Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

Іловайський котел на погані роздуми натякає - добровольчі батальйони, військовослужбовці з Зх.України...

В мене таке враження, що Україну готують до підписання угоди про мир. Дуже х@йової угоди. А Європа сьогодні наобіцяла нам багато грошей. Дай Бог, що б думки були хибні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Під час виходу з оточення під Ілловайськом наших бійців обстрілали. Є близько 100 вбитих. Інформація з каналу24. Ніде нічого не пишуть, аби не поширювати паніку.

Підлі росіяни не дотримали слова про коридор - нехай вони згорять у пеклі ....

Нажаль, нічого іншого від путлєра чекати не варто. В мене взагалі склалося враження, що путлєр полював на добровольчі батальйони.... і схоже штаб АТО несвідомо, а можливо і свідомо йому допоміг... Нажаль.

Цілий день тисячі українців чекали інформацію про вихід наших з оточення. Чим далі. тим менше надії.

Нажаль. Вічна слава героям.

"Зеленый коридор" под Иловайском обернулся сотнями убитых и десятками пленных бойцов

ті п*дари з генштабу, хто відповідав за цей район, в кращому випадку мають застрелитись

ЗІ я розумію, що мій крик, щоб не вірили в коридори, був пук в небо, бо ніхто з тих, хто міг вплинути на ситуацію, його звісно не читав, але так хотілось вірити, що я помиляюсь, але нажаль ..... :(

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іловайський котел на погані роздуми натякає - добровольчі батальйони, військовослужбовці з Зх.України...

В мене таке враження, що Україну готують до підписання угоди про мир. Дуже х@йової угоди. А Європа сьогодні наобіцяла нам багато грошей. Дай Бог, що б думки були хибні.

навіває думки що планомірно знищують патріотів готуючи плацдарм для "нових" старих бандитів при владі.

бо ж по суті нікого так і не посадили ні за розвал країни, ні за майдан ні за провали в війні.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під час виходу з оточення під Ілловайськом наших бійців обстрілали. Є близько 100 вбитих. Інформація з каналу24. Ніде нічого не пишуть, аби не поширювати паніку.

Підлі росіяни не дотримали слова про коридор - нехай вони згорять у пеклі ....

Нажаль, нічого іншого від путлєра чекати не варто. В мене взагалі склалося враження, що путлєр полював на добровольчі батальйони.... і схоже штаб АТО несвідомо, а можливо і свідомо йому допоміг... Нажаль.

Цілий день тисячі українців чекали інформацію про вихід наших з оточення. Чим далі. тим менше надії.

Нажаль. Вічна слава героям.

"Зеленый коридор" под Иловайском обернулся сотнями убитых и десятками пленных бойцов

ті п*дари з генштабу, хто відповідав за цей район, в кращому випадку мають застрелитись

ЗІ я розумію, що мій крик, щоб не вірили в коридори, був пук в небо, бо ніхто з тих, хто міг вплинути на ситуацію, його звісно не читав, але так хотілось вірити, що я помиляюсь, але нажаль ..... :(

Якщо не помиляюся, саме у цьому районі у липні-серпні було багато втрат від обстрілів градами з рашки. Тоді і техніки знищили страшенно багато.... Чи не там керував один з Литвинів? Схоже ті брати дуже багато горя Україні принесли. Усі троє жадібні, боягузи, зрадники, які просто продавали і далі продають інтереси України.

Є відчуття, що це не останнє оточення, підготовлене для наших. Дуже тривожні сигнали на захід від Донецька. Дай Боже, що б наступним великим котлом не став Маріуполь.

Напевно зараз розпочнеться (а здається вже розпочалася) підготовка українців до поганих новин (а довго приховувати інформацію не вийде) про долю "гуманітарного коридору президента" (насторожив ще вдень той факт, що зранку домовленість про коридор приписувалася Порошенку, а вже після обіду - видавалася як домовленість штабів).

Після цієї трагедії путлєр одержав чергову масштабну перемогу - настрої в українському суспільстві змінюються у вигідному для нього напрямку. Популярність і сила добровольчих батальйонів підірвана.

