Перейти до змісту

"Пакращення" від нової влади.


Рекомендовані повідомлення

22 minutes ago, Zeuss said:

Зварич поновився на посаді і вимагає компенсації.

 

Гуглє каже, що "намагається поновитися через суд" і справу розглядатимуть 21 листопада.

Шатун?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоп! Зробив ранній вброс)))

З хлопаками своїми з файного міста говорив, вони за розгляд справи казали я недочув, глухий-старий вже, чо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, Zeuss said:

я недочув, глухий-старий вже, чо)

Ага, ага, ніщо не видавало в штірліці радянського розвідника.

 

11 hours ago, Юріч said:

на рахунок моїх доходів...щоб не думали, що я зажрався - я прописаний з мамою в її квартирі, квартплату за яку я фактично плачу (без субсидії).

 

Мнє кажєца, ви чьтото не дагавагіваєтє :D

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yu2007 , :D ти про це... Так я і не заперечую. Я ж не говорив, що мама живе в тій квартирі. Але вона є (квартира) і я за неї плачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

КОМУ КОРІНЦІ, А КОМУ ГИЧКА
Черговий крок до посилення соціальної нерівності збираються зробити цього тижня у парламенті. Йдеться про проект закону «Про Конституційний Суд України». Ні, я не зачіпаю судові аспекти чи аспекти захисту від посягань на конституційний лад України. Хочу привернути увагу до соціальних питань закону.
Проект закону «Про Конституційний Суд України» передбачає новий небачений досі в Україні стандарт оплати праці: 384 тис грн. на місяць для судді та 420 тис. для Голови Конституційного Суду, плюс 20 тис. грн. (у розрахунку на місяць) виплат до відпустки. 
Складові такої зарплати судді:
Посадовий оклад – 240 тис. грн. (75 мінімальних зарплат)
Надбавка за стаж - (максимум 40%) 96 тис. грн.
Надбавка за вчений ступінь (максимум 20%) 48 тис. грн.
Всього 384 тис. грн.
У Голови КС є ще надбавка а розмірі 15%, а тому його зарплата сягає 420 тис. грн.
Не забули і про пенсію, яку «сором’язливо» назвали довічним грошовим утриманням. Вона складає 80% зарплати або якихось 307 тис. грн. на місяць, а в Голови – 336 тис. грн. Зазначу, що такий розмір рівнозначний пенсії 300 пенсіонерів (у мінімальному розмірі). А надбавка для судді КС за науковий ступінь доктора наук (48 тис. грн. на місяць) у 6 разів перевищує зарплату професора.
Зарплатами і пенсіями не обмежилися. Додали ще компенсацію витрат за оренду житла, за використання особистого транспорту для службових потреб.
Я не піднімав би питання, якби йшлося про зарплату в приватному секторі, який робить виплати із зароблених доходів. Але в даному випадку йдеться про виплати, що робляться з бюджету, із сплачуваних нами податків.
Знаю часто вживаний аргумент для таких рішень. Але я не закликаю платити суддям на рівні мінімальної зарплати чи прожиткового мінімуму. Хочу акцентувати увагу на іншому: має бути розумний та допустимий діапазон в оплаті праці. НЕ МОЖЕ ЗАРПЛАТА ЖОДНОГО ДЕРЖАВНОГО ЧИНОВНИКА У 85 РАЗІВ ПЕРЕВИЩУВАТИ СЕРЕДНЮ ЗАРПЛАТУ В КРАЇНІ (за 2016 р. середньомісячна зарплата складає 5,2 тис. грн. на місяць). І НЕ МОЖЕ ОПЛАТА ПРАЦІ БУТИ ВІДІРВАНОЮ ВІД СТАНУ ЕКОНОМІКИ, ОБСЯГ ЯКОЇ МИНУЛОГО РОКУ СКЛАВ ВСЬОГО 55 ТИС. ГРН. НА ЛЮДИНУ В РІК (4,6 ТИС. ГРН. НА ОСОБУ В МІСЯЦЬ). Бо тоді при 300-тисячних зарплатах одним дістануться корінці, іншим – гичка. Хоча… іншим за таких рішень не залишиться і гички.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 08.02.2017 at 20:48, nickel сказал:

 

 

