Перейти до змісту

"Пакращення" від нової влади.


Рекомендовані повідомлення

56 хвилин тому, Maxfer сказано:

gwX8kNkYjXQ.jpg

08.08 під АП разом з "пульою" і її медведчуківсько-денеревіськими холуями, бери всю зброю і жени всіх далой...............

  • +1 1
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Electronshik сказано:

@la20 а що невірного в цьому пості? Наведіть хоч один приклад!

ну все вірно, я ж написав йому план дій. їдеш під АП 08.08 і виганяєш з АП офшорного шоколадного баригу. Що не так?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@la20 схоже що до того і йде, особливо восени, коли ми всі отримаємо нові платіжки за комуналку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Rock нагадайте но скільки коштував кубометр газу до приходу цих уродів до влади і скільки зараз.

За те що там написано півроку згоден що невірно.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Electronshik сказано:

@Rock нагадайте но скільки коштував кубометр газу до приходу цих уродів до влади і скільки зараз.

За те що там написано півроку згоден що невірно.

 

 

і доляр по 8....

і кубаса по 2.20 в Совьецкому Союзі і чим закінчилося?

 

мене дивують  лякають ідіоти ІДІОТИ що вірять що газ коштував стільки скільки він коштував

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zevs_Isver мати європейські ціни при африканській зарплаті якось не тойво.

І мене лякають ІДІОТИ які сприймають це як належне.

За що ж ви тоді боролись на Майдані?

 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Electronshik сказано:

За що ж ви тоді боролись на Майдані?

 

гарно спитав,

зразу видно наскільки ми різні

 

нема нам на що жалітися в порівнянні з Африкою

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zevs_Isver А я і не підтримував Майдан, тому що люба соціальна революція веде до протистояння у суспільстві, падінні життєвого рівня, зубожіння населення тощо. Чи може щось не справдилось?

Є плюси звичайно в тому що сталось, і дуже вагомі: змінилось мислення людей, визначились з ВОРОЖОЮ державою Росією. Може вперше за часів Незалежності багато людей відчули і почали вважати себе УКРАÏНЦЯМИ а не хохлами. З'явився патріотизм.

Але систему зламати не змогли, привели до влади таких нікчем і крадіïв у порівнянні з якими Янукович виглядає ділетантом. 

І якщо ми таке починаємо вважати за належне, якщо вже долар по 8, як ви кажете, є "казковими мріями" і тішимось тим, що ми не Африка, то в  мене тоді і виникає запитання, яке я задав вище.

Спрвді, ми не Африка, ще не впали до рівня папуасів, але явно нижче ніж той же Єгипет.

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Electronshik сказано:

Спрвді, ми не Африка, ще не впали до рівня папуасів, але явно нижче ніж той же Єгипет.

 

ви так і не вийшли  СССР

там було добре, ходили всі холи в однакових рожевих окулярах

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви знаєте, деколи немає слів до людей, які вважають дебіла і вбивцю Януковича чимось позитивним в історії України, навіть в порівнянні з будь-ким. Це нижче рівня людини, це повна аморальність. Я не знаю що таким людям відповідати, бо очевидно для того щоб вони щось взагалі почали розуміти слід переходити на мову інстинктів.

 

Таких персонажів я хочу повністю заспокоїти - Петро Олексіійович найкращий послідовник Віктора Федоровича, можливо навіть кращий ніж би на його місце прийшов Олександр Вікторович Янукович. Для вас фактично нічого не помінялось просто героїчна смерть тисяч українців оголила повну аморальність влади.

 

Вчора чув прекрасне інтерв'ю - міст з Молдавією на рахунок корупції. Ми 132 місце, вони 103 місце - що нікого не тішить, бо такий рівень корупції повністю унеможливлює розвиток, блокує соціальні процеси і найголовніше - будь-які вибори  повністю втрачають сенс. Що відбувається і у нас. Коли вплив корупції на порядок вищий ніж можливість боротись з нею правовим шляхом - виборів немає. Тобто не народ козёл що вибрав гамно, а просто вибір негамна виключений з даної системи.

Такий стан - внутрішня окупація, захоплена державність. Треба розуміти що те що зараз навколо нас - це не наша держава і намагатись її полюбити - це фактично Стокгольмський синдром. Таку потвору не люблять, їй не співчувають, не шукають виправдання і не намагаються зберегти. Оберігати є сенс тільки територію, яка потенційно здатна створити іншу державу.

 

Ще на рахунок Савченко - мудачка, сука вона чи просто дура, провокатор - ролі не грає. Бо вона не має впливу на жоден з процесів, одним фріком більше, одним менше - ролі не грає. Головна її роль - прикривання Петра Олексійовича і його команди. Ось чого за неї так вхопився мінстець і поряд з улюбленими темами чьотамукацапів, кацапамжопа з'явилась нова "якасавченкосука". На думку мінстеця це має відволікти увагу ширнармас, а хто такий Петрусик, а що він зараз робить. Все ж війна, а від гаранта толком ніякої інформації.

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Electronshik сказано:

є гарна приказка: ситий голодного не розуміє.

а це вже ти собі питання задавай - чому ти голодний. Розмір субсидування змінився у векторі "від Нафтогазу до населення", тобто зараз населенню збільшили субсидії і зменшили - Нафтогазу(читай - забрали субсидії в буржуїв, підняли ціни до рівня рентабельності і віддали ці кошти населенню, а ВЕЛИКА решта пішла державі). Ти субсидії отримуєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@difoto ні, не отримував, хоча тепер вже буду звертатись, бо з новими тарифами можна протягнути ноги.