Змінено користувачем Skorpio76
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи не там керував один з Литвинів?

ІЧСХ, зовсім не світяться в новинах - ні в неті, ні по ТВ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Національна гвардія України отримала сучасні гелікоптери

Збройні сили України отримали сучасні гелікоптери для евакуації поранених, аналогів яких нема у світі

Сьогодні Національна гвардія України презентувала один з вертольотів МІ8-МТВ1, переданих минулою владою в оренду компанії "Українські вертольоти" і повернутих для роботи в зоні проведення антитерористичної операції.

Вертоліт модернізований і оснащений сучасним обладнанням для евакуації тяжкопоранених і проведення реанімаційних заходів на борту. Після ремонту та модернізації вертоліт успішно пройшов льотні випробування.

На борту гелікоптера встановлений реанімаційний модуль для пацієнтів, шість носилок для тяжкопоранених. У складі екіпажу - два доктори. Реанімаційні заходи можуть починатися вже в повітрі: вентиляція легенів, переливання крові, можливість моніторити серцевий пульс, реанімувати роботу серця за допомогою дефібрилятора. У складі медичної бригади працює карета швидкої медичної допомоги.

Гелікоптер оснащений бортовою інтегрованою системою для виконання нічних польотів, також має оптико-електронну систему виробництва FLIR, потужний пошуковий прожектор з інфрачервоною камерою, лебідкою для підйому одночасно двох поранених. Такий гелікоптер може виконувати евакуацію поранених з декількох непідготовлених майданчиків протягом 24 годин на добу, сім днів на тиждень.

Крім того, в розпорядження НГУ надійде ще один модернізований гелікоптер для авіамедичної евакуації і два транспортні гелікоптери МІ8МТВ1, які дозволять одночасно транспортувати до 12 поранених.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не врубуюсь в постійну надію наших керманичів в якісь людські якості вати. Хто домовлявся про коридор? На що він розраховував і чи усвідомлював відповідальність за життя воїнів? Хто віддавав прямий наказ на рух коридором? Бо без наказу хрєн би хто ним пішов, я сподіваюсь. Які нагороди отримають ці підари, або долбодятли? Скільки коридорів, перемир'я, договорів планують керманичі понапідписувати ще на крові найкращих людей?

Коли керманичі збираються кінчати з совком і чи збираються взагалі.

Розумієте, ця ж гра повністю читається Європою і робляться правильні висновки, які назагал виходять стурбованістю, безмежною стурбованістю.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ті п*дари з генштабу, хто відповідав за цей район, в кращому випадку мають застрелитись

ЗІ я розумію, що мій крик, щоб не вірили в коридори, був пук в небо, бо ніхто з тих, хто міг вплинути на ситуацію, його звісно не читав, але так хотілось вірити, що я помиляюсь, але нажаль ..... :(

Чумак вчора "видав" на ШУСТЕРІ припущення - командири просто не скоординували свої дії. Отак просто. Людське життя, виявляється, не варте нічого. Та ні, MANJAK11, це ДУЖЕ легка смерть для цих козлів)))) На кордон їх всіх, по калашу в руки,і одному "рожку" патронів, нехай воюють.А щоб не по тікали в хулостан - снайперів посадити , нехай , по законам воєнного часу відстрілюють при спробі втечі. Змінено користувачем bublik007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іловайський котел на погані роздуми натякає - добровольчі батальйони, військовослужбовці з Зх.України...

В мене таке враження, що Україну готують до підписання угоди про мир. Дуже х@йової угоди. А Європа сьогодні наобіцяла нам багато грошей. Дай Бог, що б думки були хибні.

