Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

Я точно знаю чия машина і хто був за кермом.

:_02:

ну, я б білого ровера не брав би. Тіко чорний.

Ну і я б так не рисачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

katjka_9, де це? Луцьк? І праве переднє пробите... 

схоже на сухомлинського, за там-тамом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

katjka_9, де це? Луцьк? І праве переднє пробите... 

за там тамом. там тільки бруківку покалали, в"їзд  в двір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

katjka_9, де це? Луцьк? І праве переднє пробите... 

так, за порт сіті вїзд до будинку, тут мешканці останній місяць бруківку клали, дит. майданчик робили самі. Пробили 2 передніх колеса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з парковкою - то фігня! я он бачив (номерів не запам'ятав від шоку) стояв біля дитячої поліклінікі - їде мерс- лівою крутить руль, а правою заливає собі в горло шампанське!!!! такого не бачив за свої десятки літ взагалі......

 


з парковкою - то фігня! я он бачив (номерів не запам'ятав від шоку) стояв біля дитячої поліклінікі - їде мерс- лівою крутить руль, а правою заливає собі в горло шампанське!!!! такого не бачив за свої десятки літ взагалі......

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

katjka_9, де це? Луцьк? І праве переднє пробите... 

так, за порт сіті вїзд до будинку, тут мешканці останній місяць бруківку клали, дит. майданчик робили самі. Пробили 2 передніх колеса

 

Автівка досі там - поляк думає що засада на нього - певне без тачки втік додому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

ідея - хороша,реалізація - г...

по записці видно рівень людини ,що нічим не краще водія авто

просто водій так прикаркувався,а автор записки десь поступає аналогічно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Цей таксист нагло проїхав усю чергу, зупинився перед самими коліями і коли потяг проїхав дав на педаль під забороняючі сигнали на переїзді. Людині наср@ть на пдр і безпеку руху.

post-9398-0-77892800-1449641261_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таким також треба колеса різати... Будуть менше їздити - будуть менше порушувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як мене харять дятли, які при виїзді з Франка на Шевченка повертають наліво з правого ряду. Сьогодні стою, пропускаю машини і тут якісь іблан на грязно-голубому пасаті-таксі встає в правий ряд, показує лівий поворотник і повністю перекриває мені вигляд на кільце. Я йому сигналю, а тому пох - воно скрізь мій салон роздивляється чи машини зліва не їдуть, бо ж йому теж ніфіга не видно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей таксист нагло проїхав усю чергу, зупинився перед самими коліями і коли потяг проїхав дав на педаль під забороняючі сигнали на переїзді. Людині наср@ть на пдр і безпеку руху.

от кого би танкістом в ато послати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як мене харять дятли, які при виїзді з Франка на Шевченка повертають наліво з правого ряду. Сьогодні стою, пропускаю машини і тут якісь іблан на грязно-голубому пасаті-таксі встає в правий ряд, показує лівий поворотник і повністю перекриває мені вигляд на кільце. Я йому сигналю, а тому пох - воно скрізь мій салон роздивляється чи машини зліва не їдуть, бо ж йому теж ніфіга не видно

Сьогодні в мене була аналогічна ситуація при виїзді з заправки WOG, що на Володимирській: я стаю, щоб повернути наліво, мудак стає справа і теж хоче повернути наліво (при цьому за мною нікого немає). В результаті я через його салон ще якось побачив ситуацію і вискочив на Володимирську, а той мудак не ризикнув вискакувати за мною і залишився стояти далі. І питається тоді, якого хєра було отаке вичворяти? 

:angry2:  :angry2:  :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така ж ситуація сьогодні зрану - виїзд з Сенаторки Левчанівської на Глушець. Стоїть м*нда на лехусі в правому ряду з ввімкненим лівим поворотом, ну, думаю баба за рульом, перепутала, я став зліва від неї ,включив лівий поворот, повертаю на ліво,. Але не спішу, ще не загорівся навіть жовтий, як вона стартанула......... на ліво (з правого ряду), чуть не збила пішохода і помчала... Так шо тут діє правидо 3Д Дай Дурному Дорогу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Ось цей гандон просто всіх підрізаючи, дуже млять поспішав напевно, гнав вчора по Героїв УПА-Стрілецькій

post-10197-0-17271600-1451487796_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

пройшло більше ніж 2 тижні року і ні одного посту в цій темі - браво!! чи це свята так діють?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кількість мудаків зменшилась, але ще трапляються, які кидаються на зустрічну біля 13 школи, їдуть проти шерсті на Кривому валу і Франка.

Стережіться 10-15 річних БМВ та Мерсів на перехрестях, астрологи об"явили тиждень кен блоків...
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Deemon сказал:

Стережіться 10-15 річних БМВ та Мерсів на перехрестях, астрологи об"явили тиждень кен блоків...
 

Якщо на кільцях і перехрестях асфальт і нема хочаб 5-10 см. снігу можна не боятися - трохи несприятливі умови)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Irochka сказано:

Просто Шопена сьогодні перекрита, тому люди по бровкам скачуть. Не думаю, що там такий трафік кожен день

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...