Перейти до змісту

wasistdas

Учасники
 • Кількість зміста

  265
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

24 Байдужий

1 Підписник

Про wasistdas

 • Ранг
  Прописанный

Информация

 • Интересы
  Музика,авто,науково фантастичні фільми

Останні відвідувачі профілю

1 958 перелядів профілю
 1. wasistdas

  Віддам принтер laserjet 5l.

  Тему закрито!
 2. wasistdas

  Підшкірний чіп

  Ще ранувато! Спочатку буде третя світова,а тоді вже єдиний політичний лідер і прономеровані (прочіповані)люди! Але це зовсім інша історія! Пригадайте перший мобільник,розміром з цеглину,а тепер це і телефон,і камера,і ПДУ,і брелок автосигналізації і платіжна картка івсе що побажаєш! Прогрес не стоїть на місці,і від цього нікуди не дітись! Зараз ми про чіп говорим з острахом,а через деякий час це буде звичним явищем!
 3. wasistdas

  Віддам принтер laserjet 5l.

  Принтер живе своїм життям! Захоче роздрукує,захоче видасть помилку! Друкує наперекосяк,періодично зажовуючи папір! Може надрукувати половину тексту на одному аркуші,іншу половину перенести на інший,залишаючи по півсторінки білими! Не хапає папір,потрібно руками допомагати! Ось щось типу такого,принаймі те що памятаю.
 4. Привіт! Відправляю в смітник принтер НР laserjet 5l. Якщо комусь можливо ще для чогось знадобиться,то віддам даром.Територіально знаходиться на Карбишева 1,забрати можна в робочі дні з 9.00-18.00.Звязок по тел. 0993318647.
 5. А як на рахунок варіанту з олх HP LaserJet P2055dn,на 1/3 дешевший від вищевказаного мфу , не кенон звичайно,але відгуки досить позитивні.
 6. Або підскажіть по МФУ Canon MF 4410,від brandkomp,ціна звичайно набагато вища від заявленої мною,але якщо пристрій вартий то можна і розкошелитись! Може хто користується чи мав справу з таким?
 7. Привіт! Цікавить бв лазерний чорнобілий принтер Canon,ціновий діапазон орієнтовно 1500-1700(МФУ 1800-2200)в чудовому робочому стані,обслужений,з заправленим картриджем.Для домашнього використання.З драйверами на віндовс 7 ,64. Напівробочі і древні та інші моделі прошу не пропонувати. Відповіді в темі чи ПП. Дякую!
 8. Привіт! Заправлений картридж це з більшим ресурсом чи стартовий? Чіпований чи ні? Торг можливий?
 9. Вже два роки користуюсь Атлантісом,нарікань нема!
 10. Я цікавився саме розборним баком,отож Самсунг виявився саме тим варіантом.
 11. Колись теж шукав пралку,тільки цікавився не в консультантів,а в майстрів,що займаються їх ремонтом. З розбірним баком роблять Самсунг,та і то мабуть не всі моделі. На рахунок якості-надійності то сказали,що зараз техніка лотерея,як пощастить. Від себе можу додати,що дуже практична з цифровим табло,видно що і скільки.
 12. В бронь! Зателефоную завтра для уточнення деталей!
×