Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Вчора, на час та дату не зважайте.

Повезло їздюку, що його замітили і призупинились ,як би хтось біг, то було б.

http://www.youtube.com/watch?v=8tbEyg6jz9w&feature=youtu.be

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора, на час та дату не зважайте.

Повезло їздюку, що його замітили і призупинились ,як би хтось біг, то було б.

на срібному Трафіку теж не ідеал )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора, на час та дату не зважайте.

Повезло їздюку, що його замітили і призупинились ,як би хтось біг, то було б.

на срібному Трафіку теж не ідеал )

Точно! а я і не помітив :rolleyes: , мене цей вибісив, я його бачив в зеркало, що він піджимає ще з мосту хоча я рухався біля 60км/год. і тут щей так нагло через перехід, небуло слів. Коли відео різав і викладав теж не помітив того Трафіка :_16: шота зі мною не то :sq_ye: ,треба срочно у відпустку))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Предісторія, так сказать

такіх їздюків ще не бачив, як на кадіку, мало того, що двойна всі діла, я думав зараз поверне наліво, а де там, так і поїхав прямо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора, на час та дату не зважайте.

Повезло їздюку, що його замітили і призупинились ,як би хтось біг, то було б.

Вчора увечері, близько 23год, на пішохідному переході "Драмтеатр", ось так перед носом промайнула червона жигуль-"копійка". Промайнула, за кермом сидів схоже літній чоловік, поряд приблизно такого ж віку жінка. Мене відділяло від автомобіля не більше півметра, щастя моє, вчасно зупинився. Інакше вже лежав би хто зна чи живий.

І можете мене засуджувати скільки хочете, але не втримався. Зарядив з усієї сили ногою по дверцятах-крилу, та так, що аж самого розвернуло. Від усієї душі. Щоб та стара сука знала, що пішоходів, на пішохідному переході, потрібно пропускати.

Несприймаю таких людей.

Кілька місяців тому, серед білого дня, в обід, на тому ж переході, вийшовши з маршрутки, з сплячою дитиною на руках, потрапив у таку ситуацію. Дзеркало іномарки просвистіло буквально поряд, незважаючи, що був вже на середині переходу.

Теж так само зарядив від душі кулаком в бічне шкло. Хай би та сволота зупинилась та вийшла.. Я б правила дорожнього руху йому в голову вбив би швиденько.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора увечері, близько 23год, на пішохідному переході "Драмтеатр", ось так перед носом промайнула червона жигуль-"копійка". Промайнула, за кермом сидів схоже літній чоловік, поряд приблизно такого ж віку жінка. Мене відділяло від автомобіля не більше півметра, щастя моє, вчасно зупинився. Інакше вже лежав би хто зна чи живий.

І можете мене засуджувати скільки хочете, але не втримався. Зарядив з усієї сили ногою по дверцятах-крилу, та так, що аж самого розвернуло. Від усієї душі. Щоб та стара сука знала, що пішоходів, на пішохідному переході, потрібно пропускати.

Несприймаю таких людей.

Кілька місяців тому, серед білого дня, в обід, на тому ж переході, вийшовши з маршрутки, з сплячою дитиною на руках, потрапив у таку ситуацію. Дзеркало іномарки просвистіло буквально поряд, незважаючи, що був вже на середині переходу.

Теж так само зарядив від душі кулаком в бічне шкло. Хай би та сволота зупинилась та вийшла.. Я б правила дорожнього руху йому в голову вбив би швиденько.

Підтримую, і насрати на "право" недоторканості майна, бо недоторканість життя важливіше.

Такі їздюки вже не поодинокі випадки, а норма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех , 23я година, на копійці , стара .... кхм людина, зір і все таке, і ви не в білому...., може просто не замітив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я ніколи не кидаюся під колеса авто навіть на переході і тим більше вночі, типу він мене повинен пропустити.

хай собі проїде, а потім я спокійно перейду.

з.і. якщо "копійчина" і за кермом був дідок та ще й з дружиною, то він не летів - 100 %. це та "стара школа", яка їде в лівому ряді 30-40 км/год. і яке ж те світло в тої копійчини? міг і не побачити, але і ти міг перечекати.

Зарядив з усієї сили ногою по дверцятах-крилу, та так, що аж самого розвернуло. Від усієї душі. Щоб та стара сука знала, що пішоходів, на пішохідному переході, потрібно пропускати.

