходять, знаючи про пряму незаконність своїх дій (повістку вручають по місцю проживання або роботи), тепер посеред ночі по хатам шляються...

Так от, саме такими діями вкупі з різними "перемир'ями" (при яких всерівно фактично щодня хтось гине), чого варті тільки репортажі на офіційних загальнодержавних каналах, де військовий прямо каже - "НАМ НАКАЗАЛИ НЕ ВІДПОВІДАТИ НА ОБСТРІЛ", або коли показали поховання 57 невпізнаних РІК загиблих військових у Дніпропетровській області, влада сама налаштовує навіть тих, хто подумував добровольцем піти, проти мобілізації як такої. Плюс ще всяких "вбросів" від різноманітної антидержавної гидоти по типу вищезгаданих у цій темі "листів щастя" фейкових з погрозами від військомату хватає... І на фоні того "тіпапропаганда" у вигляді парочки бордів і сітілайтів і кількох соціальних роликів дивиться якось "блідувато"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  1. До чого тут артилерія, і "радість ватникам", ХЗ... На мою думку, такого взагалі не варто щодня "крутити" по ТБ, нагнітаючи і без того непросту обстановку, тим більше в режимі "інтерв'ю з вояками на фоні явно видного села чи примітних об'єктів типу споруд чи лісу якогось, а краще таблички типу с. Донецьке" (після чого туди ще й прилетіти, і "мирним" в саме село, і військовим на блокпост теж додатково може). І про це не раз самі військові (аж до міністра), волонтери і добровольці казали.
  2. Але... Якщо по місту почне їздити "зондеркоманда", що садить людей, що вийшли в магазин за цигарками / йдуть з роботи / чекають маршрутку, за принципом "ага, без документів!" в "воронок", і далі, не давши навіть додому зателефонувати, тримають людину незаконно фактично під вартою пару днів (та хай і день чи пару годин), як того харківського студента, то таке "сафарі" таки геть не відповідає закону, про елементарні права людини промовчимо... А коли в тому ж Харкові ще й паспорт просять у викликаного на медогляд лишити в військоматі "хай полежить в нас" - то пряме порушення закону (Постанова Верховної Ради України від 02.09.1993, там на останній сторінці воно ще й в паспорті самому є чорним по українськи, і за таку вимогу ще й адмінштраф є). І так, повістка-повісткою, місце її вручення хай і не регламентоване (дивно "вигідний" фокус. але закон є закон, хоча юристи тут трактують по різному), а перевірка документів БЕЗ жодної причини (мирно йдеш по вулиці/базару/автостанції вдень, тверезий, не горланиш пісень, не криєш матом, без пляшки спиртного в руці) - незаконна! Єдиною причиною перевірки співробітником патрульно-постової служби міліції Ваших документів може бути підозра у скоєнні адміністративного правопорушення (абз. б) підпункту 133 Статуту патрульно-постової служби), а також частина 2 статті 11 Закону України «Про міліцію». Якщо співробітник ППС заявляє, що Ви підозрюєтеся у вчиненні правопорушення, просимо його підтвердити цю інформацію, мовчок у відповідь, відсутність доказів - і все, ліс - там! А є свідки того, що ти нічого і ніяк не порушував - то взагалі джекпот! Бо з такими методами "роботи" з населенням ніяких провокацій і "ватопропаганди" не треба... Є закон? Вперед, дотримуйтесь, ми ж Європа, а при владі не диктатор.
  3. А ті славнозвісні фейкові "листи щастя" ніби-то від військоматів в Києві, і тут же поруч, ніби-то від якоїсь ГО заклики "#палитишини, #всьопропало, #всінаМайдан 3.0" - на жаль, факт, і от організаторів такого треба як мінімум саджати за підробку документів (ну, бланки і печатки військомату вони ж підробили), а бажано - ще й за державну зраду. Бо то якраз чи не самий ефективний спосіб зриву мобілізації - обізлити законослухняних людей на владу, переконати їх в її "злочинності" - ніякої повістки не було, а липова погроза тюрмою є, хоча сам військомат визнає - це підробка (хтось піде, взнає, і все, а хтось і чкурне з міста / країни після такого, чи двері відчиняти припинить). Бачимо підозрілу людину з паперами біля поштових скриньок в під'їзді (в нас поки такого, на щастя, ніби як немає), без посвідчення працівника Укрпошти (може ще хіба "розповсюджувач" розносити газетки і буклетики рекламні, то теж зразу видно) - 102...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Такі речі, на жаль, можна почути і на УТ-1, і на решті всяких 1+1, 5, та де завгодно, і на радіо, в Інтернеті прочитати на тому ж Уніан, чи навіть на закордонних джерелах... З різним інколи "забарвленням" репортажу, але....

