Перейти до змісту

Мобілізація


DM4K

Рекомендовані повідомлення

На хвильку уявіть себе чоловіком, який тільки що отримав повістку. У вас в руках білий клаптик паперу з печаткою і всього кілька секунд щоб самому для себе прийняти правильне рішення і знайти мотивацію йти та, можливо, загинути на фронті. Або повернутися калікою, або зникнути безвісти чи потрапити в полон. Інше вже формальність: якось пояснити своє рішення родині, знайти кошти на амуніцію – все це технічні питання, якось це вирішиться і це буде потім.

Отож, Луцьк, січень, похмуро і вогко. Мені десь 35, я Лучанин, в мене є кохана дружина і маленька дитина, які для мене і складають увесь світ. Ще є маленький бізнес і великі надії на майбутнє. Я активно підтримав Майдан, потрохи "воював" на ідеологічному фронті в інтернеті. А зараз мені потрібно прийняти рішення йти воювати. Залишити сім'ю, маленьку затишну квартирку з невиплаченої іпотекою, відкласти всі свої плани на майбутнє і йти на війну з дивною назвою "АТО".

Навколо мене мирне життя, є дипломатичні відносини і вільний в’їзд/виїзд із північним сусідом, йде торгівля з Росією, показують зняті в Росії фільми і транслюють російські канали, працюють банки Росії і мене майже напевно вб'є зброя, яка була турботливо надана Росією.

А при владі і при своїх інтересах ті ж самі політики й олігархи, які в минулому відкрито підтримували розкол країни. Дехто з них і зараз спонсорує терористів, тільки мовчки. І вони, як і раніше, на волі, а деякі навіть зберегли мандат і недоторканність та продовжують ходити на ток-шоу. І активної боротьби з корупцією не спостерігається, і реформ, яких ми так жадали на Майдані, ніхто не збирається проводити. Навіть пари гучних справ не було заведено, все по-старому...

Але щось я надто довго думаю і починаю вагатися. Піду но я збирати речі мовчки, без зайвих питань. Адже Україні потрібно навіщось "тягнути час", потрібно навіщось не називати війну війною, так треба комусь, правда ж? Піду додам плоті в м'ясорубку "гібридної" війни з дивною назвою "АТО", адже тисячі вже загинули, а скільком ще доведеться, то чому це маю бути не я?

Мені потрібно йти, бо не можу не йти . Принципи і виховання, от і вся моя мотивація. Тільки, на жаль, внутрішня. Ззовні не мотивує ні-чо-го!

Вибачайте за багато букв. Можна ніц не відповідати. Просто накипіло через лицемірство багатьох щодо цієї ситуації (як в інтернетах, так і в реальному житті).

як про мене писане

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

На хвильку уявіть себе чоловіком, який тільки що отримав повістку. У вас в руках білий клаптик паперу з печаткою і всього кілька секунд щоб самому для себе прийняти правильне рішення і знайти мотивацію йти та, можливо, загинути на фронті. Або повернутися калікою, або зникнути безвісти чи потрапити в полон. Інше вже формальність: якось пояснити своє рішення родині, знайти кошти на амуніцію – все це технічні питання, якось це вирішиться і це буде потім.

Отож, Луцьк, січень, похмуро і вогко. Мені десь 35, я Лучанин, в мене є кохана дружина і маленька дитина, які для мене і складають увесь світ. Ще є маленький бізнес і великі надії на майбутнє. Я активно підтримав Майдан, потрохи "воював" на ідеологічному фронті в інтернеті. А зараз мені потрібно прийняти рішення йти воювати. Залишити сім'ю, маленьку затишну квартирку з невиплаченої іпотекою, відкласти всі свої плани на майбутнє і йти на війну з дивною назвою "АТО".

Навколо мене мирне життя, є дипломатичні відносини і вільний в’їзд/виїзд із північним сусідом, йде торгівля з Росією, показують зняті в Росії фільми і транслюють російські канали, працюють банки Росії і мене майже напевно вб'є зброя, яка була турботливо надана Росією.

А при владі і при своїх інтересах ті ж самі політики й олігархи, які в минулому відкрито підтримували розкол країни. Дехто з них і зараз спонсорує терористів, тільки мовчки. І вони, як і раніше, на волі, а деякі навіть зберегли мандат і недоторканність та продовжують ходити на ток-шоу. І активної боротьби з корупцією не спостерігається, і реформ, яких ми так жадали на Майдані, ніхто не збирається проводити. Навіть пари гучних справ не було заведено, все по-старому...

