Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

Передаю гарячий привіт дебілу на голубому седані (марку авто не розпізнав), котрий годинку тому ледь не збив мене на перехресті біля ТЦ Варшавський, я їхав з Конякіна на Карпенка, по головній, а він нісся з Карпенка в сторону Лідавськоі, благо я їхав не швидко і притормозив перед самим зіткненням. Можливо він не місцевий, але знаки для ж потрібно дивитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Передаю гарячий привіт дебілу на голубому седані (марку авто не розпізнав), котрий годинку тому ледь не збив мене на перехресті біля ТЦ Варшавський, я їхав з Конякіна на Карпенка, по головній, а він нісся з Карпенка в сторону Лідавськоі, благо я їхав не швидко і притормозив перед самим зіткненням. Можливо він не місцевий, але знаки для ж потрібно дивитись.

Там, доречі, вже встановили знак "Рух по колу", так що він в любому випадку порушив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там, доречі, вже встановили знак "Рух по колу", так що він в любому випадку порушив.

Кстати да, этот знак еще надо продублировать на самом кольце т.к. ну просто тьма народу едут прямо, а не по кольцу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати да, этот знак еще надо продублировать на самом кольце т.к. ну просто тьма народу едут прямо, а не по кольцу.

Так хто ж на ті знаки дивиться :) (шутка) Але реально, якщо людина тим маршрутом їздить з року в рік, то вважає, що знає на ньому кожну ямку, не кажучи про знаки :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Увага! З"явився сервіс, який дозволяє подати скаргу на паркувальника через інтернет.

Набридли хами, які псують колесами газони? Не можете перейти дорогу через автомобіль на пішохідному переході? Важко проїхати перехрестя з напаркованими автомобілями? Хочете Європу в Україні?

Дійте негайно!

http://badparking.in.ua/

тепер фото з автобидлом треба постити і на борді і на сервісі. Надіюсь, що ним не будуть зловживати люди з синдромом вахтера або просто обіжені на всіх і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже було це в темі "Я не вмію паркуватись". А з Луцька є хоч одна скарга ? Хтось вже користувався цим сервісом ?

З.І. Вже знайшов. Є три скарги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

водій wolksvagen т4 сріблястого кольору, короткої бази з номерними знаками ас 0180, свої ксенони запихни у свою попу! або ж краще попроси друзів це зробити, так як ти сам не зможеш своїми кривими руками якими ти керував коли через подвійну смугу мене підрізав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьгодні наблюдав ситуацію, тещо вони стоять без маячка це одне, перекрили вїзд та виїзд, це вони наводять приклад порушення правил

post-21727-0-29895400-1442471998_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене дістали водії бусів, таке враження що за кермом там половина бидла і хамидла.

Особливо на віто, течиках і віваро\трафік.

На дорозі їм потрібно всіх обігнати, проскочити, не пропустити, скрізь влізти і паркуються так ніби думають що в них смарт.

Про те, щоб пропустити пішохода я взагалі мовчу.

Сьогодні переходив дорогу, автівки зупинились, вже пройшов до середини дороги , але бус... він кручє всех... він не зупинився - хоча я вже був прямо в нього перед капотом.... мені довелось відступити назад, щоб те чмо мене не зацепило. І це на зебрі.

Власники преміумних авто і ті більш вічливі.

п.с. не хотів образити нормальних водіїв бусів, але вже реально достало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормальні в них гальма, я в них їздив,

потрібно обирати безпечну швидкість і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

)))Зараз почнеться - А ти уявляєш як його важко зупинити!!!

Потужності гальм там більш чим достатньо, Гальма у вантажних мікроавтобусів (а таких, тільки переобладнаних чи ні 99% у Луцьку) розраховані на повну массу т.з. (маса т.з плюс маса вантажу на яку він розрахований).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене дістали водії бусів, таке враження що за кермом там половина бидла і хамидла.

Особливо на віто, течиках і віваро\трафік.

На дорозі їм потрібно всіх обігнати, проскочити, не пропустити, скрізь влізти і паркуються так ніби думають що в них смарт.

Про те, щоб пропустити пішохода я взагалі мовчу.

Сьогодні переходив дорогу, автівки зупинились, вже пройшов до середини дороги , але бус... він кручє всех... він не зупинився - хоча я вже був прямо в нього перед капотом.... мені довелось відступити назад, щоб те чмо мене не зацепило. І це на зебрі.

Власники преміумних авто і ті більш вічливі.

п.с. не хотів образити нормальних водіїв бусів, але вже реально достало.