Я вже писав, що будь яки переговори під час війни ведуть до миру, питання стоіть чи нехочуть нас примусом підвести до миру. Переговори прикордонників, ГШ, таки подіі останнім часом в зоні АТО, бачив виступ речника МО, так він говорить відкрито що ГШ здійснює своє планування застосування військ, а керівництво АТО своє, коли на одному фронті багато керівників результату не буде, даже буває друг по другу стріляють, а для військових людей, а керівники там військові і вони чітко усвідомлюють наслідки таких планувань,це пахне відкритим соботажем національноі безпеки (зрада це).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВПС України влучили у бойовиків в районі міста Молодогвардійськ та ЦОФ «Самсонівська»

Про це Еспресо.TV повідомив лідер Громадської ініціативи "Права справа" Дмитро Снєгирьов

Приблизно о 20.00 два літака ВПС України нанесли ракетно-бомбовий удар по місцям скупчення живої сили і техніки бойовиків в районі міста Молодогвардійськ та ЦОФ «Самсонівська».

В обох випадках техніка бойовиків була зосереджена у так званій «зеленці».

Координати розташування живої сили і техніки бойовиків були надані керівництву АТО членством розвідгрупи ГІ «Права Справа».

Розвідгрупа ГІ «Права Справа» зафіксувала велику детонацію та вибухи боєзапасів бойовиків у місцях нанесення удару, що свідчить про ураження цілей.

У відповідь бойовики відкрили вогонь по літакам із ЗРПК «панцир», який розташований в районі штабу ВТК-36 Суходільськ.

По кожному літаку було здійснено два пуски ракет. Літаки успішно вийшли з зони обстрілу.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому вважаєте, що Туск - це проблема для параши?

Пам'ятаю часи, коли президентом Польщі був Комаровський, а Туск - прем'єр. Саме тоді хуйло з Туском дуже швидко знаходили спільну мову по багатьох питаннях, на відміну від Комаровського.

Так було до падіння польського літака в хуйлостані.

І вважаєте, що після цього Туск змінився?!

Цікава стаття:

Нащо Євросоюзу Дональд Туск?

Про що свідчить обрання поляка Дональда Туска головою Євросоюзу?

Практично про те саме, що й обрання гавайця Барака Обами у 2009 президентом США на самому початку світової кризи. Тобто, про небажання світової верхівки брати на себе відповідальність за подальші дії ЄС і США в умовах глобальних економічної, політичної і соціальної криз.

Як це? Дуже просто!

Впорається Туск на своєму почесному і в той же час хиткому місці, усі лаври забере собі Євросоюз, не впорається, усі шишки полетять в нього особисто.

Не впорався Барак Хусейнович з медичною реформою, здав зовнішньополітичні позиції, винен сам, особисто, а не демократична партія і тим більше Сполучені Штати. Отака логіка, шановні!

Кошуб Дональд Туск це дивний симбіоз польскої гоноровості і німецького прагматизму, і очікувати від нього спішних кроків із шашкою наголо "за Україну", я гадаю, не слід. Його позиція буде скоріш за все досить жорсткою і принциповою по відношенню до Росії, але й вибагливою і виваженою щодо до України. Нашим вищим ешелонам влади прийдеться нарешті відповідати за кожен свій крок, за кожен євроцент і кожне вимовлене слово. Туск знає "совдеповський" менталітет і не дасть водити себе за ніс. Тим більше, що він завжди був прихильником міждержавного зближення Польші з Росією. Такий собі граф Потоцький наших днів! Щоправда, тоді, наприкінці 18 сторіччя загравання з Росією коштували Польші свободи і незалежності, а магнату Станіславу Потоцькому – поваги співгромадян. Чим закінчаться реверанси ЄС з Росією цього разу побачимо вже найближчий час. Адже з долею України у протистоянні з Імперією Зла вирішується і доля самого Євросоюзу. І щось мені підказує, що Україна проживе довше свого західного сусіда. Як, власне, і східного! Благослови нас Боже!

http://blogs.pravda.com.ua/authors/ribchinski/54023fc6dd202/

Тому й не переповнює мене оптимізм від обрання Туска на нову посаду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з останніх подій складається враження, що патріотів, які там воюють цілеспрямовано винищують...

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це з категорію очевидне-неймовірне:

Російських десантників, затриманих в Україні, відпустили додому

http://www.pravda.co.../08/31/7036300/

Савченко викрали і судять, під Іловайськом безліч в оточенні, Донецьком проводять наших полонених...