Але щось я надто довго думаю і починаю вагатися. Піду но я збирати речі мовчки, без зайвих питань. Адже Україні потрібно навіщось "тягнути час", потрібно навіщось не називати війну війною, так треба комусь, правда ж? Піду додам плоті в м'ясорубку "гібридної" війни з дивною назвою "АТО", адже тисячі вже загинули, а скільком ще доведеться, то чому це маю бути не я?

Мені потрібно йти, бо не можу не йти . Принципи і виховання, от і вся моя мотивація. Тільки, на жаль, внутрішня. Ззовні не мотивує ні-чо-го!

Вибачайте за багато букв. Можна ніц не відповідати. Просто накипіло через лицемірство багатьох щодо цієї ситуації (як в інтернетах, так і в реальному житті).

гарна спроба влади :) не оригінально, але і не тупо як завжди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гарна спроба влади :) не оригінально, але і не тупо як завжди

Ну, кого кого, а Соромітника так просто не проведеш. Він такий, неправду за версту відчуває.

Що ж, зізнаюсь. Вчора перед публікацією цей текст був особисто погоджений президентом Порошенко (плюс Обамою, Меркель, Путлєром, та, про всяк випадок, Коломойським, Рокфеллерами і Ротшильдами). А ще, тільки по секрету, я отримав підвищення в новоствореному Міністерстві правди і грант на свою діяльність на теренах борд.луцьк.юа (для ознайомлення з розцінками на пости в цій та інших темах в розділі «політика» пишіть в приватні повідомлення).

П.С. Да у вас, батенька, паранойя ;)

П.П.С. Як пішоход, можете мене запитати про 2 з трьох найпроблемніших переходів в Луцьку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(для ознайомлення з розцінками на пости в цій та інших темах в розділі «політика» пишіть в приватні повідомлення).

да ладно, давай в паблік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да нах ти там не впав, а взагалі - теж вже не рвусь, але прийдуть і скажуть - треба, то речі вже готові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1000 чел по місту, це практично кожний 30-тий....

Залишилося три дні !!! Ужас. Ухожу в запой, все пропєм, но флот не опозорим !!!

А може ви просто стать поміняєте? І вапрос рішон. І якось природніше вже буде слухати ваше ниття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

olun4ik,

Дитинку маленьку, хоч маєш? Піде чоловік стояти на пристреляному блок-пості, чекати снаряд. Бо ПЕРЕМИР"Я. Хто вас прогодує? Батьки пенсіонери? А на роботу не візьмуть, бо малеча хворіє - мама на лікарняних. І вапрос рішон. І якось природніше вже буде слухати ваше ниття., мозок включи, Військовий стан, та взяли вила та пішли, всі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийде запрошення піду у войсько. А укого там "вапрос решон" і знайомих навіть у тій стороні не було. На відміну від простого люду.

Прийде запрошення піду у войсько, буду гроші коломойського, шахти ахметова, труси генерала захищати. А у кого там "вапрос решон" і знайомих навіть у тій стороні не було. На відміну від простого люду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прославилась Волинь на всю Україну.

На Волині начальник відділу комплектування особового складу попався на хабарі. За ухиляння від призову 37-річний чоловік вимагав у мобілізованого майже 10 тисяч гривень. Натомість потрапив у поле зору СБУ та військової прокуратури.

«15-го січня поточного року до управління внутрішніх справ звернувся громадянин, який заявив про вимагання в нього грошей за сприяння в ухиленні від військової служби,»- каже військовий прокурор Волині Олександр Курсов.

Прихована камера, встановлена у кабінеті воєнкома, зафіксувала передачу коштів. Вже за кілька хвилин по тому до військовика навідалися працівники СБУ. Помічені купюри знайшли у одязі.

«Людина не має жодних заперечень своєї дії, він визнав повністю свою вину. Визнав факт вимагання і на сьогоднішній день проводяться слідчі заходи,»- каже виконувач обов’язків начальника УСБУ на Волині.

За те що вимагання та отримання хабара чоловікові загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 6 років. З лав збройних сил України вимагателя вже звільнили. На посаді начальника відділу комплектування особового складу військкомату чоловік пропрацював усього півроку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В військкоматах почався "сезон"))) Це тільки одного мудака впіймали, а скільки ще"рішал спливе"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чуть пройшовся по тексту.. Не думав, що стільки сцикунів.

