Перейти до змісту

Мобілізація


DM4K

Рекомендовані повідомлення

є ті, хто не ссить, а йде і робить

є ті, хто ссить, але встидається того, і тому мовчить

а є ті хто ссить, і весь час ноє

є ті хто ссить не робить ще й пиз**ть!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

є ті, хто не ссить, а йде і робить

є ті, хто ссить, але встидається того, і тому мовчить

а є ті хто ссить, і весь час ноє

тобто реальне оцінювання ситуації, це вже називаєтться ***ссить***... :0157:

а плавний пєрєход від талії к бьодрам можна назвать просто жопа

є ті, хто не ссить, а йде і робить

є ті, хто ссить, але встидається того, і тому мовчить

а є ті хто ссить, і весь час ноє

є ті хто ссить не робить ще й пиз**ть!!

вибач, друже, про тебе ми не згадали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то ви ще й податки не платите? І ці люди хочуть в Європу? Ну а якщо серйозно, то ніхто не заставляв іти на роботу з чорною зарплатою, а якщо погоджуєшся на чорну, то немає чого плакатися, що її потім не дадуть, на те й вона чорна.

Ну і в АТО також платять. Так що отмазка "немає кому сім'ю кормити" така отмазка.

Податки ми всі платимо, можливо не в повній мірі (тільки з білої частки зп). Згадай ПДВ 20% в кожному чеку. Да, я зараз перейду на особистості, але я сумніваюся що ти не хочеш "Європи", і що в тебе вся ЗП біла, тому "чия б корова...". Вибач що перейшов на особистості (тут в темі це не рідкісне явище).

В АТО може й платять, але якщо залишишся калікою що ти (не ти Микола особисто, а в загальному) тоді зможеш запропонувати своїй дружині? Пошкодуйте мене я інвалід, в мене поствоєнний синдром тому я бухаю і звинувачую в цьому всіх навкруги. А жінка тим часом знаходить іншого, діти вже не так люблять бо тато став якимсь чмошним (це якщо бухати по чорному) Можна скалічитись так що бухати може і не будеш, але все життя "смоктатимеш" гроші з сім'ї на лікування. І калікою залишитись то ще пів-біди. Ще варіант - не скалічитись, не загинути, а просто втратити сім'ю (не всі жінки здатні чекати).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не треба боятись української мобілізації,.. якщо ви не москаль.post-16609-0-39862600-1422032404_thumb.j

І ще з народних перлів більш переконливе Послав к х*ям мобилизацию, Готовься спать в канализации!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, я зараз перейду на особистості, але я сумніваюся що ти не хочеш "Європи", і що в тебе вся ЗП біла, тому "чия б корова...". Вибач що перейшов на особистості (тут в темі це не рідкісне явище).

Та переходь, тобі ж не вперше, і не тільки у цій темі. Так я хочу в Європу і білу зарплату, але при цьому моя корова не мукає, що сім'ю немає кому кормити, тому хай краще йде воювати хтось інший, але не я. Різницю відчуваєш в "муканні"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є ті, хто ссить, але встидається того, і тому мовчить

я нікого не здивую, але оця фраза - про половину добровольців, крім зовсім безбашених. Так, сцять. І так, встидаються того, що сцять. І йдуть вперед, під кулі. А ви думали 50-літній інтелігент, який пішов відстоювати свою державу - як ВДВшник над окопами пригає і по деревам лазить???

Нема чого встидатись, якщо ти обісцявся при бомбардуванні з калашем в руках! Тисячі таких, як ти всцялись, ще не дійшовши до військомату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але при цьому моя корова не мукає, що сім'ю немає кому кормити, тому хай краще йде воювати хтось інший, але не я. Різницю відчуваєш в "муканні"?

Різні корови по-різному мукають. Не в кожної є депозит, відсотки з якого більші ніж місячна зарплата. Гребуть не тільки тих хто вже встиг створити "тили" для сім'ї, а й тих, хто тільки-тільки сім'ю створив.

Може я щось не так зрозумів, але де я писав про те, що хай краще "йде воювати хтось інший, але не я"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкрию велику таємницю: ЛЮДИ ВМИРАЮТЬ, рано чи пізно, але вмирають. Наше життя не є вічним. Отож, де ваші теми про сенс життя, про щастя? Який сенс? Іісти і ходити в туалет? А чи не хочетья зробити щось вагоме в вагоме в цьому житті... Дивні ви... Наші пра і прапра і прапрапра воювали, вмирали, захищали, сиділи роками по таборах-гулагах... задумайтесь!!!, - навіть не маючи власноіі держави. А ми - Ми лише одне з поколінь, про яке за яку пару тисячу років скажуть: - покоління сцикунів...

І не факт: кого більше покалічить доля: чоловіків, які ламаючи свою чоловічу природу ховались і боялись, чи тих що війна залишила лиш фізично неповноцінними.. Бачила багато відео з передових АТО,.. і вірите? складається враження, що це є найжиттєрадісніші люди, яких бачила. А от тих, хто ховається, плачеться, чекає, - справді жалко,... жалюгідне видовище... і да передають палкий привіт.. тим хто косить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може я щось не так зрозумів, але де я писав про те, що хай краще "йде воювати хтось інший, але не я"?

А де я писав, що це твої слова?

Різні корови по-різному мукають. Не в кожної є депозит, відсотки з якого більші ніж місячна зарплата. Гребуть не тільки тих хто вже встиг створити "тили" для сім'ї, а й тих, хто тільки-тільки сім'ю створив.

