Перейти до змісту

Мобілізація


DM4K

Рекомендовані повідомлення

Война — это способ богатых людей защитить свои интересы, посылая детей среднего и бедного классов на смерть. (Дж.Карлин)

а майдан це шо?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

А майдан - це швидше революція, відстоювання простих громадян своєї гідності та право на достойне життя.

http://uk.wikipedia..../wiki/Революція

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У всьому світі в армію забирають по одинаковому принципу.Якщо страшно на передову- так і можна сказати у військоматі, тут нічого позорного нема.

Але обовязок перед Батькіщиною виконати треба.

Якщо ти чоловік.

Крапка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не думав, що стільки сцикунів.

Не бояться тільки дурні, ІМХО.

Але обовязок перед Батькіщиною виконати треба. Якщо ти чоловік. Крапка.

З передової пишите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свій обовязок я віддав, коли теперішні досцикувачі ще й не планувалися.

Треба буде-віддам ще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба наразі не такий час, що треба?

Просто когось посилати в армію сидячи в теплому офісі/домі перед комп’ютером, я вважаю, що ми на таке не маємо морального права.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У вівторок в Україні офіційно стартувала четверта хвиля мобілізації.....

У вівторок в Україні офіційно стартувала четверта хвиля мобілізації. У військкоматах запевняють, що до них досі йдуть, в тому числі і добровольці, а в Інтернеті пропонують за 10 тисяч відкосити від війни.

Добровольців трохи

Вчора в столичні військкомати прийшли перші мобілізовані. «Всього до нас прийшли 297 осіб - не всі з них з повістками, були і добровольці, і просто люди, які прийшли переоформляти документи, але з повістками людей було досить багато», - розповіли нам у військкоматі Шевченківського та Подільського районів у Києві. Тут додали, що в основному призовники - молоді люди 20-25 років. «Добровольці зараз теж приходять, хоча і не так багато, як в перші дві хвилі мобілізації», - кажуть у військкоматі. За словами Слюсаренко, більшість добровольців - непрофесійні військові. «Це звичайні цивільні, які колись служили в армії. Від 25 до 50 років. Про причини, чому прийшли записуватися в ЗСУ саме зараз, говорять по-різному - хтось дозрів, хтось до останнього сумнівався і нарешті зважився», - сказав "Вістям" Слюсаренко.

У Київському міськвійськомат стверджують: про кількість призовників говорити поки рано: «Зараз ми тільки розсилаємо повістки і приймаємо перших людей». Після проходження медкомісії призовників відправлять до навчальних частини, а вже потім - в зону АТО. «Тільки після спецпідготовки військовослужбовців відправлять для виконання завдань за призначенням. Відразу ж в зону АТО будуть відправляти вузьких фахівців - бійців спецпідрозділів, розвідників, які мають досвід бойових дій», - говорить в. о. воєнкома Дніпропетровської області Ігор Василенко. Він теж зазначає: добровольців стало на порядок менше. «У Дніпропетровській області є 30 військкоматів, на кожен з них прийшло максимум по одному добровольцю», - зітхає Василенко.

Повістка для небіжчика

Повістки призовникам вручають не лише представники військкоматів, але і співробітники жеків, і навіть роботодавці. «У нас за кілька тижнів до мобілізації військкомати прислали запити у відділ кадрів за чоловіками, які працюють у нас, - розповів нам викладач Дмитро з Кіровограда. - І ось у вівторок прийшли двоє представників військкомату і роздали прямо на роботі повістки. Когось на четвер, а мене (як офіцера запасу) прямо сьогодні терміново до 10:00». Інші зазначають, що повістки приходять всім без розбору - не тільки непридатним, але й мертвим. «Мій сусід сильно кульгає на одну ногу, але повістку вручили ще 5 чи 6 січня. Начебто розібрався, все в порядку, - говорить харків'янка Інна Миколаєва. - Повістка прийшла навіть покійному чоловікові моєї сестри. Вона живе в області в невеликому місті». Непоодинокі випадки, коли повістки приходять людям з інвалідністю. У Міноборони заспокоюють: «Військкомати просто перевіряють свої списки. А з приводу померлих, швидше за все, це просто помилка», - сказав нам прес-секретар Міноборони Валентин Буряченко.

