Перейти до змісту

"Пакращення" від нової влади.


Рекомендовані повідомлення

11 минуту назад, yu2007 сказал:

Тобто дестабілізувати шляхом доведення до відому громадськості достовірної інформації про "темні" справи, які веде команда ПОПа, я правильно розумію?

Та мені якось пох якими методами вони збираються втілити його (шатуна) у життя. Мені б не хотілося, щоб у них це получилося.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, nickel said:

Та мені якось пох 

Та мені якось теж на них всіх. :) 

Просто подумалось, а чи не ті ж самі хакери, що зламали "пошту суркова", зламали і сайт кореспондента.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з чого ти взяв. що сайт взломаний і що стаття не справжня (від Кореспондента)? Моє імхо стаття справжня, як і факти в ній. І штаб створено і мета у нього як і вказана в статті для боротьби саме з "третім майданом" (взятим в лапки як в заголовку, тобто підробним, несправжнім майданом). Але так як Кореспондент - рупор Кремля, то і подали цю новину вони так як і треба - щоб викликати в людей обурення і невдоволення владою, і лінк на шок-платіжки там не випадково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

грійтесь майже безкоштовно

СКОРО ЗИМА… КАК ОБОГРЕТЬ ПОМЕЩЕНИЕ БЕЗ ЗАТРАТ: ГЕНИАЛЬНЫЙ СПОСОБ, КОТОРЫМ ПОЛЬЗУЮТСЯ МНОГИЕ.

 

 

п.с. а "Майдану 15.11" не буде, снігопад все перекреслить 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, nickel said:

 Моє імхо стаття справжня, як і факти в ній.

Формування загонів тітушок, підготовка до вимкнення ТВ і блокування інтернету... Ну хто зна, може й правда :) 

 

От про платіжки - це точно факт, який легко перевірити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, yu2007 сказано:

Формування загонів тітушок, підготовка до вимкнення ТВ і блокування інтернету

Здається мені, що реакція людей буде геть іншою, не мирною за таку "пацифікацію".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, rl72 сказано:

Теплової енергії все одно та ж сама кількість потрібна.

А от японці більш економно її витрачають:

Як японці взимку гріються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rl72 сказал:

грійтесь майже безкоштовно

СКОРО ЗИМА… КАК ОБОГРЕТЬ ПОМЕЩЕНИЕ БЕЗ ЗАТРАТ: ГЕНИАЛЬНЫЙ СПОСОБ, КОТОРЫМ ПОЛЬЗУЮТСЯ МНОГИЕ.

 

 

п.с. а "Майдану 15.11" не буде, снігопад все перекреслить 

 

Так діло не в тому, як нагрітись, а навпаки - тепло дають нормально, тільки коштує воно немало. В часній хаті можна і топити менше, і хоть дровами, і хоть свічками, і ковдри електричні, і в одежах теплих ходити і спати. А як в квартирі? От в мене зараз 22,5 градусів. Можна було б зменшити, якби воно мені йшло в економію. Але ж я не можу зменшити. Ні, можу, вікно відкрити. Але ж воно мені ніц не дасть в плані економії. Відмовитись від центрального опалення взагалі? Теж не вихід. Електричними обігрівачами багато не натопиш в -20.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, Юріч said:

 

В часній хаті можна . А як в квартирі? 

Продати квартиру, купити хату.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, yu2007 сказал:

Продати квартиру, купити хату.

 

Якби в мене були стільки грошей, щоб я міг добавити до квартири і купити хату, я б тут взагалі не вспливав по поводу платежів за комунпослуги.

 

А з другої сторони, якби в нас продавались готові, зі всіма зручностями, невеличкі, акуратні хатки, на 60-70 квадратів, по 30 штук баксів (навіть землі багато навколо хати не потрібно, 3 сотки достатньо, але щоб в місті), то звичайно поміняв би житло. Тільки тоді, навряд чи я зміг би продати свою квартиру, тому що всі купували б такі хатки.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, Юріч said:

 

Якби...

 

В мене теж схожа квадратура і +/- сума в квитанції. І відсотків 80% мешканців під'їзду на субсидіях, тому якась мова про осбб і теплові лічильники їх абсолютно не обходить. Але колгосп - справа добровільна. Крім "хатинок за 30 штук баксів" є новобудови з автономним опаленням чи індивідуальним обліком тепла. Ну тобто те, що ти і я хочемо - скільки нагрів, стільки й оплатив.

 

А чому субсидію не дали? Олігарх (купляв щось офіційно за 50К гривень)? Чи не звертався?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, yu2007 сказал:

В мене теж схожа квадратура і +/- сума в квитанції. І відсотків 80% мешканців під'їзду на субсидіях, тому якась мова про осбб і теплові лічильники їх абсолютно не обходить. Але колгосп - справа добровільна. Крім "хатинок за 30 штук баксів" є новобудови з автономним опаленням чи індивідуальним обліком тепла. Ну тобто те, що ти і я хочемо - скільки нагрів, стільки й оплатив.

 

Та в нас є тепловий лічильник на дом...І ОСББ, вроді...)) А на рахунок новобудов...Ти бачив які там квадратури і ціни? Я за свою трикімнатну квартиру напевно тільки однокімнатну куплю. Та й діти в мене, школа поруч, район рідний і все таке...Не так легко все кинути.

 

10 часов назад, yu2007 сказал:

А чому субсидію не дали? Олігарх (купляв щось офіційно за 50К гривень)? Чи не звертався?

 

Субсидія була. В жовтні забрали. Десь в дружини ліміт перевищився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Юріч сказал:

Десь в дружини ліміт перевищився.

Ліміт чого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, nickel сказал:

Ліміт чого?

Річної зарплати, як я розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Юріч сказал:
9 часов назад, nickel сказал:

Ліміт чого?

Річної зарплати, як я розумію.

Який ліміт зарплати? Ви про що? Немає ніякого ліміту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, halcogen сказал:

Ліміту то не має, але може бути таке, що зарплата настільки велика, що 15% від неї буде більшою за загальні комугальні послуги. І тому сенсу в субсидії не має і її призупиняють. 

Ну тоді з такою зарплатою гріх жалітися на високі тарифи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч

Це ваша дружина чи одинока жінка? Ви свій прибуток враховуєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тоді як в цьому випадку бути? По закону вони зняли субсидію? Хто компетентний в цьому питанні? Зрозуміло, що дружина піде на днях до тих, хто дає субсидію, розпитає... Але хотілось би почути сторонні думки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Юріч сказал:

Ну тоді як в цьому випадку бути? По закону вони зняли субсидію? Хто компетентний в цьому питанні? Зрозуміло, що дружина піде на днях до тих, хто дає субсидію, розпитає... Але хотілось би почути сторонні думки.

Бачите, у Вас питання не стандартне, тут треба розбиратись. Але по логіці, якщо навіть враховувати прибуток в розмірі 5500 грн./міс, і те що приписані двоє дітей, то субсидія мала б бути. Треба іти і виясняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Selbeor , от і я про те. Піду напевно я сьогодні сам розбиратись, бо дружина в тому ні бум-бум, ще пояснить чи зрозуміє не так... А на рахунок моїх доходів...щоб не думали, що я зажрався - я прописаний з мамою в її квартирі, квартплату за яку я фактично плачу (без субсидії).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...