Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

Чули випадок був у Луцьку, тіп на мерсі по пр.Волі став на 2 сплошних з поворотом ліворуч, мол в наглу повернути хоче, заді жужа сігналить, йому пофіг. Жужа здає назад розгончик і в жопень мерсу клац, з жужи виходить тіп і кидає власнику мерса ключі від жужи, сам іде геть. Жужа крадена, мерс наказан, вмі щасливі. Не зовсім хепі енд, але мораль понятна.

Пи.Си. як почув так і написав.

Трохи не так))

З мерса вийшов і каже:-Коли будеш мати таку машину як в мене, тоді і будеш сигналити.

На жигулях з розгону заїхав в жопу, вийшов, кинув ключи і каже:- Коли в тебе буде стільки машин як в мене, тоді поговорим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Чули випадок був у Луцьку, тіп на мерсі по пр.Волі став на 2 сплошних з поворотом ліворуч, мол в наглу повернути хоче, заді жужа сігналить, йому пофіг. Жужа здає назад розгончик і в жопень мерсу клац, з жужи виходить тіп і кидає власнику мерса ключі від жужи, сам іде геть. Жужа крадена, мерс наказан, вмі щасливі. Не зовсім хепі енд, але мораль понятна.

Пи.Си. як почув так і написав.

Трохи не так))

З мерса вийшов і каже:-Коли будеш мати таку машину як в мене, тоді і будеш сигналити.

На жигулях з розгону заїхав в жопу, вийшов, кинув ключи і каже:- Коли в тебе буде стільки машин як в мене, тоді поговорим.

Точно, якось так.

, якась казочка....

Стверджувати що поавда чи вигадка небуду, як сказали так написав. Тут же мораль і наука головне. Думаю кожен хто прочитав то щось собі взяв з цього, а може й ні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось таке чудо їхало поперед мене. Після того як я його обігнав і виклакав ДАІ при складанні протоколу виявилося, що гілки звисали 4,4 м за межі кузова..

post-7935-0-65580600-1417634086_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось таке чудо їхало поперед мене. Після того як я його обігнав і виклакав ДАІ при складанні протоколу виявилося, що гілки звисали 4,4 м за межі кузова..

Він тебе образив, що ти аж ДАЇ викликав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось таке чудо їхало поперед мене. Після того як я його обігнав і виклакав ДАІ при складанні протоколу виявилося, що гілки звисали 4,4 м за межі кузова..

Так він же міг телефонні проводи пообривати, ті що нижче висять чи припарковані автівки подерти, потім шукай. Правильно зробив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось таке чудо їхало поперед мене. Після того як я його обігнав і виклакав ДАІ при складанні протоколу виявилося, що гілки звисали 4,4 м за межі кузова..

Він тебе образив, що ти аж ДАЇ викликав.

Я його обігнав і зупинив, зробив зауваження (це водій державного підприємства яке займається обрізкою дерев) на що він відреагував в хамовитій формі. В нього навіть думки не майнуло привести вантаж до порядку, сказав викликай ДАІ а він викликає начальника. Ну я і викликав.... Той склав протокол....

Насправді на фото не дуже добре видно як страшно це перевезення виглядало в "живу'". Я мав необережність їхати за ним 1-2км. мені реально було страшно.Пішоходи боялися біля цього автомобіля переходити дорогу.

Мене наприклад дивує,що ніхто раніше його не зупинив. В нас чомусь стало нормою,що менти безпідставно можуть зупиняти водіїв і діставатися до них, а от чувак який реально порушує (наражаючи на небезпеку інших учасників руху) сміло їде як нівчому не бувало...

Це моя суб'єктивна позиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Склали протокол і він так поїхав далі, чи акуратно все гілля повкладали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[Я мав необережність їхати за ним 1-2км. мені реально було страшно.Пішоходи боялися біля цього автомобіля переходити дорогу.

Тепер гаїшнику реально страшно було їхати позаду :0155: ... Що ж ти так гаїшників не любиш :_07: .

приїхала супроводжуюча машина і їхала за ним ззаду на аварійці

А якщо серьйозно,то супроводжуюча машина, особливо ззаду, це круто, вона захистить всіх і вся... і провода, і стоячі на узбіччі машини...а пішоходи як сміло шмагали перед ним....