2) Про Харків - в цій же темі є пост http://board.lutsk.u...ntry1053360158. По паспорту все і так зрозуміло, "ментівські" доки - Статут ППС http://zakon4.rada.g.../z0213-94/page3, Закон "Про міліцію" http://zakon4.rada.g...ws/show/565-12. Про ходіння "мобілізаторів" по ринкам і автостанціям в Луцьку тут очевидці теж писали. Правда, нечасто, і здається, що в нас таки фактів тупо затримання на вулиці, і "поїхали кататися" таки не було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на тому ж Уніан

У курсі що це ресурс Бєні? Знайшли "правдивих", то про що може бути мова? :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уніан в моєму пості підрозумівався не як еталон новинного сайту, просто як приклад (бо він один з найбільших). Реально, якщо перелічити все те, де подібна інформація буває, сторінки не хватить, факт. Про Бєню в курсі ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2.скинь якийсь пруф ,а то все теж ББС

Я вище давав лінки на Харківську правозахисну групу.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2.скинь якийсь пруф ,а то все теж ББС

Я вище давав лінки на Харківську правозахисну групу.

порадувало що зловили і на другий день вже на призивному ,

тим воєним з воєнкомату потрібно дати медаль ,за перемогу над військовою бюракратиєю.

да за два дні даже комісї медичної не пройдеш ,

ніколи не повірю що за день военкомат оформить всі документи і відправить на призивний ,(це маеже вже в армії),

напевно ніхто не стикався з военкоматом.

ще одне ,що губер може відмінити закон України?

вот я не зрозумів ,чи були отримані тими ,,арестантами ,, по місці реестрації перша повістка ,про як кажуть звірку документів ,

да в воєнкоматі не заведуть на тебе карточку обліку ,якщо в тебе приписка в іншому місті ,

від слова зовсім.

так збудована система ,ще з советскіх часів ,і чого с того часу не помінялося.

і взагалі таке відчутя що правозахитники з армією не перетиналися зовсім.

дуже вони хорошої думки про військову бюрократію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в питанні вже заложена відповідь.

А в Ваших постах вже закладений посил, який ви скажете, і аргументи Вам ні до чого, бо це "вата", "як відкосити" і тд і тп.

А на рахунок мобілізації, як ви думаєте, чому все так робиться і досі через опу ? Вже закінчується шоста хвиля, і все рівно так само. Все це просто так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на рахунок мобілізації, як ви думаєте, чому все так робиться і досі через опу ? Вже закінчується шоста хвиля, і все рівно так само. Все це просто так?

а як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

посил є простий ,всі кому 18-27 мають відслужити в армії ,такий закон ,

якщо відкошували від армії до цієї пори ,то нехай радіють ,що не посадили .

в нас все робиться через жопу ,не тільки в армії.

мобілізація ,- не потрібно шукати вселенські заговори там де їх не має,

а видати за систему ,дії натто ярих виконавців також не потрібно.

у всі часи були мудакі ,які щоб вгодити начальству пороли всяку херню.

Згоден. І я не шукаю вселенських загорів ніде абсолютно.

Просто я не розумію, невже так важко ввійти в правове поле? Таких випадків як я скинув відео не один і не два.

