Перейти до змісту

Мобілізація


DM4K

Рекомендовані повідомлення

Чоловіче я б тебе першого відправив би до гарячої точки під якийсь крайній блокпост, ти хоча б для початку зїздив би туди хоч в якості волонтера, побачив би усе, бо говорити то багато можна і бути тут героєм за монітором а всі інші сцикуни, а от коли побачиш усе на власні очі, одразу міняються життєві цінності, пріорітети і погляди на життя.

так я не заставляю нікого туди йти, й не посилаю нікого нікуди, повторю ще раз, кожен сам для себе рішає, відмазуєшся, відмазуйся, але навіщо тут шукати для себе виправдання ? Й знову ж тут дилема, якщо з нас ніхто не піде, то ті що там, залишатся без ротації й їм прийдется тянути лямку або до кінця, або до смерті, вам чи ж цього не знати ? Дійсно, я не можу нарівні з вами говорити про те, де я не був, але я чесно не розумію, ви приїзджаєте туди, привозите хлопцям харчі й спорядження, дивитесь їм в очі й бачачи тамошню обстановку, думаєте * а ї*ав я в рот бути на вашому місці* ? Поясніть, я дійсно не розумію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Це хто тобі розказав? знову тєлік? Ти хоть знаєш як там чого було і чого одним вдалося виравить а іншим ні, розказати? І ти хоть знаєш що щоб там не робили всерівно би котел був , там сили були з кацапської сторони просто величезні.

Сьогдні в Дебальцево так само оточені з трьох сторін.Але на флангах стоять не ті вінницькі вояки, котрі в серпні тупо сіли в автобуси і звалили додому.

А по приїзді додому кричали, як там страшно і нема чим воювати , і тд .і тп.

Присутність же військ ерефії на сьогодні в Донбасі конкретно більша ,ніж в кінці літа.

Різниця , що сьогодні набагато менше зрадників.

А кожне твоє волання є зрада, зрада і ще раз зрада.

Навіть якщо воно через тупість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу без пафосу - прийде повістка, піду. Чи "сцикотно " помирати? Так. не боїться тільки ідіот. Але і жити з "екскрементами" в душі також не хочу. Тільки що , скайпом, спілкувався з дружбариком ( 49 років). Каже, принесли повістку. Питаю-ідеш?. Відповідає - так. Хоча, у чоловіка є можливість "зіскочити".

Міряння піпіськами сміливістю чи патріотичністю визначається ДІЯМИ))). Можна до діареї сперечатися, про дібільнувату владу( більшість з нас її вибирали), якій до спини ВСЕ і ВСІ, але, хлопці вибір у нас не великий - або "коси" або йди. І все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Я никогда не критикую правительство своей страны, находясь за границей, но с лихвой возмещаю это по возвращении»

Фраза Черчіля.

Якщо зараз інтернет читають і за кордоном , дуже легко-то треба 10 раз подумати ,перш ніж щось писати.

Або не пісяти і писати

Або пісяти і не писати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі як не дивно з масовою істерією "баб" про мобілізацію від своїх знайомих чую тільки одне. Буде повістка то піду! Навіть від батька таке чую хоч йому 54 і вроді не до війни з його хлопотами. Останім часом майже постійно на звязку з хлопаком з пісків. Коли з ним балакаю соромно перед ним в душі. Він на передовій, а я в тилу і навіть не в армії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я весь час чую, що треба віддати дог перед родіной, вибачте, але який долг? Що мені дала держава? Може доступне житло, для молодої сімї під низькі відсотки, як в нормальних європейських країнах? Ні. Може хорошу престижну високооплачувану роботу як для молодого спеціаліста? Теж ні. Воювати мають військові, на це тратились гроші з податків, їх вчили. Звісно можна рвати тельняжку на собі й рватися в бій після 2 тижневого курсу молодого бійця, але чи це ефективно. Якби не любов до країни(не путати з державою), до її вікових традицій, історії, людей які багато чого пережили, й переживуть ще, то незнаю що мотивувало б . Або хай роблять військовий стан( чи дає він плюси спірне питання), оголошують 100% мобілізацію, оснащують всім чим треба, гроші є, тепер не відмажуться, і все для перемоги. Або хай запхнуть свою мобілізацію. Порошенко гарний бізнесмен і артист, на рахунок політика поки багато сумнівів. Ніхто так не воює як ми, допускають дитячих помилок, не ведуть роботи на звільнених територіях і так далі. Якщо хтось читав Ремарка, розуміє всю безглуздість і непотрібність війни. АЛЕ, нажаль маємо що маємо, і відступати нікуди. ІМХО.

