Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

видно через таку поведінку його хтось провчив, що йому довелось дверку перекрашувати ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Ориентировка Автомайдану, если таковой ещё есть.

"Бумер"-тройка, тёмный, древних годов, с ревущим глушаком. Номер старого образца 365-60.

Уберите неадеквата с улиц. За 15 секунд, которые он пребывал в поле зрения обошёл справа и подрезал две машины, специально подставляясь. Ушёл с пр.Победы на мост, виляя между полосами и машинами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ориентировка Автомайдану, если таковой ещё есть.

"Бумер"-тройка, тёмный, древних годов, с ревущим глушаком. Номер старого образца 365-60.

Уберите неадеквата с улиц. За 15 секунд, которые он пребывал в поле зрения обошёл справа и подрезал две машины, специально подставляясь. Ушёл с пр.Победы на мост, виляя между полосами и машинами.

Вчора в районі 21,00 поряд їхав біля нього по Соборності, на 2-ох світлофорах він стартував з перегазовками, коли ще світилося червоне світло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ориентировка Автомайдану, если таковой ещё есть.

"Бумер"-тройка, тёмный, древних годов, с ревущим глушаком. Номер старого образца 365-60.

Уберите неадеквата с улиц. За 15 секунд, которые он пребывал в поле зрения обошёл справа и подрезал две машины, специально подставляясь. Ушёл с пр.Победы на мост, виляя между полосами и машинами.

Вчора в районі 21,00 поряд їхав біля нього по Соборності, на 2-ох світлофорах він стартував з перегазовками, коли ще світилося червоне світло.

теж частенько бачу його в Луцьку,

путін рідкосне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж частенько бачу його в Луцьку,

путін рідкосне

Брат ISPOLIN'а.

фраза "в сім'ї не без виродка" тут не актуальна. в сім'ї не без виродКІВ,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ura, твої подальші для мене правильно вимальовуються? - Ти зупинився трошки далі по правилах, підійшов до них і дав іздюлєй за таку парковку. Я нічого не пропустив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

абсолютно нічого ТАКОГО на відео не побачив... Бидла тим більше... Saddy, що ти хотів ним сказати? Що маєш реєстратора?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене і в кожного, хто знає яка педалька за що відповідає, такі ситуації трапляються щодень і неодноразово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

абсолютно нічого ТАКОГО на відео не побачив...

ну тоді прокоментуй кожен випадок. Чи ти так само їздиш? А можливо ти в кадр потрапив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та там навіть коментувати нема що. Поїхав вперед правим рядом? Він бидло? Заборонено так їхати?

Переходив дорогу не по переходу? Теж бидло? Ти ходиш тільки по переходах?

Все інше таке саме - звичайні дорожні ситуації.

Хочеш - прокоментуй сам, що ж такого "бидляцького" ти там назбирав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доїздився... Ремонтує крило та по мелочі чото :)

Пи.си. на номера дивіться.

post-9398-0-02501900-1416068002_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доїздився... Ремонтує крило та по мелочі чото :)

Пи.си. на номера дивіться.

Та у нього регулярно щось в ремонті - в основному спереду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поїхав вперед правим рядом? Він бидло? Заборонено так їхати? Переходив дорогу не по переходу? Теж бидло? Ти ходиш тільки по переходах? Все інше таке саме - звичайні дорожні ситуації.

якщо для тебе є нормальним обгін по обочині біля зупинки, ходіння по дорозі, як по проспекту, пішоходами, яких потрібно обминати, поворот на мості з лівого ряду на право, проїзд велосипедистом на червоний сигнал світлофору, обгін через 2 суцільні не подалік зупинки та пішохідного переходу, підрізання, обгін на пішохідному переході, то питань нема. І всі ці випадки створювали аварійну ситуацію на дорозі.

удачі на дорозі, більш в полеміку вступати не буду, якщо щось не зрозуміло, пиши в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу наступне:

Більшість викладеного, по факту, є порушенням ПДР.

Не зважаючи на це, особисто я вважаю, що деякі порушення з цього відеоряду не є загрозливими чи критичними. Для деяких навіть маю пояснення (як-от поворот на мості. В правій полосі дорога така роздовбана, що машини просто шкода)

Повторюсь - порушення є порушенням, але "бидлування" помітив лише у випадку з інкасаторським бусом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

абсолютно нічого ТАКОГО на відео не побачив...

ну тоді прокоментуй кожен випадок. Чи ти так само їздиш? А можливо ти в кадр потрапив?

Я отут не побачив чи пропустив ти пішохода на останніх секундах відео чи ні... :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я отут не побачив чи пропустив ти пішохода на останніх секундах відео чи ні...

пропустив - куди ж мені поспішати, спереді ще було 3 авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доїздився... Ремонтує крило та по мелочі чото

Тож у оно була Тойота
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня по пр. Соборности, перед светофором Там-Там. На "фольце" чуть не сбил зеркало в "кенгу", и ушел на разворот, подрезав машину.

З.Ы. я думал, что зеркало таки собъет, мужик на "кенгу" успел свернуть. Сорри за качество видео.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...