А я думав то тільки мені ввижається, іхмо цих бусів (моє оточення називає їх "сарай"), і чобітків (оці всі напівпасажири-напівхзшо, я їх називаю "тапочки"), з відомих причин наплодилося тьма, і тут просто спрацьовує статистика, бидло воно не відноситься до якогось классу авто, просто цих машин дуже багато, і бидла по статистиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я розбавлю ваш негатив. Катаючи останнім часом по дорогах я замучився піднімати руку і дякувати водіям, що пропустили при обгоні стоячого ТЗ або проїзду по переході

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякувати водіям, що пропустили при обгоні стоячого ТЗ

Ти краще перед обгоном стоячого ТЗ показуй рукою свій маневр. Як водій скажу, що це набагато краще - ніж подяка від х*р зна коли захотівшого повернути/обігнати велосипедиста.

або проїзду по переході

І чим ти гордишся? Гірше вибігаючих на зебру пішоходів з телефоном біля вуха може бути тільки вилітаючий на неї велосипедист. Рекомендую такого не робити, якщо цінуєш своє здоровя - не в усіх автівок гальма хороші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти краще

ну-ну, давай потикай тут мені, троляка. Обійдемося без сопливих, пдр знаю.

І чим ти гордишся?

Тим, Що не лінуюся підняти дупу і зпішитись перед переходом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vetalforever

якби ти знав ПДР, то такого б не писав:

Катаючи останнім часом по дорогах я замучився піднімати руку і дякувати водіям, що пропустили при проїзду по переході

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не показник незнання. Багато автопрезервативів, таких от, як ти, ПДР знають і не дотримуються (Тому, власне, створена тема). Чіпляються до слів і роблять з позитивного посту чьортішо. Тримай ще один мінус за оффтоп.

Проїжати по переході можна і з велом в руках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїжати по переході можна і з велом в руках.

Ой не викручуйся. Всі прекрасно розуміють, що ти спочатку ляпнув. Можеш хейтитись скільки влізе, але дурного тобі тут ніхто нічого не радить. Найкраща подяка від велосипедиста для водія - це дотримання ПДР і позначення руками своїх маневрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Антибидло: їхав по ківерецькій трасі, почув ззаду "обережне" "фа-фа" ззаду, змістився я правіше на обочину, обійшла мене фура, водій "подякував" мені аварійкою - я йому помахав рукою - він "пофа-факав". Настрій піднявся і вмене, і певно, в нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Син волинського бізнесмена не зміг домовитися з ДАІ

ss_0.jpg

19 вересня 2015

За створення аварійних ситуацій даівці оштрафували сина волинського бізнесмена Василя Тарарая – Олега Тарарая.

Про це у соціальній мережі повідомив громадський активіст Сергій Рижков. Також він розмістив фото дорогої автівки, пише «Район.Луцьк».

Свій пост чоловік назвав «Лист одного батька іншому».

«Василю Тарараю, звертаюсь до Вас, як один батько до іншого, – пише активіст. – Сьогодні Ваш син, Тарарай Олег дуууууже швидко (приблизно більше 120 км /год) і, створюючи аварійні ситуації, одну за одною, мчав на Porsche Panamera по проспекту Соборності, «підрізав» інші авто, які просто шарахались в сторону. І тільки завдяки тому, що Porsche не вертоліт, мусив зупинитись перед машинами на червоному.

s.jpg

Пояснити йому у 19 років (не дивлячись на те, що він директор Ваших ферм аж з цілих 17-ти років))) ЖИТТЯ – це найцінніше, що є! А життя інших людей – ще цінніша штука... Не всі водії можуть швидко зреагувати, щоб вчасно відвести машину, багато молодих водіїв, багато їздять з дітьми без автокрісел.

Друге: нагадайте, що допомога АТО – це не заслуга, це обов'язок... зараз йде війна, і це треба робити, і цим не треба хвалитись, думаючи, що це спише всі гріхи (хоча я впевнений, що допомогали якраз Ви через «Фонд 2014»).

Третє: хай перестає дзвонити Людям і «рєшать» питання, в Луцьку більш так не буде! (троє людей зупинились і були готові давати проти нього свідчення, дякую громадо!). Люди втомились від «золотої молоді», для якої правила і закони не писані.

sss.jpg

Чому звертаюсь до Вас, бо штраф, який виписало ДАІ, думаю, не покарання для нього... одна надія на Вас. Я не достукався, не зміг довести, що він майже вбивця був сьогодні... Гроші не дадуть здоров'я, кохання і радість мати дітей».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось ще один приклад АНТИбидла.

Сьогодні був перекритий міст на Перемоги/Соборності, що спричинило багато незручностей, тисняви та автопробок. Щоб дістатись Соборності потрібно було об'їжджати через Задворецьку, де й було шалене скупчення авто. Один водій (на скільки я зрозумів власник сріблястої Кемрі), припаркувавшись за перехрестям вийшов з автівки та виконував роль регулювальника, чим допоміг розвантажити проблемне перехрестя, в якому я теж стояв. Хочу від себе та небайдужих водіїв подякувати цьому чоловіку за такий вчинок, адже в тій ситуації люди вели себе не дуже ввічливо і кожен хтів проїхати перший не думаючи за інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...