Можете починати кидати каміння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який сенс це робити?)))) Знаєте, як що людина не хоче іти, то ніякий військовий стан її не "стимулює" це зробити))) Знайдеться купа "відмазок" типу- плоскостопість лівої ноги середнього вуха. А борг... Скорше просто подяка. Подяка тим, хто зберіг цю землю, хто гнив в Сибіру, що б я мав можливість будувати СВОЮ державу. Але , на жаль, маємо те, що маємо (с).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в такому разі дякую. Чи приймається тільки людське життя? Поки одні воюють а інші сидять в кабаках, поки продажні політики підтримують свої інтереси а не людей. Наврядчи щось зміниться. Заздрю тим хто може як фізично так і морально, все кинути та поїхати воювати. Робото політиків домовлятись, а це в них погано виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Война — это способ богатых людей защитить свои интересы, посылая детей среднего и бедного классов на смерть. (Дж.Карлин)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеш воювати то йди, але залишайся людиною, і до всіх відношся з повагою, бо кожна людина по своєму цінна, навіть і якщо не воювала. Ато бачу в Україні буде нова проблема, поділ на класи, тих хто воював, і тих хто не воював.

я воювати не хочу, але прийде повістка то виконаю свій обовязок. Людину людиною не доброта робить, а багато інших речей. Як честь, віра чи інші речі про які годинами писати можна. Стосовно поділу на касти ) мені якось смішно. На майданах не скакав я, слава україні не кричав ) але істерики з мобілізацію не сприймаю. Не хо йти то як кажуть сиди і не рипайся. А то таке відчуття, що косити колективно для когось морально легше ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я весь час чую, що треба віддати дог перед родіной, вибачте, але який долг? Що мені дала держава?

Наші пра і прапра і прапрапра воювали, вмирали, захищали, сиділи роками по таборах-гулагах... задумайтесь!!!, - навіть не маючи власноіі держави. А ми - Ми лише одне з поколінь, про яке за яку пару тисячу років скажуть: - покоління сцикунів...

тут краще питання ставити в ключі "що ви зробили для держави, щоб вона була кращою"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось руки опускаються щось робити коли живеш в державі третього світу, й відстаєш від сусідньої польщі років на 30-40. Я вже змирився що в нас нічого не зміниться, от тільки боюся що коли виросте син, ситуація буде таж. Тай американська фраза, тут не зовсім підходить, америка їм дала стільки що огого, в таких умовах доцільне ця фраза.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

америка їм дала стільки що огого

А батькам в старості також рахунок з порівняннями з більш успішними сусідами виставиш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я весь час чую, що треба віддати дог перед родіной, вибачте, але який долг? Що мені дала держава?

Колись ми вирішили в своєму підїзді поставити нормальні двері. Зібрали гроші з квартир( ясно знайшлися деякі, хто не дав), поставили.Але наркомани, котрі тусувались виявляється на горищі- почали періодично ламати замок.

Тоді заварили вхід на горище і настав спокій.

Ті ж хто не здав гроші, ще й почали викидати памперси прямо на сходи на 9у поверсі.

Напевно вони щиро вважали, що інші жильці для них мало зробили.

Так от не хочеш брати участь у житті держави- не бери.

Але і не сри.

Бо у військовий час розмова коротка.

До речі ланцюжок такий. Більше среш-більше заважаєш мобілізації- наближаєш введення військового стану.

З витікаючими для тебе наслідками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже змирився що в нас нічого не зміниться

саме ця риса мене найбільше добиває, змиритись, хай буде як є аби не гірше.

якщо усе так погано у нашій країні, відправляйте сина за кордон, емігруйте, побачите багато справедливості в сша, податків цікавих і великих, медичну страховку, да і добре там де нас нема, переосмислите.