Щоб відкосити, оформляють відрядження

Деякі призовники вже думають, як не потрапити на війну. «Головне - це не підписатися у повістці. Так от, я чув, що вони через двірників можуть їх передавати і вже перестрахувався. Домовився з нашим двірником, і за 200 грн вона скаже, що я не з'являюся вдома», - каже Микола. Деякі розповідають, що подумують навіть звільнитися з роботи, щоб повістку не вручили. Не хочуть відпускати співробітників і роботодавці. «У мене на фірмі не так багато людей потрапляють під мобілізацію, але я вже вирішив перестрахуватися - якщо що, оформлю призовника у відрядження, а сам він буде продовжувати працювати», - розповів нам голова однієї з компаній, що торгують вікнами.

У військкоматах і Міноборони про хитрощі неурядових призовників знають. «Відловлювати тих, хто не відкриває двері, - не в нашій компетенції. До того ж, ухильником вважається тільки та людина, яка підписалася в отриманні повістки, але не з'явилася до військкомату. Такі справи ми передаємо в прокуратуру. Що ж до тих, хто просто ховається від повісток, - тут ми нічого зробити не можемо», - говорить Ігор Слюсаренко.

Тим часом страх перед мобілізацією породжує нові чутки - нібито людей, що потрапляють під заклик, не випускатимуть з України. У Держприкордонслужбі запевняють, що це не так. «Минулого року теж такі чутки розпускали, - запевнили «Вістей» у відомстві. - Якщо немає рішення суду, ніхто не має права обмежити виїзд за кордон. Не випускати можуть тільки тих, хто отримав повістку, не з'явився до військкомату, проти нього порушено справу, і він поставлений на облік. Але це може торкнутися тільки 0,001% тих, хто потрапляє під мобілізацію».

Відкупитися

У Верховній Раді же готові розглядати питання офіційного способу піти від мобілізації - встановити фіксовану ставку, яку можуть заплатити всі небажаючі служити. Таку пропозицію вніс член комітету з нацбезпеки і оборони ВР, фронтовик Андрій Тетерук. «Це буде річне або п'ятирічне фінансове забезпечення контрактника», - заявив Тетерук.

Раніше нардеп від «Самопомочі» Семен Семенченко пропонував ввести відкуп 2000 доларів. Правда, до такої ідеї прохолодно поставилися навіть у самому комітеті. Критично налаштовані до такої задумом і експерти. «Не думаю, що це дасть багато грошей в бюджет, а моральна сторона питання цього не вартує», - вважає військовий експерт Анатолій Павленко.

Тим часом В Україні до 27 років збільшили призовний вік.

Зараз в інтернеті відкуп від армії оцінюють в 6-10 тис. грн. За ці гроші пропонують липові довідки про хвороби або ж гарні зв'язки у військкоматі.

«ДНР не підтримую, але воювати не піду»

У четверту хвилю мобілізації вперше закликатимуть людей з Донецької та Луганської областей. «Природно, це стосується тільки територій, підконтрольних України. Всі призовники під час медкомісії будуть проходити психолога. Якщо виявиться, що хтось підтримує іншу сторону, таких людей закликати, звичайно, ніхто не буде. Більш того, ними займеться військова прокуратура», - сказав нам прес-секретар Міноборони Валентин Буряченко.

У той же час у військкомати у звільнених містах Донецької області вчора вже приходили добровольці. Про це нам повідомили в Краматорському міському військовому комісаріаті. «Подробиць поки розповісти не можемо, оскільки воєнком зараз у відрядженні в Києві», - сказав співробітник військкомату. На форумах і в соцмережах жителі Донбасу активно обговорюють тему мобілізації. Правда, більшість з них воювати не хоче. «Я не підтримую ДНР, але і йти на війну як гарматне м'ясо не хочу. Нехай воюють підрозділи МВС, СБУ - ті, хто вміє це робити. Мені повістка поки не приходила, а якщо прийде, спробую відкосити», - говорить житель Сєвєродонецька Владислав. Тиць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мр. перший.

Так, що робиш для армії, яка тебе захищає?

Особисто я перераховую гроші скільки можу волонтерам і в Цумі в сільпо їжу до возика майже завжди кладу, як заходжу їхній хот-дог несчасний купити. Це якщо ти вирішив перейти на особистості, хоча пост я не тільки про себе писав і не про "а що ти зробив". Так і бачу, десь у мордорі плакати на стінах "А что ты сделал для Новороссии?". Печаль в тому, що в армію загоняють такими самими методами, як і в расеї, немає різниці - ми на своїй землі, а вони агресори, ми не маєм права користуватись їхніми методами, бо завоювання може бути не тільки військовим шляхом, ф й шляхом перетворення українців на недоросов.

З осбистостей складається суспільство. Його не зупинили ні кулі на майдані, ні паРаша батальйонно-тактичними групами. В єдності сила. Чим більше побратимів стане пліч опліч, тим швидше очистимо землю від ворогів. Зовнішніх знищить армія, внітрішніх - суспільство. Тобто.. кожен особисто і всі разом.