Ти не уважний - відсотки вдвічі більші ;). Цікаво, що ти мене ними "тіпа упрєкаєш", мені ж їх не батьки дали, я їх сам заробив.

п.с. Для тих хто так уважно слідкує за моїми статками: з учорашнього дня % = 0, це прямі наслідки діяльності нашої нової влади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочется идти в армию, она тупая и очень примитивная. Добровольный батальон это уже куда лучше и командиры там реальные а не "бумажные" которые гробят людей. Особенно страшно когда тебя направят без всего на войну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочется идти в армию, она тупая и очень примитивная. Добровольный батальон это уже куда лучше и командиры там реальные а не "бумажные" которые гробят людей. Особенно страшно когда тебя направят без всего на войну

Знаєш армію? Відслужив срочку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочется идти в армию, она тупая и очень примитивная. Добровольный батальон это уже куда лучше и командиры там реальные а не "бумажные" которые гробят людей. Особенно страшно когда тебя направят без всего на войну

ти так пишеш, що ніби був і там і там, нібито ти ВЗАГАЛІ збираєшся кудись йти

Бо якби в нас українці були розумні то б випереджали росію на пару кроків би вперед, зробили би більш потужну інформаційну війну, зробили би нормальні кібр війська, і головне зробили би нормальну розвідку і агентурну сітку яка б підривала росію з середини, а так Україна вміє лише воювати, а в 21ст. війну вже однією силою без мозгів не виграєш, і проблема українства в тому, що наш патріотизм перевершує наші інтелектуальні можливості... і тому й в Україні гинуть люди і проблеми не вирішуються...

якби в роті росли гриби......ніби правильну *простиню* накропав, але таке відчуття, що ти пишеш з Канади й тебе це все майже не торкаєтся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочется идти в армию, она тупая и очень примитивная. Добровольный батальон это уже куда лучше и командиры там реальные а не "бумажные" которые гробят людей. Особенно страшно когда тебя направят без всего на войну

Знаєш армію? Відслужив срочку?

А чи знаєш ти, шановний друже, що таке 20-30 рідних тобі людей - друзі, більше сім'я ніж друзі. Армія це виховання в особистості духу команди, відповідальності . І все це не залежить від умов проживання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ Парні, я розумію, що служити йти не хочется (як і всім), розумію, що будете шукати способів відмазатись, але чого ж ви тут вякаєте то тоді ? Сидіть й мовчіть тихенько, кожен вирішує для себе свою долю сам, так ні, постійно хтось починає вголос шукати для себе виправдання, відмазку, чого я не піду, заради чого тут остатись й чому замість мене має йти хтось інший. Та не мучтеся, якщо відмажетесь, совість вас всерівно зьїсть, й горілякою не заллєте й в очі не дивитимесь спокійно тим, хто не відмазався й пішов, зате житимете, будете вчити своїх дітей *свєтлому,доброму,вєчному*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, все мои друзья которые служили стреляли 5-7 патронов за всю службу, экш это кмб и дальше дрочка и наряды. Вот и вся армия. Я не служил но знаю о армии. Армия наша это устарелая структура как и образование и наша медецина, очень все устарело нужны реформы. Я не хочу ходить в наряды и стрелять 5 патронов а нормальной подготовки и кмб 6 месяцев и каждый день занятия, военно дело и стрельбы. А не как наши едут на полигон бухают а потом всех на передовую а толком никто ничего не умеет.

Я за что бы служить но в нормальной армии с нормальной подготовкой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Армія це виховання в особистості духу команди, відповідальності . І все це не залежить від умов проживання.

Це ви про яку армію говорите? :_07:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11 Я не служил но знаю о армии.

:0159:

Армія це виховання в особистості духу команди, відповідальності . І все це не залежить від умов проживання.

Це ви про яку армію говорите? :_07:

Про нашу українську армію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за что бы служить но в нормальной армии с нормальной подготовкой

а поки це все не так, пішли ви всі к є*єні матєрі. Я правильно підвів підсумок ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наша армія заслуговує поваги і кожен хто зараз на передовій, всі, без виключень, герої. І крапка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про що ви сперечаєтесь?

по-перше, всіх не заберуть (поки що).

по-друге, в військкоматах є куча заяв від добровольців, але на даний момент вони не потрібні. Були на днях у військкоматі, то там сказали, що з тими хто не служив на даний момент більше мороки чим користі.

ну і по-третє, навіть якщо всі підуть, наказу атакувати не буде ІМХО.

кожний повинен робити те, від чого буде найбільше користі...

воїни боронять державу, а ми працюємо і не по кабацюрах сидимо, а не жлобимось та перечисляємо гроші волонтерам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні армія вже зовсім не та , що була ще рік , чи навіть півроку тому.Зовсім

І посилати на передову тремтячого ніхто не буде

Ц е просто дуже невигідно.

І навіть небезпечно для становища на передовій.

Однією з причин Іловайського котла був самовільний відхід з позицій декількох батальонів.

Тому у воєнкоматі добре перевірять- хто на що здатен.

А служби в армії і без передової вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, нет, ты понимаешь неправильно, я говорю что пока что альтернатива только добровольный батальон. Щас вроде волонтеры хорошо работают, экипировка будет.

А по поводу армии, где то лет 5 назад у меня служил сосед, так их кормили обычные люди а потом как узнали родители что они голодают так ездили каждый по очереди и возили продукты

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...