не роби так більше - це не личить молодій вихованій людині і тим більше тут немає чим вихвалятися. а якщо є бажання, то попрактикуйся спочатку на крутих тачках - по ціні хоча б від 50к доларів звичайно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зарядив з усієї сили ногою по дверцятах-крилу, та так, що аж самого розвернуло. Від усієї душі. Щоб та стара сука знала, що пішоходів, на пішохідному переході, потрібно пропускати.

Теж так само зарядив від душі кулаком в бічне шкло. Хай би та сволота зупинилась та вийшла.. Я б правила дорожнього руху йому в голову вбив би швиденько.

"Шановний" ви б замість того шоб хвалитись своїми "подвігами" краще задумались що на третій раз можете нарватись на такого ж "героя" як і ви який вийде з авто з битою і "пояснить" вам яка ви, на його думку, нехороша людина.

З.І. протиправних дій водіїв-порушників в жодному разві не виправдовую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех , 23я година, на копійці , стара .... кхм людина, зір і все таке, і ви не в білому...., може просто не замітив

ось тут ви до речі й помиляєтеся. В білій сорочці ( з роботи), а в руках білий пакет. Мене було ДУЖЕ ВАЖКО не помітити.

а я ніколи не кидаюся під колеса авто навіть на переході і тим більше вночі, типу він мене повинен пропустити.

хай собі проїде, а потім я спокійно перейду.

з.і. якщо "копійчина" і за кермом був дідок та ще й з дружиною, то він не летів - 100 %. це та "стара школа", яка їде в лівому ряді 30-40 км/год. і яке ж те світло в тої копійчини? міг і не побачити, але і ти міг перечекати.

Зарядив з усієї сили ногою по дверцятах-крилу, та так, що аж самого розвернуло. Від усієї душі. Щоб та стара сука знала, що пішоходів, на пішохідному переході, потрібно пропускати.

не роби так більше - це не личить молодій вихованій людині і тим більше тут немає чим вихвалятися. а якщо є бажання, то попрактикуйся спочатку на крутих тачках - по ціні хоча б від 50к доларів звичайно.

А от тут ти також не прав. Ця тварюка ( і не зовсім дідок, десь за 50, але й не дід) спершу пригальмувала. Якби не бачив він мене - й не гальмував би, думаю.

Пригальмував, і.. І спокійнісінько поїхав далі.

Щодо крутих тачок - чхати на них хотів. Не знаю і не хочу знати, скільки вартують. Я на середині переходу, і зайшов на нього спокійно, а не біг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. Підійшов до мене сьогодні на роботі чоловік, і каже : це Ви позавчора увечері побили ("побили" - саме так і сказав) машину? - Так, відповідаю. А це що, Ваша? - Ні, але просто бачив з маршрутки.

І продовжив. - Правильно зробили. Два роки тому на тому ж переході збили мого друга. Суд тривав дууже довго, а винний поніс здогадайтесь яке покарання? - Заплатив гроші.

Типу це могло склеїти поламані кістки і відновити втрачене здоров'я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут ти неправий 100 разів, і набагато гірший за нього, говориш

Ця тварюка

стара сука

завдаєш шкоди майну, погрожуєш фізичною розправою.

де законність, толерантність?

хочеш наказати водія? зроби це законно - запам'ятай номер авто, знайди двох свідків, напиши заяву в міліцію.

виправдовуєшся - значить частина вини є в тебе.

просто задумайся, і намагайся не створювати конфліктних чи аварійних ситуацій на дорозі. навіть якщо ти і правий в якомусь випадку - краще пропустити авто, хай їде, ніж отримати якусь травму не дай Бог, і доказувати свою правоту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погрожую фізичною розправою? Ні. Але задів би мене/мою доньку своїм авто (повторюю, вартість ролі не грає; що ж ви такі усі лякані? За кермом сидять ЛЮДИ!! Не олімпійські боги.) - розмова була б інакша.

Виправдовуюсь? Ні, пояснюю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

“Вы слышали, что сказано: “око за око и зуб за зуб”. А Я говорю вам: не противься злому. Но кто ударит тебя в правую щеку твою, обрати к нему и другую; и кто захочет судиться с тобою и взять у тебя рубашку, отдай ему и верхнюю одежду; и кто принудит тебя идти с ним одно поприще, иди с ним два. Просящему у тебя дай и от хотящего занять у тебя не отвращайся”.

Евангелие от Матфея. Мф. 5.38-42. Не противьтесь злу силою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погрожую фізичною розправою? Ні.