Дякую, що допомагаєш. Приходь на тренування... багато думок зміниться. :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На хвильку уявіть себе чоловіком, який тільки що отримав повістку...

Теж так думаю. І діло не в "сцикунах", кожна адекватна людина має страх, перед смертю. Цей страх можна приглушити, і навіть позбутися його зовсім. Людина буде ризикувати життям, захищаючи свою сім'ю. Через безумовну любов до своїх батьків, дітей, дружини/чоловіка.

Щоб свідомо йти на смерть, захищаючи свою країну, потрібно бути патріотом. Патріот піде в бій, буде зубами рвати рвати горлянку, ворогові. Але щоб бути патріотом, потрібно любити свою країну, гордитись нею. Відчувати, як країна про тебе дбає, та захищає твої інтереси. Я цього не відчуваю.

Маразм про те, що ми нічого не віддамо, вже дістав. Вже віддали, ще й заплатили людськими життями. *уйло далі не йде, тому що не хоче, або не прийшла пора. Але не тому що його не пускають. Україна фізично не може протистояти такій агрессії. Тільки придушення економіки, усім світом. Щоб люди що там живуть, почали бідувати "чорно". Щоб у них зійшла поволока з очей, і вони почали діяти. Не по 10-100 чоловік, а сотнями тисяч, піднялися і скинули цей режим. А розвинуті країни чогось чекають, і як *уйло забере війська, то стане чуть не героєм.

Отак всі чогось тягнуть, чекають що може якось саме вирішиться. І людей посилають, на загибель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Военкоматы ищут призывников по офисам

«К нам на работу (пищевая промышленность. — Авт.) пришли люди из военкомата и принесли повестки примерно каждому пятому мужчине. Правда, все они служили в армии, а специальность у большинства — снайперы», — рассказывает Владислав Березенко из Черновцов. Нередко, что сотрудники военкоматов приходят на предприятия и проверяют списки военнообязанных.

http://vesti-ukr.com/strana/85965-voenkomaty-iwut-prizyvnikov-po-ofisam

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну Нокіан нікого не відправляє в армію, відправляє військомат, а тут стоїть питання: чи готовий ти захищати свою батьківщину якщо прийде повістка?

Ще я висловлю свою думку:

Звісно, що добровольцем піти це можуть справді сильні духом люди, бо як на мене - пересічного громадянина, повинна бути на першому місці сім"я, на другому батьківщина, на третьому все решта. Тому я побудувавши таку систему цінностей, не можу наважитися піти собі добровольцем у військо, бо відчуватиму, що виступаю в ролі зрадника перед сім"єю. Але інше, якщо мене покличе держава, то без сумнівів, що вагатись не буду (вже навіть деякі корисні речі на готові, на жаль не всі). Не піти за повісткою це як?!? Навіть така зараза як віруси жити можуть не у всіх організмах, в деяки вони просто гинуть, хто ж тоді ви що стверджують що Україна то погана держава????

Переважна більшість з тих хто зараз лаять владу її ж таку і вибрало, крім цього для її покращення нічого робити не хочуть й далі: продовжують давати хабарі, виконувати безглузді постанови, писати всіляку дурню по тирнетах, та ще не дай Бог гидити і створювати некомфорт для інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВАЖНО ЗНАТЬ СВОИ ПРАВА.

При уклонении от призыва во время частичной мобилизации, никакой уголовной ответственности не может наступить! Статью 336 УК Украины (лишение свободы от 2-х до 5-ти лет) возможно применить только при полной мобилизации, когда Вооруженные Силы Украины и народное хозяйство перейдут на военное положение. По сути, – это когда будет объявлена война. Но это Порошенко пока делать не будет так как в таком случае стране не выделяется межународная финансовая помощь, которую обещали Украине. Правда до сих пор не дали.

При уклонении от призыва во время частичной мобилизации может наступать только административная ответственность: Уничтожив военный билет, можно получить административное наказание – штраф от 17 до 51 грн. (ст. 211 АК Украины). Уничтожив или потеряв приписное свидетельство, также можно получить штраф от 17 до 51 гривны (ст. 211 АК Украины).

Неявка без уважительных причин по повестке в военкомат также будет административным нарушением, а штраф до 17 гривен (ст. 211 АК Украины). Так что защищать олигархов, которые пришли незаконным путем к власти, и погибать за них –могут только срочники, контрактники, «свідомі» добровольцы и наемники! Принуждать воевать против «террористов-сепаратистов» есть незаконно.

