Перейти до змісту

"Пакращення" від нової влади.


Рекомендовані повідомлення

Шановні "ікспєрди-еканамісти", поясніть, якого х... ви самі себе чмирите? Якого х... ви переповідаєте ту туфту, яку  нам намагаються втюхати ще з часів Юща про курси гривні? І, бачу, багатьом таки вбили в голову, що люди України ЗАВЖДИ повинні бути бідними! Що щоб в нас не робилося, все обов'язково має обвалювати гривню! Підвищують пенсію - погано! гривня впаде! Підвищують зарплати -погано! гривня впаде! Щоб не збіралися робити - вже установка дана, що гривня  впаде! "МИ АБРЄЧЄНИИИ!!!", так? Да не так! Гривня валиться з-за того, що гандони при владах роблять це штучно,  знаючи все наперед і набиваючи кишені баксами, і виводячи їх на іноземні рахунки. Не можна судити про  курс гривні за Законами економіки, бо вони не діють в Україні, так як закони економіки розраховані на природній правильний (чесний) бізнес, а не на "гру в одні ворота", при чому коли одна команда з зав'язаними очима (простий народ)... Нормальний курс 5грн/$, і він таким би й був, якщо б повернути ту всю баксову масу, котру вкрали в нас оті всі Лазаренки-Тимошенки-Януковичі-Ахмєтави-і_ціла армія_при_них! І Україна має можливість бути багатою! Лише коли поприкриваються всі ті злодійські нори, котрими гривні наших заробітків перетікають баксами в чужі офшори.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курс гривні взагалі не має визначатись економікою. Економікою визначається середній рівень достатку населення. Курс тільки прямо вказує на нездатність, невміння влади грамотно направляти економічні процеси, а виправдання можна знайти всякі і всюди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Курс гривні взагалі не має визначатись економікою.

Да нєужелі? Тоді я не знаю, що таке економіка.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а що тут такого, багато хто не знає. Фіскальні методи порятунку економіки дають короткотривале помякшення і довготривалі проблеми. Але оскільки вища ланка мислить виключно короткостроковими перспективами, то така й економіка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

Курс гривні взагалі не має визначатись економікою. Економікою визначається середній рівень достатку населення. Курс тільки прямо вказує на нездатність, невміння влади грамотно направляти економічні процеси, а виправдання можна знайти всякі і всюди.

Тобто яник і ко вміли грамотно направляти економічні процеси?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Ha3aP said:

Тобто яник і ко вміли грамотно направляти економічні процеси?

Ой, я вас умаляю )))

Вони навіть камази з доларами не зуміли грамотно вивезти. Всі баблоси потрапили до рук гідних революціонерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, la20 сказано:

Курс залежить від бігмаку і має становити 7,3 грн / 1 бакс.

Курс бігмаку вже застарів - зараз курс айфону актуальний. А гривня потрібна для того, щоб олігархи, що зараз при владі, могли розраховуватись із своїми кріпаками.  А кріпаки вже їх міняють на долари за встановленим зверху курсом. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як бути бідній Словаччині, влада якої ввела євро? Робити інфляцію нема з чого і залишається виключно працювати. Гривня могла б стати інструментом мегарозвитку, а стала інструментом обкрадання суспільства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки самим страшним покаранням, для властьімущіх, буде - вихід у відставку, так буде й надалі

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, romaxa11 said:

А як бути бідній Словаччині, влада якої ввела євро? Робити інфляцію нема з чого і залишається виключно працювати. Гривня могла б стати інструментом мегарозвитку, а стала інструментом обкрадання суспільства.

А чьо там у сусідів-чехів? Євро не ввели, значить не працюють, а лише обкрадають?

Був я в цій Словаччині не так давно, біднота з біднот. Жодного джіеля чи ікс6 не бачив на словацьких номерах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, yu2007 сказано:

А чьо там у сусідів-чехів? Євро не ввели, значить не працюють, а лише обкрадають?

Був я в цій Словаччині не так давно, біднота з біднот. Жодного джіеля чи ікс6 не бачив на словацьких номерах.

Жорстко привязали крону до євро. Там у кожного чеха або автомат, або пістолет. З такими не пожартуєш.

Я якраз і навів Словаччину, що вона економічно не надто далеко забігла, але змогла прожити без інфляцій. В їх ситуації введення євро було вкрай важким, але то єдиний шлях до розвитку і боротьби з корупцією. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, yu2007 сказано:

Був я в цій Словаччині не так давно, біднота з біднот. ...

ну да, ну да... Відразу згадалось весілля бідових словацьких циган...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, jack74 said:

ну да, ну да... 

Ну да, ну да. Це як розмірковувати про рівень життя в московії по відео з чеченських весіль. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

ну да, ну да... Відразу згадалось весілля бідових словацьких циган...

чьо такой сєрьйозний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, challenger said:

А про рівень життя в Словаччинні по кількості джиелів і іксшостих

Карамба, твоя помилка, що ти відразу після реєстрації починаєш писати в політиці. Ти спочатку запости кілька анекдотів, якусь картінку з уматним тєкстом, а тоді вже переходь на "вищий рівень" :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, la20 said:

фейк так само як фейк украинцам начало приходить шок-квитанции.

Брехня, брехня. Подивився щойно на комунал.луцьк батьківську квартиру (якраз двушка, менше 50 м2). 832 гривні. А в картинці зі статті 913 грн. (правда там Бердянськ). На цілих 80 гривень фейканули журналюхи.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, la20 сказано:

фейк так само як фейк украинцам начало приходить шок-квитанции.

minimal - черговий клон чийсь.

Як же мене це дістало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

minimal - черговий клон чийсь.

Як же мене це дістало.

нє не мій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, la20 сказал:

фейк так само як фейк украинцам начало приходить шок-квитанции.

Чому відразу фейк? Все згідно плану "Шатун".

І СБУ недавно підтвердило що Кореспондент - рупор Кремля. Спробував знайти джерело, але знайшов лише це:

"Достатньо просто забити в пошуковик прізвище Медведчук, слова «федералізація», «Україна», щоб відстежити, які сайти регулярно цитують друга й кума російського президента. Передусім це «Корреспондент.net», «Вести», «АиФ.ua», «Комсомольская правда в Украине». Те саме стосується й друкованих версій названих ЗМІ. "

http://tyzhden.ua/Society/170640

І як тільки це прочитав, відразу вибудувався ланцюжок шатун-медведь-Медведчук. І щось мені підказує, що це не совпадєніє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, кому шок, кому не шок, але мені прийшла шок-квитанція. Заплатив за 64 метра 2600 грн (за все, без лічильників).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 minutes ago, nickel said:

Все згідно плану "Шатун".

 

З укрправди:

Quote

"Проводить масштабные расследования коррупционной деятельности команды Порошенко, в частности фракции БПП в парламенте, наиболее влиятельных ее депутатов в том числе в регионах, задействуя "в темную" т. нз."американское лобби" –  депутатов из фракции БПП Найема, Лещенко, Залищук , Червакову; общественных международных негосударственных организаций, журналистов, специализирующихся на антикоррупционных расследованиях (Шабунин, Бигус, Гнап, Дубинский, Шалайский). Информация, которая передается этим лицам, должна быть достоверной, полной и исходить от наших иностранных источников в Европе и США", - говорится в "плане".

 

Тобто дестабілізувати шляхом доведення до відому громадськості достовірної інформації про "темні" справи, які веде команда ПОПа, я правильно розумію?

3x98wz (1).jpg

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...