Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Саша Иванов,rihanna - bitch better have my money (Karetus remix)

Дякую, вже в машині)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

судячи з манери і вчинків, він 100%.

та і на скільки знаю, голубий Корвет у Луцьку один.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

d.u.a.l,він самий. номерний знак ООО1

fedot,це не ісполін. сам давно вже не бачив його, живе у сусідньому будинку від мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це не ісполін. сам давно вже не бачив його.

Напевно вже десь за кордоном бидляче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще схожий корвет бачив на Гряді. Але там номер звиачний ас......

на цьому z06 стоять пару знаків, і всі різні. чому пояснювати? чи самі здогадатесь ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще схожий корвет бачив на Гряді. Але там номер звиачний ас......

на цьому z06 стоять пару знаків, і всі різні. чому пояснювати? чи самі здогадатесь ?

Ну не треба так категорично, не всі знають, що разом з індивідуальними номерами видаються і звичайні номери, які потрібні, наприклад, для виїзду за кордон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще схожий корвет бачив на Гряді. Але там номер звиачний ас......

на цьому z06 стоять пару знаків, і всі різні. чому пояснювати? чи самі здогадатесь ?

Ну не треба так категорично, не всі знають, що разом з індивідуальними номерами видаються і звичайні номери, які потрібні, наприклад, для виїзду за кордон.

ітого 2 пари номерних знаків.

а на ньому бачим мінімум 3 пари (це без іменних)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на ньому бачим мінімум 3 пари

Ми бачим на відео тільки один знак, а саме 0001. Про які три пари іде мова? Фото,відео в студію.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на ньому бачим мінімум 3 пари

Ми бачим на відео тільки один знак, а саме 0001. Про які три пари іде мова? Фото,відео в студію.

Уточним що це не 0001, а ООО1 і це трішки різниця) і ще тільки бачив номера на ньому АС, більше ніяких. Доречі номери ООО1, були рік тому на рено флюєнс кремового кольору

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В п'ятницю, близько 21 години, синій BMW з номером ас1000ан висадив пасажирів прямо на мосту (біля сходів), після чого розвернувся через подвійну та поїхав в сторону Там-Таму. Майте на увазі, що воно може таке вчудити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Луцьку є ще один шевік, також голубого кольору, номера серії АС.... спереду на бампері є номер, все як має бути. такий самий як цей, тільки на темних катках і тонований.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б оранжевого черевика не пропускав би. пропустивши його, ти стимулював його і надалі порушувати.

заїзд на АЗС без повороту не тягне на бидло, там банально лампочка навіть могла перегоріти, він же ж тебе не підрізав, різко не загальмував і т.д., та і твій темп їзди не змінився, тож формально він навіть не створив перешкоди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б оранжевого черевика не пропускав би. пропустивши його, ти стимулював його і надалі порушувати.

Судячи по відео, там не було однозначно зрозуміло, що він зібрався розвертатись...Я спочатку подумав, що він просто не може виїхати від бровки, так як попереду нього було авто в притик і тому він взяв такий крутий виворіт. Напевно автор відео, так як і білий Добло попереду,теж так подумали і намагались дати оранжевому черевичку змогу виїхати. За що їм уважуха.

заїзд на АЗС без повороту не тягне на бидло

Тим паче, що він міг в останню мить згадати, що мав зайхати на заправку...Нічого кримінального я також не побачив в його діях.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б оранжевого черевика не пропускав би. пропустивши його, ти стимулював його і надалі порушувати.

заїзд на АЗС без повороту не тягне на бидло, там банально лампочка навіть могла перегоріти, він же ж тебе не підрізав, різко не загальмував і т.д., та і твій темп їзди не змінився, тож формально він навіть не створив перешкоди.

Ви(ТИ) не праві на 100%, на рахунок оранжевого черевика, я призупинився по людськи,бо навіть не думав що воно настільки БИДЛО!(не екстрасенс, звиняйте) я думав що він хоче вклинитися у ліву смугу, щоб потім "піти" в ліво на тому дальньому перехресті,бо погодьтеся у ліво вклинитися (чим ближче до перехрестя тим тяжче)я поступив як роблять взаємовічлеві водії,але...воно так викрутило!. Ну проїхали, а про мерс на АЗС скажу так,відео цього не передає, коли він почав рухатися і дав по тормозах і повернув, це мені (без понтів)респект що я це відчув, а йому пох.

Лампочка! перегоріла? :_07: :_07: :_07: :_07: :_07: ще скажіть реле!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лампочка! перегоріла? :_07: :_07: :_07: :_07: :_07: ще скажіть реле!

а що в мерседесах лампочкі вічні?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лампочка! перегоріла? :_07: :_07: :_07: :_07: :_07: ще скажіть реле!

а що в мерседесах лампочкі вічні?)

Почалося :) ви також думаєте, що лампочка перегоріла?)) добре нехай так)) Брєд))

PS:усе просто,таких ситуацій міліон, і вже усі майже привикли,ой! без поворота проїхав тю!не працює(у мерсі) тож буває,короч це не нормально їхати і повернути без поворотника куди заманеться.Всетаки є правила, коли і за скільки метрів вмикається поворотник.А?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лампочка! перегоріла? :_07: :_07: :_07: :_07: :_07: ще скажіть реле!

а що в мерседесах лампочкі вічні?)

sbc блоки точно ні :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викладаю своє перше відео з першого реєстратора. Купив недавно. Все добре але якось він додає упевненості. Раніше б пропустив би дурня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дурнів завжди треба пропускати.

ДДД

от не дай Бог зачепив би він тебе, був би неправий, довго і нудно відшкодовував би, а час, а нерви?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно то так, але ж:

я б оранжевого черевика не пропускав би. пропустивши його, ти стимулював його і надалі порушувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...