Перейти до змісту

Мобілізація


DM4K

Рекомендовані повідомлення

А ви дійсно готові іти в АТО в якості м'яса, в окопи на розстріл, коли нова влада забезпечує озброєнням, яке наші військові навіть не хочуть брати на озброєння, коли нові бандити розкрадають країну ще швидше ніж сім'я, коли люди гинуть в окопах замерзаючи та голодуючи? А можливо нова влада просто хоче знищити тих, хто може їх відкинути від кормушкі! Хотів би почути реальні думку, про патріотизм вже багато писалось і говорилось, але з вилами проти танків - це люди на м'ясо! Чому люди сидять в окопах і ловлять гради, а не відведені на безпечні позиції, коли в терористів працює артилерія? Хіба не можна відвести на безпечну відстань військових і всі наступальні дії ворога знищувати артилерією? Для чого тримати людей на роздачі? Кому це вигідно? За допомогою гугла можна почути думки великої кількості спеціалістів військової справи, які дійсно можна раціонально сприймати! Мобілізація - це добре, але якщо людей знову почнуть відправляти від так званий Іловайськ кому це буде вигідно? Коли нас як бидло перестануть кидати на збереження активів олігархів та дій нової злочинної влади? Саме ти готовий завтра їхати в землянку під обстріли градів????? Заради чого і кого?????? Мова про наступ навіть не йде, навіть про знищення вогневих точок ворога, навіть стріляти у відповідь - це стаття!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Всі хто зараз в АТО.Кожен з них воює заради когось чи чогось...

А ти сам пішов би?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насамперед, хотілося б почути від ТС альтернативні вирішення щодо даного питання, а не просто задати риторичні питання на Борді.

І зустрічне питання ТС: якщо (не дай Бог) окупанти з посіпаками перейдуть Дніпро та підійдуть до Луцька, то що він, ТС, буде робити? Чи буде так само задавати питання в інтернеті чи здмухувати з захеканого обличчя краплю поту десь під Варшавою, одночасно ставлячи питання самому собі:

Заради чого і кого??????
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно шо всі хочуть жити. Але ж треба комусь і під градами стояти. Якби не прості хлопці такі як кіборги чи тисячі інших, хто зараз там, і кого вже немає з нами, не факт що така держава як Україна ще існувала б ще. А пост якийся панічним, краще б запропонували щось, аніж всепропало, завтравармію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отставить разговорчики в строю! Або як казав Микола Янович: "Хватить скиглити"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ТС готовий іти відстоювати свою незалежність і незалежність своєї держави, але не в якості м'яса! http://eramedia.com.ua/article/213497-chomu_mi_ne_nastupamo_na_donbas_/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто явтор даної теми напевно отримав повістку і в нього затрусились ніжки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ТС готовий іти відстоювати свою незалежність і незалежність своєї держави, але не в якості м'яса! http://eramedia.com....amo_na_donbas_/

Ну от і ті хлопці відстоюють нашу Україну...ти кажеш як буто з сторони сепаратистів немає жерт а тільки з нашої.

а ти ще не отримав чи відкосив давно?

Я отримав і був в воєнкоматі сьогодні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що ж тут запропонуєш,

призвали значить прийшов ваш час показати себе(лібо як туриста лібо як мужика з залізними яй... і нервами)

дали б стріляти нашим у відповідь і йти в наступ було б діло а то вже приймають рішення про посилення відповідальності і проче:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Путінський план по зриву мобілізації в дії?

Пропоную модераторам подібні теми видаляти, а авторів - в безстроковий бан! :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У цій темі я не запитував про те як закосити, а про те чи саме ТИ готовий бути м'ясом? Прийде повістка піду разом зі всіма, але треба мати повну уяву про те куди і навіщо? На даний момент складаєтеся 100% враження що комусь дуже хочеться знищити усіх тих хто вийде на новий майдан, щоб знищити нову владу, яка всі свої справи списує на війну!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Путінський план по зриву мобілізації в дії?

Пропоную модераторам подібні теми видаляти, а авторів - в безстроковий бан! :0156:

Підтримую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную не видаляти подібні теми, в обговоренні нічого поганого не має. А цензура - зло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не переживай, це ж всього пару годин!!! і більше не будеш голий босий і голодний!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Путінський план про зрив мобілізації це круто! Особливо в нас в Луцьку! Не знаю куди діти гроші Путіна зароблені на цій афері, можу їх чесно пропити в майдані, хто відгукнеться на пропозицію! Складайте в темі списки, хто буде приймати участь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DM4K, Хоть мені дадуть пару днів читання, чи мінусів але я тобі скажу що ти придурок який нічого не розуміє!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А цензура - зло.

В мирний час - так. А у воєнний час цензура просто необхідна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У цій темі я не запитував про те як закосити, а про те чи саме ТИ готовий бути м'ясом? Прийде повістка піду разом зі всіма, але треба мати повну уяву про те куди і навіщо? На даний момент складаєтеся 100% враження що комусь дуже хочеться знищити усіх тих хто вийде на новий майдан, щоб знищити нову владу, яка всі свої справи списує на війну!

Я готовий. Правда постараюсь м'ясом не бути. Косить не буду це точно. Та й не рвусь. Може якщо б не жінка то давно там був. А так чекаю коли держава покличе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ura - "придурок який нічого не розуміє" - для того і зробив тему, щоб зрозуміти! Розклади будь-ласка по полицям!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вважаю від проблем не потрібно ховатись як страусам. Чоловік правду каже. Забезпечення армії нікудишнє. Якби не волонтери то не знаю навіть що було б. Маккейн вірний союзник України правду каже: "Вы не можете стрелять с помощью долларов": Маккейн призвал США предоставить Украине оружие.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DM4K,Вважаю цю тему безглуздою, та щось поясняти це все одно що в ватніка вата в голові а він каже що ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...