Перейти до змісту

Саша Иванов

Power users
 • Кількість зміста

  1 671
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  6

Саша Иванов last won the day on Квітень 10

Саша Иванов had the most liked content!

Репутація громади

900 Професор

3 Підписників

Про Саша Иванов

 • Ранг
  Флудилка-говорилка

Останні відвідувачі профілю

4 971 перелядів профілю
 1. Саша Иванов

  Регулювання клапанів форд

  Всім добра. Хто підкаже толкову людину (сто) щоб глянула маслозйомні ковпачки і відрегулювала при потребі зазор на клапанах? Було б добре приблизну ціну знати. Динозаврик скорпіо, з гбо. Коментарі тільки з власного досвіду.
 2. Саша Иванов

  Упізнайте звіра по покльовці).

  Гачок тройнік?
 3. Саша Иванов

  Покраска автомобіля

  0954675039 (с)аша. Не знаю, в кого ви будете робити, але цього чоловіка обходьте. Робив капот, все в раковинах, потріскане, в салоні і під капотом купа пилу після перетирання. З гаража його поперли, багато скарг було, де зараз не знаю. Машину забрав ще до покраски.
 4. Саша Иванов

  Рибалка на р.Стир

  Ну я копченого люблю, але щоб 1,2-2 кг був тоді норм. Колись пригощу
 5. Саша Иванов

  GPS навігатор

  Для того щоб стянути з трекера ломану прогу і карти розуму хватає. От тільки видно ти ще не стикався з тим, що може бути зашито в такій прозі. Може бути гемору більше як толку)
 6. Саша Иванов

  GPS навігатор

  Ну взагалі то це все є в одному навігаторі. Всі, що качав це мали. І нах мені твій навітел якщо він платний? Будь "прощє") Зайшов на маркет, качнув додаток + карти і користуєшся. Карти Украіна і Польща. А вся проблема в тому що не всі показують малі і віддалені від траси села і можливість вибору маршруту. Далі попрошу по темі і з власного досвіду.
 7. Саша Иванов

  GPS навігатор

  Потрібен жпс навігатор що працює в оффлайн режимі (оффлайн обов'язково) на 7 андроід з можливістю скачувати карти безкоштовно. Може хто порадить з власного досвіду? Ставив з плей маркету штук 10 но все не те.
 8. Саша Иванов

  Фотозвіти з рибалки

  Ну що ж, оживлю хоч трохи колись гарну тему. Півдев*ятої купив мотиля/опарика і мастирки в *Кльово* біля дитячої і вперед. Спочатку Вільхівка. З 7 опитаних 1 мав одного карася, інші 6 не бачили навіть покльовки. Казали ціна 70. Потім поїхав назад, заїхав в Губин. Один дядько на ставку, карась бере но одразу топиться, розмір 5 коп. Не цікаво. По дорозі заскочив в Чаруків. Перший справа, 100 грн, 1 рибак і одна покльовка, проіпав. На великому 2 дядьки казали що нічого не мають. Потім пройшовся до шлагбаума, ціна 150, в двох рибаків по пару карпіків і все. Окреме слово про Угринів. Тіче з молокозавода, рибу звідти я б даром не взяв. Може пам*ятаєте, колись, за часів СССР були хімсклади по полях. От там точно такий самий запах. На рибалку туди категорично не рекомендую.
 9. Саша Иванов

  Що, Де і По чому?

  Все, накрилась рибалка. Нема мотиля
 10. Саша Иванов

  Що, Де і По чому?

  Я тільки за Вільхівку 2 звіти бачив, більш нічого не знаю
 11. Саша Иванов

  Що, Де і По чому?

  Де сьогодні мотиля і опариша можна купити?
 12. Саша Иванов

  Фотозвіти з рибалки

  Ще одна тема здохла (((
 13. Саша Иванов

  З ВЕЛИКОДНЕМ!

  Всіх зі святом. Гарного кльову)
 14. Апарат куплено (Blackview BV7000 Silver), всім дякую за поради.
×