А цих взяли, та й відпустили.

Яка логіка цього?

Якщо просто відпустили, без будь-якого обміну - це, як на мене, теж військовий злочин.

Змінено користувачем justice777
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велике совкове підприємство більшістю колективу вирішило нарешті змінюватись, щоб не розвалитись, стати ефективним. Для цих цілей було обрано менеджера мільярдера, в надії що він зробить з підприємства конфетку. Тим більше, що він це все жваво обіцяв. Вибрали. І ефективний менеджер почав свою діяльність з повернення одіозних керівників відділів, що розвалювали дане підприємство. Чи може даний крок бути випадковим в особі менеджера. Що задумав він з цим підприємством. Паралельно на підприємство здійснює рейдерський напад совок, головна мотивація якого зберегти совкове середовище. По суті ним рухає самозбереження. Найефективнішим кроком було б ламання совковості, перехід на інший цивілізаційний рівень з якого б було легше боротись з совком всередині і ззовні. Але час йде, совок залишається.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це з категорію очевидне-неймовірне:

Російських десантників, затриманих в Україні, відпустили додому

http://www.pravda.co.../08/31/7036300/

Савченко викрали і судять, під Іловайськом безліч в оточенні, Донецьком проводять наших полонених...

А цих взяли, та й відпустили.

Яка логіка цього?

Якщо просто відпустили, без будь-якого обміну - це, як на мене, теж військовий злочин.

Театр абсурда! :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це з категорію очевидне-неймовірне:

Російських десантників, затриманих в Україні, відпустили додому

http://www.pravda.co.../08/31/7036300/

Савченко викрали і судять, під Іловайськом безліч в оточенні, Донецьком проводять наших полонених...

А цих взяли, та й відпустили.

Яка логіка цього?

Якщо просто відпустили, без будь-якого обміну - це, як на мене, теж військовий злочин.

Про яку логіку Ви кажете justice777 ?))) Ще не оговтались від першої гум."допомоги" від рашки, на кордоні вже друга стоїть, і , скорше за все також проїде. Питають, а як же колонну під Іловайськом не підтримали вогнем, відповідають - командири не скоординували дії.Таких прикладів безліч. Висновок - комусь дуже вигідно , що б тієї логіки не було.
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрий Бутусов

Еду в Днепропетровск. Там война действительно является для властей проблемой номер один. Попробуем вместе создать хотя бы в одной ключевой области эффективную систему управления и взаимодействия вооруженных сил и гражданских учреждений в условиях войны. Почему-то только здесь это беспокоит власти и толкает к немедленным действиям. Необходимо спасти от российской оккупации проукраинские западные и южные районы Донецкой области, которые верят нам. Прикрыть от диверсий стратегические объекты и ключевое направление на Крым - Запорожье. Развернуть и подготовить к обороне населенные пункты. Организовать пилотный проект развертывания отрядов добровольцев-резервистов в каждом населенном пункте, для защиты от диверсионных и террористических групп, которые должны тренироваться в свободное от основной работы время. Надо формировать оперативные резервы и пополнять мотивированными бойцами части МО и МВД, которые должны проходить интенсивный базовый курс подготовки - и не 15 дней, а минимум месяц, и не с кем попало, а с опытными инструкторами и под самым серьезным контролем. Учебные центры. Потому что самое важное в войне с регудярной армией - люди. Командиры на всех звеньях.

Кажется неподъемным, но другого выхода у нас нет. Только борьба и структурные решения. Вместо неэффективной бюрократической системы надо немедленно строить новую дееспособную. Это и может быть план "Б", о котором объявила Днпропетровская облгосадминистрация.

На фото украинский блок-пост у села Покровка Донецкой области. Его охраняют местные жители - патриоты Украины, которые дисциплинированно и организованно несут вахту с охотничьими ружьями... Мы не имеем права оставить без поддержки патриотов Украины в Донбассе, не сделать все возможное для их защиты.

