Перейти до змісту

Lexx_Giant

Power users
 • Кількість зміста

  5 636
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

Lexx_Giant last won the day on Травень 30 2016

Lexx_Giant had the most liked content!

Репутація громади

964 Професор

Про Lexx_Giant

 • Ранг
  ГФ "Самооборона Волині" запрошує до патрулювання міста
 • День народження 24.08.1978

Останні відвідувачі профілю

27 232 перелядів профілю
 1. Lexx_Giant

  Піч по Тернопільськи

  Красавчик. Плюсую!!
 2. Lexx_Giant

  Піч на дровах

  Аналогічну буржуйку маю в гаражі. Свою роботу робить на 100%.) Яку Вас з димоходом? Був чи влаштовували новий?
 3. Lexx_Giant

  Піч на дровах

  Мурувати піч в мене вдома можливо, нажаль тільки в одному місці, там де є димохід, а це блін.. кімнатка з розмірами 1.80х3.00 і 2.70 потолком, яка зараз використовується для зберігання одягу. речей і в якості гардеробної. Там нажаль в тій якості, а саме для того, щоб посидіти біля каміна, нічого встановити не вдасться. Планую встановити в залі. До кого звернутися, мож хто має знайомих, щоб проконсультували і продали пічку і димохід не за всі гроші?
 4. Lexx_Giant

  Піч на дровах

  Привіт всім. Хочеться вдома мати живий контрольований вогонь. Подобаються мені чавунні печі невеликих розмірів, більше для естетики звичайно ніж для опалення. Ось така пічка подобається. https://euro-kamin.com.ua/shop/product/chugunnaia-pech-kratki-koza-k6?gclid=Cj0KCQiArenfBRCoARIsAFc1FqfNtElUIdQEMyNW6YY78vRdqLMIfPvFbCWicKQK6I_6f-ysxr4EPxMaAjKREALw_wcB Поділіться досвідом, хто які печі використовує в побуті і як вони в роботі та обслуговуванні.)
 5. То ж написав.. в 2 словах.))) Є ще купа речей, але тут їх описувати не варто.)
 6. Є патруль, є ГШР (група швидкого реагування) , є СОГ (слідчо-оперативна група) і є черговий, який це все обєднує. Все правильно, патруль рухається, оперативно напрявляється по виклику, або сам виявляє правопорушення чи й злочин і оперативно втручається для його припинення. Якщо потребує допомоги, фізично не може справитись чи існує загроза життю і здоровю, йому направляють сусідній патруль або ГШР. СОГ направляється зазвичай для збору матеріалів з місця пригоди, опиту свідків.. працюють слідчі. Тако в двох словах.)
 7. Lexx_Giant

  Сирія

  Так. А Ви спілкувалися? Я спілкувався безпоссередньо і з переселенцями, і з аборигенами на місцях. Маю знайомих з Донецька, які служать в ЗСУ, і маю дохера косячих від армії волинян.
 8. Lexx_Giant

  Сирія

  В нас нема там кого спасати. Там або повний інфантилізм, або грьобані любителі паРаші. Хто з головою і за Україну, давно сібав звідти.
 9. Lexx_Giant

  Сирія

  Яка московія? Прилетіло тобі з кулемета, накрий артою. Постав ОБСЄшників на кожному ВОПі з камерами, хай фіксують, що знищуються ті, хто перемиря не дотримується. Я 3 роки на контракті. Резервісь. Я ще українську форму не одягав. Купувати стидно. От так бля.
 10. Lexx_Giant

  Сирія

  Жиди їбошать ракетами по ворогах і за своїх глотки рвуть, а в нас в полоні купа народу + досі це йобане перемиря. Вкрасти не вкрадуть думаю прям все, але відношення до солдатів і воїнів треба міняти, бо хуй хто воювати скоро захоче.
 11. Потрібні дрова для буржуйки, взимку палити час від часу в гаражі. Багато не треба, нема де складати. Біг Бег це скільки? Доставка можлива?
 12. Пораджу зробити навіс над входом, якщо дозволяє площа. Буде краще і можна буде поставити лавочку.)
 13. Lexx_Giant

  Котел. Муки вобору

  Спробувати можна.) Як би то краще зробити, в мене просто нема авто, а сунути його веліком.. жорстке западло.))
×