І це не нормально, коли існуюча робота та зарплата не дає можливості жити без субсидіï. Яка до речі жодним чином не заохочує до економії.

@romaxa11 Не зовсім згоден. Ми все ж таки тут живемо і Украïна наша Батьківщина, яку не можна не любити. І тому в мене почуття ненависті викликають ті потвори, завдяки яким на Сході та у Криму нашу землю топчуть окупанти з росії.

А щодо Януковича, існуючого президента-олігарха Порошенка, минулих, хочеться спитати одне: невже танці на граблях наш національний вид спорту? Може досить?

І треба дуже подякувати Ющенко, завдячуючи саме його політиці до влади прийшов Янукович. І показав своє "обличчя" розстрілюючи людей на Майдані, зрадивши та пограбуваши все що тільки можна. І Порошенко, маючи шанси змінити цю систему абсолютно це не зробив.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Barugan сказано:

тобто це нормально що в державі половина сімей не в змозі оплачувати ком.платежі і змушена отримувати субсидії?

тобто це НЕнормально, коли держава розуміє фінансовий  стан населення і назначає субсидії? А де ти був, коли "долар по 8" і субсидії так само назначались, але для всіх - від населення до металургійних заводів Ахметова - тоді щось не те було? А... дійсно, не так - тоді ти з своїх податків платив і за свою бабусю, і за Ахметових/Фірташів, а тепер - тільки за бабусю. Зрада карочє...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

берем меморандум з МВФ за 2008 рік і читаєм як там Україна зобов'язалась вирівнювати ціни на газ до ринкових.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, difoto сказано:

тобто це НЕнормально, коли держава розуміє фінансовий  стан населення і назначає субсидії? А де ти був, коли "долар по 8" і субсидії так само назначались, але для всіх - від населення до металургійних заводів Ахметова - тоді щось не те було? А... дійсно, не так - тоді ти з своїх податків платив і за свою бабусю, і за Ахметових/Фірташів, а тепер - тільки за бабусю. Зрада карочє...

Зрада Ді! Бо тоді, як ти кажиш як платив за всіх і не відчував себе пограбованим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Вчора чув прекрасне інтерв'ю - міст з Молдавією на рахунок корупції. Ми 132 місце, вони 103 місце - що нікого не тішить, бо такий рівень корупції повністю унеможливлює розвиток

ОПА!!!

Рома, ти нарешті в правильному напрямку рухаєшся! Правда, все інше, що ти написав, знову-таки маячня, але... Давай разом подумаємо: ти Порошенку хабарі даєш? І заздалегідь відповідь на твоє(ваше) "Воно все одно йде наверх!" - у мене запитання, до всіх порохофобів:

на кого ви маєте більший вплив(чи хоча б якийсь) - на президента, на мера, на місцевого "мєнта в минулому" чи на пиндоса, який у вас під вікном квіти краде? По наростаючій, будь-ласка.

І продовжуючи: я у складі своєї організації маю афігєнний вплив на отого бувшого мєнта, неабиякий -на мера, ніякого - на президента, а пиндосу, який тирить квіти ми  просто даєм по мордам. А ти?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, difoto сказал:

А... дійсно, не так - тоді ти з своїх податків платив і за свою бабусю, і за Ахметових/Фірташів, а тепер - тільки за бабусю.

Ага, от тільки платячи ще й за Ахметових/Фірташів, суми нарахувань були в рази менші. "Перемога карочє".

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, difoto сказано:

тобто це НЕнормально, коли держава розуміє фінансовий  стан населення і назначає субсидії? А де ти був, коли "долар по 8" і субсидії так само назначались, але для всіх - від населення до металургійних заводів Ахметова - тоді щось не те було? А... дійсно, не так - тоді ти з своїх податків платив і за свою бабусю, і за Ахметових/Фірташів, а тепер - тільки за бабусю. Зрада карочє...

 

По логіці речей тоді ми дійсно платили за вказаних персонажів. От тільки і тепер податки ті ж самі залишились, а платимо лише за бабусю... Нафтогаз прозвітував про 22 млрд грн прибутку... Укрзалізниця стає прибутковою... Де гроші? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, d.u.a.l said:

Єдине, про що ти змовчав, це те, що через таке підвищення цін на газ більше всього постраждав середній клас - для багатих те підвищення особливо ні на що не впливає, для бідних є субсидії, а от ті, хто відносно нормально заробляв якраз на собі найбільше відчув тягар підвищення.

"Не п...ди х..ні при пацанах" (с)

У Ді успішний бізнес (принаймні він сам про це на борді писав не раз). Дружина теж підприємець у сфері рітейлу. "Крепкий" середній клас, я б сказав. І що, вдарило по ньому підвищення цін на комуналку? Ні, уряд потурбувався і про таких, як Ді.

 

On 01.07.2016 at 0:31 PM, difoto said:

Нам прийшла "субсидія" щось біля 4 тис. грн. Тобто зимою ми платили по-повній, а після неї - платимо по 10 грн в місяць, бо після субсидії виявилась переплата на її ж суму.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

4 hours ago, NightVision said:

Тричі ха-ха. В 2013 куб газу для пром підприємств був 4.6 грн.

 

І знову трішки математики :) 

В 13му газ для населення десь 1 гривня або десь 13 центів США.

Для промпідприємств 4,6 гривні (якщо написане правда) або десь 60 центів США,

Зараз газ що для населення, що для всіх інших (окрім релігійних організацій) 7 гривень (+/-) або десь 28 центів США.

 

Тобто при злочинному азірову ахмєтов купував газ по 60 центів, а при справедливому гройсмені купує за 30 центів? Я нічого не переплутав?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...