Одне діло, коли косив, а інше діло, коли не кликали, згодні? От в мене дуже багато таких знайомих є, я про другий варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не дивно, що коли до завершення 6-ї хвилі залишається тиждень і план летить у трубу, то чомусь різко, читаючи і дивлячись ЗМІ, починається загострення на Сході?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одне діло, коли косив, а інше діло, коли не кликали, згодні? От в мене дуже багато таких знайомих є, я про другий варіант.

Вас хер докличешся, або "не проживає", або "немає вдома"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Армія має бути професійною, а не шонібуть і з боку бантік. https://www.youtube.com/watch?v=8IdKJjks4vg

Особисто мене ніхто не вчив убивати людей і я сам не хочу бути вбитим.

І не треба мені розказувати шо то проти нас нелюди воюють, вони просто зазомбовані або залякані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Армія має бути професійною, а не шонібуть і з боку бантік.

Особисто мене ніхто не вчив убивати людей і я сам не хочу бути вбитим.

І не треба мені розказувати шо то проти нас нелюди воюють, вони просто зазомбовані або залякані.

в армії є ціла купа роботи і без безпосереднього вбивства ворога
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Армія має бути професійною, а не шонібуть і з боку бантік.

де її взяти да ще в таких кількостях професіоналів?

Особисто мене ніхто не вчив убивати людей і я сам не хочу бути вбитим.

армія: не вмієш научим, не хочеш заставим

99% солдат не хочуть бути вбитими, да і більшість воювати не хоче, але дехто змушений, а дехто розуміє, що треба.

І не треба мені розказувати шо то проти нас нелюди воюють, вони просто зазомбовані або залякані.

на війні ти або стаєш нелюдом для противника, або 200-м.

але це не означає, що полоненим можна відрізувати яйця чи вуха, що неодноразово було з боку дири і знаю я це не фб чи новин, а від знайомого, який на передку був і є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Армія має бути професійною, а не шонібуть і з боку бантік.

де її взяти да ще в таких кількостях професіоналів?

Особисто мене ніхто не вчив убивати людей і я сам не хочу бути вбитим.

армія: не вмієш научим, не хочеш заставим

99% солдат не хочуть бути вбитими, да і більшість воювати не хоче, але дехто змушений, а дехто розуміє, що треба.

І не треба мені розказувати шо то проти нас нелюди воюють, вони просто зазомбовані або залякані.

на війні ти або стаєш нелюдом для противника, або 200-м.

але це не означає, що полоненим можна відрізувати яйця чи вуха, що неодноразово було з боку дири і знаю я це не фб чи новин, а від знайомого, який на передку був і є.

Ти намагаєшся мені показати якісь знання по цьому поводу, але я людина котра намагається не заглиблюватись у це, я розумію, що для професійної арміїї потрібно мати матеріальну базу ( гроші, техніка ) в нас ні того не іншого , хоча тільки і чути як щебечуть у новинах про нові над сучасні технології.

Так до чого це я веду, хочете професійну армію - зробіть для цого основу, а не все пропадає як у чорній дірі, і люди самі потягнуться туди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні, у нас давно вже "взятий курс" на професійну армію, вже і призову для "строчників" не було.

Зараз війна, і боронити кордони хтось мусить, от і мобілізують людей, і не має в цьому нічого дивного. Чи Ви пропонуєте, щоб зараз всі ресурси кинули на створення профармії, ворог років так з 5-ть почекає, візьме таймаут, і потім ми зійдемось в рівноправному двобої?)

А може держава, візьме курс на створення армії по швейцарському зразку, де всі чоловіки незалежно від посади проходять щорічну муштру та мають на руках зброю, що тоді заспіваєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі чоловіки незалежно від посади проходять щорічну муштру та мають на руках зброю, що тоді заспіваєте?

Ну і порівняли :) Муштра від муштри дуже відрізняється, там які умови, форма, харчування, озброєння і турбота держави з доплатами... а в нас що? Багато хто готовий би був у нас муштруватись у таких умовах і не один рік, от в цьому і різниця!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...