Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

я думаю що мабуть муніціпальна міліція, бо в більшості випадків водіїв немає поруч. хоча якщо б даі чергувала б там з 7.00 до 16.00 то там би не одної машини не було б

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Еду как-то утром на работу, выезжаю на дорогу (ул. Станиславского, регулируемый пешеходный переход напротив школы) и наблюдаю ситуацию, как 3 школьника согласно ПДД подходят к пешеходному светофору, нажимают кнопочку, ждут пока загорится красный свет, но перейти не могут, потому что два быдла сунется как ни в чем не бывало. Ну а третий подумал, раз никто не идет, зачемстоят и ждать зеленого... Жаль на Станиславского очень редко патруль ГАИ ездит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

водію на комбо, якщо ти це прочитаєш- знай, я наступного разу відламаю дзеркало швидше, як ти знов закриєшся і втічеш

http://www.youtube.com/watch?v=rUfoXs29Vo0

Проблема высосаная из пальца, вы на дорогу выезжаете поучить других водителей? Будьте спокойнее. А быдлоповедение я заметил за вами!!!

З.ы. наверное я слишком спокойно всегда реагирую на подобные ситуации :-). Многие этому удивляются.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1

чоловік побачив, що дибільна розмітка його обманула, і він попросився поворотом вправо. Нормальний водій зрозумів би й пропустив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1

чоловік побачив, що дибільна розмітка його обманула, і він попросився поворотом вправо. Нормальний водій зрозумів би й пропустив.

там ще знаки є, які видно ледь не від пластмасового. ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там таких ситуацій за день "мульйон" і саме головне що всі думають що праві)). Але проблема в тому що половина з тих дійсно бидло яке думає що воно саме розумне, а інші просто "попадають" хоче їхати прямо я тут На! мля... розмітка на ліво.Як би там розмітка вела тих хто в середній смузі правіше(але там таксисти все зайняли), то і тим хто в лівій було би куди подітися(але смуга то для повороту на ліво) ось така як на мене дурня. Моя думка почистити за перехрестям праву смугу до самої зупинки, і чітко намалювати для тих хто посередині рухатися на перехресті прямо і потім з перестроюванням в правий ряд, а для тих хто під"їхав до перехрестя в лівій дозволити рух ліворучь+ прямо, і нехай собі літають)), бо інакше таке і буде надалі.

PS: проблема не вирішиться,але трішки розгрузить.Розкажу як буде))) хтось під"їде в лівій смузі за ним звісно стануть ще, вони почнуть рухаються і тут ОПА!!! перший за пару метрів вмикає лівий поворот, і всі починають влазити в праву.(((Вихід, робити за перехрестям сплошні лінії щоб не моги як собі захочуть перестроюватися, і ДАІ на місяць.

Ну це я так собі придумав))) не судіть строго)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чоловік побачив, що дибільна розмітка його обманула, і він попросився поворотом вправо.

коли просяться, то ще дивляться чи їх пускають,

а коли вмикають поворотник і просто їдуть то не просяться, а підрізають

хоча в даному випадку, не ясно наскільки близько заїхав комбо, може він і все бачив, хоча мені здалось, що взяв він близько.

тормозіння не було екстренного, я б врядчи зупинявся з метою вияснити стосунки )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні...А з яких пір увімкнений поворот надає перевагу в русі???

Якщо ТС не "пропустив" Опеля - то це питання лише до його внутрішнього "я", поваги та культури поведінки на дорозі. До останнього додам, що в саме такій ситуації я б теж не пропустив, будучи майже на рівні корпуса Опеля. Якби Опель був на свійкорпус попереду ммене, з увімкненим поворотом - інша справа.

Тобто, на мою думку, ТС абсолютно правий по ПДР, водій Опеля намагався "втулитися", створюючи аварійну ситуацію. Десь отак.

П.С. Не вбачаю "бидлоповедінки" в діях ТС, хотілося б обгрунтування від paksivatova

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. Не вбачаю "бидлоповедінки" в діях ТС, хотілося б обгрунтування від paksivatova

Тільки бидло буде лізти до іншого водія в салон і погрожуватиме відламати дзеркало, якщо перше не вдасться. Він же ж йому не примірник ПДР поніс, а, напевне, морду начистити хотів. Чи влаштовувати посеред ддороги розборки - це вже норма ПДР?

водію на комбо, якщо ти це прочитаєш- знай, я наступного разу відламаю дзеркало швидше, як ти знов закриєшся і втічеш

З рештою твого поста згоден на 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема высосаная из пальца, вы на дорогу выезжаете поучить других водителей? Будьте спокойнее. А быдлоповедение я заметил за вами!!!

На перемоги якась блонда на джипі повертає через дві сплошних як до helen doron, у правому ряді як завжди ж стоять дуже хитрі чудаки, за нею маршрутка - обминути не може і сигналить що сили, не відпускає клаксон просто. Воно ж не розуміє що як вона зібрались повертати то поверне, а його сигналиння тільки реально провокує дтп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може автор був у мертвій зоні?