10408883_828379863868978_7092725803353351631_n.jpg?oh=b17b16409c2331b7afc844dd7fbecc03&oe=547EB84E

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"... И Донецк, и Луганск останутся в составе Украины в качестве гарантии не вступления страны в НАТО. Также Путин хочет федерализацию и своих во власти.

Поговорил с Владимиром Лукиным, он из путинской команды самый приличный. Это он не подписал то мирное соглашение между Януковичем и оппозицией в феврале этого года, так как считал невыполнимым.

Поэтому вместо моих размышлений, которые и так всем известны, сегодня будет практически дословный пересказ. С нами был еще один человек, наш общий друг. Близкий и мне, и Лукину. Поэтому думаю, он говорил, что знает и что понимает вполне искренне.

«Никому в Кремле ни ДНЛ, ни ДНР, ни Новороссия не нужны. То есть настолько не нужны, что Стрелкова и Бородая убрали именно из-за того, что те в какой-то момент поверили в возможность отделения от Украины и начали движение не в ту сторону. Получить Донбасс и потерять Украину – для Кремля поражение. Лучше было тогда не начинать. Риторика тех, кто сегодня там заправляет, никого не должна обманывать».

Войска считай, не вводили. Но введут ровно столько сколько нужно, чтобы Порошенко это понял и сел за стол переговоров с теми, с кем Путин решит

На мой вопрос: «А как они собираются не потерять Украину, если накал взаимной ненависти столь высок?». Лукин ответил: «А как французы с англичанами после 100-летней войны помирились? А как русские с немцами?». Они мыслят большими отрезками времени. В том же духе был ответ на вопрос об отрицательном отношении всего мирового сообщества, последствиях для страны и лично для Путина. «Марат, история это не человеческая жизнь, когда надо за 70 лет все успеть. Сегодня так относятся, а через пятьдесят лет – по другому. Какая конституция? Никто не собирается оглядываться на бумажки, когда творится история», — сказал Лукин.

Спрашиваю: «Что тогда является целью? Зачем сейчас ввели войска? Зачем округляют контролируемую территорию, если не для будущей ДНР?»

Лукин: «Забудь про ДНР и ЛНР. Задача состоит в том, чтобы объяснить Порошенко, что он не может победить. Никогда. Войска считай, не вводили. Но введут ровно столько сколько нужно, чтоб Порошенко это понял и сел за стол переговоров с теми, с кем Путин решит. С людьми полностью подчиняющимися. Эти же люди параллельно создадут политическое крыло нынешних сепаратистов в Киеве (может уже создают, я не в курсе)».

По словам Лукина, и Донецк и Луганск будут в составе Украины в качестве гарантии невступления страны в НАТО. Смысл требований федерализации в том, чтобы референдум о вступлении в те или иные блоки проходил отдельно по каждому региону, и если хоть один против – страна не вступает.

Ассоциация с ЕС, уверен он, сама по себе не мешает. Но в целом задача «синхронной европеизации» важная. Все эти разговоры про смену вектора – чепуха. «Никуда кроме Европы Россия интегрироваться не хочет и не будет. И Путин здесь первый европеец. Обаму игнорировать. Сильно наезжать тоже нельзя, чтоб республиканцы не выиграли. Нужна Хиллари. А в Европе мы ни с кем не поссорились», — говорит Лукин.

Спрашиваю, как долго это будет продолжаться, склонение Порошенко к переговорам.

«А нам спешить некуда. Это ему надо спешить. А то его девушка с косой съест как миленького. Это у Порошенко кресло под задницей горит, а не у нас. Вообще в идеале все должно вернуться, как при Януковиче, но без Януковича», — ответил Лукин.

Спрашиваю: «То есть люди будут погибать все время?»

«Нет, теперь не будут. Это все из-за ложной уверенности украинцев, что они могут победить, они так активно АТО развернули. Теперь, когда всем очевидно — им не победить, пылу поубавится. Будут что-то изображать максимум до выборов. Электорат обманывать. Считай, что самый активный, в военном смысле, этап прошел».