67347488_sut-obschestvennogo-mneniya.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

"ваділа 80лвл"

http://www.youtube.com/watch?v=8werqQsNkZs&feature=youtu.be

трошки довге відео получилось, вибачайте, мало часу було для обробки.

П.С. на 2:20 видно водія, переходить дорогу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

w7emn, ну і бик. Номер АС 67 51 ВВ? По соцмережах потрібно порозшарювати. Тільки при можливості обріжте відео.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом дня не проходить,щоб не побачив одну-дві машини,які валять на червоне світло в наглу.А ще звідкись повилазили укурки(особливо ближче до вечора),які на крутих тачках сунуться по середині дороги з швидкістю 10-15км і не реагують на сигнали і блимання фар.Чи це зараз так модно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, даі тупо не працює. Стоять на рибних місцях. Патрулювання доріг = 0.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

даі тупо не працює. Стоять на рибних місцях. Патрулювання доріг = 0
На всіх перехрестях стояти ніякого ДАІ не вистачить, да і не сильно в пробках попатрулюєш.

В цивілізованих країнах сидить диспетчер за пультом з купою камер і передає порушників патрулям. Нам до такого ще далеко, але ДАІ змогли б собі спростити життя приймаючи відеозаписи з реєстраторів самих водіїв де добре видно держномер і порушення, але кому це потрібно крім самих водіїв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, даі тупо не працює. Стоять на рибних місцях. Патрулювання доріг = 0.

Сьогодні приблизно біля 10години в лісі біля дачного масиву Веснянка стояли,да-да, прямо у самому лісі і спиняли усіх підряд два мурла. Мене зупинили, я спитав у чому справа і що спішу, каже ну то їдьте, відпустив спокійно, видно мали багато роботи бо вже два чи то три авто біля них стояли.

А тим часом у місті...........ну ви самі бачите

Ось де пасуться:

http://youtu.be/WcmqsofXESY

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Красава. Вежливо ждёт зелёный пеше-сигнал светофора.

post-419-0-13727900-1423214570_thumb.jpg

Переход через Відродження возле "Луческа".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saddy, на початку відео коротенький фрагмент, де дійсно мудак підходить під поняття "бидло", а все остальне про що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а все остальне про що?

ок, поясню, якщо дійсно тобі не зрозуміло (для кращої картинки в налаштуваннях плеєру вибери ФуллНД))

Десь з 20 сек. одразу за мостом авто на польських номерах зупинилося з лівим поворотом, з наміром повернути. Тільки куди? через 2 суцільні на дорогу з одностороннім рухом, на виїзд на Карпенка? хз... я йому посигналив, прийшлося практично зупинятися. Подивись на час зйомки: 13-00, подумай скільки авто їздить там в такий час, скільки людей було ззаду мене. потім цей чел розвернувся на переході біля ТАМ-ТАму (розворот там заборонений)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

куди ж хотів їхати "поляк"?

Нічого такого,після того як той поляк проїхався нашим "мостом" його голова добряче потрусилася, ось і він стормозив,хоча поведінка цілком спокійна, вмикнув поворот(за раніє)-побачив що не можна, подумав,і поїхав далі, ну а там знак який не замітив бо зляканий.

PS: точно не бидло.))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого такого,після того як той поляк проїхався нашим "мостом" його голова добряче потрусилася, ось і він стормозив,хоча поведінка цілком спокійна, вмикнув поворот(за раніє)-побачив що не можна, подумав,і поїхав далі, ну а там знак який не замітив бо зляканий.

А хіба такі відмазки вже канають?))

в Польщі вже б права забрали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого такого,після того як той поляк проїхався нашим "мостом" його голова добряче потрусилася, ось і він стормозив,хоча поведінка цілком спокійна, вмикнув поворот(за раніє)-побачив що не можна, подумав,і поїхав далі, ну а там знак який не замітив бо зляканий.

А хіба такі відмазки вже канають?))

в Польщі вже б права забрали

Я не спорю ))) просто "розсуждаю"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто "розсуждаю"

чого і склеїв ці 2 випадки і слово поляк взяв в "__" - це з наш, місцевий, на нерозмитненій тачці, з тої ж серії що і водій Деу, хотів зрізати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...