Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

Інакше якби все було так однозначно, то навіщо було би робити уточнення у вигляді пункта в) :_02:

Якщо вже і вважати дану зону тротуаром, то ж в тому пункті "в" є уточнення "на краю тротуарів" і ніде не написано, що в хз скільки рядів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Як Ви вважаєте кого рахувати автобидлом водіїв які продирались серед натовпу парком і по газонам по центральній алеї,

чи організаторів свята квітів, які не подбали про культурний від'їзд учасників цього дійства?

8601214e7960.jpg

Скорее Ваша. В Киеве и области на таких давно не ездят.)

Смішно, така собі столична пані з Ірпіня чи Борисполя, яка всіх крім себе вважає периферією :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як Ви вважаєте кого рахувати автобидлом водіїв які продирались серед натовпу парком і по газонам по центральній алеї,

чи організаторів свята квітів, які не подбали про культурний від'їзд учасників цього дійства?

Чи людей в гарних вишиванках, які банально не могли відійти в сторону?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи людей в гарних вишиванках, які банально не могли відійти в сторону?

Там парасолі і намети не давали проїхати, а не люди.

А люди з дітьми мовчки розступались і вдихали вихлопні гази..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як ви реагуєте на мудаків, які налаштовують свої фари по рівню 3-го поверху?

Включаю дальнє світло і матюжуся собі в машині але толку від того 0, тільки дарма нервуюся, бо в мене не ксенон, а штатне нормальне жовтувате світло і тому чуваку, що мене сліпить воно, в принципі, як зайцю стоп сигнал.

ну не скажи :) В мене теж не ксенон, але нове нормально-прозоре скло, лампи "соткі" (ну тут трі-і-і-ішки нештатні ;)) і від мого "дального" пермикаються всі :) А якщо в нього "ближній" так налаштований (про що й запитує vinco), то я їду собі й далі на "дальньому", нехай задумується

Гірше коли такий мудак їде ззаду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо в нього "ближній" так налаштований (про що й запитує vinco), то я їду собі й далі на "дальньому", нехай задумується

А якщо перед тобою їдуть авто, або за ним? Тоді на "дальньому" не надто проїдешся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вже і вважати дану зону тротуаром, то ж в тому пункті "в" є уточнення "на краю тротуарів" і ніде не написано, що в хз скільки рядів...

Цей момент регулюється підпунктом д) цього ж пункту:

15.10

Зупинка забороняється:

д)

у місцях, де транспортний засіб, що стоїть, зробить неможливим рух інших транспортних засобів або створить перешкоду для руху пішоходів;

Тобто паркуйся на тротуарі в скільки хочеш рядів, головне, щоб при цьому не заважав пішоходам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто паркуйся на тротуарі в скільки хочеш рядів, головне, щоб при цьому не заважав пішоходам.

Є ще здоровий глузд - це центральна площа міста.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще здоровий глузд - це центральна площа міста.

Та збийся :) З ким ти хочеш подискутувати про здоровий глузд?

В правилах все ж написано. Є перелік умов, які мають бути дотримані. Якщо ти виконав лише одну умову і не виконав решту три, і при цьому вважаєш себе правим - це клініка.

По великому рахунку, ПДР більшості європейських країн ідентичні десь на 90%. От хай би Ріплєй запаркувався аналогічно тим мудакам на фото десь західніше Західного Бугу, а потім би робив великі очі і доводив би поліцаям/евакуаторщикам про 2 метра)))

P.S. Назар, більше мінусів! Потіш своє его на нічку )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не скажи :) В мене теж не ксенон, але нове нормально-прозоре скло, лампи "соткі" (ну тут трі-і-і-ішки нештатні ;)) і від мого "дального" пермикаються всі :) А якщо в нього "ближній" так налаштований (про що й запитує vinco), то я їду собі й далі на "дальньому", нехай задумується

Гірше коли такий мудак їде ззаду.

Для таких я використовую задні протитуманки, реально не в туман виїдають очі =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, розслабтеся. RePlay формально правий, бо порушення ПДР там немає.

Але тема в нас називається не "порушники ПДР", а "Автобидло", тому оті двоє (Порш і Тойота) не є порушниками ПДР, але є повним Автобидлом. І от щоб таке "автобидло" не могло коїти своє таке автобидляцтво, встановлюють забори чи інші перешкоди, що просто не дають їм змоги в'їжджати на тротуар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Назар, більше мінусів! Потіш своє его на нічку )))

Нарахуно великого его в Назара то правда. Але у даному впидаку, він частково правий. Якби ті авто відїхали від пішохідного переходу на 10 м., то паркуватись на тратуарі з дотриманням певних вимог їм дозволяється.

