Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

А я сьогодні стояв на червоний мигаючий сигнал на залізничному переїзді на К.Карого. Переді мною 2 авто не дочекалися переїхали, на зустрічній побачивши цих двох теж поїхав, потім 2 піндоса обігнали всіх стоячих (самі вумні) і теж переїхали. Всього 5-ть. Європа, зустрічай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

сьогодні на стоянці там там експресу якесь мудло на джипі вийхало з парковки і поїхали не як всі нормальні люди, а вийхав на відродженея через троутар, тобто по бровкам там де маршрутна зупинка.

Невже так легше виїзджати чим як звичайно??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні на стоянці там там експресу якесь мудло на джипі вийхало з парковки і поїхали не як всі нормальні люди, а вийхав на відродженея через троутар, тобто по бровкам там де маршрутна зупинка.

Невже так легше виїзджати чим як звичайно??

В який клас ходите, шановний? Самому не соромно за таку писанину? :_11:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні не соромно, я пишу з мобільного на швидку руку, а якщо десь опічатка - вибачайте ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні був свідком такого випадку: вийшовши з Жидичинського монастиря, всі віряни потихенько виходили, розсідалися в свої авто і помалу розїжджалися. Разом зі всіма вийшла родина - мужчина років 45 з дружиною і дитиною сіли в свою Шкоду октавію і той удод(по іншому сказати можна,але..) з такими буксами, щоб аж щебінь на всі боки, вилетів на дорогу і попер по сільській дорозі як довб...б. Я навіть номер не встиг запамятати. Вот не розумію я такого... Ось такі у нас "віряни смиренні".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приєднаюсь до теми. Якось їхав до Луцька з сім’єю власним авто. Попереду їхала вантажівка,позаду сіра Шкода хетчбек. Переконавшись у безпечності обгону я поглянувши у дзеркало,що там робить Шкода,вмикаю поворот і здійснюю обгін. Ця ж Шкода стартує відразу за мною і здійснівши подвійний обгін (тої вантажівки і мене)заїзджає поперед мене і різко гальмує,незважаючи на те що швидкість в мене була вже десь 95,в машині окрім мене були дружина з сином,а позаду їхала вантажівка. Отак пригальмувавши мене до 45 це ... поїхало далі. Підкажіть,що це було і як це зрозуміти? Що я зробив не так і як цого уникнути в майбутньому. Відбувалось це на трасі Дачне-Луцьк поза населеним пунктом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що я зробив не так і як цого уникнути в майбутньому.

Що не так? Ти не прочитав думки водія Шкоди і не висунув у вікно руку і жестом не вказав, що пропускаєш його...

Якщо чесно, то Бог йому суддя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ліки мабуть від такого це добротна дубова біта з під сидіння і по плечах та по ребрах!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні перед Вопаком на Київському майдані і судячи як стоїть місць було багато вільних:

post-3019-0-82219100-1440100566_thumb.jp

post-3019-0-36661400-1440100570_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

foma144, На номера подивіться, це ж київська область, їх навіть в Київі непереварюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні перед Вопаком на Київському майдані і судячи як стоїть місць було багато вільних:

читати жыночим голосом з московським акцентом : "а чё? а же толька на минутачку зашла!? "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читати жыночим голосом з московським акцентом : "а чё? а же толька на минутачку зашла!? "

та ладно, буває, що банально вона не вміє машину припаркувати нормально, а як почне паркуватись - то ще біди наробить :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ладно, буває, що банально вона не вміє машину припаркувати нормально.

Черрі Тігго з гідрачем та тіптроніком? (темно не видно, може й з парктроніком) ???

В мене дружина на 9-ці паркується без проблем!

Не вмієш паркуватися? Нех*уй сідати за кермо. На повторні курси! примусово. Переатестація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Откуда такие познания кто и кого в Киеве не любит?

Так жив я там пару/тройку років, звідти і "ПОЗНАНІЯ"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Откуда такие познания кто и кого в Киеве не любит?

В Києві, якщо пропускають пішоходів (на НЕрегульованому переході) - пішоходи дякують. те ж стосується і водіїв. Якщо порівняти трафік Луцька та Києва, та кількість блатних авто, то в Києві ситуація трошечки краща.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Откуда такие познания кто и кого в Киеве не любит?

В Києві, якщо пропускають пішоходів (на НЕрегульованому переході) - пішоходи дякують. те ж стосується і водіїв. Якщо порівняти трафік Луцька та Києва, та кількість блатних авто, то в Києві ситуація трошечки краща.

Та й в Луцьку ніхто не забороняє дякувати. Для мене точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторні? Це навряд, права з такими авто йдуть у комплекті

З якими з такими? Китайськими відрами з болтами на колесах?

Дивлюсь на фото, так і хочеться припаркувався за декілька сантиметрів від "носа" вишні, піти у кафешку і неспішно собі на вулиці попити кави...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

WTF такова, что парень со старта от бровки оказался у меня перед носом на второй полосе (а если считать полосу парковки, то и на третьей).

Судя по его перерпуганному лицу когда я подошел, мое присутствие сбоку было для него неожиданностью. А потому, что на передней сидушке у него сидел ребенок лет 4-5 без кресла и не пристегнутый, то таки это диагноз. Уходя влево я понял, что он не остановиться и резко тормознул с визгом. Это его не остановило, он так и посунулся передо мной. Второй кусок это только номера.

Как назло первый отрывок это конец 2-х минутки, видно только его "нос" перед бампером, пока регистратор стер файл и начал писать, он уже был впереди как ни в чем не бывло даже не притормозив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

WTF такова, что парень со старта от бровки оказался у меня перед носом на второй полосе (а если считать полосу парковки, то и на третьей).

Судя по его перерпуганному лицу когда я подошел, мое присутствие сбоку было для него неожиданностью. А потому, что на передней сидушке у него сидел ребенок лет 4-5 без кресла и не пристегнутый, то таки это диагноз. Уходя влево я понял, что он не остановиться и резко тормознул с визгом. Это его не остановило, он так и посунулся передо мной. Второй кусок это только номера.

Как назло первый отрывок это конец 2-х минутки, видно только его "нос" перед бампером, пока регистратор стер файл и начал писать, он уже был впереди как ни в чем не бывло даже не притормозив.

Спілберг відпочиває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.

Как назло первый отрывок это конец 2-х минутки, видно только его "нос" перед бампером, пока регистратор стер файл и начал писать, он уже был впереди как ни в чем не бывло даже не притормозив.

Є така дуже простенька програмка http://vsofte.biz/220-camtasia-studio-7.html

берете два файли(папки по дві хвилинки) завантажуєте їх у цю програмку,там вставляєте їх в одну "дорожку" зберігаєте і всьо! маєте один суцільний файл(майже без "запинкі" по середині).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...