Цитата

Парламент схвалив у першому читанні передбачені проектом закону 5336-1 зарплати і пенсії суддям Конституційного Суду України, що вимірюються сотнями тисяч гривень на місяць. Недопустимі для нинішніх економічних реалій цифри, які шокують мене і більшість наших громадян, не стали такими для народних обранців. Із почуттям виконаного обов’язку 239 голосами «за» з другої спроби проект закону було схвалено. 8 проголосували проти, 27 утрималися, але такою кількістю неможливо стримати ухвалення рішень.
Ситуацію не змінює обіцянка в ході обговорення до другого читання привести зарплати до рівня суддів Верховного Суду. Бо вони не набагато нижчі. І замість 384 тис. грн. у судді Конституційного Суду буде 292 тис. , а в Голови - 304 тис. грн. на місяць (із надбавкою на літнє оздоровлення). Пенсія складатиме відповідно 226 тис. і 235 тис. грн. на місяць.
Ряд депутатів підготували поправки до схваленого у першому читанні законопроекту. Залишається лише сподіватися на прийняття в другому читанні зваженого рішення і на те, що здоровий глузд завітає нарешті в парламент.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 minutes ago, nickel said:

 

Із почуттям виконаного обов’язку 239 голосами «за» з другої спроби проект закону було схвалено.

 

Лапін - за, Гузь - за, Мартиняк - за, Івахів - за.

А Пинзеник - проти. Може він агєнт Крємля?

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Констанкевич І.М.
    Не голосувала

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=10701

ну це ж ще не кінець

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, yu2007 сказал:

Лапін - за, Гузь - за, Мартиняк - за, Івахів - за.

А Пинзеник - проти. Може він агєнт Крємля?

 

Я вже сам відчуваю як ним стаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, natalka) сказал:
  • Констанкевич І.М.
    Не голосувала

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=10701

ну це ж ще не кінець

8 чоловік проти, тобто це лише питання часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, nickel сказал:

Голосів вистачить

Як же вони волали коли попередники таке робили і на Майдані це згадували, а самі що???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Україні дорожчає хліб
Буде зростати ціна на хліб і далі, тому що з лютого для промисловості подорожчали і газ, і електрика. Разом вони додали близько 5% до собівартості хліба.
З початку осені ціни на борошно зросли на 10%.
Також на собівартість виробництва хліба вплинуло підвищення мінімальної зарплати від 1 січня 2017 вдвічі - до 3,2 тис. грн. Податки на неї за кожного працівника пекарні виросли майже вдвічі. «Український додасть в ціні 50-55 копійок. Батон - копійок 40. На жаль, буде дорожчати і здоба - плюс близько 10%. Але виробник змушений це робити, інакше просто не виживе », - зазначив аграрний експерт Денис Марчук. На ціну хліба вплинули скасування пільг для сільгоспвиробників. Це ще плюс 20% до ціни на хліб. «Експерти кажуть, що вартість хліба буде рости, поки не досягне європейського рівня - це близько 17 грн за буханець. Але навіть при нинішніх цінах на дешевий соціальний хліб, український лікар може купити майже 700 буханок за зарплату. А польський лікар - 1,3 тисячі "своїх" хлібів. Ось і виходить, що український хліб вже дорожче європейського », - повідомляє« ТСН. Тиждень ».
За першу половину жовтня 2016 року пшеничний хліб з борошна вищого гатунку зріс в ціні на 6 копійок, а житній і житньо-пшеничний - на 5 копійок. У 2015-2016 Україна стала лідером з експорту борошна, відвантаживши 344 тис тонн. Раніше Кабінет Міністрів України тимчасово скасував регулювання цін на продукти харчування в рамках експерименту, за підсумками якого буде ухвалено рішення про остаточне скасування, обмеження або відновленні регулювання.
Мінімальну ціну на білий цукор і цукровий буряк Кабінет міністрів підвищить з 1 вересня 2017 року.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МВФ вимагає не піднімати в Україні мінімалку три роки

А слів вже просто немає и не вистачає... Може у МВФ рука мацкви пробралась?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що теперішнє "підняття"  мінімалки щось дало окрім підняття цін на все?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз будуть піднімати все безконтрольно, оскільки народ ХАВАЄ, стогне, але ХАВАЄ. Раніше боялися, бо електорат, неспокій, несполата... А зараз - пох... Доведено, електорату треба гречка, все інше фігня.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, vaz75 сказано:

Зараз будуть піднімати все безконтрольно, оскільки народ ХАВАЄ, стогне, але ХАВАЄ. Раніше боялися, бо електорат, неспокій, несполата... А зараз - пох... Доведено, електорату треба гречка, все інше фігня.

а от з блокадою якось не проканало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, romaxa11 сказал:

а от з блокадою якось не проканало

Почекай, зараз почнуть вимикати електрику, піднімуть ціни, і значна частина населення буде звинувачувати в своїх бідах блокувальників, а не владу. Влада все робить, щоб людей зіштовхнути лобами.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, vaz75 сказано:

Почекай, зараз почнуть вимикати електрику, піднімуть ціни, і значна частина населення буде звинувачувати в своїх бідах блокувальників, а не владу. Влада все робить, щоб людей зіштовхнути лобами.

То мабуть блокувальники винні, що влада не потурбувалась про енергетичну безпеку країни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...