Ярчайший примером тому служит отказ сына Турчинова от частичной мобилизации, за который никакая уголовная ответственность ему не была предъявлена!

http://www.femidageo...tciu/#entry1657

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВАЖНО ЗНАТЬ СВОИ ПРАВА.

перед тим як постити всяку хрєнь, сам прочитай статтю про мобілізацію. там немає нічого окремого про воєнний і не воєнний стан.

інтернет щурі шукають привід відмежуватись від країни, через своє боягузництво будь яка стаття написана розумною мовою для них доказ, що можна взяти і не піти в армію) жалюгідне видовище)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме цікаве що найдуться ж такі які отаке прочитають, а розуму самим перевірити що ж каже ота стаття 336 КК не вистачить, і яке ж буде їх здивування, коли їм замість штрафу вліплять 2р цілком реального позбавлення волі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діма легко тут писати, а ти уяви в тебе дитина й жінка, яка в декреті, і нема нікого хто б кормив сім'ю, а тобі приходить повістка, йди воювати, та й ще й не ясно якби нічого конкретного, якась примарний статус АТО, якщо такий статус боротьба з терористами, то у нас є для того спец. війська і так далі, то нехай воюють, вони за це отримували все своє життя гроші (їх ніхто не заставляв обрати професію захисника вітчизни), то нехай підуть реально послужать, а деякі з них звикли штани протирати та ганяти салаг, та самогонку жерти по вечорам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...і нема нікого хто б кормив сім'ю, а тобі приходить повістка...

Зарплата залишається за тобою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...і нема нікого хто б кормив сім'ю, а тобі приходить повістка...

Зарплата залишається за тобою.

Це в кого, в підприємця який сам торгує на ринку, в найманого працівника в приватній структурі чи неофіційно оформленого???

Можливо і залишається десь на держ службі, чи держ підприємстві. Багато таких працівників у Луцьку??? :_20:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діма легко тут писати, а ти уяви в тебе дитина й жінка, яка в декреті, і нема нікого хто б кормив сім'ю, а тобі приходить повістка, йди воювати, та й ще й не ясно якби нічого конкретного, якась примарний статус АТО, якщо такий статус боротьба з терористами, то у нас є для того спец. війська і так далі, то нехай воюють, вони за це отримували все своє життя гроші (їх ніхто не заставляв обрати професію захисника вітчизни), то нехай підуть реально послужать, а деякі з них звикли штани протирати та ганяти салаг, та самогонку жерти по вечорам.

у кожного своя правда...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переважна більшість з тих хто зараз лаять владу її ж таку і вибрало, крім цього для її покращення нічого робити не хочуть й далі: продовжують давати хабарі, виконувати безглузді постанови, писати всіляку дурню по тирнетах, та ще не дай Бог гидити і створювати некомфорт для інших.

Так нема з кого обирати! Усі там, одна компанія. Поза камерами, бухають разом в саунах. А на публіку, показують виставу. І приймають закони, вигідні для себе, тому що бізнес у кожного по всій країні. Хіба вони думають про людей, зробивши пиво патріотичним напоєм України. Під час виборчої кампаніїї, країна вже була у скрутному становищі. А їм пох.., люди одягають захисників за свої гроші. А кандидати як нічого не було, тратять мільйони на рекламу себе хороших. А могли б вийти на майдан, і сказати: люди, ви усіх нас знаєте, обирайте того кого вважаєте за потрібне, ми не проводим рекламну кампанію, тому що усі гроші віддаємо на армію.

На початку, багато людей йшли у воєнкомати, тому що в усіх було передчуття великіх змін. Але з часом розчарувались, бачучи цей цирк.

У 2004 році, в усіх теж було передчуття, ходили по вулицях із помаранчевими стрічками, я теж ходив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це в кого, в підприємця який сам торгує на ринку, в найманого працівника в приватній структурі чи неофіційно оформленого???

Можливо і залишається десь на держ службі, чи держ підприємстві. Багато таких працівників у Луцьку??? :_20:

Ти MACCEN?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біла

А то ви ще й податки не платите? І ці люди хочуть в Європу? ;)

Ну а якщо серйозно, то ніхто не заставляв іти на роботу з чорною зарплатою, а якщо погоджуєшся на чорну, то немає чого плакатися, що її потім не дадуть, на те й вона чорна. Ну і в АТО також платять. Так що отмазка "немає кому сім'ю кормити" така отмазка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є ті, хто не ссить, а йде і робить

є ті, хто ссить, але встидається того, і тому мовчить

а є ті хто ссить, і весь час ноє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...