Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

Сегодня по пр. Соборности, перед светофором Там-Там. На "фольце" чуть не сбил зеркало в "кенгу", и ушел на разворот, подрезав машину.

З.Ы. я думал, что зеркало таки собъет, мужик на "кенгу" успел свернуть. Сорри за качество видео.

такому зразу ногі відривати. гандони, думають що вони самі рижі. догнати і ростреляти. придурка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні з ранку на Рівненській, авто (точно не знаю марку) в наглу проїхав на червоне з правого ряду та повернув на ліво, створив не одну аварійну ситуацію. На відео нажаль не видну, як він повернув на Відродження, але мені добре було видно за кермом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АА6013О?....Сумніваюсь, що киянин...Надто впевнено. Або "лівак" взагалі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АА6013О?....Сумніваюсь, що киянин...Надто впевнено. Або "лівак" взагалі

Номер AA6013OE.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saddy, Що у тебе за реєстратор?

питання дійсно до мене? бо дивлюся вже foma144 відповів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saddy, Що у тебе за реєстратор?

питання дійсно до мене? бо дивлюся вже foma144 відповів)

То я на автоматі відповів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тадададам... т5 той самий, що і біля ТамТаму був...

Одні і ті самі зухвало порушують ПДР і їх до десятка. Саме неприємне, що вони це роблять 100% освідомлюючи свої дії і нічого не бояться, типу "порєшаєм".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тадададам... т5 той самий, що і біля ТамТаму був...

Це "клініка", якось треба їх наказувати. Ні в кого "за пиво" немає старенького Жигуля?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тадададам... т5 той самий, що і біля ТамТаму був...

Вчора мене на самісінькому залізничному переїзді в В.-Волинському обігнав чорний т5.

Хотів ще вчора написати проте маю сумніви про те чи саме той це м.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це "клініка", якось треба їх наказувати. Ні в кого "за пиво" немає старенького Жигуля?

Занадто дорого. Ось дешевший варіант:

gvozdik.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тадададам... т5 той самий, що і біля ТамТаму був...

Це "клініка", якось треба їх наказувати. Ні в кого "за пиво" немає старенького Жигуля?

Сюди їх треба збирати, хай люди знають - http://autocarma.org/ , свого вже заніс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Ні в кого "за пиво" немає старенького Жигуля?

Краще старенький УАЗік... І наварити пару швейлерів на нього...

І їздити виключно за правилами ДР!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чули випадок був у Луцьку, тіп на мерсі по пр.Волі став на 2 сплошних з поворотом ліворуч, мол в наглу повернути хоче, заді жужа сігналить, йому пофіг. Жужа здає назад розгончик і в жопень мерсу клац, з жужи виходить тіп і кидає власнику мерса ключі від жужи, сам іде геть. Жужа крадена, мерс наказан, вмі щасливі. Не зовсім хепі енд, але мораль понятна.

Пи.Си. як почув так і написав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні у лайносоводів день затьмарення? ще тільки ранок а мене вже три лайноса підрізало, нерви не залізні, можу і не загальмувати, особливо запам"ятався товарищ з номерами 4499 на чорному лайносі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чули випадок був у Луцьку, тіп на мерсі по пр.Волі став на 2 сплошних з поворотом ліворуч, мол в наглу повернути хоче, заді жужа сігналить, йому пофіг. Жужа здає назад розгончик і в жопень мерсу клац, з жужи виходить тіп і кидає власнику мерса ключі від жужи, сам іде геть. Жужа крадена, мерс наказан, вмі щасливі. Не зовсім хепі енд, але мораль понятна.

Пи.Си. як почув так і написав.

Це сценка,майже один в один злизана з одного радянського фільму.Де фраєр хотів без черги на АЗС заїхати,а чувак на угнаній тачці йому в бочіну засандалив кинув ключі і пішов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...