Info_15.10.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, розслабтеся. RePlay формально правий, бо порушення ПДР там немає.

Джек, розслабся, порушення ПДР там є.

Якби ті авто відїхали від пішохідного переходу на 10 м., то паркуватись на тратуарі з дотриманням певних всіх вимог їм дозволяється.

А я цього й не заперечую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порушення ПДР там є.

ну то вкажи ж вже ш, якого пункту? :)

Оцього?:

Стоянка забороняється:

б) на тротуарах (крім місць, позначених відповідними дорожніми знаками, встановленими з табличками);

в) на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м;

- ну ти ж сам читаєш, що легковим - можна (якщо 2м лишають)

Чи цього?:

Зупинка забороняється:

г) на пішохідних переходах і ближче 10 м від них з обох боків, крім випадків надання переваги в русі;

:) сподіваюсь, тут ти ж розумієш, що "оба боки" - це ДВА: ДО і ПІСЛЯ переходу.

... хоча я повторюю вже сказане іншими трішки раніше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Джек, не будь казковим довболюбом та вивчи ти нарешті ПДР )))

Даний пункт Правил підкреслює, що стоянка на тротуарах заборонена. Допускається стоянка легкових автомобілів, мотоциклів і мопедів на краю тротуарів, де відсутні знаки, що забороняють зупинку або стоянку (3.34-3.39), і для руху пішоходів залишається не менше 2 м. У разі поставлення транспортного засобу на тротуарі на стоянку водій зобов'язаний пам'ятати, що відповідно до пункту 11.13 рух тротуарами заборонений, тому на тротуар дозволяється виїжджати тільки двома колесами передньої або бічною частиною автомобіля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок, Порш не порушив (але це не лишає його звання "автобидла"), а Тойота і порушила, і "автобидло" :) А на рахнок "двома колесами" - це лише твої казкові фантазії ;)

До речі, якщо заїжджати з Градного узвозу, то вийде що на тротуар ти так і не в'їжджав, тобто пункт 11.13 не порушував ;)

А взагалі оці всі наші холівари тут в більшості з-за недомовок, неконкретностей та двозначностей прописаних в наших теперішніх ПДР. Їх вже давно обіцяли скоректувати, але далі за зміну розмірів штрафів їхні "корективи" не йдуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на рахнок "двома колесами" - це лише твої казкові фантазії

І знову фігню зморозив :(

Це слово в слово офіційний коментар експерта до відповідного пункту ПДР. Посилання давати чи сам нагуглиш?

Зав'язуй з офтопом, Джек, і інших не провокуй на нього. Хоча про Градний узвіз посміявся, дякую :)

P.S. Свято наближається, ще трохи - і в мене виросте мінусатор. Ніхто не залишеться невіддяченим )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відповідно до пункту 11.13 рух тротуарами заборонений, тому на тротуар дозволяється виїжджати тільки двома колесами передньої або бічною частиною автомобіля.

Ні це не так. Положення авто регулюється спеціальними табличками 7.6.1-7.6.5

7.6.1.png7.6.2.png7.6.3.png7.6.4.png7.6.5.png

Ось в нас і виникають спірні ситуації, тому що ПДР написані двозначно, розмітки і знаків на дорозі часто немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні це не так.

На городі бузина, а в Києві дядько його вбили. Яка з цих табличок встановлена на Театральному майдані ;) ?

Я тобі про підпункт в), а ти мені про підпункт б). Є біла табличка під синім знаком парковки - паркуйся тільки так як на табличці. Нема ні таблички, ні знака - навіть не думай кататись по тротуарам (кататись - це виїзджати на нього усіма колесами), лише паркуйся скраєчку, де це не суперечить іншим вимогам.

Будеш в Європі - зверни увагу, як "організований" тротуар, наприклад, при встановленій табличці 6.1.3.

Ще раз повільно і уважно прочитай коментарі (під спойлерами) до Розділу 15 ПДР України: http://monolith.in.u...pinka-stoyanka/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І суд вважає, що на тротуарі можна паркуватись, з дотриманням певних вимог. Як же так?

https://pravoscope.com/act-postanova-2a-239-timoshenko-andrij-oleksandrovich-06-11-2009-ne-viznacheno-s

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...