Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, yurgen сказал:

Просто Шопена сьогодні перекрита, тому люди по бровкам скачуть. Не думаю, що там такий трафік кожен день

Ну такий шалений не щодня, але повірте також їздять. І нехай не 15 машин в хвилину, але 5 є. І перекрита вулиця не дає права бути свинею. Вулицю перекрили на кілька годин, а через бровку скачуть щодня. Сумно :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

SMART(чорний ) ас6688.. якщо не помиляюсь , останнім часом надто часто попадається на очі зі своєю манерою їзди. ( літає як навіжений та нагло підрізає інших учасників  руху.  )  

п.с. долітаєшся ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох мене й харять умнікі (самі хитровимахані), які об'їжджають лежачі поліцейські по зустрічній. Бач, він підвіску свою береже, типу ви всі лохи, а я тут самий продуманий - проскочу. Майже щоразу, проїжджаючи там, якесь таке чамо там таки знайдеться. 

 

P.S. Вибачте за емоції трішки накипіло. І yurgen дав правильний коментар наприкінці відео )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, rabzy сказал:

Бач, він підвіску свою береже, типу ви всі лохи, а я тут самий продуманий - проскочу. Майже щоразу, проїжджаючи там, якесь таке чамо там таки знайдеться. 


кожний день там проїжжаю двічі, так, багато хто об’їжджає, але одиниці таких унікалів, які в нагло заважають зустрічним чи попутим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так то воно так. Навіть якщо не заважає іншому транспорту, то це не дає права порушувати ПДР. Там же пішохідний перехід все таки. Треба їздити по правилам незалежно від умов і обставин (не говоримо зараз про якісь екстремальні ситуації), і всі від цього лише виграють 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rabzy сказал:

Треба їздити по правилам незалежно від умов і обставин (не говоримо зараз про якісь екстремальні ситуації), і всі від цього лише виграють 

Просто головою треба думати перед тим, як класти стільки лежачих поліцейських. В мене, наприклад, занижене авто на спорт-підвісці. Відповідно, для проїзду є два варіанти - або по зустрічній проскакувати або по діагоналі переїжджати ті два горбики, перекриваючи два ряди і висовуючи бампер на зустрічну. І я тобі скажу другий варіант набагато небезпечніший. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а скинути швидкість і плавно переповзти?

багато мудаків летить на зустрічку не скидаючи, особливо біля 13 школи, в тому числі машрутчики, виробляючи піруети з повним салоном людей...
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Savage, Ви коли занижали підвіску (чи купуючи таке авто) мали б бути готові до такого. Занижена підвіска - круто, краща керованість і т.д., але ж  будьте готові за це заплатити - в даному випадку кліренсом. А лежачі поліцейські там потрібні. Мабуть через те що їх там 2 , було врятовано не одне життя і здоров'я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як на мене то в першу чергу дибіли ті, хто затвердив і зробив такі лежачі поліцейські. Невже важко було зробити на всю ширину дороги? Чи не ясно було що це Україна і все одно всі будуть об`їзжати по зустрічній?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Deemon сказал:

а скинути швидкість і плавно переповзти?

Та я там і так ледве повзу. Все одно коли проїзжаєш прямо - йде пробій на кузов, так як дуже малі ходи амортизаторів. Був би тільки один лежачий - було б набагато простіше. А так або по зустрічній, або створювати небезпечну аварійну ситуацію. 

 

17 минут назад, Megaherz сказал:

але ж  будьте готові за це заплатити - в даному випадку кліренсом. А лежачі поліцейські там потрібні. Мабуть через те що їх там 2 , було врятовано не одне життя і здоров'я.

Я не спорю, нехай там буде лежачий, але тільки один. Навіщо там два, якщо все одно скидаєш швидкість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, kolialutsk сказал:

Невже важко було зробити на всю ширину дороги?

То було би вже чотири лежачі + ще один у вигляді самого переходу. В такому разі, коли би я там проїзжав, то корок би утворювався до самого базару :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Savage сказано:

Все одно коли проїзжаєш прямо - йде пробій на кузов

навіть не уявляю що за така тачанка, смарт родстер?:)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 minutes ago, Deemon said:

навіть не уявляю що за така тачанка, смарт родстер?:)
 

Во таке нещастя. Тільки їх в нас кажись декілька.

Нічого, колись під фуру влетить і буде на одну менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Deemon сказал:

навіть не уявляю що за така тачанка, смарт родстер?:)

BMW E36 на викручених майже на мінімум амортах Коні Спорт і вкорочених пружинах Лесйофорс (-30 перед / -15 зад).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, DarkMonk сказано:

Ну допустим он не хороший человек, бережёт подвеску и решил объехать слева горбы, но Вы то ехали за ним ---- чем Вы думали когда опережали его???? Вы наверное думали что он поворачивает в лево? Будет прыгать со ступенек в парк? Что на свою полосу он уже не вернётся и застынет в ожидании когда Вы его опередите!!!! Во-вторых что то я там не замечаю знак ограничения скорости 5км/ч (по-тому что на 40 там убиться можно) !!!! Представляете ночью , едучи по правилам со скоростью 40 км/ч ---- влететь на эти два горба ? А если водитель не местный? И не в курсе о нежданчике? Да на 40 км/ч - там жигулю вырвет пол ходовой :)

Обгін на переході заборонений. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, ZLOvSmetane сказал:

Обгін на переході заборонений. 

Таки да, я не внимательно посмотрел видео!!!!! Маршрутчику реально нужно было начистить репу. Лично я бы его обогнал и остановил - делал так неоднократно с наглецами (рукоприкладство не практиковал, но лекцию на простом языке читал). Я (когда нет встречных) иногда объезжаю полностью, иногда одной стороной, но обгонять :)  - это шедевр :) !!! А вот знак там не соответствует опасности!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На відео є номер маршрутки - АС0155АХ, думаю можна, наприклад, сюди - https://www.facebook.com/lutskpolice/ написати коротеньку скаргу на того водія і прикласти посилання на відео з реєстратора. Думаю якась реакція буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.03.2016 at 20:43, rl72 сказал:

тільки що б так не получилось

 

Їб@ть, вони дебіли...нема слів, одні слюні....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, YouRich сказал:

 

Їб@ть, вони дебіли...нема слів, одні слюні....

Ню ню, все правільно) на таких точанах їздять тільки чоткі посанчики) у чотких регіонах одной недалекой страни)

Як то говориться - чем више гори тем ниже приори, або занижений (унижений) таз радует глаз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.03.2016 at 13:32, yurgen сказано:

Якесь дибілко на приміській маршрутці сьогодні вчудило

 

Те що чудило-факт,і таких ще буде багато розумних,але хто придумав настільки редутований переїзд ?Краще встановити на його місці світлофор з відеофіксацією.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І де це світлофор зупиняв мудаків???

А "відеофіксація"... - який з неї толк??? По-перше, зараз по відео не штрафують, а по-друге (що головне), відеофіксація не вилікує покалічених і не поверне до життя тих, кого можуть збити пролітаючі мудаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...