Там же не просто підрізав, а намагався витіснити, навряд чи хтось розумний хотів би ризикувати своїм же крилом

60c131589301c8042ebe40b1955a2968.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може автор був у мертвій зоні?

а світлофор до того, був повністю пустим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може автор був у мертвій зоні?

Там же не просто підрізав, а намагався витіснити, навряд чи хтось розумний хотів би ризикувати своїм же крилом

60c131589301c8042ebe40b1955a2968.gif

Може й був, але переваги в русі Опелю це всеодно не надає, оскільки саме він змінює напрям руху. Ну а що при цьому він зобов`язаний зробити пояснювати, думаю, не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може й був, але переваги в русі Опелю це всеодно не надає, оскільки саме він змінює напрям руху. Ну а що при цьому він зобов`язаний зробити пояснювати, думаю, не потрібно.

переваги не надає, він був не правий. Просто потрібно було оглянутися (не грузовий же :)), може він і не хотів так нагло тулитися, а тупо не побачив, справжнє бидло свої маневри поворотами не показує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майже кожен день повертаюся з роботи тією дорогою. І принципово,так як ТС,не пропускаю тих бидланів. Майже кожен, в лівому крайньому ряду (який потім повертає на Зв"язківців) ,місцевий.Тобто катають тією дорогою 100500 раз. Коли туди стають,точно знають,що прийдеться вмикати правий поворот і тулитися.Як не пропускав,так і не пропущу. Років 2-3 та розмітка,а я ще ні разу не став в крайній лівий,щоб поїхати прямо. Яка б черга не була,під зелений "прямо".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майже кожен день повертаюся з роботи тією дорогою. І принципово,так як ТС,не пропускаю тих бидланів. Майже кожен, в лівому крайньому ряду (який потім повертає на Зв"язківців) ,місцевий.Тобто катають тією дорогою 100500 раз. Коли туди стають,точно знають,що прийдеться вмикати правий поворот і тулитися.Як не пропускав,так і не пропущу. Років 2-3 та розмітка,а я ще ні разу не став в крайній лівий,щоб поїхати прямо. Яка б черга не була,під зелений "прямо".

так само їду тією дорогою долому щодня декілка разів, щоразу хтось стає в лівий ряд, але, доїхавши до перехрестя зупиняється, вмикає поворот і чекає, коли буде можливість проскочити.коли ж тупо не дивлячисб ні в дзеркала, ні по сторонах- перестроюється, вибачте, але я буду бити морду і дзеркала відламувати(а навіщо вони, раз людина не користується?).і всі вони знають прекрасно, що лівий ряд для повороту вліво, бо це ще з світлофора видно. і ви тут всі вигороджуєте водія на опелі, бо самі тулитесь в ту ліву полосу?туліться.колись і з вами зустрінемось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой! Якийсь пішиход мінусить :) Певне і правил незнає.

ЗЮ. І мінус обгрунтуйте.А то якось,не той во,некомільфо. Вроді все згідно правил.Чи розмітку для оленів малюють.Чи для мажорів,які рулюють,як заманеться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой! Якийсь пішиход мінусить :) Певне і правил незнає.

ЗЮ. І мінус обгрунтуйте.А то якось,не той во,некомільфо. Вроді все згідно правил.Чи розмітку для оленів малюють.Чи для мажорів,які рулюють,як заманеться?

А тут мінуси частенько ставити люблять не по ''феншую'', а потім не зізнаються хто та за що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В курсє,Вова. :) Проїхали.Тема,не про те.

Зю. Знову якесь чудо мінуснуло,не признається.:) Щирі Українці,що скажеш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, не втримався, щоб також не написати своїх "п'ять копійок".

Наочна демонстрація для водіїв та велосипедистів правил руху по смугам.

10.3. У разі перестроювання водій повинен дати дорогу транспортним засобам, що рухаються в попутному напрямку по тій смузі, на яку він має намір перестроїтися.

pdd-ukraine-punkt-10-3.jpg

За одночасного перестроювання транспортних засобів, що рухаються в одному напрямку, водій, який знаходиться ліворуч, повинен дати дорогу транспортному засобу, що знаходиться праворуч.

pdd-ukraine-punkt-10-3-1.jpg

Будьмо уважними та обережними, дотримуймось ПДР.

п.с. дуже вже гарна ілюстрація, думаю зрозуміє будь-хто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні...А з яких пір увімкнений поворот надає перевагу в русі???

Якщо ТС не "пропустив" Опеля - то це питання лише до його внутрішнього "я", поваги та культури поведінки на дорозі. До останнього додам, що в саме такій ситуації я б теж не пропустив, будучи майже на рівні корпуса Опеля. Якби Опель був на свійкорпус попереду ммене, з увімкненим поворотом - інша справа.

