Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

Самі головні бидлякі на дорозі то таксисти. Вони всіх мають в опі. Мало того що не раз помічав що у багатьох з них лисі покришки,так ще й сьогодні один по серед набережної ввімкнув поворот і почав через подвійну суцільну лінію повертати на ліво.,до продуктових складів. Створив аварійну ситуацію для мене. Я вийшов і кажу:"якого х.. ти тут розвертаєшся?" На що почув тільки:"ти шо не бач я поворот включив".! І йому все і всі до фєні. Золотистий ланос джокер таксі номер АС8838АК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

на відео ніякої біти не видно, а видно, що бородань відірваним "двірником" надавав підсрачників якомусь піжончику, а потім до бороданя підло ззаду ще підскочив якийсь недомєрок... Але, думаю, і він отримав від бороданя на горіхи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27.06.2015.

27_06_15.jpg

Маргінали на Міцубіші Паджеро без н\з ("Соловейко" на крилі, повертайся живим + тризуб на запасці ззаду) проходять психологічну реабілітацію під ревуче радіо "шансон" в урочищі Чибені. Заклики до адекватної поведінки, і забрати авто з води = 0

При черговому "скиньтесьлюдедобрі на ступичні підшипники, бо машина постраждала в боях" - самі вирішуйте чи підтримувати таких "вояк"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

передаємо привіт водятлам, які їдуть в лівому ряді і різко зупиняються, щоб повернути на ліво... а поворот вмикають тільки після зупинки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

передаємо привіт водятлам, які їдуть в лівому ряді і різко зупиняються, щоб повернути на ліво... а поворот вмикають тільки після зупинки.

Якщо по Конякіна 30хв назад то прастітє)

П.С. помаранчевий черевичок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора бидло на синьому кадіку на парковці біля ТЦ СЛОН виїжджало з парковки, мало того що ледь не в'їхало в мене, так ще матюкнуло з свого вікна. Погляньте на траекторію руху кадіка, він їхав по парковочних місцях котрі розміщені праворуч від мене, тобто виїзд він мені перекрив, рухався швидко, як для парковки, благо що затормозив та вивернув кермо, але от дзьоба висовувати та матюкатись через форточку то зайве, чи може він думав що парковка озброєна знаком головної дороги?

ще один відеозапис втрачено, там Х5 на Відродження (район Літака) з крайньої правої смуги через подвійну суцільну перед самим носом здійснив розворот з місця, якби не здійснив екстренне гальмування то був би заліпив по самі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там вродь заїзд з другої сторони , можливо помиляюсь?

Ви праві - заїзд з протилежної сторони, це - виїзд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де тоді знак 3.21? Який мав би забороняти заїзд з цього боку. Як на мене, то тут рівноправно, що заїзд, що виїзд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tatarin (07 липня 2015 - 08:00) писал: Там вродь заїзд з другої сторони , можливо помиляюсь?

Ви праві - заїзд з протилежної сторони, це - виїзд.

Там заїжджають, виїжджають з обох сторін. Знаків нема, хоча б було логічно зробити рух по колу, з виїздом з сторони автостанції.

Але знаючи наш люд, це спровокувала б ще більше сварок і непоняток ))) Хіба шлагбаум встановити :) :)

841d5676000a.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де тоді знак 3.21? Який мав би забороняти заїзд з цього боку. Як на мене, то тут рівноправно, що заїзд, що виїзд.

Маєте рацію. Я керуюсь знаками, розміткою і ПДР, а не неписаними законами місцевості. Чому я бачу що тудою регулярно їздять автівки, таксисти, а тут виходить що непаложено. Є ПДР де все чітко написано, якщо неподобається - втановіть знаки, нанесіть розмітку і вуаля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маєте рацію. Я керуюсь знаками, розміткою і ПДР, а нзаконами місцевості.

А зря. В Луцьку встановлює закони борда, зокрема адміни чи модери і ще деякі пауерюзерси і за їх невиконання з вами розбиреться самооборона.

Ото дав, то дав.... ржу немогу....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А зря. В Луцьку встановлює закони борда, зокрема адміни чи модери і ще деякі пауерюзерси і за їх невиконання з вами розбиреться самооборона.

А ще тут є мутні і хати скраю які завше абіжені і замість того щоб на літніх канікулах ганяти в мяча то ганяють бубєнчики за компом і гвалтують клаву від чого з"являються такі от висєри. Нічого ще троха і знову в школу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маєте рацію. Я керуюсь знаками, розміткою і ПДР, а нзаконами місцевості.

А зря. В Луцьку встановлює закони борда, зокрема адміни чи модери і ще деякі пауерюзерси і за їх невиконання з вами розбиреться самооборона.

96645512.gif?1600

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А зря. В Луцьку встановлює закони борда, зокрема адміни чи модери і ще деякі пауерюзерси і за їх невиконання з вами розбиреться самооборона.

А ще тут є мутні і хати скраю які завше абіжені і замість того щоб на літніх канікулах ганяти в мяча то ганяють бубєнчики за компом і гвалтують клаву від чого з"являються такі от висєри. Нічого ще троха і знову в школу.

а якщо мутний чи хата з краю - то це обов'язково школьнік ? Не треба ображати тих, хто рідко пише повідомлення на форумі - комусь подобається читати, а комусь і всяку х.ню писати..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо мутний чи хата з краю - то це обов'язково школьнік ?

Згідний не ображайте "школьників"! А ті хто рідко пише, їм просто подобається читати, я сам такий :_08:

І щоб не офтопити напишу про стоянку слона, там поставити шлагбауми, або обмежити в'їзд виїзд, що б створити рух по колу нереально, ба фури яі підвозять товари в Сільпо і Ельдорадо часто перекривають "всё і вся", дай маршрутки там люд висаджують й розвертаються, де їм ще розвертатись. Днем під час базару Кравчука на проти Слона взагалі непроїзною часто буває ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нема так ніякої проблеми.

згідний, ще б людей побільше адекватних ;)

Варшавка? Аденкватні люди? Нє не бачив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ihp, тому що адекватні не створюють проблем, тому й непомітні. Але повір, адекватних більшість. навіть на Варшавці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варшавка? Аденкватні люди? Нє не бачив

Зі 100 людей досить 1 (одного!) неадеквата щоб наробити клопоту. Головна проблема в тому, що ті 99 не ставлять на місце одного (1!) неадекватного.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ihp, тому що адекватні не створюють проблем, тому й непомітні. Але повір, адекватних більшість. навіть на Варшавці

Це був жарт, ви що, чуство юмора патєрялі чтолі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...