После этой встречи я вдруг понял, что вот мы за украинцев переживаем, а переживать надо за нас. Всем очевидно, что власть, в истории с российскими военными в Донбассе нарушила конституцию. И тем, кто это приветствует и тем, кто это осуждает и, главное, самой власти.

А это означает, что любая последующая власть может начать процесс суда над всеми к этому причастными. Доказательств море и еще море будет. «Нарушение конституции, приведшее к гибели граждан».

В свою очередь, это означает, что Путин будет стремиться остаться у власти навсегда. И преемником будет тот, кто вместе с Путиным конституцию нарушал. Шойгу, скорее всего. И никакая выборная активность смысла не имеет. Никакие легальные партии смысла не имеют. И никаким мирным способом они власть не отдадут.

Получается, что наша развилка (вне зависимости от хэппи энда в Украине): либо вечный Путин, либо кровь на площадях. Ох-хо-хо... "

  • +1 2
  • -1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от суки, з кожним днем все більше ненавиджу парашу та їхню гальорку на чолі з хуйлом.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Влада знала про те,що будуть великі втрати в Іловайську. На це мене наводить інфа,яку я взнав кілька днів тому.

Були збори всіх голів сільрад Луцького району і голова райдержадміністрації дав вказівку зарезервувати місця на кладовищах.Голови сільрад обурились,на що голова сказав:"Нам прийшла вказівка з Києва і я не збираюсь червоніти перед керівництвом!" Інфа з третіх уст.(яким я довіряю).Але зараз я хочу вийти безпосередньо на учасника зборів і все перевірити.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це з категорію очевидне-неймовірне:

Російських десантників, затриманих в Україні, відпустили додому

http://www.pravda.co.../08/31/7036300/

Савченко викрали і судять, під Іловайськом безліч в оточенні, Донецьком проводять наших полонених...

А цих взяли, та й відпустили.

Яка логіка цього?

Якщо просто відпустили, без будь-якого обміну - це, як на мене, теж військовий злочин.

Мабуть це був обмін на коридор під Ілловайськом. Закінчилось все плачевно (бачив інфу про понад 500 загиблих). На ДФ виклали відео полонених (176 чол)

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arsen Avakov

2 хв ·

Андрей Тетерук!!!!!!!!!! Командир "Миротворца" жив, зря тут его хоронили! Будет жить долго! Только что вышел в расположение наших с группой бойцов! С ним вышел командир "Днепр-1" Юрий Береза с бойцами!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Чечні в війні так само були коридори, Россія їх вдало розстрілювала, були жертви. Історія, я так розумію, нічого не вчить :( Хоча, я думаю там всі все розуміють, але роблять навпаки. Чому? Це вже питання не до мене, закулісся там ще те робиться..

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Канцлер Німеччини Ангела Меркель висловилася проти ідеї постачання Заходом озброєнь в Україну.

http://www.eurointegration.com.ua/news/2014/08/31/7025525/

За такою логікою треба і нато розпустити бо це провокує путіна.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Російських десантників, затриманих в Україні, відпустили додому

можливо в обмін на наших?

ВДВ РФ: Україні передані 63 її військовослужбовців

Військовослужбовці, що перетнули російський кордон 27 серпня, до цього були розміщені у тимчасовому таборі в Ростовській області

Україна передані 63 її військовослужбовців, які 27 серпня перейшли російський кордон, повідомив заступник командуючого ВДВ генерал-майор Олексій Рагозін, пише Еспресо.TV з посиланням на ИТАР-ТАСС.

"Щойно Україні відповідними органами були передані 63 українських військовослужбовців, які 27 серпня перейшли російський кордон", - сказав він.

Всі вони були розміщені у тимчасовому таборі на території Ростовської області, де їм надавалася вся необхідна допомога.

"Сьогодні літаком військово-транспортної авіації українські військовослужбовці були перевезені на цивільний аеропорт Бєлгорода і доставлені автобусами на пункт пропуску" Нехотєєвка "де відбулася їх передача українській стороні", - уточнив генерал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...