Тобто, на мою думку, ТС абсолютно правий по ПДР, водій Опеля намагався "втулитися", створюючи аварійну ситуацію. Десь отак.

П.С. Не вбачаю "бидлоповедінки" в діях ТС, хотілося б обгрунтування від paksivatova

Остановиться посредине перекрестка узкого участка и чему то учить? Когда у тебя за спиной десятки водителей которые хотят проехать на свой зелёный а не торчать на перекрестке из-за слишком принципиального который даже незнает о существовании мёртвой зоны.

И давайте будем откровенны, у разной машины разная мощность и координально отличающаяся динамика.

Глупо на слабенькой машине делать какие то потуги для наказания заранее заведомо быстрого авто. А на видео слышно и видно что автор пытается жать педаль Изо всех сил но не тут то было....

Студент ты реально был вьмертвой зоне, это НЕ оправдывает Опеля, т.к. через плече все таки необходимо смотреть по сторонам. Но помни так же, что там за рулём может быть дама, пенсионер, новичек, невнимательный или в конец уже - несостоявшийся водитель :-)

Целостность авто дороже стоит...

З.ы. обожаю поговорку: Пешеход, помни - умирая на пешеходном переходе, - ты был ПРАВ. И к сожалению это было бы так смешно если бы не так грустно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не було там ніякої "мертвої зони".Повторюся.Водії стають туди свідомо.І точно знають,що прийдеться тулитися в правий ряд. Питання в тому,чому я стаю згідно правил,а якесь хитро вимахане буде підрізати і тулитися поперед мене?

дама, пенсионер, новичек, невнимательный или в конец уже - несостоявшийся водитель :-)
правила для всіх писані.

ЗЮ. Теж не підтримую те,що ТС зупинився посеред дороги і почав,щось там вирішувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, можу в ПП написати ім'я, але що це дасть? Там дільничий нічого не міг зробити...

напиши

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майже кожен день повертаюся з роботи тією дорогою. І принципово,так як ТС,не пропускаю тих бидланів. Майже кожен, в лівому крайньому ряду (який потім повертає на Зв"язківців) ,місцевий.Тобто катають тією дорогою 100500 раз. Коли туди стають,точно знають,що прийдеться вмикати правий поворот і тулитися.Як не пропускав,так і не пропущу. Років 2-3 та розмітка,а я ще ні разу не став в крайній лівий,щоб поїхати прямо. Яка б черга не була,під зелений "прямо".

Каждый поступает по своему усмотрению. Но ФАКТ что за перекрестком проезжает 2 автор влегкую, чего лезть на рожон? Если можно в узком месте вдвоём проехать а дальше как хотите так и рассасуйтесь по трём полосам, или может вам больше середина дороги нравится как многим залупающимся там? Когда я на грузовой или тихоходной машине вжизнь не стану на левую полосу, но когда я за рулем более быстрого авто, а второй машиной в средней полосе стоит газелька, сам бог велел встать в левую полосу и проехать перед ней! Вы возмущены моим поступком?

Так давайте разберемся в ситуации. Я в левой полосе первый, справа от меня вы, принципиальный и безкомпромисный :-) загорается зелёный.... Вы едите, газель тоже извергая на всю округу метановые выхлопы с диким рёвом начинает трогаться, когда вы, счастливый проезжаете уже перекрёсток подбираясь к таксистам, каким то чудом и нелегким усилием силы воли водителю газели все таки удаётся проехать стоп линию светофора.... Дак вот в эту дырку между мордой газели и вашей задней частью автор длиною в световой год может поместиться квадралиард машин, и даже вы... Который принципиально и безкомпромисно стоит в конце очереди... На месте газели может быть желтое чудо под названием маршрутка которая спустя 5 секунд зелёного и после миллионного сигналинья сзади заканчивает отсчитывать сдачу и принимает решение тронуться.... Тронуться со второй т.к. первая что то не включается... О ЧЕРТ- зелёный уже мигает , а может и дедушка божий одуванчик на своей, салатовой копеечке сверкающей хромом, который на 3-ю секунду горящего зелёного только начинает выжимать сцепление. Поверьте! Я их не осуждаю, и не критикую, просто это обстоятельства жизни которые приводят к таким поступкам.

Так в чем же вина левополосника? Да бывает такое, что едешь по левой, а правый ряд плотничком идет ... Дожидаешся пока проедет весь правый поток и после этого занимаешь свой ряд, НО блин, там же 2 КАМАЗа может разойтись по ширине, а 2 принципиальные легковушки делают друг другу нервы задерживая огромный поток желающих попасть побыстрее домой... Как вы думаете кому больше плюсиков а кому минусиков прилетит в вашу жизненную карму, и не ровняйте их с форумными плюшками, которыми я никогда не пользуюсь.

Всем мира. :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...