гаразд, то все не про те, без образ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

senazi

НЕ шановний, сиди в своїй норі і нікуди не йди і не слинь, а то тільки воздух для більшості портиш. А ще краще у*би з чужеї тобі України туди де тебе чекають, де будуть з тебе пилинки здувати, як мене такі люди за**бу*ть *всепіздецьвсепропалонасздають*. невже ти думаєш що хлопці кіборги які в аеропорту були чи в Песках чи зарас під Маріупольом або будь-де на фронті, --воюють за Пороха, Яценюка чи за депутатів???? да плювати вони на них хотіли!!!!

Якби я хотівби подивитися на твою дискусію саме з цими хлопцями, щоб ти для них казав і які аргументи наводив!!!

PS/прошу вибачення за можливо дещо різкі висловлювання в модераторів..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок, раз розмова коротка, давайте розтріляємо половину населення. А чого ж, фільмів надивились. Я не приховую що не хочу воювати, маразм коли цивільних примушують це робити. У нас не 41 рік, зараз все має вирішувати дипломатія. Почитайте Ремарка, і зрозумійте що в війні немає нічого героїчного та романтичного. І якщо є шанс її уникнути, треба ним корисутватись. Що я буду виставляти своїм батькам це не ваша справа, і теми аж ніяк не стосується, вони самі зробили вибір. І я свій зроблю.

to Revorver

Я не ходив на вибори, й не жалкую. Голосувати за когось аби було не в моїх принципах. Світ це не тільки америка, я знаю всі підводні камені, знаю що нас там не чекають. Але нажаль і тут ми нікому не потрібні. Чи ви вважаєте що зарплата 80 доларів в 3 тисячолітті це нормально? Це рівень афарики... В чому я згідний це в тому що в нас совковий менталітет, і пройде ще пару поколінь поки його не стане. Доприкладу я готовий сортувати сміття, але державі нафіг це потрібно. В росії не краща ситуація, тому абсурдна ситуація коли нам розказують про їхній кращий рівень життя. А син сам вибере куди йому поїхати чи залишитись тут, кожному своє) Без образ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ми то ще може й зрозуміємо, а прийдуть з фронту-їм поясниш.....

А вони прийдуть обовязково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але нажаль і тут ми нікому не потрібні

Ви це хто? Є повний список?

Якщо утрировано, подивіться фільм Левіофан.

Чесно набридло вже лицеміря наших людей. Треба бути чесним в першу чергу перед собою. Не бачу конструктивного діалогу. тільки кліше та наїзди. Слава Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки кліше та наїзди

В чому я згідний це в тому що в нас совковий менталітет, і пройде ще пару поколінь поки його не стане.

Але нажаль і тут ми нікому не потрібні

Чесно набридло вже лицеміря наших людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно не можна нічого предявляти батькам, бо батьків не вибирають, але совкова епоха тих людейль в більшості зіпсувала і ті в свою чергу псували своїх дітей, і от маємо те що маємо. І тому це теж показник, і якщо відкинути емоції і те, що то наші батьки, то я глибоко засуджую людей тієї епохи, бо люди вийшли з совка тупими і не думали про національні інтереси вобщем тупо виживали, краги державне майно, кришували, деребанили, робили на бандюків, бандюки потім йшли в політику або ставили своїх, уїзжали в інші країни масово, більша половина була овечою стаєю, вобщем доїли країну по повній програмі бо розуму не було, ті хто був більш менш розумний зараз живуть куди краще ніж ми, литва, польша та інші... Так що як би це гірко не звучало, але в тому, що гинуть зараз молоді люди на війні винуваті безпосередньо наші батьки, і шкода звичайно що вони це зрозуміли лише у 2014 році

Згідний майже зі всім, що й хочу сказати. Патріотизм це чудово, але свою голову на плечах треба мати. А писати що хтось не воює коли сам сидиш за теплою чашкою кави, ну це якось дивно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

senazi--- вибачте будь-ласка якщо образив, просто дуже багато в коментарях паніки, розгубленості і невизначеності, а в такий час як зарас народ повинен бути єдиний як ніколи..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тому, що гинуть зараз молоді люди на війні винуваті безпосередньо наші батьки,

А хто тобі не винуватий? Тобі всі не такі-бариги, держава, жінки, нарешті батьки.

Ти тут так багато про духовність любиш розказувати.

Так зовнішній світ можна змінити, лише змінюючи себе.З себе треба починати.

Врятуй себе і навколо спасуться міліони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...