Я б правила дорожнього руху йому в голову вбив би швиденько.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saddy, можеш скільки завгодно виправдовувати людей, які, знаходячись за кермом, їдуть як хочуть, і роблять усе, що хочуть. Але думаю, це доки півень тебе особисто не клюне.

Знаєш, яка між нами різниця? У тебе суха теорія, а у мене голі факти. Я це ВІДЧУВ на собі. Тобі ж дуже легко, сидячи за клавіатурою, філософствувати.. всі люди брати та сестри.. усе мусить бути законно..

Тільки поки маєм на дорогах інші ситуації. І вони численні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Miro, ти не зрозумів основного - я не виправдовую бидла, я осуджую твої дії (а саме - вдарив ногою зі всієї сили по дверцях, вдарив рукою по склу, нав намір побити).

більш полемізувати на цю тему не буду, щось незрозуміло - є приват.

удачі всім учасникам дорожнього руху - водіям, пішоходам, велосипедистам і навіть тим, хто їздить на гужовому транспорті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

wRiJn.jpg

Розміщую фото саме в цій темі, бо таке БИДЛОТТЯ ще варто пошукати....... Приїхали оці два мудака, покидали отак машини і пішли в підїзд в невідому квартиру. Я виїхати з двору не міг. безперервний звук клаксона протягом кількох хвилин толку не дав. Зібралися розлючені мешканці будинку, засудили дії БИДЛА, і вже хотіли різати гуму. Я поспішав, тому довелося виїжджати через дитячий майданчик. Нажаль результатів невдоволення сусідів я не побачив, приїхав через кілька годин, то мудаків вже не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Законні методи треба використовувати в правовій державі, але це не про нашу. Я ще якось можу зрозуміти (не виправдвти) проскочив на червоне бо провтикав. Але ці "проскакуни" ще у хфірточку мати гнуть на тебе. В морду, в скло , в крило...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але думаю, це доки півень тебе особисто не клюне. Знаєш, яка між нами різниця? У тебе суха теорія, а у мене голі факти. Я це ВІДЧУВ на собі.

ну блін. ВІДЧУВ що? думаєш мене ніколи не не пропускали на переході, думаєш я сам ніколи не пригав від машини?

але я ЖОДНОГО РАЗУ не бив чуже авто по бамперу чи дверках, звичайно міг крикнути: "су..а, дивись куди преш, добв...б!".

от така різниця.

усе мусить бути законно..

а хіба ні? дивно трохи, всі хочемо жити цивілізовано та культурно лише в теорії та масами, але кожен індивідуально вважає, що прості закони та принципи етики, моралі та законності загалом йому особисто не стосуються та їх можна порушувати, або дотримуватися не повністю. типу трохи порушив, неповністю насмітив, не велику вмятину на чужому авто поставив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але думаю, це доки півень тебе особисто не клюне. Знаєш, яка між нами різниця? У тебе суха теорія, а у мене голі факти. Я це ВІДЧУВ на собі.

ну блін. ВІДЧУВ що? думаєш мене ніколи не не пропускали на переході, думаєш я сам ніколи не пригав від машини?

але я ЖОДНОГО РАЗУ не бив чуже авто по бамперу чи дверках, звичайно міг крикнути: "су..а, дивись куди преш, добв...б!".

от така різниця.

усе мусить бути законно..

а хіба ні? дивно трохи, всі хочемо жити цивілізовано та культурно лише в теорії та масами, але кожен індивідуально вважає, що прості закони та принципи етики, моралі та законності загалом йому особисто не стосуються та їх можна порушувати, або дотримуватися не повністю. типу трохи порушив, неповністю насмітив, не велику вмятину на чужому авто поставив.

---->

Miro

більш полемізувати на цю тему не буду, щось незрозуміло - є приват.

Я думав, мужик сказав - мужик зробив. Що за подвійні стандарти? :(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Miro,без образ.Нічого особистого.Але не здається тобі,що ти теж,як мінімум,не правий.Тре чути дві сторони.Ти подаєш,як знаєш ти.Але!!! Був інцидент з ВєтальФорева ( сорі,з телєпона.Не буду транслітити).Потім "Азов".Вродь читав,читав...Все вірно,але ХС.Іншої сторони немає.

Висновок:не роби з мухи слона.

Ззю.Але як би ти мені в дверку заліпив...Шукай ЛОРа,як мінімум.

ЗЗЮ.Терпи,терпець тебе шліфує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...