Dean

Учасники
 • Кількість зміста

  209
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Dean last won the day on Липень 3 2015

Dean had the most liked content!

Репутація громади

49 Байдужий

Про Dean

 • Ранг
  Прописанный
 • День народження 27.03.1989

Контакты

 • ICQ
  448828209

Останні відвідувачі профілю

8 186 перелядів профілю
 1. Є дві вакансії SF Developer. Основні вимоги - досвід роботи з платформою та інтеграціями. При бажанні вивчити Force.com платформу може підійти Java Developer. Можливість роботи в Луцьку, Львові, Києві або віддалено. Детальніше про вакансію на DOU
 2. Їхав в понеділок зранку(16.01). Дуже здивувався, коли, замість рейкового, на перон приїхав звичайний тепловоз із плацкартним вагоном. До Львова добрались із запізненням у півтори години.
 3. Спочатку самостійне вивчення теорії. Потім пробувати влаштуватись в інтернатуру в якусь IT компанію наприклад: https://dou.ua/lenta/digests/junior-digest-11/?from=doufp А на "ВУЗи" взагалі можна не витрачати час та гроші - на дипломи ніхто не дивиться при прийомі на роботу, дивляться на знання та досвід.
 4. Дуже шкода хлопця. Але дана аварія показує ставлення пересічних українців одне до одного. Якби хтось з 4 водіїв спішащих, наче в них срачка, пропустив би дитину на пішоходному переході - виконавши вимогу ПДД то цього лиха не сталося би. Також водій Дачі в шари довбався коли підїжджав до переходу.
 5. Є ще одне правило ДДД (Дай Дорогу Дурню). І воно діє як для пішоходів так і для водіїв. Тому, якщо видно, що пішоход, або водій в неадекваті тоді замість всіх інших ПДД діє це правило. Воно допомагає уникнути багатьох трагічних ситуацій.
 6. Вам потрібно нагадати ПДР в першу чергу: 18.1. Водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека. 4.16. Пішохід має право: а) на перевагу під час переходу проїзної частини позначеними нерегульованими пішохідними переходами, а також регульованими переходами за наявності на те відповідного сигналу регулювальника чи світлофора; 1.10. Терміни, що наведені у цих Правилах, мають таке значення: дати дорогу - вимога до учасника дорожнього руху не продовжувати або не відновлювати рух, не здійснювати будь-яких маневрів (за винятком вимоги звільнити займану смугу руху), якщо це може примусити інших учасників дорожнього руху, які мають перевагу, змінити напрямок руху або швидкість; перевага - право на першочерговий рух стосовно інших учасників дорожнього руху; Все решта від лукавого. Тобто, якщо, водій не пропустив, або, не дай Бог, збив пішохода - він ОДНОЗНАЧНО винен - він порушив ПДР!!!
 7. Власне було б супер, якщо б поставили в маршрутки/тролейбуси термінали із безконтактними зчитувачами. Зайшов в автобус - притиснув картку до зчитувача - списало гроші з рахнку. Так вирішились би всі основні проблеми громадського транспрту. Адже тоді з'явиться можливість відстежити скільки пассажирів проїхало скільки грошей отримали, з'явився би інструмент для планування графіків руху маршруток і т.д. Також нарешті би пропало оте чисто совдепівське "передайте один будь ласка". І найголовніше так це зробити штраф за неопачений проїзд як вартість місячного абонемента тобто проїхав безоплатно - зловили - заплати 500 грн.
 8. Куди можна підїхати завтра (в суботу) подивитись підвіску на жигулю? Потрібно поміняти верхній ричаг та глянути пружину.
 9. Сабж. Шукаю тибетський (молочний) гриб. Де можна купити в Луцьку? Дякую.
 10. Де в Луцьку можна придбати молочний гриб? Дякую.
 11. Резерв 111. Манетка Shimano 3зв.левая (RevoShift) - 75грн
 12. Яка саме служба Волиньгазу? Напишіть про можливість затримки ЗП чи переведення на 4 денний робочий день у зв'язку недофінансуванням Волиньгазу через розділення фінансування підприємства на Волиньгаз(обслуговування газових мереж, інша діяльність) та Волиньгаззбут(продаж газу).