Не треба тут всіх під одну планку ставити. Всі хочуть жити, ніхто не хоче вмирати. І хлопці на передовій теж вмирати не хочуть. Тут кожен вирішує сам для себе - ЧИ ВІН ГОТОВИЙ ВОЮВАТИ. Але крім цього є ще куча факторів - сім'я, дім, якась мрія на майбутнє. Не так легко поставити на іншу чашу ваг невизначене майбутнє з перспективою переслення жити під землю у квартиру 2 на 1 метри. Кожен вирішує наодинці з собою. Але у гіршому випадку, що ти скажеш матері загиблого бійця, дружині, дітям? Що він був "не трус", предявиш "ура-патріотизм" і іншу лабуду? На фоні безхребетної маразматичної дії влади і паскудних олігархів матері загиблого бійця буде плювати і на Донбас і на Луганск і на Крим і на гроші волонтерів - життя рідної людини ніхто не поверне, а це є найдорожче, що є у світі. Поміть - не власне життя, а життя рідної людини. Так що не треба кидатися фразами, що багато сцикунів, їх, може, не так і багато, просто по-справжньому хоробрих поки що мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прославилась Волинь на всю Україну.

прославились то так, але тут дивлячись з якої сторони подивитись, можливо за таке в інших областях нікого не ловлять. Це як в США за корупцію засуджують набагато більше людей ніж у нас, але це не значить що США більш корумпована країна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прорвуть оборону, рвонуть далі. Сімю в охапку і за кордон? Думаєш ти там треба більше, як Україні? Не думали про таке?

На рах запрошення Гунчика.. Нам запрошень не треба.. наші в Нацгвардії, в Айдарі, в 14 (тепер в 52), в резервних ротах охорони, а крім того волонтери і патрульні.

З.І. http://joinfo.ua/inworld/1066739_Ukrainskaya-armiya-reytinge-samih-moschnih-armiy.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рах запрошення Гунчика.. Нам запрошень не треба.. наші в Нацгвардії, в Айдарі, в 14 (тепер в 52), в резервних ротах охорони, а крім того волонтери і патрульні.

Гунчик - чюдо від Порошка, і гне його лінію як і Клімчук гнув лінію Януковчика :(

p.s. а активістів то він боїться виявляється :)

Прорвуть оборону, рвонуть далі. Сімю в охапку і за кордон?

стануть "частью русского міра"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смотрю в книгу - вижу фигу. перечитайте еще раз мой пост и, может быть, поймете о чем я написал. Если не поймете - покажите строку, где про "сім'ю за кордон".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наша держава в лиці депутатів взагалі хотіла плювати на народ, тому йому й не допомагає, і тіпа якось воно саме розсосеться.

І коли здають свої своїх, це взагалі прикро і як тут воювати знаючи що якась скотина на верху тебе здасть з потрохами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мр. перший.

Так, що робиш для армії, яка тебе захищає?

Особисто я перераховую гроші скільки можу волонтерам і в Цумі в сільпо їжу до возика майже завжди кладу, як заходжу їхній хот-дог несчасний купити. Це якщо ти вирішив перейти на особистості, хоча пост я не тільки про себе писав і не про "а що ти зробив". Так і бачу, десь у мордорі плакати на стінах "А что ты сделал для Новороссии?". Печаль в тому, що в армію загоняють такими самими методами, як і в расеї, немає різниці - ми на своїй землі, а вони агресори, ми не маєм права користуватись їхніми методами, бо завоювання може бути не тільки військовим шляхом, ф й шляхом перетворення українців на недоросов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наша держава в лиці депутатів взагалі хотіла плювати на народ, тому йому й не допомагає, і тіпа якось воно саме розсосеться.

І коли здають свої своїх, це взагалі прикро і як тут воювати знаючи що якась скотина на верху тебе здасть з потрохами.

а ти саме збирався йти воювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от задаю собі питання коли прийде повістка, і задаю собі питання чому бувші капітани, майори, полковники не йдуть, а пацани які йдуть ще й залишаються нікому не потрібні крім волонтерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Война — это способ богатых людей защитить свои интересы, посылая детей среднего и бедного классов на смерть. (Дж.Карлин)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...