Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

А мене дістали водії бусів, таке враження що за кермом там половина бидла і хамидла.

Особливо на віто, течиках і віваро\трафік.

На дорозі їм потрібно всіх обігнати, проскочити, не пропустити, скрізь влізти і паркуються так ніби думають що в них смарт.

Про те, щоб пропустити пішохода я взагалі мовчу.

Сьогодні переходив дорогу, автівки зупинились, вже пройшов до середини дороги , але бус... він кручє всех... він не зупинився - хоча я вже був прямо в нього перед капотом.... мені довелось відступити назад, щоб те чмо мене не зацепило. І це на зебрі.

Власники преміумних авто і ті більш вічливі.

п.с. не хотів образити нормальних водіїв бусів, але вже реально достало.

якшо ти не помітив в в Луцьку половина транспортних срєдств ці говновози, і 80% їх водятлів малолєткі, папаша купив корча, а вони вважають той сраний кадік чють лі не мазератті кватропорте, яким можна попонтоватись і обогнать все що можна.

Да і юнацький максималізм, він такий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Порадьте будь ласка, який краще придбати відеореєстратор. Вибачаюсь за

ну а пошук, чи п*х?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте будь ласка, який краще придбати відеореєстратор. Вибачаюсь за

ну а пошук, чи п*х?

Ну дякую за втик, але пошук на борді хромає. :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте не хтів втикати, але ще так можна :_08:

Хоча так теж мало шо шукає ((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча так теж мало шо шукає ((((

бо треба так шукати - тоді набагато краще і більше тем знаходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо треба так шукати - тоді набагато краще і більше тем знаходить

А якщо так, то шукатиме лише по Борді і лише те що треба. ;)

Всього 276 результатів, проти твоїх 200 000.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора в СТрумівці чувак на червоній двохдверній кіа (д.н. якщо не помиляюсь вк9996..) на пішохідному переході зачепив людей які перекривали дорогу. зачепив не сильно але на ноги ледь не наїхав вчасно відійшлт. Його зупинило ДАІ він став а потім почав втікати і дайці поїхали за ним. кажуть що далі він став. Сподіваюсь його дайці виіпалои і висушили за таке.

ДОречі це не та кіа що колись користувач paksivatova продавали, пишу в множині бо під цим ніком пишуть двоє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов на одному сайті фото коли вже проїхав. шкода що журналісти не зробили фото коли воно пхалось 1316-848x565.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Передаю полум’яний привіт долбоводятлу, який виріший, що раз він на бемеве, пофіг шо старій, то він самий розумний і обганяв потік машин на Чернишевського на заокругленні перед школою... не знаю чим треба було додуматися до такого, якщо там взагалі є чим думати...

в такі момент жалієш, що їдеш не на якомусь камазі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Передаю полум’яний привіт долбоводятлу, ...

в такі момент жалієш, що їдеш не на якомусь камазі...

Сріблястий Субару Легасі (універсал) не пропустив при виїзді з кільця біля стадіону на вул.Шопена. Довелось екстрено гальмувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якось шалено більшає неадекватів на дорогах, я вже не кажу про піших....

Чи то може мені тільки попадається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вранці споглядав, мудило-я-спішу на старому чорному Grand Cherokee виліз на зелений колір на світлофорі "13 школа" і вперся в лоб Таврії-чобітку, що рухався назустріч в своїй смузі, влізти в свою колєйку вже не зміг, оскільки там вже пригальмував водій на VW Bora і відкривши вікно рекомендував ідіоту так не їздити, особливо в час пік, моментально назбирався корок, на рівному місці...

Всім проскачунам які петляють на тому ж таки світлофорі, щоб лишній раз не потурбувати свою дупу в м"якому кріслі, адресується в першу чергу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якось шалено більшає неадекватів на дорогах, я вже не кажу про піших....

Чи то може мені тільки попадається?

Питання коли почнемо боротись із автобидлом. Будемо чекати погіршення ситуації чи вже почнемо виловлювати неадекватів. В законних звісно межах - викликаємо міліцію, заставляємо її виконувати обов’язки, викладаємо в соцмережах для упередження "рішал".

П.С. Кожен згаяний день це можлива аварія і не дай Боже чиєсь життя. Дайці працювати не збираються, коли хто ще не зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи то може мені тільки попадається?

100%, раніше такі неприємні ситуації траплялися раз в пару місяців, а зараз в рази частіше :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як завжди час і дата невірні))). Це сьогодні у Рованцях, придурок пролетів так, що вантажівці не було куди діватись, зачепив обочину, млять ще трішки і занесло б,думаю добряче руля втримував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як завжди час і дата невірні))). Це сьогодні у Рованцях, придурок пролетів так, що вантажівці не було куди діватись, зачепив обочину, млять ще трішки і занесло б,думаю добряче руля втримував.

WHATTA FUCK?! Музику спеціально підібрав?)

Ще б трохи і попав в тему про ДТП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дел, окрім ютуба відео проблематично в нас на борді? (

220x123-jmG.jpg

черговий підбір оленів, це коли не в падло було натиснути кнопку "зберегти" (

ЗІ..щось останнім часом ютуб кумарить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Якщо номери 7777, то це Линник, той що Богдан. Білих роверів мало в Луцьку.

Так, це він) Глянув на номери..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це сьогодні у Рованцях, придурок пролетів так, що вантажівці не було куди діватись, зачепив обочину, млять ще трішки і занесло б,думаю добряче руля втримував.

Я точно знаю чия машина і хто був за кермом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи оффтопу: от Рубікон - то справді дивний джип, а то якийсь бовдур на Крузаку (якщо не помиляюсь) :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо номери 7777, то це Линник, той що Богдан.

машина його. Його водій возить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...